Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-09-2006 00:29:10

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Czego kobiety nienawidza w facetach...

Czego kobiety nienawidza najbardziej w mezczyznach

Jest kilka bardzo waznych i niemalze uniwersalnych rzeczy które kobiety nienawidza u mezczyzn. Do nich min naleza:

Zmiana swojego stanu i zachowania aby zdobyc jej uwage i podziw.
Cos w rodzaju jak: „Czesc! Chciałbym abys zwróciła na mnie uwage i się mna zainteresowala. Jestem w stanie być pod twoja kontrola i robic co zechcesz... pozwolic Ci na robienie czego chcesz... i robic wszystko aby cie uszczesliwic jeśli się mna zainteresujesz i będziesz na mnie zwracac uwage.”

Rzecz w tym ze kobiety nie chca abys zmienial swojego zachowania i rezygnowal ze swojej postawy i meskosci.

Kobiet nie pociagaja faceci którzy dzilaja w dziwny sposób i sa slabi. One nienawidza kiedy mezczyzna demonstruje to ze może pozbyc się swojej sily w zamian za jej aprobate i zainteresowanie.

Bycie potrzebujacym, niepewny i „przyklejonym”.
Kiedy jedna osoba „przykleja się w sposób „psychologiczny” do kobiety... facet który się przykleja do laski i okazuje ze jej potrzebuje.

Na przykład kiedy laska mowi do niego przez telefon: „OK... Musze już isc!” A on odpowiada: „Aha... ok...L... ehhhh! Zadzwonisz do mnie kiedy wrocisz do domu?”

Bądź kiedy facet jest np. na pierwszym spotkaniu z kobieta i sa w centrum handlowym bądź w galerii. Wiekszosc facetow nie odpuszcza ani na chwile kroku lasce. Wszedzie za nia chodzia.

Kiedy się na chwile zagubi to natychmiastowo chce ja znalesc!

Stoi obok niej przez caly czas jakby się bal ze ona odejdzie bez niego.

Inny i jeszcze gorszy przykład to gosciu który jest tak niepewny siebie ze mowi kobiecie żeby powiedziala mu ze jest fajmy, mily, zabawny, interesujacy itp.

„Myslisz ze jestem interesujacy?”
„Czy myslisz ze kiedykolwiek moglibysmy być razem?”
„Jestem w twoim typie?”

Kobiety tego nienawidza!

Brak prowadzenia- a nawet gorzej, probowac kazac jej prowadzic.
Kobiety uwielbiaja być prowadzone a nienawidza facetow którzy nie sa w stanie ich poprowadzic. Co gorsza nienawidza jeszcze bardziej mezczyzn którzy oczekuja ze to ona zajmnie się wszystkim i będzie decydowac.

Wiekszosc kobiet nie będzie probowac prowadzic. W takiej sytuacji mezczyzna stara się podazac za kims kto wcale nie chce prowadzic! Ale kupa!

Np. on mowi do laski: „Wiesz... myslalem abysmy może wybrali się na obiad do „Restauracji pod kasztanem”... jak myslisz? Co o tym uwazasz?”

Wszystko o co on pyta laski brzmi dlaniej jak: „Staram się wykombinowac co chcesz abym zrobil... proszę... pomoz mi i podpowiedz mi co mam robic, gdzie cie mam zabrac i co chcesz abym powiedzial”

Fuj!! Ale kupa!!!

Okazywanie niepewnosci, szukanie podziwu, zly jezyk ciala, gestykulacja, ton glosu.
Kobiety maja takie slowo którym okreslaja faceta który ma dupiaty BL, ton glosu, zla sylwetke itp.

Te slowo to „mily” [nice- w orginalnym artykule]

„On jest MILY... ale miedzy nami nie ma tego czegos”

Wystarczy wybrac się w teren i popatrzec na pary. NA szczegolna uwage zasluguje zachowanie mezczyzny; jego sylwetka, gestykulacja, mimika. Jeśli jestes wystarczajaco blisko to posluchaj jak wiekszosc facetow mowi tonem który informuje o czym tyakim: „Nie jestem pewny siebie ale staram się być ekstra mily by ci to zrekompensowac”

Pamietaj ze kobiety zwracaja bardzo duza uwage na twój jezyk ciala, ton glosu, gestykulacje itp. Kobiety caly czas odczytuja te sygnaly i analizuja.

Prawdopodobnie ok. 90% facetow dyskwalfikuje się sama bo wlasnie ma z tymi elementami problem.

Wielu facetow robi tysiace dziwnych rzeczy które mowia kobiecie ze nie czujesz się komfortowe i nie jestes soba.

I wiesz co....?

Kobiety tego nienawidza!

Nie rozumienie tego ze ona jest kobieta a ty mezczyzna
Mezczyzni maja problemy ze zrozumieniem kobiet. Wszscy to wiemy i tak jest.

Jednak ciekawsze jest to ze wielu facetow nie rozumie samych mezczyzn! Niektorzy nie wiedza co lezy w ich meskiej naturze i co jest w tym fajnego!

Kobiety potrzebuja naturalnego samca! A wiekszosc mezczyzn nie zachowuje się jka samiec w otoczeniu kobiety która się mu podoba.

Kobiety lubia mezczyzn a mezczyzni lubia kobiety!

Wiec kiedy jestes w poblizu kobiety która ci się podoba nie zachowuj się jak ciota! To nie jest sexy!

Kobiety tego nienawidza!

Przebywanie w twoim otoczeniu jest nieinteresujace.
„Nie wierze ze atrakcyjna kobieta chciałaby spedzic czas ze mna tylko dlatego bo cieszy się ona moja obecnoscia.... wiec sprawie to poprzez robienie rozynych rzeczy które mam nadzieje ze sprawia iż ona mnie bardziej polubi... i jeśli będzie się bardziej cieszyc z tych rzeczy wtedy może zechce spedzic ze mna wiecej czasu”

Ciezki przypadek mezczyzny!!!

Wiekszosc kobiet wie ze jeśli mezczyzna nie jest zainteresowany nia to ona może nawet do szalenstwa dazyc do bycia w jego towarzystwie.

Inaczej... wartosciowe prezenty, komplementy, obiady, upominki itp. Nigdy nie zrekompensuja mezczyznie tego ze kobieta nie jest nim zainteresowana.

Prezenty, kwiaty, jedzenie itp. Ma zerowa wartosc dla kobiet jeśli chodzi o to jak ona się czuje w twoim towarzystwie.

Kobiety chca faceta która sprawi ze ona poczuje iż zyje! Ona chce się czuc dobrze!

Kobiety chca zagadki... zabawy.... wyzwania.... one chca seksualnego napiecia!

Jeśli uzywasz komplementow, prezentow, obiadow i innych pierdul do zdobycia kobiecego zainteresowania zadaj sobie pytanie:

„Czy to dlatego ze nie wierzysz iż kobieta chcialaby być przy tobie po prostu tylko być przy tobie?”

Po prostu tacy mezczyzni nie wiedza jak być interesujacym dla kobiet i zadnej wartosci prezenty i inne rzeczy nie naprawia tego.
Jeśli jestes przewidywalny, nudny i malo interesujacy to nigdy nie będziesz mieć kobiety która dzwoni do ciebie aby po prostu z toba być.


Kobiety nienawidza wszystkich z tych rzeczy! Oczywiście jest ich wiecej.... Dlatego zachecam do wymiany doswiadczen.


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 22-01-2007 22:11:57

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Piszesz o gestykulacji... To w koncu gestykulwoac czy lepiej schowac lapy do kieszenia ew. zaplesc na klacie i nie wymachiwac nimi... Osobiscie zauwazylem ze jak mowilem o czyms z przejeciem i usilnie probowalem gestkulowac (swiadomie) to utrudnialo mi to komunikacje (rozpraszalo i lasie i mnie doprowadzalo do zmieszania).


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 22-01-2007 22:25:38

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Mi sie wydaje ze jesli chodzi o gestykulacje to o wyciagnieta otwrta dlon od drugiej osoby pokazuja jej ze nie masz zlych intencji i masz pokojowe zamiary. Raczej nie chodzi tu o wymachiwanie rekoma przed twarza laski ;]
(nie przeczytalem pierwszego postu. Pisze to co ja uwazam za gestykulacje rekoma podczas romowy)

(EDIT)
Chyba ten post jakos nie popolsiemu napisalem albo mi sie go tak dziwnie czyta jak ktos nie bedzie mogl zrozumiec to postaram sie go napisac jeszcze raz


Pozdro Punkt G.

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (22-01-2007 22:30:31)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 23-01-2007 00:03:13

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Osobiście dużo gestykuluję .... osoby gestykulujące podobno mają lepszą wyobraźnię i są bardziej kreatywne
Gestykulacja nigdy nie popsuła mi gry więc zakładam że pomaga


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 23-01-2007 01:17:12

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Gestykulacja - tak. W ten sposób zajmujesz więcej przestrzeni, jakby ją zagarniasz. Sprawiasz wraźenie osoby otwartej i ciekawej.
Co jest ważne to odpowiednia prędkość gestykulacji. Ruchy nie mogą być zbyt gwałtowne ani zbyt wolne, należy dostosować je do tego co się mówi.
No i uwaga, żeby komuś nie zajebać


No risk, no fun

Offline

 

#6 23-01-2007 09:05:05

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

kijek napisał:

No i uwaga, żeby komuś nie zajebać

To byłby ciekawy finish gry xD Taki szybki shot z piąstki... ale znam takiego jednego, który przywalił targetowi na parkiecie z łokcia (przez przypadek bo wstawiony ją obracał ) ... a ona i tak się do niego kleiła dalej ;D


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 23-01-2007 15:09:52

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Sam tak kiedyś zrobiłem Co prawda potem sie wkurwiala, bo guza miala ale było dużo zabawy


No risk, no fun

Offline

 

#8 23-01-2007 17:14:02

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Ja raz tanczylem z laska na podworku kolo murku (hmmm mial moze z 1,3m) i nie chcaco ja rzucilem na niego... cale plecy se zdarla ;P oczywiscie pijana byla i nic nie czula ale nastepnego dnia to myslalem ze mnie zajebie ^^


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#9 23-01-2007 21:08:55

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Czego kobiety nienawidza w facetach...

Moj znajomy pyta sie laski, czy moze sobie zapalic papierosa . Mozesz  dawac im rady jak maja postepowac, ale i tak nie posluchaja.
Do tego dochodzi czekanie na laske przy kiblu, w klubach z torebka na recach , lazenia za soba nie nawidza.
Kobiecie trzeba dac duzo wolnosci. Niektorzy faceci dzwonia do laski gdy wyjdzie sobie do przyjaciolki.

Pytania typu:
-gdzie teraz jestes.
-kiedy wrocisz.

Takie teksty to one powinna mowic

Co do fajek, pale przy nich nawet gdy one nie pala. Jak pali, to sam sie czestuje. Tak jestem bezczelny .
Warto tez byc bezposrednim, jezeli cos sie w niej tobie nie podoba, powiedziala cos glupiego, mowie to.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl