Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-01-2007 17:48:54

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

[LR] Domkniecie na 3 spotkaniu

Ostatnio poznalem fajna dupeczke. Wiecie tak sobie porozmawialem, na luzie nic wiecej. Jakos sie nie
staralem jej uwodzic i te sprawy. Przyjechalem z delegacji, bylem zmeczony, pije sobie piwo, pale fajke, i siedze na laweczce. Przychodzi jej kolezanka i mowi do mnie ze jej przyjaciolka chce mnie poznac. Mowie do niej jak chce mnie
poznac to niech do mnie przyjdzie, bo mi sie nie chce.
Przyszly obie, odrazu poznalem, jedna jest typowa "prowadzoca", a ta druga -  emocjonalna.
Kurcze jak one sie trzymaja, to takie typowe, zawsze jedna jest odwazniejsza  a druga taka cicha.
Siedzimy sobie gadamy
o glupotach, przysiadam sie do niej, robie kino, robie sobie fotke z komorki z nia. Tak jakos zlecialo.

Za kilka dni mowi mi ze chce do mnie przyjsc, z kolezanka. Mysle sobie fajnie, kolezanka .
Przyszly obie, siedzimy sobie rozmawiamy, znowu musze prowadzic rozmowe, ale jakos sie rozkreca.
Ach te niesmiale kobiety.

Nagle dzwoni do mojego brata kolega i mowi ze jedziemy na impreze, ognisko nad jeziorkiem, gdzie beda inne dupcie, he he nawet meżatka byla , oczywiscie bez meza .
Ok mysle sobie, nie wyskocze do nich czy jada ze mna, bo zaraz zalaczy im sie alarmik. Pi pi pi he he.
Brat zrobil to za mnie, pyta sie czy jada z nami. Jak sie spodziewalem, zaczely krecic, ze to a to.
Ja konkretna zlewka, az tu nagle dzwoni do mnie inny target, przy tych laskach i pyta sie co u mnie, i takie bzdety.
Zostawilem je w pokoju same i rozmawiam z tym targetem przez komorke. Dawno u niej nie bylem .
Rozmawiam z nia, a brat do mnie mowi, koncz bo juz jedziemy. Ok mowie musze konczyc bo jade na imprezke. Pa.
2 targety juz  miekna, jedna namawia druga, aby jechaly. Ale ostatnia linia oporu he he. Wychodzimy z domu, zamykam chatke, idziemy do samochodu, otwieram dzwi i mowie wskakujcie. Targety, sie spojzaly, bla bla bal.
Wskoczyly . Mowie teraz pojdzie juz z gorki . Kupilismy sobie skrzynke piwa, jakies wino. Jedziemy nad jeziorko,
robie znowu delikatne kino, swojemu targetowi, ale drocze sie z druga. Wiecie mieszanka cocky & funny.
Jeszcze zgarnelismy 2, inne dupcie po drodze. Ciach i juz jestesmy nad jeziorem. Piekna pogoda, super atmosfera.
Muzyczka leci z samochodu, rozmawiam sobie z targetem, pije piwko, daje jej ona tez .
Potanczylem z nia troche i takie tam.
Podchodzi jakis koles i sie mnie pyta przy niej, czy z nia chodze.
Mowie ze nie.
Pyta sie mnie czy moze z nia zatanczyc.
Mowie jasne, porwij ja do tanca.
Nawet musialem ja namawiac ;D.
Ciach tanczy z tamtym, a ja lece do jej kolezanki .
Troche potanczylem, podroczylem sie z nia. Zauwazylem ze dosyc mocno sie trzymaly razem. Rozumiem
pojechaly na impreze z kolesiami, ktorych nawet dobrze nie znaja .
Czas wyilozowac moj target. Biore ja za reke, siadamy na lawce. I robie kiss close. He he ale latwo poszlo.
Tak sie calujemy, robie mocniejsze kino. Wszyscy tancza, a my siedzimy i sie calujemy. Zaczynam udezac coraz mocniej, dotykam wewnetrznej strony ud, dotykam piersi, masuje cipke przez spodnie. Nawet nie uslyszalem nie .
Podchodzi znowu kolega i sie pyta czy ze soba chodzimy . Mowie ze nie ha ha ha.
Dobra czas na izolacje, chwytam ja za reke, i idziemy sobie w spokojne miejsce. Zaczynam z nia rozmawiac, bo glupio
tak troche .
Gadam do niej teksty typu, "nie zakochuj sie we mnie", "nie jestem odpowiednim facetem do ciebie",
"ze pale papierosy, pije". Cos z NLP, typu "nie mysl o niebieskim", a ona mysli.

Kobiety lubia zlych facetow, bo zawsze moze sie on dla niej zmienic. Tak zakonczyla sie moja przygoda nad jeziorkiem.
Lubie sobie kobiete przygotowac, aby nie myslala ze jestem jak inni, ze tylko seks i seks

Pare dni pozniej.
Mialem do niej nr. tel. wiec dzwonie i mowie zeby przyszla do mnie. Obejrzymy jakis film na komputerze .
Przyszedl kroliczek do mnie, sama . Nareszcie nikt nie bedzie mi przeszkadzal .
Nalezy do niesmialych kobiet, jak patrzylem na nia, to mowila "nie patrz na mnie", i odwracala glowe.
Pieknie usiadla na kanapie, porobilem cos na kompie, wlaczylem winampa z nastrojowa muzyka.
Siadam kolo niej, troche rozmawiamy i zaczynam sie z nia calowac. Delikatnie ja pieszcze, caluje szyje, zdejmuje stanik.
Ma swietne piersi. Pora na minetke. Kobiety to uwielbiaja . Alez byla rozgrzana, i nawet nie powiedziala nie .
Zadko to sie zdarza . I tak panowie pobzykalem sobie dziewice ;D.
Potem sie ubrala, pogadalismy troche. Przytulilem ja.
Ale zrobilem jeden wielki blad, pozniej mialem problemy przez to. NIE ODPROWADZILEM JEJ DO DOMU. He he. Nie chcialo mi sie.

Ale co tam. Na nastepne spotkanie przyszla z kolezanka . Pogadalismy troche. Brat zajal sie kolezanka. A ja kroliczka
wyciagnolem na dwor. Powiedziala ze tylko na 10 min. bo musi isc do domu. JASNE HA HA HA
Reka pod spudniczka, jest mokra, i bzyknalem ja sobie od tylu pod drzewkiem ;D.
Znowu popelnilem blad z lenistwa. Wrocilismy do domu, kolezanka sie niecierpliwila. Znowu jej nie odprowadzilem.
He he.


Dopiero po tym wszystkim zaczela robic fochy, ze jestem podrywaczem, ze moge miec kazda inna. I cale to bla bla bla.
Najlepiej jest na poczatku znajomosci, jak dobrze idzie to masz laske na 3-5 spotkaniu. Jezeli nie  to juz daje sobie spokoj. Bo szkoda energi i czasu.

Kolejny problem to to ze starzy sie dowiedzieli ze sie zadaje ze mna, zakazali sptokan
Ach te spoleczenstwo. Ja mam 24 lata, a krolik mial 18. 18 letnia dziewica to rzadkosc . Rarytas, albo przeklenstwo jak kto woli. he he.

Offline

 

#2 09-01-2007 18:55:38

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: [LR] Domkniecie na 3 spotkaniu

Z tego co czytam, wnioskuje, że jesteś naturalem z wiedzą PUA. Akcja dobra.

Offline

 

#3 09-01-2007 20:16:52

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: [LR] Domkniecie na 3 spotkaniu

Jeszcze mam duzo do zrobienia. Teraz mam problem ze kobiety mi mowia teksty "wszystkim to mowisz", "ty tylko o jednym" i cale to bla bla bla. Pieprza ze tobie tylko na seksie zalezy. Zawsze im odpowiadam ze tak, lubie seks, bo to wspaniale kochac sie z osoba do ktorej cos sie czuje . Tylko z tym krolikiem przesadzilem bo bralem sie za jej kolezanke na jej oczach .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl