Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-04-2007 16:12:20

NiebliczalnY

Początkujący

Zarejestrowany: 28-01-2007
Posty: 8

Gra z rysowaniem postaci

Nie znam nazwy tej gry, więc poprostu napisze o co chodzi>

Dajesz lasi kartkę i długopis i każesz jej zbudować na tej kartce postać ludzką składającą się jedynie z : Trójkątów, Kół oraz Prostokątów. Postać ta ma się składać jedynie z dziesięciu elementów (w sumie 10, o tym ile ma być czego decyduje ona!)
Gdy już narysuje ludzika wystarczy policzyć ile poszczególnych elementów ma ta postać. Do każego wyniku dopisujesz 0 i % przez co wychodzi Ci procentowy skład poszczególnych figur.
KOŁO - uczucia
TRÓJKĄT - wola
PROSTOKĄT - rozum

Generalnie gra jest po to by sprawdzić czym kobieta kieruje się w życiu i podczas podejmowania decyzji.

Offline

 

#2 26-04-2007 19:33:57

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Gra z rysowaniem postaci

w jakim sensie wola?

I jak już coś to nie po to żeby samemu się dowiedzieć, a żeby jej powiedzieć "narysowałaś dużo prostokątów a to znaczy że..."

Troche to bez sensu, ale dla zabawy można popróbować.

Offline

 

#3 26-04-2007 19:41:01

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Gra z rysowaniem postaci

Nieobliczalny rozwin ta gre jakos tzn. wyjasnij ocb dokladnie bo jak narazie to malo ona mowi ;]
A moze ktos inny ma pomysl jak ja rozwinac


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 26-04-2007 19:51:54

NiebliczalnY

Początkujący

Zarejestrowany: 28-01-2007
Posty: 8

Re: Gra z rysowaniem postaci

No zgadzam sie z Mistermare. Ma racje z tym że można powiedzieć lasce że np ma dużo kółek to kieruje się uczuciami! Co do tej woli to przyznam wam że sam też tego dokładnie nie czaje...... Całą tę gre robiła zakonnica na rekolecjach pewnie dlatego ta "wola". ALE WSZELKIE PROPOZYCJE CO DO PODKRĘCENIA I ROZWINIĘCIA TEJ GRY MILE WIDZIANE!

Offline

 

#5 29-04-2007 09:52:09

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Gra z rysowaniem postaci

Weźcie kartkę papieru, ołówek, spójrzcie lasce w oczy i zacznijcie ją rysować(tak na odwal, głowa to jakiś tam okrąg, ręce, tułów i nogi proste kreski), po tym jak skończycie powiedzcie jej :
-Twoja uroda mnie zainspirowała(albo coś w tym stylu, niskim tonem, patrząc się w oczy) - i pokażcie jej rysunek. Efekt piorunujący(jeśli dobrze to odbierze)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#6 29-04-2007 18:01:04

NiebliczalnY

Początkujący

Zarejestrowany: 28-01-2007
Posty: 8

Re: Gra z rysowaniem postaci

No przyznam że ciekawy motyw, ale gdzieś to juz słyszałem. To nie jest przypadkiem z "Gry" Style`a?

Offline

 

#7 29-04-2007 19:20:34

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Gra z rysowaniem postaci

Nie wiem, nie czytałem 'Gry', chyba na forum TU było coś takiego.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme https://nerko.pl/