Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Forum
  •  » Zasady przyjmowania Membersów

#16 23-06-2008 21:44:07

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Dlatego mowie ze trzeba zeby ktos chcial wejsc na to forum, zeby mu zalezalo a tamten to rownie dobrze mogl wejsc raz sie zarejestrowac i nie wrocic.


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#17 24-06-2008 13:46:22

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Właśnie to jest Krzysiak jedna z pierwszych priorytetowych kwestii jakie musimy unormować
AleX już do mnie pisał żebym nad tym pomyślał , pogadam z Lukish'em AleX'em i coś wymyślimy 

Chyba nie wywalał bym już zarejestrowanych ... co najwyżej pozostawił im nową rangę Pasożyt  z minimalnym dostępem np do "Skąd się dowiedziałeś o naszym forum?" "Off topic" "Spotkania" "Miejscówki" itp. i zasady awansu (nasi znajomi oczywiście mogli by mieć od razu wyżej )

Ale to nie wszystko !!! musimy się zastanowić co chcemy zrobić z tego forum tzn. czy warto iść na masówkę i reklamę; ogólną dostępność, mnóstwo użytkowników, rozgłos itp. i żeby to forum było "Największym forum o uwodzeniu w Polsce"

Czy tworzyć Elitę której nie określa liczba user'ów zbierać najwartościowsze materiały pomagać sobie w prywatnych sprawach i radzić sobie z najcięższymi problemami (... w moim odczuciu tak było dotychczas dlatego nie ma codziennie 100 nowych postów ), no i żeby nasze forum było "Najlepszym forum o uwodzeniu w Polsce"

Zastanówcie się czy chcecie mieć kolejne … takie same forum jak kilkanaście innych na których jesteście zarejestrowani, bo niema co ukrywać rozwój nie płynie z jednej książki a Wisła z jednego źródła .


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#18 24-06-2008 19:57:56

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Wiesz Rep Dobrze ze zrobilem Cie Adminem Ten pomysl z Pasozytem jest naprawde dobry

Najwieksze fora juz sa, to prawda.. Tam laduja wszyscy poczatkujacy, ktorzy dowiedzieli sie o PU i znajduja tony materialow, co prawda - troche za duzo i gdybym sam mial zaczynac od takiego forum to mialbym wode z mozgu od naplywu informacji..

Tworzyc elite to moze nie (byly juz tematy), nikt nie chce sie wywyzszac tylko ewentualnie pomagac Powinnismy raczej umocnic forumowy charakter doswiadczonych uzytkownikow. Ludzie ktorzy tu beda trafiac powinni miec juz pewne pojecie na temat uwodzenia, a na naszym forum beda mogli znalezc pomoc i materialy, ktore wprowadza ich w etapy zaawansowane.

Zasady awansu - to tez mi sie podoba Tylko trzeba bylo by nad tym pomyslec, oczywiscie znajomi z polecenia oczko automatic w gore

Offline

 

#19 03-07-2008 02:55:24

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Dobra 3a coś zrobić w temacie userów. Na następny tydzień wyjeżdżam na 2 tyg do Monachium tak że tą sprawę chce mieć jakoś załatwioną do tego czasu

... zapraszam Adminów i Moderatorów do osobnego wątku w odpowiednim dziale .

O postępach poinformujemy.


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#20 07-07-2008 12:06:56

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Róbmy elitę Jest bardziej zajawkowo być wśród najlepszych


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#21 07-07-2008 13:09:03

pmpower

Początkujący

573066
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 16

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Witam,na forum siedzę godzinami ale nie pisze dlatego ze jestem jeszcze za cienki i moje posty nic by nie wniosły,ale mam nadzieje ze kiedyś zacznę,dlatego niekoniecznie nieaktywni są do wywalenia.

Offline

 

#22 07-07-2008 15:08:41

Lukish

Friend

Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 52

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Ja jak zaczynałem pisałem posty, nie krępuj się, możesz pisać swoje raporty nawet jeżeli zaczynasz

Offline

 

#23 08-07-2008 11:57:52

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Zasady przyjmowania Membersów

Tak jest, tak jak pisze Lukish
Najważniejsze, że jesteś wśród nas pmpower , a nie obok nas.

Możesz wnieść swoje przemyślenia niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś. Nawet proste przelewanie swoich myśli w podstawowych kontaktach z kobietami da zaawansowanym graczom spojrzenie wstecz, co też jest ważne żeby przypomnieć sobie skąd idziesz i do kąt zmierzasz


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#24 10-07-2008 13:01:45

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Zasady przyjmowania Membersów

true true


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Zasady przyjmowania Membersów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Serooskerke Lodging Bensersiel