Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-09-2007 14:21:05

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

hej ,jako ze w ten weekend w piatek spedziłem troche czasu z chłopakami z katowic ,w sobote z chłopakami z gliwic postanowiłem napisac wam pare rad co do błędów jakie widze w waszym inner game ,bardziej chodzi mi tu o chłopaków z pua gliwice bo znam was lepiej ,wczoraj z paroma z was o tym rozmawiałem ,niektórym wiele razy powtarzałem to samo jednak moze jesli to napisze to wszystko bedzie wyrazne czarno na białym gdzie tkwi błąd.

pierwsze ,podczas wczorajszej imprezy ,owszem było mało lasek w klubie ,ogólnie klub ten revolution jest kiepski ,jednak mimo tego nie widziałem zadnych waszych podejsc ,aczkolwiek kazdy z was całował laske ,z tym ze to była ta sama laska:) ,podejrzewam ze gdybym jej nie wkurwił ,nie odbił na poczatku to by ona do konca imprezy bawiła sie tylko ze mną bo pierwszy ją pocałowałem ,tak czy inaczej pod koniec imprezy juz w innym klubie wróciła do mnie i zrobiłem ,moze nie do konca co trzeba ale cos zrobiłem;)

ty fox mowiłes mi o niej ze chcesz ją przeleciec ale jakos nie potrafisz do tego doprowadzic ,hmm chodzi tutaj głownie o twoją inner game i mowe ciała ,pozbądz sie napiecia w swoich miesniach i ogólnie przestan sie napinac ,pokazywac swoją fałszywą wyzszosc lecz wyluzuj sie.fox pamietasz co ci powiedziałem wczoraj gdy mój kumpel spytał sie czemu pozwalam bys odbijał mu laske i powiedział mi cos jeszcze,pamietasz?miał racje to widac ,widac że twoja mowa ciała nie jest do konca spójna z tobą ,za dużo w niej napiecia ,za dużo takiego 'wannabealpha'.
pamietasz sytuacje gdy stalismy przed klubem ja ,ty ,diabeł i moj kumpel podszedł?on w stosunku do was był miły ,normalnie z wami rozmawiał o czyms bo widział że ja z wami rozmawiałem natomiast wy zachowaliscie sie jak zajebiste laski z wysokim bitchshieldem ,k**** bez sensu ,to jest chłopak ,wyluzujcie ,porozmawiajcie z nim troche ,zaprzyjazniajcie sie nie tylko z laskami ale tez z chłopakami ,pokażcie że jestescie cool i ze potraficie rozmawiac z kazdym ,nie tylko z dziewczyną ,
najbardziej mi sie własnie to nie spodobało ,poprzez pokazanie swojej fałszywej wyższosci siebie ,poprzed niby pokazanie że jestescie lepsi od mojego kumpla ja widziałem że sie go boicie.

skylook ,widziałem ciebie wczoraj ,byłes w klubie ze swoją dziewczyną ,po pierwsze pokaż że sie dobrze bawisz ,ja po tobie widziałem że raczej sie nudzisz ,mogłes smiac sie ,żartowac ,podrywac na jej oczach inne laski ,rozmawiac z innymi kolesiami o pierdołach ,natomiast ty siedziałes i wygladałes na troche znudzonego.
najgorsze było gdy demarco zaczął nawijac do twojej laski a ty siedziałes na przeciwko i patrzałes na nich ,po niej było widac że demarco sie jej podoba ,de marco wygladał jakby chciał ją zbajerowac ,natomiast ty znów wygladałes na znudzonego ,ew. wkurwionego ,powinienes w tym momencie cos zrobic a pozwoliłes zeby ktos inny ci wyrywał twoją laske ,a gdyby to nie był kolega tylko jakis AMOG?mom zdaniem ty powinienes pocwiczyc nad bciem bardziej badboyem ,byciem bardziej energicznym i wesołym/zartobliwym/rozesmianym gosciem.

demarco ,po pierwsze nadal nie miałem okazji zobaczyc jak podrywasz jakąś laske ,mam nadzieje że kiedys to zobacze;) ,po drugie nie wiem czy zrobiłes to swiadomie czy nieswiadomie ale zniszczyłes skylooka ,poprzez rozmowe z jego laską i olewanie go ,gdy on siedział na przeciwko i patrzał na was jak wy sie dobrze bawicie onprzestał byc dla niej najlepszym chłopakiem na swiecie ,teraz ona juz wie ze są lepsi od niego ,tak sie nie robi ,jest duzo lasek ,nie niszcz kolegów.
po kolejne potrzebujesz troche pokory ,relaksu ,skromnosci ,to samo co fox ,pamietasz jak robilismy zdjecie ,ja akurat siedziałem z boku ,nie zalezało mi by wychodzic na pierwszy plan natomiast ty połozyłes sie na wszystkich ,napiałes sie na maxa by jak najlepiej wypaść na zdjeciu ,ciekawe czy w towearzystwie 7 karków lub gangsterów tez bys sie tak zachował czy zachowujesz sie tak tylko w towarzystwie ludzi co mają słabszy inner game od ciebie ,troche musisz wyluzowac bo wyczuwam po tobie tak jak u foxa bardziej 'wannabealpha' niz 'alpha'

z katowic chłopaki są spoko ,wiele rzeczy mi sie podobało miedzy innymi że jak podchodzili mmo tego że nie mieli do konca dobrego BL to ciagle dostawali IOI ,jednaj Lukish jest jedna rzecz o której chce ci napisac ,mianowicie pamietasz sytuacje gdy stalismy we trójke nad piłkarzykami i jakis koles chciał z nami zagrac?nie spodobało mi sie to że ty nalegałes zeby nie grac ,widziałem w tobie strach przed tym kolesiem ,strach przed kolesiem który chce sie z tobą zaprzyjaznic.
piomysl sobie ,co z tego że koles był nacpany ,ludzie po dragach z reguły są milsi dla swiata wiec on nic by nam nie zrobił ,po drugie całkiem dobrze wygladał ,laski widziały że jestemy w fajnej ekipie ,rosnie social proof ,kolesie widzieli że jestemy w fajnej ekipie ,bedą sie bali amogowac ,pozatym baw sie ,piłkarzyki są całkiem fajną zabawą by na chwile wyluzowac od lasek.

ogólnie wydaje mi że ze jedyne co wam chce przekazac to że najwazniejsze to być po prostu takim cool ,spoko ,wyluzowanym ,rozmawiac ,zaprzyjazniac sie ze wszystkimi ,nie tylko z laskami ,ale po prostu z ludzmi ,badz miły dla ludzi ,wyluzowany ,nie napinaj sie ,usmiechaj sie ,k**** nie wiem co wiecej mozna na ten temat napisac ,mam tylko nadzieje że wszyscy których dotyczy powyższy post mnie zrozumieją

Offline

 

#2 16-09-2007 16:12:04

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

ideo
w tym co mowisz jest co prawda troche prawdy masz racje w niektorych kwestiach
ale zawsze jak sie spotykamy ja fox ty demarco i jest moja laska zawsze twierdzisz ze jej sie wszyscy podobaja ze daje im lOlsy itd
wczorajszy wieczor mial byc wazny dla mnie i dlatego zostawilem demarco z moja laska
rozumiemy sie z nim tak specyficzny sposob ze jesli nie bedzie dzialal w moja strone to napewno nie w przeciwna..
zreszty sytuacji nie znam nie bylo mnie przy tym
ja obecnie mam troche problemow ze soba z swoim zwiazkiem i musze je rozwiazac pogadamy jak wszystko bedzie na prostej drodze
ale wiem ze chlopaki z gliwic zyja zasada nie ruchaj dupy z swej grupy
pozdro
skylook

Offline

 

#3 16-09-2007 21:27:41

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

Ideo skoro uważasz ze każdy musi byc taki 'alfa' jak ty ... Takie mój sposób na życie i jest mi z nim wyjątkowo... doskonale Ps. Wiesz ze ta Twoja laske tego samego wieczoru (od KC) przelizalo potem 4 innych ? Ja, Fox, Gump, Chudy... cóż takie życie
Chcesz zobaczyć mnie w akcji ? To powinieneś zamiast traktować nas jako pole eksperymentów i pokazów to pobyć i poznać nas bardziej ... czekaj ... napisałeś to przed chwilą o swoim znajomym? hmmm... dziwne
Wczoraj był inny cel niż pick up ... wróciłem do kraju, Fox, Gump i Diabeł mieli urodziny ( mam nadzieje że życzenia chociaż złożyłeś ) spotkanie po pół roku ... musieliśmy pobyć razem w ekipie i to bez nieznajomych

''pokory ,relaksu ,skromnosci'' - oceniłeś to po samym przywitaniu się ze mną?

Zniszczyłem Sky'a ? Miewasz czasem pożądnego wing'a na dłuższy okres czasu? A gdybym Ci powiedział, że było to zaplanowane i odniosło naprawdę doskonały skutek? Czasem warto przeanalizować to co się dzieje do okoła


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 16-09-2007 21:49:20

Zeus

Początkujący

Skąd: BDG
Zarejestrowany: 17-08-2007
Posty: 15

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

a mi sie spodobala recenzja dawid_slask, przy najmniej napisal cos wiecej niz "ten koles jest OK"
moze i osobom ich opis troszke urazil, ja jednak bylbym wdzieczny jak ktos by mi wytknal zauwazone bledy (nawet jesli sa dosc 'kolorowe')

kazdy moze miec wlasne zdanie

najlepsze co mi sie spodobalo 'wannabealpha'
kur*wa stary to bylo piekne, mialem juz takie sytuacje jak koles musial mi udowodnic ze jest 100% alfa (moze bez nickow),narzucal mi swoja rame, pokazawal swoja wyzszosc....
ja moge byc beta, ja pierdo*le, grunt zebym dobrze sie czul, byl w miare spojny i zeby dziewczyny przy mnie swobodnie sie czuly

tak3maj

Offline

 

#5 16-09-2007 22:57:10

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

marek wiem ze pozniej jeszcze 4 ją przelizało.a wiesz że pod koniec wieczoru to ja przez ok 20-30 min niszczyłem jej opory zeby jej wreszcie zrobic palcówke?dlaczego nikt inny tego nie zrobił?

nie wiedziałem ze ktos z ekipy miał urodziny ,byłem w klubie z dwoma kumplami spoza PU i jeden z nich miał urodziny ,lecz nie przeszkadzało mi to by sie dobrze bawic z laskami.

ciezko o dobrego winga niestety gdy kazdy chce byc bardziej alfa od drugiego i narzucac mu swoją rame

Offline

 

#6 16-09-2007 23:05:25

diabel

Początkujący

Zarejestrowany: 11-04-2007
Posty: 8

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

Analizujac to wszystko co napisales , to nie zgadzam sie z Toba =] . Wiesz jak dla mnie masz napewno wieksza wiedze niz ja ... [wiadomo dlaczego] ale nie rozumie Twoich aluzji wobec nas .Nie mam zamiaru sie tlumaczyc  co i jak bylo , bo z wieloma rzeczami sie nie zgadzam , ale co do mojej osoby to chce napisac jedno , to jak stalismy z Foxem przed klubem to ja w zaden sposob nie lekcewazylem Twojego kolegi , poniewaz zycie nauczylo mnie ze lepiej miec przyjaciol niz wrogow . A to ze nie mialem ochoty rozmawiac z nim bylo wynikiem mojego zmeczenia . A jezeli chodzi o Twoje wskazowki wobec innych to ja chetnie chialbym abys wytknal mi bledy jakie wedlug Ciebie popelniam ... bo zawsze mozesz znalesc to czego inni nie dostrzegli =]

Offline

 

#7 17-09-2007 14:52:40

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

powiem tylko tyle ideo trakuj ludzi z spolecznosci nie tylko jako roboty do podrywu ale rowniez jako ludzi kolegów przyjaciol

pzdr

Offline

 

#8 17-09-2007 16:05:45

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

ostatnio rzadko się wypowiadam ale txt "wannabealpha" jak dla mnie miszczostwo, co do samego topicu to strasznie ciekawie napisany, i mimo krytycznych słów czasem warto usłyszeć jak inni nas widzą, nieważne czy sie mija z prawdą czy też nie..

btw. mam śmieszna prośbę do uczestników opisanej imprezy, jako że ostatnio miałem przyjemność gościć na kilku imprezach w GL, min. w Gwarze,  i wydawało mi się że natknąłem się na kilka osób ze społeczności, dlatego może któryś z was mógłby opublikować zdjęcie z tamtej imprezy.  zżera mnie ciekawość


So many G, so little..

Offline

 

#9 17-09-2007 16:12:10

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

a nie miales odwagi osobiscie spytac

Offline

 

#10 17-09-2007 16:22:51

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

nie wiem jak Ty ale ja nie ma w zwyczaju chodzić po klubach i wypytywać się kolesi czy przypadkiem nie są w społeczności, wole koncentrować sie na tym po co przyszedłem do klubu..


So many G, so little..

Offline

 

#11 17-09-2007 16:31:51

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

niezla wymowka ; )

Offline

 

#12 17-09-2007 16:41:24

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

hehe. takie txt proponuje zostawić sobie dla dziewczyny, może będą skuteczne  : )
proponuje zakończyć ten bezsensowny offtopic


So many G, so little..

Offline

 

#13 17-09-2007 16:43:33

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

sprobuj ; )
CO DO TOPICU..
prosze o wypowiedz pozostalych ludzi z gliwic

co do topicu2
jest jedna rzecz w ktorej sie zgodze z ideo
niewiem czemu ..moze to moje uposledzenie na punkcie attraction i sytuacje z ta i poprzednia kobieta pokazala ze jedyna osob ktora jest w stanie zrobic social proof w moim towarzystwie powiedzmy na moja osobe jest demarco
niewiem czemu sie tak dzieje czesto pytalem moze tego nie widze ale reszta z nas nie potrafi tego robic
ideo pisze ze jesli juz jestem z kobieta ona muisi widziec ze jestem najlepszy z nas
wiem panowie z wysoka pewnoscia siebie dodadza ze nie potrzebuje social jak jestem tego pewny
ale dla mnie to pewnien element ktory wymagam w naszym towarzystwie i ciagle go nie widze
o tak tyle chcialem dodac
pozdro

Ostatnio edytowany przez Skylook (17-09-2007 16:49:48)

Offline

 

#14 17-09-2007 18:42:14

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic … 5527#p5527

wyjasnienie ,mam nadzieje ze zrozumiecie tym razem ,wiecej nie bede sie rozpisywał na ten temat

Offline

 

#15 17-09-2007 19:36:22

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: pua gliwice ,pua katowice ,moje odczucia

Napisze cos od siebie ale tak szczerze ... w poscie Ideo widze pare rzeczy z ktorymi sie zgadzam ... co do foxa to ma racje tez czesto widze twoje zachowanie "wannabealpha", byc moze nie robisz tego specjalnie a jest to twoim hujowym nawykiem ale tak jest .. mowie ze byc moze nie robisz tego specjalnie bo sam wiem ze do nie ktorych rzeczy mozna po prostu sie przyzwyczaic i nie widziec ze sa zle . Demarco jak dla mnie akurat nie udaje wannabealpha ) ja wlasnie widze go w innym swietle jest otwarty na ludzi i daje "szanse zeby sie wykazac" tak to okresle Skylookowi brakuje jednak troche tego badboya. Jest w tym sporo racji ..
To Moje Zdanie Na Ten Temat

Pzdr


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów https://lukaszsurma.pl/