Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:28:51

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Sześcian...

S Z E Ś C I A N
by Organic


tlumaczenie:zenith



Ci, którzy używają sześcianu znają jego siłę i jest on ich tajną bronią.

Sześcian jest grą używaną przez PUA od jakiegoś już czasu i to nie bez przyczyny. W każdym razie, pytałem ostatnio kumpli, jakie rezultaty z nim osiągali. Historie są różne, ale wszystkie zgodnie mówią: Kobiety będą za to Ci dziękować. Kobiety to zapamiętują. Kobiety będą czuły, iż naprawdę je rozumiesz. I, kobiety będą chciały więcej.

Więc, co to jest? Cóż, sześcian jest grą w pytania i symbole. Jest pięć prostych pytań na wyobraźnie, które pozwolą Ci zaprowadzić kobietę głębiej i głębiej w uwodzenie.

Źródła sześcianu można znaleźć w 'Sekretach Sześcianu' Annie Gottlieb. Ale, PUA zauważy, iż nie potrzebuje rozumieć tradycyjnego zastosowania sześcianu. Musi tylko wiedzieć jak używać tej tajnej broni podrywu.

Teraz, sześcian może być używany kiedykolwiek podczas uwodzenia. Może być używany jako zabawna gra do zbudowania attraction (poprzez podśmiewanie się z jej odpowiedzi i interpretowanie ich w sposób zabawny i nierealistyczny). Oraz, może być używany w najgłębszych fazach podrywu, aby zaprowadzić jej umysł w sferę seksualnych pragnień (robiąc swoje interpretacje seksualnymi i erotycznymi)

Jednakże, to, na czym skupimy się tutaj jest używanie sześcianu do budowania zaufania i komfortu (trust and comfort).

Większość PUA zgodzi się, iż sześcian daje najszersze możliwości, aby zbudować ten rodzaj prawdziwego połączeniu z kobietą, która właśnie poznałeś. Zaczyna się zabawnie i ubawowo jako gra, a kończy się na prowadzeniu konwersacji głębiej i głębiej w rapport. Budowanie tego typu rapportu to prawdziwa siła sześcianu.




Siedem Mocy Sześcianu


Więc, jakie są cele używania sześcianu? I dlaczego kobiety niezmiennie reagują na niego tak dobrze? Przede wszystkim, jak sześcian może Ci służyć? Cóż, sześcian będzie miał kilka odbić na Twoim podrywie.

1.
Uniknij Nudy
Jeden z najczęstszych błędów facetów to wpaść w nudną rozmowę. Aby dowiedzieć się czegoś o kobiecie, jedyne, co im przychodzi na myśl to te same, nudne, stare pytania: "Gdzie mieszkasz?","Czym się zajmujesz","Czym jeszcze się zajmujesz?" Itd. itd. Sześcian oferuje Ci kawał unikalnej rozmowy, która odbiegnie od faktów i informacji a przeniesie Cię na płaszczyznę emocji. Zaprowadzi dyskusję na grunty, które znaczą dla niej więcej i są dla niej ważniejsze.

2.
Zainteresuj ją
Kobiety KOCHAJĄ tego rodzaju gry. Możesz myśleć, że to dziwaczne albo trącące bzdurą. Ale, uwierz mi, kobiety to rajcuje. Przejrzyj jakiekolwiek kobiece magazyny, a obiecuje Ci, że znajdziesz małe teściki osobowościowe i gierki. Te magazyny wiedzą, co lubią kobiety i my też powinniśmy. Sześcian pomoże Ci zainteresować ją w konwersacją i może być również wymówką, aby ją wyizolować: "Chodź ze mną, musze pokazać Ci coś naprawdę extra".

3.
Zademonstruj Wartość i Osobowość
Zademonstrujesz sporo wartości dziewczynie, na której zrobisz sześcian. Najprościej ujmując, jesteś facetem, który prowadzi w rozmowie, a już samo to jest atrakcyjne. Ale, na głębszym poziomie, pokazujesz, że rozumiesz kobiety i to, czego one pragną. Pokazujesz, że nie jesteś taki jak inni facecie. Oraz, poprzez opowiedzenie jej o swoim własnym sześcianie pokazujesz swoją własną osobowość i kim jesteś.

4.
Zbuduj Połączenie
Sześcian pozwoli Ci zbudować połączenie i uczucie rapportu. Kobieta, która dzieli się swoim sześcianem daje Ci prezent. To dar spojrzenia wewnątrz tego, jaka naprawdę jest. Będzie w emocjonalnym stanie. Gdy poznasz ją i podzielisz się rzeczami o sobie, ona zobaczy, iż ją rozumiesz. Oraz, gdy zobaczy jak przyjąłeś jej podarunek i zaakceptujesz ją, zacznie Ci bardziej ufać. Dzieląc się z nią tą emocjonalnością stworzy nić, jakiej większość facetów nie stworzy nigdy.

5.
Kwalifikuj Ją
Kobieta dojdzie do wniosku, iż ją kwalifikujesz. Kobiety często mówią, iż martwią się czy podały 'prawidłową odpowiedź'. Ona wie, iż przykładasz dużą wagę do jej odpowiedzi i naprawdę będzie się czuła jakbyś ja wybierał i testował. To ma dużą wartość gdyż naświetla Cię jako gościa, która ma inne opcje oraz swoje standardy. W dodatku, faktycznie będziesz miał szansę jej posłuchać i dowiedzieć się czy jest w niej coś, co Ci się podoba.

6.
Dowiedz Się Czegoś O Niej
Rozkminisz, co jest dla niej ważne. Wszystkie informacje, jakie Ci przekaże, mogą się później przydać w podrywie. Im więcej o niej wiesz, tym lepiej możesz ją uwieść.

7.
Zostaw Ją Pragnącą Więcej
Gdy kobieta raz zazna sześcianu, połączy to doświadczenie z TOBĄ. I, będzie chciała więcej Ciebie i doświadczeń z Tobą związanych. W gruncie rzeczy, jeśli ktoś Ci przeszkodzi podczas robienia sześcianu, nie panikuj. Ona wróci do Ciebie, z prośbą żebyś skończył. Będzie chciała więcej.

Miej te efekty na uwadze podczas uczenia się sześcianu. Wszystko, co powiesz podczas używania sześcianu powinno być skierowane na te główne siedem mocy.




Oprawa Sześcianu


W tym momencie jasne powinno być, że szczegóły gry nie są w żadnej mierze tak ważne jak sposób, w jaki grasz. Struktura ma wiele wariacji i każdy będzie grał inaczej. I to jest w porządku. Zauważ, moc sześcianu nie drzemie w mieniu racji czy też dawaniu właściwych interpretacji - nie ma właściwych i niewłaściwych sześcianów.

Więc, tutaj jest sposób, w jaki ja robię sześcian. Możesz modyfikować to tak, jak chcesz i sam zobaczyć, jaka forma pasuje Ci najlepiej.

"Grałaś kiedykolwiek w sześcian?.. Dobra. Zadam Ci parę pytań i jak skończymy będę wiedział o Tobie wszystko. Jesteś gotowa? Masz dobrą wyobraźnię? W porządku. (chodzi nie o to, żeby jej wszystko wyjaśnić, ale żeby ją wciągnąć)"

"Teraz, wyobraź sobie siebie na jakiejś równinie (zazwyczaj gestykuluje tu rękoma, aby mogły wyobrazić sobie wszystko na przeciwko nich). I na tej równinie jest sześcian. Zwróć uwagę, jaką ma wielkość i jaki kolor? Z czego jest zrobiony? Gdzie jest?"

"Dobra, teraz zauważ drabinę. Zwróć uwagę gdzie ona jest w stosunku do sześcianu? Z czego jest zrobiona? Jaką ma długość?"

"Następne są kwiatki. Gdzie one są? Ile ich jest? Jak wyglądają? Jaki mają kolor?"

"Dalej mamy konia. Jak on wygląda? Gdzie jest? Co robi?"

"Na końcu jest burza. Gdzie ona jest? Jak się zachowuje? Jak wygląda?"

Kiedy wyobrazi sobie całą sytuację, możesz jej podać znaczenia.

Oto one:

Arrow Sześcian = Ty

Arrow Drabina = Twoje Aspiracje

Arrow Kwiaty = Twoi Znajomi

Arrow Koń = Twój Idealny Partner

Arrow Burza = Twoje Problemy i Wyzwania


Teraz, rutyna, która się posługuje nie podąża precyzyjnie za książką, i Twoja też nie powinna. Rób to, co Ci najlepiej pasuje. Możesz używać pustyni albo sceny teatralnej zamiast równiny. Możesz rozpocząć mówiąc "Będę wiedział o Tobie więcej niż Twoi najlepsi przyjaciele" albo "Zostałaś kiedyś zszcześcianowana?" Możesz kazać jej zamknąć oczy albo wszystko rysować.

Niektórzy mogę także używać innych znaczeń. (Drabina = rodzina lub współpracownicy itd.) To wszystko jest w porządku. Po prostu pamiętaj, chcesz mówić o jej uczuciach, które wywołają w niej określone emocje, więc unikaj mówienia o dzieciach i wrogach itd.




Odkrywanie Sześcianu


Zatem, jedną rzeczą jest znać zasady sześcianu. Jedną rzeczą jest znać znaczenia i obrazy. Ale, pozostaje pytanie: "Co teraz robię? Po prostu mówię, co znaczy co?"

Cóż, więc CO mówisz?

Jest mnóstwo źródeł, które oferują różne interpretacje. Ale one naprawdę nie powinny być potrzebne. Pamiętaj, Twoim celem nie jest zrobienie tego zgodnie z prawdą. Kluczem jest dawanie własnych interpretacji, a te interpretacje mogą być wymyślane przez Ciebie, a nie takie, jakie podpowiada Ci książka. Jednakże, jeśli jesteś ciekaw sugerowanych znaczeń, możesz przeczytać oryginalną książkę, po prostu obczaj ten link: www.stoneclave.com/tavern/cube/cube1.asp

Ok, więc jak już nie masz zamiaru trzymać się podpowiadanych znaczeń, to co mówisz?

Cóż, tu masz parę podpowiedzi:



Exclamation
Możesz być ogólnikowy i używać truizmów. Po prostu ładuj jej truizmy, a to wciąż będzie miało mocny efekt, ponieważ będzie odnosiło się do niej. A poza tym, ona zobaczy, iż ty rozumiesz ludzi, iż ty rozumiesz kobiety, iż ty rozumiesz ją.

Arrow Przykład:
"Twój sześcian jest [jakikolwiek]. Jesteś osobą bardzo wrażliwą. Prawdopodobnie dobrze oceniasz ludzkie charaktery i umiesz intuicyjnie ocenić czy nowopoznany chce Cię wykorzystać czy po prostu jest dla Ciebie miły." (To opisuje każdą zdrową socjalnie kobietę [przynajmniej w jej oczach ;>])



Exclamation Exclamation
Możesz zadawać wyjaśniające pytania. Zapytaj ją, a one może Ci dokładnie powiedzieć co coś znaczy, wykonując robotę za Ciebie. Pytaj ją, co czuje względem obiektów i pytaj jak mają się one do siebie

Arrow Przykład:
Ona: Mój koń opiera się o sześcian.
Ty: Naprawdę? Czemu opiera się o sześcian.
Ona: Cóż, wydaje mi się, że jest niewystarczająco silny.
Ty: Ach, więc tak. Wygląda na to, iż jakiś mężczyzna w Twoim życiu był niewystarczająco silny. Potrzebujesz mężczyzny, któremu mogłabyś po prostu spojrzeć w oczy i słuchać tego, co mówi z poczuciem, że jest silny i jesteś bezpieczna itd. itd.



Exclamation Exclamation Exclamation
Jeśli znajdziesz jakieś aspekty interpretacji, które naprawdę do niej pasują, wchodź w głębsze szczegóły. Opowiadaj historie ze swojego życia, które w jakiś sposób się do niej odnoszą, albo dawaj jej przykłady, jakie doświadczenia mogą ją spotkać w życiu.

Arrow Przykład:
"Jesteś bardzo kreatywną osobą, ale nie jesteś w tym momencie w takim punkcie w życiu, w którym mogłabyś naprawdę używać swoich możliwości w tym zakresie. To przypomina mi jak ja się czułem parę lat temu. Pracowałem na stanowisku, które nie dawało mi szans rozwoju itd. itd."



Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Używaj rzeczy, które już o niej wiesz.

Arrow Przykład:
Pewnej nocy poznałem dwie dziewczyny. Jedna kręciła się tańcząc, a druga (ta, która mi się podobała) stała spokojnie. Potem, gdy zrobiłem jej sześcian powiedziała mi, że jest on niebieski. Powiedziałem: "Niebieski sześcian oznacza, iż często jesteś spokojna i zrelaksowana. I myślę, że Twoi znajomi często się z Tobą spotykają, aby nabrać trochę Twojej spokojnej energii, kiedy ich losy są wzburzone. Możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy.". Oczywiście, była wniebowzięta.



Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
I możesz używać własnej intuicji. Tak. Dajesz. Bądź jak oświecony mistrz, który został sam ze swoją bronią i pozwól mocy przepłynąć przez Ciebie. Możesz zaskoczyć nie tylko ją, ale również siebie.




Więcej Sekretów Aby Dojść Do Mistrzostwa



Twisted Evil
Utrzymuj swoje interpretacje pozytywnymi. Generalnie, chcesz utrzymać wszystko na pozytywnym gruncie. Jeśli naprawdę chcesz powiedzieć kobiecie, iż ma zaniżoną pewność siebie, a jej życie wymyka się spoza kontroli i nie ma żadnej nadziei na poprawę, próbuj. Ale nie przychodź do mnie z pytaniami, czemu nagle odwróciła się i posmutniała! Czasem potrzeba trochę kreatywności, aby utrzymać rzeczy pozytywnymi, ale da się to zrobić.

Arrow Przykład:
Jeśli powie, iż nie znosi sześcianu i uważa, iż nie pasuje on do scenerii, możesz pomyśleć "o damn, nie znosi siebie?" Nie. Możesz powiedzieć jej "widzisz, gdy ludzie Cię dostrzegają, często chcą Cię zaszufladkować w kategorii z wąskimi ramami i wyznaczonymi zasadami, ale to nie jesteś Ty. Jesteś niezależna i nie chcesz zostać zamieniona w sześcian, bo wiesz, że do niego nie należysz".



Twisted Evil
Jeden trick pozwoli Ci utrzymać jej interpretacje pozytywnymi to opisywanie jej ideału jako przeciwstawieństwo tego, co mówi.

Arrow Przykład:
Słaby i chory koń świadczy o tym, iż spotkała zbyt wielu słabych mężczyzn w swoim życiu i teraz potrzebuje jakiegoś naprawdę silnego i zdrowego.



Twisted Evil
Dodawaj dużo kino i kontaktu wzrokowego. Jeśli komunikujesz się z kobietą na takim poziomie ważne jest, aby łączyć to doświadczenie z fizyczną intymnością.



Twisted Evil
Skupiaj się na koniu. To dobry moment, aby zademonstrować, że wiesz, czego kobiety potrzebują. Jeśli jej koń nie jest idealny, powiedz jej, że to obraz, jakiegoś mężczyzny z przeszłości, a to, czego naprawdę chce to całkowite przeciwieństwo. Podczas gdy opisujesz jej idealnego kochanka i sprawiasz, że ona o tym myśli popatrz w jej oczy i przejmij ten charakter dla siebie. Naturalnie zacznie Cię widzieć jako tego mężczyznę.



Twisted Evil
Rozluźniaj napięcie od czasu do czasu małymi, żartowo-aroganckimi komentarzami. Żartując sobie albo naśmiewając się z niej utrzymasz zabawę i utrzymasz ją zainteresowaną. Uważaj tylko, ponieważ ona może być w bardzo emocjonalnym stanie podczas dzielenia się tym z Tobą i nie przesadź z tym.

Arrow Przykład:
"Sześcian oznacza.. (pauza).. że pragniesz mnie tu i teraz. (uśmiech)"



Twisted Evil
Zacznij interpretacje z wyszczególnieniem (ale ostrożnym) stanowiska na temat jej i jej sytuacji w życiu. To może być potężne i zademonstrować Twój autorytet i zrozumienie.



Twisted Evil
Użyj wszystkich małych części, aby zbudować jej pełny obraz. Postaraj się zbudować szeroki odczucie, jaką ona jest osobą, a potem użyj tego zrozumienia, aby prowadzić swoją interpretację.



Twisted Evil
Prowadź do stanów emocjonalnych. Używając opisowego języka, możesz sprawić, iż będzie się czuła i myślała na głębszych poziomach.

Arrow Przykład:
Jedną drogą by to zrobić jest ogólnik jak: "Lubisz przygody" i rozpoczęcie opisywania tego jak to jest być żądnym przygód i jak to się czuje. "Lubisz przygody. Wiesz, gdy jesteś pośrodku jakiejś niesamowitej historii, czujesz, że żyjesz. Jak buduje się napięcie pozostajesz skupiona na nim, oraz stajesz się zupełnie omotana wydarzeniami dookoła Ciebie itd."



Twisted Evil
Dziel się z nią i sam wejdź w ten stan. Jeśli wejdziesz w emocjonalny stan i odkryjesz rzeczy przed nią ona za tym podąży. Jako część tego możesz odnieść historie, które znaczą wiele dla Ciebie.



Twisted Evil
Podziel się własnym sześcianem. Zrób sześcian na sobie i bądź gotów podzielić się nim, gdy o to zapyta.



Twisted Evil
Zanim zaczniesz, dobrze jest przygotować sobie parę pomysłów, które możesz wykorzystać zawsze.

Arrow Przykład:
Możesz zawsze mówić o kobiecej intuicji albo, że potrzebuje silnego i pewnego siebie mężczyzny. Z czasem jak będziesz robił sześcian coraz częściej zaczniesz wymyślać własne interpretacje, które zawsze zostaną dobrze odebrane i wtedy te będziesz mógł mieć na zapleczu robiąc sześcian za każdym następnym razem.



Twisted Evil
Popracuj z nią i podążaj za tym, co ona mówi. Możesz użyć wszystkiego, co Ci da, nieważne, co dokładnie powie. Jeśli powie, że koń ma zajebistego kutasa powiedz jej, że jej wymarzony kochanek da jej extra rżnięcie. Dajesz z tym.



Twisted Evil
Ustaw nastrój tak, aby dobrze się czuła dzieląc. Nie ma potrzeby śpieszyć się z sześcianem albo czuć się na przymusie w jakikolwiek sposób. Użyj swojej spokojnej budującej zaufanie tonacji i utrzymuj ją w stanie komfortu.



Twisted Evil
Szukaj podobieństw i odkryj powiązania z nią. Jak już poznajecie się jest to świetny czas, aby sprawdzić, co macie wspólnego.



Twisted Evil
Nie wpadaj w pułapkę bycia zabawiaczem. Nie rób sześcianu wszystkim jej znajomym i jej małej siostrzyczce. Nie jesteś jej novelty psychic friendem [cokolwiek by to znaczyło, nie jesteś nim ;P]



Twisted Evil
Trening czyni mistrza. Im więcej będziesz to robił, tym lepsze rezultaty będziesz osiągał, ponieważ zobaczysz, że wiele reakcji jest podobnych. Zsześcianuj swoich kolegów, swoją mamę, swojego listonosza, kogokolwiek.



Twisted Evil
Powiedz jej, iż jej sześcian jest wyjątkowy, a możesz nawet powiedzieć "Cóż, zazwyczaj, to znaczyłoby to [ ] ale z Tobą, myślę, iż jest trochę inaczej" albo "Wow, to tak niespotykany obraz." Po tym, będzie czułą się naprawdę wyjątkowo i będzie myślała, iż darujesz jej naprawdę wyjątkowy podarunek.



Twisted Evil
Nie odkrywaj wszystkiego. Pozostaw niektóre części albo dawaj do zrozumienia, że jest coś więcej. Zawsze pozostawiaj ją chcącą więcej.



Zrób to wszystko, a przekonasz się, dlaczego sześcian jest tajną bronią. Odkryjesz jego moc i zauważysz, iż używasz go na każdej dziewczynie, jaką poznasz.


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 28-09-2006 14:40:17

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Sześcian...

Witam , myślę , że nie ma sensu tworzyć noego tematu więc zamieszczam to tutaj , większość osówb z forum TU i tak to zna.

Jest to kolejny sposób na podryw lecz zgoła inny od sześcianu , ponieważ budzi u kobiet większe emocje . Wymiśliłem go sam i przetestowałem... Możesz go również wykorzystać gdy już użyłeś sześciany i ring story a wypadało by "dolać oliwy do ignia" bo się ledwo tli ...
Tak samo jak w SZEŚCIANIE nie musisz znać wszystkich konkretnych znaczeń ... poprostu interpretuj to co ONA Ci powie ...

Let's go... (w cudzysłowiu leci bajeczka a w nawiasach kwadratowych dziewczyna wykonuje zawarte polecenia)

"Zamknij oczy i myślami przenieś się do rozświetlonej niebieskim światłem komnaty... Jej ściany , podłoga i sklepienie tworzą lodowe kryształy o przeróżnych skomplikowanych kaształtach. Delikatne refleksy światła odbijaja sie od szklistych ścian tworząc iluzję zamarzniętego srebra... Na srodku komnaty rośnie zamarznięte drzewo [opisz je : jaki ma kolor / czy ma liście / wielkość kształt konarów / czy widac korzenie ] . Zauważasz ze tylko jedna gałązka żyje , co więcej - wydała owoc [opis owocu: gatunek / kolor]... Drzewo otoczone jest rzeźbami z lodu ... Twoją uwagę zwracają cztery z nich : rzeźba postaci, przedmiotu, kształtu i amora [opisuje zamarznięta postac (np. człowiek, centaur , kot ), przedmiot (jakaś rzecz samochód , pierścionek) kształt (np. sześcian , kula) i najważniejsz amor (anioł miłości , dokładny opis , w jakim kierunku celuje swoja strzałą , czy ma konkretny cel , czy sie uśmiecha ... dużo szczegółów)] ... na jednej ze ścian dostrzegasz płaską , przeźroczystą płytę ... za nią znajduje się zamarznięty meżczyzna... jego obraz jest zaciemniony i rozmyty [niech go opisze, pozycję , wyraz twarzy, czy jest nagi czy ubrany]... Z sufitu sączy sie wąski promień światła ... w które miejsce pada [niech odpowie i uzasadni]?? "

Dalej oczywiście interpretujecie jej odpowiedzi i ogólnie dobrze się bawicie ...
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi to śmiało ... działa , nie działa ?? Coś zmienisz , dodasz ??

Have fun & enjoy !!

Strider


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#3 28-09-2006 18:09:42

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Sześcian...

Proponuje wkleic jeszcze do tego tematu przykladowy szescian z tamtego forum...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#4 29-09-2006 14:20:54

Zenith

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 3

Re: Sześcian...

As u wish

Na prośbe paru osob. Jesli jeszcz nie do konca ktos rozumie jak to dziala to tu jest taka lekko okrojona wersja.



-ej, widzialem ostatnio super gre wizualizacyjna
-nie rozumiem
-no wiesz, takie czary, ze ja Ci zadaje pytanie, Tobie sie wydaje ze nic one nie znacza, a po skonczeniu gry wiem o Tobie WSZYSTKO ;]
-em, no nie wiem, troche sie boje
-spokojnie, wystarczy ze masz troche wyobrazni. Wiesz co to jest, tak? Rozumiesz, jak ja np. mowie 'kot' to jak ktos ma wyobraznie to potrafi zobaczyc tego kota w glowie, takie niesamowite cos, rozumiesz, mialas kiedys takie uczucie? :D
- Haha ;D.
- No dobra, to popatrz. Musisz sobie wyobrazic równine. Taak. Widzisz ja w głowie? Brawo ;] Wiesz, jesli sprawia Ci to trudnosc to mozesz zamknac oczy, wtedy latwiej, co nie ;>.
- Dam rade tak.
- No sprobowalabys nie... ;> ... ... No to najtrudniejsza czesc za Toba. Teraz wyobraz sobie, ze gdzies na tej rowninie jest szescian.
- Jaki szescian.
- No wlasnie ty mi masz powiedziec jaki. Chodzi o to, co sobie wyobrazilas jak powiedzialem zebys zobaczyla szescian. Pierwsze, co przyszlo Ci na mysl. Musisz mi teraz powiedziec jakiej jest wielkosci.
- Średni.. Tak 1x1x1m.
-Może być. Teraz jakiego jest koloru.
- Żółty, a w dodatku jest przezroczysty, czyli widac to co znajduje sie za nim.
- No ok. Teraz musisz skupic cala swoja energie wewnetrzna i przygytowac glowke na jeszcze jeden potezny wysilek bo dochodzi kolejny element.
-Spadaj ;].
- Lubisz koniki?
-No jasne.
- To wyobraz sobie jednego. ...  Czy jest kolo szescianu, co robi, jakiej jest masci itd.
-No konik jest brazowy i biega sobie po rowninie, a od czasud o czasu przystaje i je trawe.
- Cudownie. No narazie idziecie Ci w miare, nie jest to najoryginalniejszy na swiecie szescian, ale daje rade(jesli negujesz laske z duza liczba punktow i wysoka pewnsocia siebie)/ no, narazie jest ciekawie, dawno nie widzialem tak rozbudowanych symboli i skojarzen, masz interesujace wnetrze, serio (jesli komplementujesz). Dodamy teraz ostatnia rzecz czyli burze (pokaz na niebo). Musisz sobie odpowiedziec, czy ona bardziej grzmi, czy raczej jest w niej wiecej blyskawic przyszywajacych niebo, czy jest ona jednolita czy raczej w niektorych miejscach ciemniejsza? Wyobraz ja sobie dobrze, bo ona wiele o Tobie mowi.
-Hm.. Burza jest rozciagnieta na calym horyzoncie bez wiekszych anomali.. jednolita.
- No ok.. Dobrnęłaś do końca. Teraz musisz wiedziec, ze te wszystkie skojarzenia i symbole.. nie znaczyly zupelnie nic ;]. Ale dobrze sie pobawilismy. Nie?
- Ej...
- O czekaj, cos mi sie przypomnialo. Czytalem wczoraj artykul, ze z polskiego slownika wykreslili wyraz 'latwowierny'.
- Naprawde? Czemu?
-<lapie sie za glowe> :D To slodkie ze tak sie latwo dajesz podpuszczac ;D. Dobra, to bylo takie male odwrocenie uwagi zebym mogl przemyslec wszystko to co powiedzialas ;). Wiec uwazaj.. Twoj szescian jest odwzrowaniem Ciebie w Twoich wlasnych oczach. Jak widzisz, jest calkiem spory, jego wielkość zazwyczaj oznacza Twoją pewność siebie, upor z jakim brniesz przez życie i zbiór pozytywnych emocji względem siebie. Być może nie jest on wielkości domu, gdyż każdy z nas miał jakieś doświadcznia, które obiły się na jakiego psychice i jakos nas ograniczaja, ale jak juz teraz wiesz, ze masz jeszcze duzo miejsca na rozwijanie siebie, to mozesz sie przelamac. Kolory sa odbiciem naszej energii. Żółty jest fajny. Oznacza radość, oznacza Twój nastrój i nastawienie do innych. Chodzi o to, że masz na tyle inteligencji emocjonalnej aby bez trudu odgadnąć czy ludzie faktycznie lubią Cię za to jaka jesteś czy chcą czegoś więcej. Na pewno nie znosisz fałszu i dwulicowości i na pewno sie z nimi spotkałaś, ale zółty pokazuje, iż jesteś już na tyle dorosła aby odgadywać ludzkie zamiary, sama sie przekonasz. Przezroczystosc to dobry znak, to Twoja otwartosc na ludzi. Utrzymuj ja taka jaka jest, a na pewno bedzie Ci w wielu sprawach latwiej. Mysle, ze moglo byc tak, iz ktos byl wobec Ciebie uprzedzony, ale jednak pozniej zgadaliscie sie i okazalo sie, ze w sumie to nie ma miedzy wami az takiej bariery. W kazdym razie teraz pozostajesz z ta osoba w relacjach kolezenskich albo wrecz moze to ktoras z Twoich blizszych znajomych. No i co o tym myslisz?
- (Jesli slyszysz 'co dalej' to jestes w domu ;D)
- ...Teraz cos o Twoim koniu... Wlasnie z powodu tego zdania nidgy nie zrobie szescianu chlopakowi ;D:D. Wracajac, najwazniejsze w nim jest to, ze go czujesz, i wiesz o jego istnieniu, poniewaz kon to Twoj idealny kochanek. Mozesz pozbyc sie wszystkich lekow, ze nie spotkasz na swojej drodze tego jedynego, poniewaz jak juz wiesz, on jest gdzies, czasem blizej, czasem dalej, jak sama mowisz, ale kiedys przyjdzie i stanie tuz przed Toba. Moze kojarzysz takie uczucie, jak szukasz czegos w pokoju i w koncu to znajdujesz, i jestes zla na siebie, bo to caly czas bylo przed Twoimi oczami i moglas tam zerknac duzo wczesniej i nie meczlabys sie niepotrzebnie. Tak wiec nastepnym razem jak spotkasz kogos interesujacego to nie daj sie sobie zahamowac tylko daj sie pochłonąć emocjom i przeczuciom, na pewno nie wyjdziesz z tego stratna a mozesz zyskac wiele doznan i szczescia. Co oczywiscie NIE oznacza, ze masz sie na mnie rzucic tuz po tym jak skoncze wymawiac to zdanie :D, wiec moze lepiej nie bede go konczyl, bo nie wiem jak to sie dla mnie skonczy, tak wiec, od razu przejde do ostatniego etapu czyli burzy, a burza to Twoje problemy, Twoje zmartwienia. (pauza). Skoczylem zdanie. ;D :D:D Ok, z tego co mowisz wynika, ze miewasz zmartwienia, czasem wieksze, czasem mniejsze, moze czasem zbyt sie przejmujesz niektorymi rzeczami, troche wiecej dystansu zawsze sie przydaje. Przy takim ulozeniu moze to rowniez znaczyc, ze masz pewne problemy zakorzenione gdzies gleboko w Tobie, ktore jednk sa na tyle silne i nierozlacne z Toba ze nauczylas sie sobie z nimi radzic wewnetrznie i je kamuflowac nawet tak ze nie widac ich podczas robienia szescianu. W kazdym razie na wszystkie te mniejsze mam dla Ciebie rade abys przestala nazywac je problemami a raczej wyzwaniami. Popatrz o ile ciekawsze staje sie wtedy zycie. Jesli jeszcze zamiast bledy bedziesz mowila 'material zwrotny do analizy' to w ogole pozbedziesz sie stresow. No i co o tym myslisz?
- I to wszystko z tego kwadratu, konia i burzy niby wyczytales.
- Damn, myslalem ze sie nie domyslisz, bylem wczoraj u Twoich rodzicow na obiedzie i mi to wszystko opowiadali. A tak serio, niesamowite co? Chcesz wiedziec jak wyglada moj szescian? Moze cos ciekawego z niego odczytasz? ;D

Offline

 

#5 29-09-2006 19:04:38

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Sześcian...

Ten przykładowy sześcian warto przeczytać, ale nie doradzam sie go uczyć, bo ONA może powiedzieć zupełnie inne rzeczy o sześcianie, koniu czy burzy. Warto mieć podstawy, ale by zrobić szescian trzeba mieć własną wyobraźnię (im bardziej bogata tym lepiej) i być spontanicznym. Wtedy nie będziecie musieli uczyc się na pamięć całego wzorca.

Pozdro

Offline

 

#6 09-01-2007 06:46:56

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Sześcian...

Kiedys mi kobieta zrobila taki tescik, jak nie na temat to prosze usunac.
Sam bardzo chetnie mowie, ze zrobie im test na inteligencje, lub cokolwiek, oczywiscie z bananem na twarzy.
One to uwielbiaja, jedna sie bala ze wyjdzie na idiotke


TY: Wyobraz sobie ze jestes w lesie. Z czym ci sie kojarzy las, jak wyglada, jaki jest ?
HB: Ba, bla bla bla bla (mowia ze jest przerazajacy, i inne pierdoly )

TY: Podazasz w tym lesie i nagle patrzysz, a tu staje niedzwiedz na twojej drodze co robisz ?
HB: Bla, bla bla bla, bla  (napewno ucieknie, wyminie go)

TY: Ok, idziesz dalej, patrzysz, a tu na twojej drodze jest wysoki mur, co robisz ?
HB: Bla, bla, bla,
(napewno przejdzie naokolo, wdrapie sie itd.)

TY: Ok, za murem widzisz stary, opuszczony dom, co robisz ?
HB: Bla, bla, bla, bla.
(tu zalezy jedna wejdzie, inna nie, bo sie boi )

Teraz musisz jej to wyjasnic na czym wszystko polega.

TY: Las symbolizuje twoje zycie. Powiedzialas ze twoje zycie jest ; /tu wstawiasz co ona paplala o lesie /
HB:banan na gebie

TY: Niedzwiedz symbolizuje twoj stosunek do plci przeciwnej,        /tu wstawiasz co gadala jakby spotkala niedzwiadka/
HB:bla bla bla.

TY: Mur symbolizuje twoja zdolnosc rozwiazywania problemow, ciekawosc     /tu wiadamo co /
HB:bla bla bla

TY: Stary opuszczony dom symbolizuje twoj stosunek do zycia innych ludzi. /tu tez/
HB:bla bla lba


Pozniej mozesz wkrecic jej ze podobnie odpowiadales na niektore pytania. Tylko ze nie na wszystkie. Zawsze cos was musi laczyc he he. Mowie co zrobil moj kolega jakby spotka niedzwiedzia cyt. "lapie go za leb i szlachtuje chuja" ",
centralnie tak powiedzial, zawsze sie smieja. Mozecie sami cos wymyslec wiecej.

Mozliwe ze ktos to z was zna, albo cos pominalem. Dobre bo nie jest dlugie.
Jak kroliczki kochaja psychotesty, ech . Oj nabralem na to troche sztuk

Pozdrawiam.

Offline

 

#7 31-01-2007 21:34:04

iknow

Advanced

Zarejestrowany: 27-12-2006
Posty: 33

Re: Sześcian...

zrobilem na jednej szescian wszytko fajnie tylko co moze oznaczac brazowy kon;p duzy,
powiedzialem ze potrzebuje silnego i pewnego siebie faceta, ale ten braz mnie zaskoczyl i nic mi nie przychodzilo do glowy  i odrazu powiedzialem poszedlem dalej omijajac ten braz.

Offline

 

#8 01-02-2007 09:50:59

babylon

Początkujący

Skąd: prawie Białystok
Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 18

Re: Sześcian...

Ja bym jej strzelil neg'a ze nie ma takiej masci jak brazowy, a co do wytlumaczenia to ja bym powiedzial ze potzrebuje silnego, meskiego faceta, ale takiego ktory moglby sie nia zaopiekowac(wal truizmy:)). Ja ostatnio mialem gorszy przypal:P. Dziewcze powiedzialo mi ze nie miala nigdy partnera i ze konia tak naprawde nie mialo byc.

Offline

 

#9 25-02-2007 16:21:45

Umberto

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 9

Re: Sześcian...

Ogólnie SZEŚCIAN jest genialna metodą... Co do kolorów polecam po prostu wejsc w google i zobaczyć znaczenia... jeśli Ci sie chce...

Jeśli NIe... To po prostu jak kolega wyżej powiedział TRUIZMY...
Zreszta burze zawsze są inne... Ponadto zobacz po początku jaka to dziewczyna czy jest wredna , sarkastyczna czasem czy zawsze miłą romantyczna... I odwołaj się do tego... Sarkazm i ronia-> Przeszłość na Ciebie wpłyneła ale i ta w środku wciaż.. .bla bla bla

Najlepiej nie stosować jednak Sześcianu za często na zbyt wielu pannch... robienie go tylko na tych które serio wydają sie ciekawsze to lepsza metoda

Offline

 

#10 06-04-2007 20:26:50

matt

Początkujący

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 8

Re: Sześcian...

Za każdym razem gdy serwowałem lasce sześcian zawsze reagowały pozytywnie, raz trafiłem nawet na panią psycholog i też była zadowolona, chociaż zdawała sobie sprawę od początku,że to ,,lipa''
.Zwróciłem uwagę na jeden szczegół im laska bardziej inteligentna tym łatwiej i lepiej reaguje na tego typu zabawy

Offline

 

#11 13-04-2007 01:37:50

rezok

Początkujący

Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 3

Re: Sześcian...

Witam! ja chyba mialem wiekszego Zonk'a podlug reszty:)
mianowicie... poraz enty pomyslalem zrobimy szescian.. efekty piorunujace ale... na "wysokosci" konia panna uciekla:) ...w zasadzie mamy wspolne towarzystwo... przyjacolka dziewczyny mojego przyjaciela wiec od przyjaciela dowiedzialem sie ze przestraszyla sie, ze naprawe trafiam "zbyt dosadnie" w to jaka jest:] (a moze chciala by byc) w kazdym badz razie z panienka bylo pozniej fajnie bo dostala za to pare negow i ogolnie sama zaczela sie starac no ale to nie FR, wiec co do szescianu reakcje moga byc naprade rozne...w moim przypadku zdziwilem sie i troszke to zachwialo mnie ale po krotkiej analizie olewka. pzdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ jímky Stochov septiky výroba a