Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-03-2007 14:53:07

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

[MM Collab] Ostrygi i perły

Rutyna ta pochodzi z MM Collab - warto jej się nauczyć, bo przedstawia nastawienie do świata, trochę jak przenośnia do wypasu.
--------
Autor: Lawless
Tłumaczył: AleX

PUA: Mam pewną teorię, nazwałem ją "ostrygi i perły".
HB: Tak??
PUA: Kiedy dochodzi do związku, wierzę, że ludzie dzielą się wtedy na 2 grupy: "beksy" i "poszukiwaczy". Teraz wyobraź sobie te miliony ludzi na świecie to ostrygi. I tylko mała ich część zawiera perłę.
HB:OK.
PUA: Teraz, beksy wyłapują pierwszą ostrygę, która pojawi się na ich drodze, otwierają ją z nadzieją, że w środku jest perła. A potem, gdy okazuje się, że tam jej nie ma, zamykają tę ostrygę. Całują ją, chuchają, rzucają zaklęcia, robią cokolwiek, a potem otwierają ją ponownie, z nadzieją, że ta perła się pojawi. Ale wciąż jej tam nie ma. Więc zamykają ją znów i powtarzają ten sam schemat. W końcu stracą tą ostrygę, a potem z płaczem mówią, że nienawidzą ostryg i nigdy nie znajdą tej jedynej. Nadążasz??
HB: Aha.
PUA: A teraz , poszukiwacze, którzy zauważają te miliony ostryg i rozumieją, że będą musieli przebić się przez tysiące ostryg by znaleźć tą jedyną z perłą. Wiedzą również, że będą sie dobrze bawić w czasie tej drogi i z każdą kolejną ostrygą nabierają coraz więcej doświadczenia i wiedzy o ostrygach. Z tego powodu przeznaczają coraz mniej czasu na każdą ostrygę, by zauważyć, że nie posiada perły. Teraz pytanie - czy Ty jesteś beksą czy poszukiwaczem?
HB: bl bla bla
------

Pozdro

Offline

 

#2 03-03-2007 14:58:18

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: [MM Collab] Ostrygi i perły

ooo widze kolejna "gra" ktora mozna kobiete wkrecic

tylk oze ta podoba mi sie troche bardziej od innych (moje podejscie psychologiczne ) bo mozna pozniej zrobic wszystko: negowac, komplementowac, dowiedziec sie sporo ciekawszych rzeczy o lasce (niz pierdoly ktore same nam opowieadaja )

wielki dzieki Adminie xD


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#3 03-03-2007 16:09:19

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: [MM Collab] Ostrygi i perły

Intrygujące... a wszystko, co intrygujące jest interesujące... Bajki!


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#4 03-03-2007 19:55:30

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: [MM Collab] Ostrygi i perły

Rutyna bardzo fajna bo mozna ja spokojnie wkrecic do normalnej rozmowy .Przeciez nie bedziemy jej co chwile kazali zamykac oczu i wizualizowac sobie kwadratow trojkatow czy innych przedmiotow.

Good work

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Trzebnica