Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-09-2006 00:30:50

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

negi...

Autor: Głównie Mystery
Zastosowanie: Negowanie - poczytaj o tym więcej


Arrow 1. Kiedy widzisz HB i ona Cię dostrzega.. Powiedz, że ma ładną sukienkę (coś, co już słyszała) a potem powiedz, że widziałeś ją już kiedyś w
klubie i miała tą samą sukienkę. To JEST miłe nawet - nieważne czy widziałeś ją czy nie możesz WYWNIOSKOWAĆ, że ma życie towarzyski i
nosiła sukienkę. To obniżą ją OD RAZU i daje Ci kontrolę.

Arrow 2. Ja: Czym się zajmujesz?
Ona: Jestem modelką.
Ja: No faktycznie, Twoje włosy są całkiem ładne / Och, coś jak modele do sklejania?


Arrow 3. Mystery: Jeśli jesteś w barze i podchodzisz laskę, ona generalnie WIE, że chcesz ją przelecieć. Musisz jakoś pokazać, że nie przyszedłeś po
seks, ale ponieważ możesz rozmawiać o czymś NAWET bardziej interesującym OD NIEJ. Jedyną rzeczą, jaką możesz zrobić żeby dziesiątka Cię
DOSTRZEGŁA jest pokazanie jej, że ni ch** Ci na niej nie zależy... to jest właśnie NEG.

Arrow 4. Negowanie przed pocałunkiem
Kocham tą małą perełkę Mystery'ego żeby negować laski przed pocałunkiem - jak szatańskie to jest? Sprawiasz, że czuje się pewna siebie, a
potem odradzasz wszystkie uczucia, jakie spowodowałeś . (?).

Arrow 5. Przykłady negowania piękności.
(Używać tylko na dziewiątkach i dziesiątkach, które po prostu MUSZĄ wiedzieć JAK piękne są. Wszystkie mniej piękne mogę zostać tym łatwo
zniszczone!)
Po tym jak znegujesz jej wygląd w jakiś sposób kontynuujesz tak:

Jesteś naprawdę interesująca, albo może nie AŻ TAK brzydka.

Och, serio, widziałem brzydsze laski.

No, przynajmniej masz szczęści, że masz niezłe ciało/figurę/cokolwiek, co wcześniej znegowałeś.

Więcej negów:

Jesteś prawie tak wysoka jak ja. Lubię wysokie dziewczyny (podnieś się) - te obcasy maja 10-15 centymetrów (zniż się)?

Hm.. Ciągle mrugasz..

T:Nosek ci się marszczy jak coś mówisz..
O:Cokolwiek
T:O znowu... To takie słodkie (by me)

Czy nie nosiłaś tej sukienki jak ostatnio tu byłaś?

Ej, sorry, mogę najpierw ja skończyć zdanie?

Ochh.. Uh... Oplułaś mnie.. (gdy do Ciebie mówi)

Twoje włosy wyglądają w sumie fajnie.

Wyzwanie:
TY: Chyba nie powinniśmy się bliżej poznawać..
ONA: Czemu!?
TY: Wydajesz się być raczej typem GRZECZNEJ DZIEWCZYNKI, nie?
ONA: (cokolwiek, nie ważne, bo teraz będzie się starała udowodnić)


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 30-12-2006 10:00:32

troy

Początkujący

Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 11

Re: negi...

Teoria NEGów
Mystery
[Tłumaczenie: Tupak]

Widzisz HB, otoczoną przez swoje przyjaciółki. Przywdziała swoją pozę SUKI. Ale czy naprawdę jest SUKĄ? Mało prawdopodobne. Wszystkie moje kobiety były cudownymi istotami. Piękni ludzie mają łatwiej, bo są piękni i często dorastają w lepszych warunkach.

ALE – ona musi mieć standardowe reakcje kiedy wszyscy panowie NIJACY podchodzą do niej. Więc jej wartości są wyszlifowane i przenalizowane. Kiedy mężczyzna podchodzi do niej i mówi „Czy mogę postawić Ci piwo” zirytuje to ją. Podczas gdy gość uważa że robi dla niej cos miłego, ona coś takiego dostaje CAŁY czas. Jest na coś takiego „odwrażliwiona”. Jesteś ósmym takim gościem DZISIAJ!

Więc stała się bardzo dobra w spławianiu wszystkich tych gości. MUSI taka być... nie będzie przecież spała z nimi WSZYSTKIMI! Więc zapewne powie „NIE”, będzie zirytowana, a gość pomyśli że ona jest suką i odchodzi wkurwiony i z poczuciem porażki. To działa. Czasem, kiedy dziewczyna ma poczucie kontroli (np. w klubie, gdzie jest przygotowana na odpieranie mężczyzn – co pojawia się tak często, że kiedy tego NIE MA, ona zaczyna za tym TĘSKNIĆ), przyjmie drinka, a potem spławi gościa. Więc – jeżeli gość jest na tyle głupi żeby kupować jej drinka, ona może go przyjąć.

Kiedy ona przyjmie od ciebie drinka, mówi przez to „Nie znam cię, i nie obchodzi mnie twoja osoba. Jesteś kolejnym z typu ZWYCZAJNYCH gości, a skoro nie mam powodów żeby cię szanować, przyjmę od ciebie drinka, zanim cię zupełnie oleję”.

Zatem, jeżeli HB są tak DOBRE w wyczuwaniu twojego podejścia, ważne jest żeby WYCZUĆ JE. Nie możesz ich OBRAŻAĆ, ponieważ często miały kontakt z gośćmi, którzy je OBRAŻALI („ale z ciebie suka...”) i spłynie to po niej jak woda po dupie kaczki.

Jak je WYCZUĆ, BEZ OBRAŻANIA ich? Powiedzmy że ona ma długie paznokcie, które niemal na pewno są sztuczne. Dlaczego 10-tki ubierają się tak ŚWIETNIE, skoro nie chcą żeby zwracano na nie uwagę? Czasem po prostu UWIELBIAJĄ poczucie kontroli. Kiedy są w klubie ze znajomymi, chcą być przewodzącymi w grupie (prymat w hierarchii społecznej) więc zbierają całą uwagę. Goście podchodzą, kupują im drinki, a ona bawi się sprowadzaniem ich na ziemie. To jest dla nich chleb powszedni. Ok., więc robi sobie długie tipsy, żeby wyglądać JESZCZE LEPIEJ. Większość facetów powie „Wow, ale jesteś piękna!”. NUDA, co jest typowe dla jej umysłu, ale jednocześnie PRAWDZIWE.

Wyobraź sobie tylko, jak facet pochodzi do niej i pyta „Ładne paznokcie. Są prawdziwe?”. Będzie musiała przyznać „Nie, akrylowe”. A potem powie (jakby nie zauważyła że było to zbicie jej pozycji) „No tak... (pauza) Ale wciąż WYGLĄDAJĄ ładnie”. Potem on się od niej odwraca.

Po co robić jej coś takiego? Cóż, nie potraktował jej jak gówno, ani jej nie OBRAZIŁ. Skomplementował ją, ale ze skutkiem trafienia w jej poczucie bezpieczeństwa. Pomyśli sobie „JESTEM GORĄCA, JESTEM PIĘKNA” – (szczególnie przy jej obecnym emocjonalnym stanie kontroli) – „ale nie zdobyłam tego gościa. JESTEM PRZECIEZ TAK DOBRA w tym. Naprawię tą skazę na moim image, którą mi zrobił.”

Potem dalej okazujesz brak zainteresowania jej wyglądem jednocześnie zapodając jej neutralny temat, jak życie Elvisa. Podczas tego, jej intencją będzie sprowadzenie ciebie do poziomu tych wszystkich facetów, których bezbłędnie wyczuwa i kontroluje.

Następnie wrzucasz jej kolejnego NEGa, w stylu: „A co to za fryzura? Całkiem fajna... jak się nazywa takie uczesanie? Wafelek?  ” Uśmiechnij się i spojrzyj na nią, żeby pokazać jej że dobrze się bawisz, ale nie obrażasz jej. Jesteś miły ale kompletnie niezainteresowany jej urodą.

To ją zaintryguje, ponieważ on ZNA facetów. A to nie jest normalne. Musisz mieć naprawdę duże wyczucie smaku, albo być przyzwyczajonym do kobiet, albo żonatym, albo cokolwiek. Takie pytania sprawiają że robi się ZACIEKAWIONA. Coś takiego się zdarza, i nazywa się to FLIRTOWANIEM. Tym razem ona daje ci małego NEGa, który jest testem i cię kwalifikuje. Zdajesz ten test odpowiadając jej również NEGiem. W końcu nie jesteś taki jak reszta, która okazuje jej zainteresowanie. Ale... dlaczego?

Aby odzyskać kontrolę, ona może powiedzieć „Postawisz mi drinka?”. Zauważ jak ona chce cię teraz zdobyć. ALE, ona chce cię tylko sfrajerzyć na tyle, żeby móc wyczuwać i kontrolować ciebie. O to właśnie jej chodzi – to jest jej jedyna strategia, która na ciebie nie działa, więc próbuje zniszczyć
twoją kontrolę nad sytuacją. Ale jednocześnie, nie rozumie DLACZEGO ty nie myślisz o niej w sposób taki jak reszta. Jej paznokcie są przecież sztuczne.

Możesz powiedzieć „Ahh, ale to śmiesznie wygląda... twój nos się rusza kiedy mówisz....” (wskazując palcem i uśmiechając się słodko) – „o, znowu... ale to jest...ciekawe... hehe, popatrz...” Ona wtedy powie „Przestań!” *rumieniec*. Teraz jej pewność siebie i jej stan są w punkcie dokładnie takim w jakim chcesz żeby były. Przy pomocy 3 NEGów, skutecznie stworzyłeś ZAINTERESOWANIE (zaciekawienie) i zbiłeś ją z piedestału (zdjąłeś jej sukotarczę). Miałeś poczucie humoru, uśmiech, dobry wygląd, pewność siebie i wszystko to, czego pragnie w mężczyźnie.

Nie dałeś się poczęstować gównem. No i – kiedy poprosiła cię o drinka, powiedziałeś „Nie. Nie stawiam kobietom drinków. Ale ty możesz MI przynieść jednego”. Teraz ją kwalifikujesz. Jeśli przyniesie drinka – będzie to symbol jej RESPEKTU dla ciebie.

Jeżeli nie przyniesie, powiedz jej „Miło było cię poznać” (ale NIE sarkastycznie), po czym znów się od niej odwracasz. NIE ODCHODZISZ, tylko się odwracasz. Znów ją NEGujesz, w momencie w którym chciała to samo zrobić TOBIE. To jest takie wzajemne drażnienie. Pierwszy krok do flirtowania. To jest nic innego jak książkowa psychologia.

[Tupak: w Stanach jest bardziej powszechne że laski kupują facetom drinki, więc powyższy scenariusz jest tam bardziej prawdopodobny. W Polsce za to takie poprowadzenie rozmowy wywoła u niej jeszcze większe zdziwienie]

NEG służy do kwalifikowania. Stawia dziewczynę na pozycji PONIŻEJ twoich oczekiwań.

Nie jest to też zniewaga ale po prostu osądzenie jej przez ciebie. Im lepiej ona wygląda tym agresywniej używaj NEGów. 10-tka może dostać 3 NEGi na wejście, podczas gdy 8 powinna dostać 1 lub 2 w ciągu dłuższego czasu. MOŻESZ „wejść na ten statek” jeżeli ona myśli że jesteś LEPSZY od niej. Niedobrze jednak będzie, jeżeli będziesz miał niższe od niej poczucie własnej godności (do takiej sytuacji dąży większość 10-tek). Musisz się zbliżyć jak najbardziej się da do granicy ale bez jej przekraczania. Kiedy już masz ją WŁAŚNIE TAM, możesz doceniać w niej różne rzeczy (NIGDY WYGLĄD). Wtedy jest wzajemny RESPEKT. Coś czego większość facetów nie doświadcza ze strony kobiet.

W ten właśnie sposób zdejmujesz sukotarczę. 3 NEGi powinny wystarczyć w ciągu 2 lub 3 minut neutralnej rozmowy. Jak już jest zdjęta, możesz ją uwieść z o wiele lepszej pozycji wzajemnego respektu.


-------------------------
The Show Must Go On

Offline

 

#3 02-01-2007 20:56:59

zachar

Początkujący

Zarejestrowany: 01-01-2007
Posty: 10

Re: negi...

Przy tym drinku moża tez zanegowac w ten sposób.

Ona: Postawisz mi drinka/piwo/cole/cookolwiek
Ty: Nie jestemTwoim chłopakiem, żeby Ci stawiać drinki

Napewno ja to troche zgasi, bo zadko kto je cos takiego powie a pozatym mozna oczywiscie z tego fajnie przejsc na dalsze etapy, chyba wiecie jakie ^^

A teraz pytanko. Bo tu głownie negi do lasek ktore dopiero poznajemy, a jak skutecznie negowac laski ktore znamy od jakiegos czasu/ ktoe sa naszymi przyjaciołkami lub eks albo jedno i drugie?


Pozdro Zachar!

Offline

 

#4 02-01-2007 22:22:38

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: negi...

zachar, zastanów się chłopie, to nie jest neg, tylko odpowiedź sfrustrowanego chłopaczka.

Offline

 

#5 09-01-2007 06:26:06

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: negi...

czasami laski mi mowia, ze nie sa mna zainteresowane.

Ona : nie jestem zainteresowana
Ty   : nie interesują mnie twoje zainteresowania


z bananem na twarzy, bo sie pogniewa

Offline

 

#6 10-02-2007 09:03:46

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: negi...

odnośnie negów?
np. Fajne paznokcie? Są prawdziwe?
                Cóż i tak dodają Ci uroku.

ładne włosy czy to peruka?
        I
tak jest ładna

Fajna sukienka:)
15 minut temu widziałem dziewczynę w takiej samej, na prawdę są popularne:)

i coś takiego, w każdym razie z negami jest tak że jest to coś gorszego od komplementu ale lepszego od obelgi na granicy można by powiedzieć. Trzeba uważać żeby nie przesadzić bo z podrywacza możesz wyjść na Chama z pod budki z piwem:D w każdym razie pozdro:)

Offline

 

#7 04-03-2007 14:06:28

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: negi...

Dobry NEG lukisz , ale tak jak wcześniej ktoś zauważył trzeba szybko odwrócić neg, odwrócić to może złe słowo ale wiesz o co chodzi, z włosami i paznokciami jest dobre
ON: Te paznokcie są prawdziwe?
ONa: NIe
ON: Cóż, ale itak dodają Ci uroku:D

Offline

 

#8 08-05-2007 00:42:46

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: negi...

tkanina prawdziwa ? Moze bardziej dotykajac zapytaj "plastikowe?" jezeli juz chcesz tegu uzyc.

Co do reszty negow to wydaja sie ok, ale chyba jako element draznienia sie w pozniejszych etapach.
Przynajmniej jak dla mnie negi-gotowce typu "ladne paznokcie..." przydaja sie na poczatek. Potem swobodnie w trakcie rozmowy mozesz ponabijac sie z jej nieelokwencji, nudnych zainteresowan czy dziwnych opini, co tylko uznasz za stosowne. Jezeli oczywiscie laska tego wymaga

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme