Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 17-09-2007 18:32:29

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

wannabealpha vs alpha

co znaczy alpha ,wielu osobom się wydaje że znaczy to że ktoś ma powodzenie u kobiet ,nie może sie od nich uwolnic ,otóż nieprawda.pamiętam jak kiedyś porzez całe wakacje sie motałem z moim zajebistym kumplem-naturalem ,było to jeszcze zanim wiedziałem o świecie PU ,non stop chodzilismy po klubach ,chlaliśmy ,dobrze sie bawiliśmy ,to co różniło nas to to że laski bardziej go lubiały ,pewnie dalej tak jest
jednak co widze teraz to że nie zawsze miał on laski ,były wieczory gdy nie udało mu sie zadnej poderwac ,ale za to poznawaliśmy dzieki niemu również zajebistych kolesi ,on potrafił uwieść kazdego ,laske ,kolesia ,panią w szatni itd.
pamietam sytuacje gdy kupilismy 4 drinki i powiedział że dwie starsze od nas o 7 lub 8 lat laski(ja miałem 17 on 18) spyta sie czy napiją sie z nami drinka ,juz kupił drinki ,i powiedział że jak nie bedą chciały to pojdziemy z tymi drinami do takich dwóch kolesi co wczesniej z nimi rozmawialismy i sie z nimi napijemy bo oni byli w porzadku.
on był jest po prostu cool ,mozna z nim o wszystkim porozmawiac ,potrafi sie ze wszystkimi porozumiec.
wczoraj jeden PUA napisał mi na gg że nie ma po co rozmawiac z kolegą swojego kolegi bo on mu jest do niczego nie potrzebny ,nie ma fajnych kolezanek ,bardzo złe podejście.

wyobrażcie sobie sytuacje ,widzisz jak twój kumpel stoi przed klubem i rozmawia z jakimiś dwoma kolesiami ,smieją sie rozmawiają ,co myslisz?   'fajnie ,mój kumpel poznał jakis typów ,o czyms tam sobie bajerzą ,ide pobajerzyc z nimi'   ,i podchodzisz i widzisz że w momencie gdy podszedłes i zadajesz im jakieś pytanie oni zaczynają sie napinac ,unikają rozmowy z tobą ,zachowują sie jak laski z wysokim bitchshieldem.jak sie czujesz?chujowo ,myslisz sobie co to za palanty.

wannabealpha sobie jako tako radzi z kobietami ,ma jakieś sukcesy ale zaczyna mysleć ze kobiety mu wystarczą ,nie potrzebuje poznawac kolesi bo oni mu sie do niczego nie przydadzą.

wyobraz sobie taką sytuacje ,spotykasz sie z laską jakis czas ,ona chce cie przedstawić jakims swoim znajomym ,jej kuzynka ma urodziny i ona chce zebyś poszedł z nią ,chce sie tobą pochwalic przed rodzinką jaki jesteś fajny
idziesz na te urodziny i znasz tam tylko swoją laske ,nikogo pozatym.co zrobisz ,bedziesz cały wieczór rozmawiał ze swoją laską?zaczniesz podrywac jej kuzynki? bez sensu ,jedyne poprawne wyjście z sytuacji to bajerzyć ze wszystkimi ,dziewczynami ,chłopakami ,musisz uwieść wszystkich ,z każdym znalezc jakiś temat ,szczerze sie zainteresowac tym gdzie pracuje jej kuzyn i porozmawiac z nim z godzinke na rózne tematy ,musisz być cool.przy lasce czasem uda sie udać że jestes cool ,ale przed jej 20 znajomymi?nie ma takiej opcji.
a co moze w takiej sytuacji zrobić ktoś kto odkąd wszedł w swiat PU cały czas zadaje sie w grupie ludzi którzy albo równiez są w PU albo dobrze wiedza ze on sie tym interesuje?czy bedziesz narzucał tym ludziom swoją rame?zniszczą cie. bedziesz próbował byc bardziej alfa od nich?

Im bardziej chcesz pokazac że jestes cool ,alfa tym mniej sie to udaje tym bardziej pokazujesz coś innego.

kiedys gdzies przeczytałem ze jakis PUA pojechał na jakis obóz i że od początku olał wszystkich kolesi i zaczął bajerowac wszystkie laski ,po czym kolesie go zniszczyli i jego social proof spadł na sam dół do tego stopnia że laski go unikają.
pamietam że jak bedąc małym jezdziłem na kolonie ,pierwsze co to sie zapoznawało z chłopakami w sposób że w pierwsze dwa dni miałes pochytanych ,poznanych wszystkich chłopaków i dopiero pozniej poznawałes laski.rozmawiałem kiedys po pijaku z kumplem o koloniach i mówił ze robił tak samo.
   po to jest potrzebne uwodzenie mezczyzn ,ludzi spoza społeczności.

Versigo i Chudy z PUA gliwice są cool bo nie starają sie tego pokazac ,dlatego laski ich lubią tylko za to że są.podejrzewam że gdybym przdstawił ich moim kolegom to potrafiliby sie z nimi porozumiec nic nie wspominając o zadnym uwodzeniu ,podrywaniu.
Tutaj Skylook widzisz że nie traktuje was jak maszyny do podrywania ,jestem czemuś takiemu zupełnie przeciwny bo gdy jestes maszyną do podrywania potrafisz rozmawiac tylko z laskami i ludzmi ze społeczności PU.to jest bez sensu.co trzeba robic to socjalizować sie ze wszystkimi ,laskami ,kolesiami ,tak żeby lubiały cie i laski i kolesie ,żeby każdy myslał o tobie że jestes w parzadku typem.
Piszesz o social Proof ,hmmm powiedz jak ktoś kto cały czas wciąga was w swoją rame moze zapewnic wam sociel proof?taka osoba zapewnia sobie social proof.sądze że lepszym wyjściem na zapewnienie sobie social proofa jest po prostu socializowanie sie z ludzmi.jesli ludzie bedą uważali że jestes cool ,bedą cie lubieli to jest wystarczający social proof.
Lecz ty przede wszystkim powinieneś popracowac nad swoją ciemniejszą strona ,nad badboyem.

Mi na przykład osoba która probuje pokazac całym sobą że jest alfa ,że jest cool a pokazuje w ten sposób coś zupełnie innego raczej nie zapewni dobrego social proofa.

Wyobrazcie sobie kolejną sytuacje:
jeden plajer z dwoma kolegami poza społeczności jest w klubie ,obok siedzi grupka znajomych plajerów ,w towarzystwie jednej laski ,swietują ,nie przyjechali podrywac ,bawią sie.gdy plajer podchodzi sie przywitac od razu słyszy że zaczynają sie rozmowy na temat swiata PU ,podrywania ,uwodzenia ,k**** bez sensu.gdy koledzy plajera spoza społeczenstwa sie przysiadają do stolika ,słuchają rozmów i PU ,jakies słowa których nie znają ,wydaje im sie to conajmniej dziwne ,prawda?

Mowa ciała ,po co chodzic jak kozak gdy sie nim nie jest ,wiele wannabealpha stara sie poprzez mowe ciała pokazac że sie jest jak najbardziej alfa ,to równiez nie działa w ten sposób.Im bardziej chcesz by twoja mowa ciała pokazywała że jestes alfa tym mniej to wychodzi ,ludzie spoza społecznosci widzą ze idzie jakis napiety koles ,czasem mowią 'patrz na tego ciula jak on sie napina'.
głównie chodzi tutaj o spójnosc mowy ciała z 'tym czyms' czego nie potrafie opisac
mozna siedziec i miec załozoną noge na noge a jesli jestes zrelaksowany i jestes alfa to to widac ,nie trzeba sie rozpierdalac przy barze by zajmowac jak najwiecej miejsca.

badz cool ale tego nie pokazuj na siłe ,chyba to zajwazniejszy wniosek jaki mozna wyciągnąc.

to chyba wszystko co chciałem umiescic w rozwinieciu poprzedniego posta ,mam nadzieje że zrozumieliscie mnie tym razem lepiej.

Ostatnio edytowany przez dawid_slask (17-09-2007 18:40:04)

Offline

 

#2 26-11-2007 11:03:13

Mateusz

Początkujący

Zarejestrowany: 04-01-2007
Posty: 18

Re: wannabealpha vs alpha

Bardzo dobry post Mam podobne spostrzeżenia.

Offline

 

#3 07-03-2008 14:35:55

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: wannabealpha vs alpha

badz cool ale tego nie pokazuj na siłe ,

Osoba, która ma dużą wartość celowo pokazuje, że nie chce pokazywać swojej wartości.

Trochę zakręcone

Offline

 

#4 08-03-2008 21:57:19

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: wannabealpha vs alpha

bardziej pasuje "Osoba bez wartości, pragnie na siłę udowodnić innym, że ją ma + innych (tzn ludzi bez takich problemów) to jebie"


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 03-09-2008 11:16:29

Faeryl

Początkujący

Zarejestrowany: 15-04-2008
Posty: 3

Re: wannabealpha vs alpha

Krzysiak napisał:

bardziej pasuje "Osoba bez wartości, pragnie na siłę udowodnić innym, że ją ma + innych (tzn ludzi bez takich problemów) to jebie"

mówiąc po polsku:
im mniejszy pies tym głośniej szczeka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Firma Gryzbet Szamba betonowe http://http://dwo.org.pl