Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:25:22

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

jak rozmowa sie nie klei...

Marzenia – bo o nich rozmawia się najprzyjemniej
1. Na co byśmy wydali wygrane 100 tysięcy zł?
2. Co będziemy robić za 5/ 10/ 15 lat o tej samej porze?
3. W jakim zakątku Polski/ świata postawimy dom, gdy będzie nas na to stać?
4. Co byś zrobiła, gdyby nagle pojawiła się tu, obok Ciebie, Monika Brodka (lub jakakolwiek inna znana postać)

Dzieciństwo – opowieści z wczesnej młodości rozbawią Was do łez
5. W jaki sposób odkryłaś, że św. Mikołaj nie istnieje?
6. Jak długo wierzyłaś, że dzieci przynosi bocian?
7. Jaką naklejkę miałaś na szafce w przedszkolu?
8. Twoja ukochana książka (bajka) z dzieciństwa?

Naj, naj, naj – uwaga, przy tym temacie możecie się posprzeczać
9. Twoje ulubione... czyli co byś zabrała na bezludną wyspę?
10. Jaką najgłupszą, najbardziej szaloną rzecz zrobiłaś w życiu?
11. Ulubiony aktor... czyli kto powinien zagrać w polskiej wersji „Gwiezdnych wojem” (lub inny film)
12. Pierogi czy konkretny batonik... czyli najpyszniejsza rzecz pod słońcem robiona w Polsce, idealna do zareklamowanie cudzoziemcom.
13. Ulubiony napój wyskokowy

Siły nadprzyrodzone – najlepiej rozmawia się wieczorem, przy świetle księżyca i zapalonej świeczce
14. Śniło mi się...
15. Czy wierzysz w przeznaczenie, we wróżby?
16. A jeśli UFO istnieje?
17. W poprzednim wcieleniu byłem...
Tekst pochodzi z nlp.polska


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 28-09-2006 14:56:04

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: jak rozmowa sie nie klei...

1* Gdybyś mogła byc kimś innym czy wykorzystałabyś tą szansę ??
2* Gdybyś mogła zaplanować swój wolny czas i wiedziała że wytrwasz, czym byś go wypełniła ??

Hmm ... nic więcej mi nie przychodzi do łowy oprócze tego i tych z głównego postu...


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#3 28-09-2006 18:20:15

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: jak rozmowa sie nie klei...

3.Co takiego kreci Cie w facetach??
4.Gdybysmy poszli teraz do centrum, myslisz ze bylibysmy w stanie zwrocic na siebie uwage poprzez zrobienie czegos szalonego?
5....Aska...a jak myslisz...wygniote ta rure myslami?
6.Gdy bylas mala czesto bawilas sie w pielegniarke?
7.Co bys zrobila...gdyby dano Ci w tej chwili szanse lotu na ksiezyc?

etc...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#4 29-09-2006 19:30:56

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: jak rozmowa sie nie klei...

1. Jaka była najbardziej żenująca sytuacja w Twoim związku?
2. Jaki był Twój najlepszy prezent na gwiazdkę (można połączyć ze św. Mikołajem)

Offline

 

#5 29-09-2006 21:14:34

Boski GoNzO

Początkujący

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 8

Re: jak rozmowa sie nie klei...

3.Co takiego kreci Cie w facetach??

z doswiadczenia wiem ze takie pytanie daje od razu mowi lasce ze jestesmy nia zainteresowani...

8. Myslalas kiedys zeby zostac...
9.Wiesz co tak naprawde kocham w tym miescie.....(nie czekaj na odp)

Zreszta...Pamietacie co mowil Juggler?? Unikajcie zadawania pytan! Poprostu oznajmiajcie cos kobiecie...A tak wogole mysle ze lepiej chyba jest nauczyc sie tak schematycznie kilka dhv stories- nie dosc ze podnosisz attracta to jeszcze unikasz zadawania pytan a rozmowa sama dalej sie toczy...

Offline

 

#6 30-09-2006 12:43:58

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: jak rozmowa sie nie klei...

Wiem z ena Tu był duży arykuł na ten temat...

Dyskoteka:
1. Dobrze się bawiłaś ?
2. Często chodzisz na dyskoteki?
3. Zawsze dobrze się bawisz?
4. Podrywają Cię faceci?
5. Jeździsz z koleżankami czy z kolegami ?
6. Podoba Ci się muzyka która leci na tej dysktoece ?
7. Poznałaś kogoś ciekawego ?
8. Chciałabyś bawić się dłużej czy tyle ile bawiłaś się wystarczyło Ci ?
9. Duzo wypiłaś ?
10. Bierzesz na dyskotekach jakies dragi ?
11. Ciekawy jestem jak byłas ubrana... na pewno wyglądałaś oszałamiająco, jak ubierasz się na dyskoteki ?
12. Kiedy znowu masz zamiar jechać na disco ?
13. Bardzo lubisz tańczyć przy muzyce techno ?
14. Oprócz techno jakiej muzyki lubisz słuchać na dyskotekach ?
15. Dużo alkoholu musisz wypić żeby naprawde dobrze się bawić?
16. Przypominasz sobie jak świetnie bawiłaś się przy muzyce którą lubisz ?
17. Myślisz czasami że chciałbyś częściej być na dyskotekach ?
18. Lubisz kiedy nieznajomi Cie podrywają?
19. Myślisz że było by fajnie gdybyś pojechała ze mną na dyskotekę? Uważasz że dobrze byśmy się bawili ?
20. Jak poznajesz kogoś na dyskotece proponują Ci nowo poznane osoby randki ?
21. Miałaś kiedyś taką sytuację że dyskoteka była tak świetna że chciałaś bawić się jeszcze dłużej, było tak pięknie żę chciałbyś zatrzymąć ten czas na wieczność?
22. Masz jakąś grupę kumpli z którymi najlepiej bawiswz się na dyskotekach ?
23. Miałaś kiedyś sytuacje żę poznany facet na dyskotece dał Ci do zrozumienia że chciałby uprawiać z Toba seks?
24. Na pewno czujesz się cudownie tańcząc przy muzyce techno, prawda ?
25. Myślisz że na dyskotece można poznać towarzysz swojego życia ?(kolejny temat)
26. Kiedy byłaś pierwszy raz na dyskotece ? ile wtedy miałaś lat ?
(2) Towarzysz życia
Zauważ jak łatwo jest przejść z jednego tematu na drugi.
1. Jaki powinien być Twój partner ?
2. Wygląd dla Ciebie jset bardzo ważny ?
3. Chciałabyś żeby Twój chlopak przynosił Ci kwiaty bez okazji?(a która laska nie chciałaby;-) i który chlopak o tym pamieta  )
4. Miałaś kiedyś chłopaka który spełniał wszystkie Twoje oczekiwania ?
5. Marzysz o tym żeby mieć chlopaka który przytulał by Cię co wieczór, zawsze przynosiłby Ci kwiaty, mówiłby Ci jak bardzo Cie kocha ?
6. Byłaś kiedyś z chlopakiem na wczasach np. nad morzem, jak tak to jak było ?
7. Myślisz czasami jak to będzie za pare lat kiedy będziesz miała już męża, dzieci (kolejny temat, przyszłość)
8. Co najbardziej cenisz u chlopaków?
9. Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona noc z chlopakiem ?
10. Co najbardziej lubisz u chlopaków ?
11. Wierzysz w prawdziwą miłość pomiędzy chlopakiem a dziewczyna ?
12. Przeżyłaś kiedyś piękną romantyczną miłość?
13. Gdybym ja był Twoim chlopakiem mówiłabyś mi że mnie kochasz ?
//zadając te pytanie dziewczyna będzie wyobrażała sobie jak by to było gdybys Ty był jej chlopakiekm
14. Jak bym był Twoim mężem to czy pozwoliłabyś mi żebym Ci zawsze rano przynosił sniadanie do łóżka?
15. Myślisz że gdybyśmy byli razem potrafilibyśmy się o siebie troszczyć i było by nam ze sobą dobrze ? //bardzo romantycznie ale większość dziewczyn to lubi : )
16. Potrafisz sobie wyobrazić jak by to było gdybym był Twoim chlopakiem ?
17. Ciekawy jestem czy jak bym był Twoim chlopakiem potrafiłbym być dla Ciebie taki jak najlepsi kochankowie
18. Jak byś była moją dziewczyną byłabyś dla mnie dobra ?kochałabyś mnie ?
19. Znasz kogos kto mógłby sprawić że byłabyś naprawdę szczęsliwa ?
20. Byłaś kiedyś tak bardzo zakochana że myślałaś tylko o tej jedenej osobie ?
21. Kochałaś kiedyś kogoś tak bardzo że byłaś gotowa zrobić wszystko tylko dla tej jednej osobie?
22. Lubisz dostawać kwiaty od chlopaków?
23. Lubisz kiedy chlopak mówi Ci że myśli o Tobie ?
24. Na pewno nie miałabyś tyle odwagi żęby pujść ze mną teraz teraz do łóżka // to jest prowokacja, jak rozmawiasz z dziewica to lepiej tego nie mow ;- )
25. Jaki powinien być dla Ciebie facet żebyś czuła się z nim naprawde bardzo szczęsliwa ?
26. Lubisz kiedy chłopak jest bardzo romantyczny?
27. Co dla Ciebie jest ważniejsze wygląd czy charakter ?
28. Pamiętasz jak było Ci miło kiedy dostałaś od chlopaka kwiaty ?
29. Czułaś się kiedyś tak cudownie że chciałbys zatrzymać ten moment na wieki?
30. Myślisz że jest możliwe stworzenie cudownego związku opartego na prawdziwej miłości ?
31. Wierzysz w przeznaczenie ?
32. Marzysz o kimś kto zmieniłby Twój świat? Kto sprawiłby że czułabyś się niezwykle szczęsliwa będąc z tą osobą?
33. Nie uważasz że wiekszość facetów to prawdziwi dranie którzy nie potrafią docenić swojej kobiety?
34. Gdybyś znalazła chlopaka z swoich marzeń spotykałbyś się z nim jak najczęsciej ?
35. Gdzie najchętniej wyjechałabyś z wymarzonym chlopakiem na wczasy ?
36. Byłaś kiedyś kimś tak bardzo zafascynowana żę nie mogłaś się doczekać kiedy spotkasz tą osobę?
37. Pamiętasz jak się czułaś kiedy pierwszy arz poważnie zakochałaś się w kimś? Pamiętasz jak cudownie się czułaś?
38. Lubisz kiedy chlopak Ci mówi jak bardzo jesteś piękna i jak bardzo mu się podobasz?
39. Na jakie tematy najchętniej rozmawiasz z chlopakami ?
40. Nie uważasz że bardzo mało chlopaków potrafi być dla swojej dziewczyny naprawdę cudwony i nie potrafią docenić swojej dziewczyny za to jaką jest wspaniałą osobą
41. Byłaś kiedyś z kimś kto okazał się bardzo wspaniałym chlopakiem? Mogłaś mu powiedzieć wszystk oi wiedziałaś że zawsze Cię wysłucha?
Temat : Jak będzie w przyszlości
1. Co byś chciała robić w przyszłości ?
2. Marzysz o dzieciach ?
3. Myślisz czasami jak to będzie kiedy będziesz miała męża i dzieci ?
4. Na pewno marzysz o tym żeby mieć piękny dom z ogrodem
5. Ciekawe jak by to było, gdyby okazało się że ja był bym Twoim mężem, jak myślisz było by nam razem dobrze ?
6. Mam nadzieje że Twoja przyszłość będzie naprawdę niesamowita, obyś znalażła kogoś z kim zawsze będziesz czuła się dobrze...
7. Jaką prace przyjęłabyś najchetniej ?
8. Jak byś miała naprawdę dobre zarobki co byś sobie najchętniej kupiła ?
9. Chciałabyś mieć w przyszłości samochód?
10. Gdybyś miała wybór albo cudowny mężczyzna albo dużo pięniędzy co byś wybrała ?
11. Myślisz jak to będzie podczas slubu?
Temat: Jej rodzina
1. Masz rodzeństwo ?
2. Dobrze żyjesz z bratem/siotrą?
3. Kłócicie się czasami czy raczej nie ?
4. Masz młodsze rodzeństwo ?
5. Z którym bratem lub siostrą układa się Tobie najlepiej
6. Dobrze się Tobie układa z rodzicami ?
7. Jak by zareagowali Twoi rodzice gdybyś powiedziała im że jesteś ciąży ?
8. Ucieszyliby się Twoi rodzice gdybyś powiedziała im że wychodzisz za mąż?
9. Lepiej układa się Tobie z tatą czy z mamą?
10. Pomagasz czasami rodzicą w praniu, sprzątaniu, gotowaniu,itd. ?
11. Zmieniłabyś coś w swojej rodzinie ?
12. Twoi rodzice zgodziliby się gdybyś im powiedziała że chcesz wyjechać ze swoim chlopakiem nad morze pod namiot ?
Temat: Szkoła:
1.Dobrze Ci idzie w szkole ?
2.Lubisz się uczyć czy raczej nie ?
3.Masz dobrych przyjaciół w szkole ?
4.Wporządku masz nauczycieli ?
5.Nie nudzisz się w szkolę?
Temat: Czas wolny
1.Co robisz w wolnym czasie ?
2.Co robisz kiedy się nudzisz ?
3.Lubisz dostawać smsy ?
4.Lubisz kiedy ja pisze do Ciebie smsy ?
5.Dostajesz też listy miłosne?
6. Lubisz długie spacery ?
7.Poznajesz czasami ludzi przez internet

ja zazwyczaj bazuję na tym ale jestem elastyczny wiec jak poznam laskę kręce wokól niej temat i szukam w stosunku do ejj zainteresowań:D


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#7 30-09-2006 20:56:08

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Re: jak rozmowa sie nie klei...

-> jakbys mogla zrobic jedna rzecz(niemorlana) ktorej nazajutrz nikt by nie pamietal, to co by to bylo ?

Offline

 

#8 01-10-2006 17:37:11

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Re: jak rozmowa sie nie klei...

Tylko do koleżanek. Raz przetestowałem - efekt piorunujący, tak żeśmy się wkręcili, że mało sie na busa nie spóźniłem:

-Co sądzisz o kolesiach, którzy uczą się jak podrywać kobiety?


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#9 15-10-2006 11:57:30

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: jak rozmowa sie nie klei...

Boski GoNzO napisał:

3.Co takiego kreci Cie w facetach??

z doswiadczenia wiem ze takie pytanie daje od razu mowi lasce ze jestesmy nia zainteresowani......

wiesz to zalezy jak to wypowiemy...jaka przyjmiemy postawe...jesli nie bedziemy okkazywac jej zainteresowania swoim zachowaniem...gestami...pytania nie beda mialy zbytniego znaczenia...ona bedzie cieszyc sie ze moze z toba porozmawiac o czyms innym niz do tej pory...pytania nie maja zbytniej wartosci...nie powinnismy klasc na niego az tak wielkiego nacisku...w koncu ty robisz i mowisz to co chcesz....

Zreszta...Pamietacie co mowil Juggler?? Unikajcie zadawania pytan! Poprostu oznajmiajcie cos kobiecie...A tak wogole mysle ze lepiej chyba jest nauczyc sie tak schematycznie kilka dhv stories- nie dosc ze podnosisz attracta to jeszcze unikasz zadawania pytan a rozmowa sama dalej sie toczy...

Z tym sie zgadzam w 100%

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#10 29-12-2006 15:09:24

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: jak rozmowa sie nie klei...

O czym rozmawiać z HB?

Kobiety to boskie stworzenia. Przez te wszystkie lata ewolucji mamy współcześnie stereotypowy obraz kobiety, która przebiera w facetach jak w ciuchach w szafie. Przynajmniej tak próbuje nam wmówić społeczny matrix. Ci, którzy są niedoświadczeni, prędzej czy później zostaną zblokowani przez wewnętrzny głos: „Ta kobieta nie jest dla Ciebie. O czym będziesz z nią rozmawiał? Nie jesteś ani duszą towarzystwa, nie jesteś odważny by do niej podejść, wszyscy będą na Ciebie patrzeć i się ośmieszysz.” Jesteśmy stworzeni do nieodpowiedniego świata. My jesteśmy stworzeni do świata jaskiniowców, gdzie liczą się silne, męskie geny i instynkty zwierzęce. Pewnie wielu z Was zastanawiało się, jak we współczesnym świecie rozmawiać z kobietą, by nas zauważyła. By dostrzegła w nas to „coś”, co sprawia, że przełącznik z napisem „Pożądanie” załączy się.

W poprzednich postach możecie przeczytać, na jakie nietypowe tematy można rozmawiać (chodzi mi tu o post białego). Są to niecodzienne tematy, które sprawią, że kobieta zobaczy, że jesteście nietuzinkowi. Tylko problemy pojawiają się już na samym początku. Zapewne każdy z Was zadaje pytanie „Co mówić dalej? Jak rozwinąć temat? Co zrobić jak wykorzystam wszystkie tematy?”

Po pierwsze – nie należy przesadzać z tymi tematami. Wybierzcie 2-3 tematy i w połączeniu z tą metodą powstanie rozmowa na długie godziny. Jednak powtarzałem, powtarzam i powtarzać będę. Dobry uwodziciel to ten, którego znają wszyscy, ale bardzo dobry uwodziciel to ten, którego nikt nie zna. By stać się PUA trzeba dążyć do naturalności. Oczywiście nie chodzi mi o to, żebyście byli szarymi myszkami – chodzi mi o to, by Wasza popularność nie była powodem do snobizmu i myśleniem „czego to ja nie zrobię i kim nie będę”. Naturalność w sensie nie Waszego stylu życia, lecz pewności siebie i dobrej gry. Zapewne wiecie, że nawet najlepszy tekst, otwieracz, itp. powiedziane w nieodpowiednim momencie, tonie głosu czy z pomyłkami, odwróci się na Waszą niekorzyść. Pewność siebie to droga do naturalności. PUA to mistrz, który jest naturalny w swej grze, ale dodaje szczyptę odmienności. Czyli tematy ekstrawaganckie muszą być zgrane z normalną rozmową. Nie możecie zapodać jednego tematu, a jak już ona powie tylko jedno zdanie na ten temat, to Wy przechodzicie do następnego, bo sami nie wiecie o czym mówicie. I do tego dążę – jak przeprowadzić normalną rozmowę, by nie była nudna oraz żeby nie pojawiały się momenty niezręcznej ciszy.

Przed poznaniem społeczności nie zawsze potrafiłem rozmawiać z dziewczynami. W gimnazjum byłem spokojny i raczej nie wyróżniałem się z grona znajomych. Szło mi w miarę, gdy np.: byłem na wakacjach, gdzie wśród znajomych byłem najstarszy i nie krępowali mnie moi starzy znajomi, którym zazdrościłem pozycji społecznej (w gimnazjum hahaha). Czułem wtedy respekt i nie miałem blokad. Rozwinąłem się w liceum. Przestałem się liczyć z wyśmiewaniem mnie za byle bzdety, śmiałem się sam z siebie. Dzięki temu zacząłem być również poważany w gronie znajomych. Robiłem zwariowane rzeczy nie tylko by pokazać jaki ze mnie jest gość, ale także dla siebie.
Gdy poznałem społeczność i w mojej głowie pojawił się stos różnych technik, metod i tekstów. Zrobila się mieszanina, która sprawiła, ze na krótki okres czasu stałem się jeszcze gorszym WSN-em niż przed. Ale z biegiem czasu uświadomiłem sobie, że profesjonalny PU przyniósł bezcenne korzyści. Pozostawał tylko jeden problem – rozmowy. Oczy otworzył mi artykuł deAngelo. Prosty i naturalny sposób trochę przekształciłem na polskie społeczeństwo.

Cała wiedza zawiera się w… słowach kluczowych. Rozmowę zaczynamy od tematu wcześniej przygotowanego, np.: „Kiedy dowiedziałaś się, że św. Mikołaj nie istnieje?”. To jest początek rozmowy. Ona już teraz wie, że ta rozmowa może być ciekawa, jeśli tylko dobrze to rozegrasz. Wystarczy jedna głucha cisza i koniec tematu. Jedyne co od Ciebie wymagam to to, byś był spostrzegawczy. Musisz analizować to, co mówi partnerka. Każde słowo. Poszukaj słów, na podstawie których będziesz mógł kontynuować dalej konwersację – to są słowa kluczowe. Pokażę Ci to na przykładach naszego tematu wyjściowego. Ona może opowiedzieć, np.:
„Hmm… To było gdy miałam 5 lat. Mikołajowi spadła broda i okazało się, że to mój tata.” Sekwencja tej wypowiedzi składa się z 2 zdań. To oznacza, ze możesz stworzyć co najmniej 3 zdania i nawiązując do nich kontynuować rozmowę:

- z pierwszego zdania słowa kluczowe to „5 lat”. To oznacza, ze możesz np.: „To musiał być dla Ciebie szok w tak młodym wieku. Co wtedy zrobiłaś? Jak się czułaś?” Widzisz? To nie takie trudne. Ciągniesz rozmowę naturalnie, a do tego dodajesz ekspresję*, bo pewnie opowie Ci, jak się czula w tamtym momencie.

- z drugiego zdania słowa kluczowe to mogą być np.: „tata”. „Oh, twój tata się nie postarał. Ale mam nadzieję, że się nie rozpłakałaś?” Tutaj jedziemy z NLS (chociaż nie przepadam za tą metodą). Znowu opowie Ci o swoich emocjach.

- w połączeniu: „Oh, twój tata się nie popisał, strasząc tak swoja małą córeczkę. Musiało to być dla ciebie straszne. Jak się wtedy czułaś?”

Widzicie, jak rozmowa może być ciekawa, na podstawie zaledwie kilku słów z wypowiedzi partnerki. Tą technikę możecie szlifować na czatach. Teraz może Wam się wydawać że ni będziecie mieli frajdy z rozmowy, bo musicie się skupiać na kolejnych zdaniach. Z biegiem jednak czasu i doświadczenia, ta technika wejdzie Wam w krew i automatycznie będziecie tak rozmawiać.

AleX

*ekspresja - moja własna nazwa na rapport

Offline

 

#11 29-12-2006 16:50:05

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: jak rozmowa sie nie klei...

To całe analizowanie, NLS-y, techniki i sposoby, nie lubię się w to bawić, poza kilkoma rzeczami. Chcę bazować na moim inner-game i pewności siebie, piszę "chcę", ponieważ narazie średnio mi to wychodzi.
Jak myślicie, czy DavidaX można nazwać artystą podrywu?     

sorry za offtop.

Ostatnio edytowany przez Mistmare (29-12-2006 16:51:32)

Offline

 

#12 29-12-2006 18:01:30

Shinnok

Początkujący

Zarejestrowany: 29-10-2006
Posty: 3

Re: jak rozmowa sie nie klei...

Alex, bardzo dobra metoda. O tym mówi takze BB, to sa swego rodzaju podtematy dzieki którym można utrzymać rozmowe

Dwa moje dziwne pytania:
- Jak jesz żelowego miśka to od której strony zaczynasz?
- Gdybyś miała rakietowe rolki, to gdzie byś poleciała?

Ostatnio edytowany przez Shinnok (29-12-2006 18:03:00)

Offline

 

#13 22-04-2007 01:02:48

david

Początkujący

Zarejestrowany: 31-01-2007
Posty: 12

Re: jak rozmowa sie nie klei...

Jak myślicie, czy DavidaX można nazwać artystą podrywu?

I to jeszcze takiego ze mucha nie siada.

Offline

 

#14 22-04-2007 19:27:57

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: jak rozmowa sie nie klei...

"Gdybyś miała do wyboru kochać się z najbrzydszym facetem na świecie, czy umrzeć co byś wybrała?"

I tu większość kobiet wolu umrzeć:D

Offline

 

#15 14-05-2007 21:26:52

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: jak rozmowa sie nie klei...

vekan napisał:

"Gdybyś miała do wyboru kochać się z najbrzydszym facetem na świecie, czy umrzeć co byś wybrała?"

I tu większość kobiet wolu umrzeć:D

Zadawanie takiego pytania jest niebezpieczne.....bo panna może pomyśleć że myślisz o sobie;

Jak gadka się nie klei zróbcie coś czego ona się nie spodziewa, albo jeszcze lepiej zróbcie coś czego sami się nie spodziewacie ;

Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme ts2 marcin frąckiewicz