Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-10-2007 20:32:15

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Kwalifikowanie...

Niedawno przeszedłem na direct i podoba mi się, ale po otwarciu należałoby kwalifikować target, w sumie nie wiem dokładnie jak to robić, jakieś rady ?


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#2 24-10-2007 21:24:23

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Kwalifikowanie...

wszedzie jest to szeroko opisane... w kazdym pierwszym lepszym e-book'u i bynajmniej nie jest to tylko direkt wiec zapraszam do lektury jakiekolwiek pozyzji z dzialu e-booki


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 25-10-2007 21:25:47

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Kwalifikowanie...

hmm czytałem ebooki, ale nic takiego nie pamiętam


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#4 26-10-2007 09:06:05

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Kwalifikowanie...

....z Ebooka Jugglera ktory wlasnie tlumaczymy

4.9 Komunikuj im że je kwalifikujesz.

Większość gości robi wprost przeciwnie.

Na ogół z kobietami które właśnie spotkali, chcą robić oświadczenia. Unikaj zadawania wielu pytań.

Wyjątkami są pytania, w których prosisz o pokazanie czegoś. Tworzysz dla niej testy, pytania które są po to aby mogła spróbować je przejść.
To ułatwia osiągnięcie kilku rzeczy. Pokazujesz że masz poczucie smaku. Mówi jej to że musi mieć cos więcej niż wspaniale ciało aby Cie zainteresować, i tak stwarzasz właściwą dynamikę, która pracuje aby ona mogła zdobyć twoja sympatie.

Możesz być bezpośredni albo subtelny. Ale tak czy owak pytania powinny sprawiać trudności nawet do punktu gdzie może nie odpowiedzieć. To jest prawda - spraw aby nie zdała jakiegoś testu.

Pytania powinny także wymagać pracy z jej strony ponieważ wymagają wyobraźni, poczucia humoru albo po prostu konfrontacji jej wartości z twoimi.

Oto kilka przykładów:

1. Jeśli mógłbyś spędzić swoje życie robiąc jedną rzecz, co by to było?

Prawdopodobnie powie coś niezbyt kreatywnego. Podążasz poprzez mówienie jej o pasjach i namiętnościach w twoim życiu. Dajesz jej przykład po to żeby zrozumiała jak sie lepiej zaprezentować, bardziej zastanowić się nad odpowiedzią, o tym jak można mówić o pasjach w swoim życiu.

2. Lubię gdy kobieta umie dobrze gotować. Jaka jest twoja najlepsza potrawa?

Jak tylko ona stara się coś wymyślić albo nie, mówisz że twoją ulubioną jest .... Więc mówię dziewczynom jak bardzo lubię ten cały brejowaty ser i makaron. etc... Jeśli ona nie lubi rozmawiać o jedzeniu zazwyczaj odchodzę. Uwielbiam jedzenie.

3. Gdybyśmy byli parą i wyszedłbym z przyjaciółmi o 2 w nocy . Jakbyś na to zareagowała?

Tutaj tworzysz uwagę która mówi jej jakiego traktowania oczekujesz i tworzysz dla niej test który powinna zdać. Jeśli kończysz z nią w LTR, ona zapamięta że zgodziła się nie skarżyć gdy wrócisz późno.

Oczywiście twórz pytania opierając je na tym co lubisz u dziewczyny, ale upewnij się że nie będą one zbyt łatwe lecz twórcze i ciekawe.

...moze Ci to pomoze...

Offline

 

#5 26-10-2007 11:29:14

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Kwalifikowanie...

Wogenke dzięki, Fufu miałeś rację wszystko jest dokładnie opisane w ebooku Swinggcat'a.


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ugljan apartman ELA Zlatibor