Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-10-2007 16:51:18

Soke

Advanced

Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 20

Jak często wychodzicie na sarge?

Ciekawi mnie jak często robicie wypady na imprezy, do klubów ogólnie wszędzie gdzie można szkolić warsztat PUA.
Zaczynając od mojej osoby wychodzę 3 razy w tygodniu ze swoim wingiem (czwartek-sobota) czasami niedziela jak mi się chce:D a od poniedziałku do środy odpoczywam (co nie znaczy że nie podrywam dziewczyn po prostu robię to w każdym miejscu poza klubami:D) i ogólnie spotykam się z nowo poznanymi dziewczynami z imprez.
Więc jak to jest u was??

Offline

 

#2 09-10-2007 17:15:57

Usunięty

Początkujący

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 52

Re: Jak często wychodzicie na sarge?

Ja w klubach raczej ostatnio rzadko bywam. Chociaż teraz to się zmieni. Mam dużo zaproszeń na połowinki, osiemnastki itp. Wolę bardziej street sarge I to mam prawie codziennie

Offline

 

#3 09-10-2007 21:58:08

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Jak często wychodzicie na sarge?

Ja przewaznie Klub albo street Wtorek, czwartek i zawsze w sobote w clubie oczywiscie. Ostaio przez dwa tygodnie sie zaniedbalem bo mam super LTR. Ale w czwartek jestem umówiony z miom wingiem sarge

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Kavala Cozy 2 Bedroom Apartment in Central Reykavik