Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

#1 09-03-2007 04:29:54

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

Duzo sie pisze, o mowie ciala, czy tekstach, lecz malo uwagi poswieca sie barwie glosu.
Zastanawiam sie czy sa jakies cwiczenia, to tak jak w szkole aktorskiej, gdzie ucza cie dykcji i innych rzeczy.
Jestem ciekaw, chetnie bym nad tym popracowal. Przeciez to 30% komunikacji.

Ogladaliscie reklamy piwa, tam zawsze koles ktory gada ma zajebisty glos, albo ludzie z radia.
Duzo naszych aktorow ma swietna barwe glosu.

Moze ktos z was wie cos na ten temat, bo ja jestem zielony ?

Offline

 

#2 09-03-2007 11:31:56

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

Hmmm przypomina mi sie kiedys jak ktos zapytał Garou(czy jakos tak to sie pisze) jak robi ze ma taki zajebisty glos.On odpowiada ze pomogl mu johnny.Dziennikarz pyta sie "Jaki Johnny?".Na co słyszy odpowiedz "Johnny Walker"


A tak serio to ja przynajmniej staram sie mowic niskim glosem .NA poczatku czułem sie troche sztucznie ale z czasem weszło w krew i robisz to instynktownie.Tylko nie wiem czy Tobie akurat chodzi o obnizenie .Bo wiesz zeby gadac tak jak redaktorek z telewizji to masa cwiczen:
http://www.easyvoice.pl/teksty/cwiczenia/

Tu masz czesc

Offline

 

#3 14-03-2007 10:49:54

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

Podryw ma cos w sobie z aktorstwa . Dzieki za stronke, pocwicze sobie.
Tak ostatnio sie zastanawialem, moj znajomy. Ma wyglad, tzn. fajnie sie ubiera itd., lecz
jego ton glosu. Tragedia. Sam go czasami nie slysze, co do mnie mowi, co dopiero
kobieta ktorą podrywa ?. Poprostu ma taki glosik, no wiecie. Mowi cicho. Sami wiecie.
Zawsze jest cos, co mozna w sobie poprawic, ulepszyc.
Jak ogladalem BB DVD, byl tam taki koles, BadBoy krzyczal na niego, aby mowil glosniej, mow glosniej

Kiedys ogladalem dokument, nie pamietam gdzie. Robili tam fajny eksperyment. Kobiety, sluchaly, glos męski przez sluchawki. Pozniej kazano im, ocenic, w aspekcie seksualnym glos, ktory je kreci.
Oczywiscie, facet, ktory mial niski glos, uchodzil za bardziej seksownego, porządanego, atrakcyjnego. Smieszne to bylo, bo meżczyzna ktory, gadal takim niskim glosem byl gruby i łysy , one go wcale nie widzialy .

Co ja pisze, nie potrzeba robic eksperymentow, aby wiedziec, ze jak sie ma niski glos, to pomaga

Pozdrawiam.

Offline

 

#4 16-03-2007 01:41:59

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

Ton glosu ? Przypomina mi sie "Dżołi" z serialu przyjaciele, machajacy brwiami i mowiacy basem "Jak sie masz"

Offline

 

#5 03-04-2007 20:42:18

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

Witam.Ja mam inny problem duza masa osób mi mówi ze mam glos radiowy. I powinienem pracowac w radiu.Nie wiem ale ja jakos tego nie czuje.

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Ton twojego głosu, znacie jakieś ćwiczenia ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask https://maszyny-rolnicze-traktory.pl/