Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-04-2007 15:45:16

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Gadka z busa :)

A więc wczoraj (21.04) jechałem sobie busem do Lublina . Dosiadłem się bez pytania do laski tak HB6.8. Po jakichś 2 minutach jak bus ruszył zacząłem z nią gadkę.. Ale nie o tym chciałem ;p. Więc gadało się całkiem fajnie (w międzyczasie dowiedziałem się, że jest parę lat starsza ode mnie i pisze magisterke z chemii - wyglądała na 1 rok studiów, że chodziła do tej samej szkoły do której ja teraz chodzę - 2 klasa liceum no i się zbijaliśmy pół drogi z takich pustaczków co wsiadły na którymś przystanku - HB6 z urody a z zachowania mniej niż zero - slang, bluzgi i przechwalanie się chłopakami, imprezami, piciem itp ;p) tylko wyszła taka śmieszna sytuacja bo niechcący doszło do sytuacji w której ona myślała, że jestem w maturalnej klasie . Nie chciałem wyjść głupio to udawałem, że tak jest no i.. padło pytanie: "Kiedy dokładnie masz matury" hahah ja jej na to: "Głupio się przyznać ale nie wiem hahaha" potem jeszcze było pytanie o studniówkę i po wyjściu (na tym samym przystanku) życzyła mi powodzenia na maturach . Po tym co napisałem można wywnioskować, że wyszedłem na głupka ale mimo wszystko trochę to wcześniej zbalansowałem innymi wypowiedziami i w ogóle jechałem na korki z matmy to źle nie wypadłem. Lasia mnie polubiła, ja ją też, z resztą i tak nie miałem zamiaru jej podrywać bo mam dziewczynę spełniającą w pełni moje oczekiwania (Jak z nią rozmawiałem to dostałem sms'a od dziewczyny, że mnie kocha itp co też spowodowało poprawę nastroju) tylko tu się rodzi pytanie: Czy jakbym powiedział po wyjściu, że tak naprawdę to chodzę do 2 a nie do 3 klasy to reakcja byłaby pozytywna czy negatywna? A może macie jakieś inne pomysły na rozwiązanie takich sytuacji ?


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#2 22-04-2007 15:57:54

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Gadka z busa :)

Nie wiem jaka byłaby reakcja ale to nieważne, inna sprawa jak Ty byś się z tym poczuł. Najlepiej po prostu być szczerym, choć wiem że czasami pokusa jest większa:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl