Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-09-2007 15:48:44

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Jak poderewac "suke"... ?

Panowie, byc moze juz ten watek byl, ale glowi mnie to juz kilka dni, otoz taksie sklada ze do mojej sql doszlo kilka fajnych dziewczyn i jedna tzw "suka" wpadla mi w oko.  Mam kumpla w klasie naturala, ktory podobno juz ja przelizal i przemacal, bo z tego co powiedzial po alkocholu jest latwa ( jak prawie wszystkie ) ale przeciesz nie po to jestesmy w spolecznosci zeby uczyc sie jak zdobyc pijana laske. Chcialbym ja zdaobyc bez wspomagacza tupu alkocholu... tyklo nie bardzo mam pomysl Zapewne wielu z was powie ze na"sukach " mozna stosowac wiele negow ( lecz musza to bcy trafne negi ) ale same negi nic tu nie zdzialaja, wydaje mi sie rowniez ze np nls nie dziala na tego typu laski, dlatego to raczej odpada. Jesli chodzi zas o zalozenie na nia "rame" to wiadomo ze z "sukami" trzeba sie raczej nameczyc. ( nie bede teraz rozpisywal kazdej metody bo jest ich wiele i kazdy ma wlasne:) Coz...  jak juz mowilem nie mam na nia pomyslu wiec licze na wasze opinie i pomoc

Offline

 

#2 07-09-2007 20:58:31

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Jak poderewac "suke"... ?

jedno pytanie : czy ona jest suka, czy wyglada jak suka?

moja rada: jakkolwiek bys nie odpowiedzial na powyzsze pytanie wal directowo

(zapoznaj sie z Sharkiem, pozniej pocwicz na jakichs 5-6 sztukach, a dopiero potem wal do niej. nigdy odwrotnie, bo bedziesz zalowal. )

pozdro
JA

Ostatnio edytowany przez brzozik (07-09-2007 20:59:59)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 07-09-2007 21:49:57

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Jak poderewac "suke"... ?

dobre pytanie zadal brzozik
Ja aktualnie mecze sie z jedna "suka" pol roku przynajmniej ma taki status spoleczny -suka i lodziara tylko ze wiekszosc to i tak bujda i sciema ktora wymyslily zazdrosne laski i frajerzy ktorzy nie dali rady jej przeleciec

Ja osobiscie jade directem zawsze i wszedzie. Potem mocna rama ) tak mozna ze ta suka ktora rozgryzam sobie po malutku uwaza mnie za "ch**a"
Niestety nie zgodzie sie z toba jesli chodzi o NLS to tez dziala na suki tylko trzeba wiedziec kiedy tego uzywac i jak

Pamietaj ze im wiecej technik uzywasz i wiecej kombinujesz tym lepiej bo ona poznaje cie ze jestes interesujacym kolesiem a nie zwyklym jak wszyscy


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 07-09-2007 22:32:28

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Jak poderewac "suke"... ?

Z wygladu troche przypomina "suke". Glownie przez  ubior, ale takze i zachowanie ma sukowate. Z tego co wiem WSN zjada na sniadanie, imprezki tez nie sa jej obce, tak jak i alkochol co juz wspominalem ( nie mysl ze jest alkocholiczka ) mimo wszystko kusi mnie soba i chce sprobowac na niej swoich sil, dlatego jak juz rowniez mowilem zastanawialem sie od czego by tu zaczac... wiec faktycznie przestudiuje dokladnie "sharka" postaram sie takze zajzec do "alchemi uwodzenia" aby popracowac nad nls

Mimo tego propozycje i opinie mile widziane


( zainteresowanym moge pokazac fotke z jej opisem, o ile cos on pomoze

Ostatnio edytowany przez szary (07-09-2007 23:32:03)

Offline

 

#5 08-09-2007 01:30:40

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Jak poderewac "suke"... ?

panienka jak inne...nie czytaj directa sharka podejdz powiedz co myslisz bez zadnej sciemy (spojnosc) i poznawaj ja...nie bedziesz mial co mowic to uzywaj rutyn...jezeli cie bedzie negowac, stroic jakies fochy, testowac...masz na to uniwersalna odzywke "co ty odpierdalasz?"...pamietaj przy podejsciu ze to ty jestes facetem a ona bezbronna kobietka, ktora potrzebuje Twojej opieki.

Offline

 

#6 08-09-2007 10:04:30

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Jak poderewac "suke"... ?

co racja to racja... ona potrzebuje mnie bardziej niz ja jej zagram naturalem dzieks panowie i pzdr

Offline

 

#7 16-09-2007 18:59:07

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Jak poderewac "suke"... ?

Ja  bym polecił, kilka odcinków Bonda, było tak kilka ,,suk" zoabcz jak do nich podchodził, i w jaki sposób. Przypomniało mi sie to bo dziś oglądałem Szpieg który mnei pokochał lub moonekera, i tam podzeszdł w ciekawy sposób do pani Dr, trochę nedga, troche uroku, szczerość, pewnośc siebie i lekkie cwanictwo.
Oczywiście to trochę śmieszny sposób, ale chodzi o technikę, a tak powiedzili przedmówcy wg. mojej zasady winna sie operiac na którtkich i ostrych piłkach, bądz inny nie mów jej tego co inni, prezentuj ramę, i zaciekaw ja, jelsi to suka, zdobędziesz ją napewno urodą ale i charkterem, bo ona wie że takie jak ona cięzko, ogarnąc potrzebuje więc faceta z jajmi. Tak jak to widżę
--------------------------------
Pzdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#8 02-06-2008 14:30:31

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Jak poderewac "suke"... ?

Zbuduj sobie dowód społeczny, skumpluj się z innymi sukami, poczujesz się pewniejszy siebie, a co najważniejsze musisz poczuć że jesteś "na równi" z tą suką o którą zabiegasz, bo tak naprawdę jesteś od niej o wiele wyżej, bo nie stoisz przed lustrem 2 godziny i się nie musisz malować, przypomnij sobie co zrobiłeś wartościowego, w czym stałeś się dobry, chodzi o to żeby Twoje postrzeganie własnej wartości wzrosło, a tej suki spadło - zacznij się z nią porównywać (w swoich myślach, nie w rozmowach z nią!), że ona nie potrafi napisać bezbłędnie napisać zdania po polsku (bo jest np. pusta), że nie ma żadnych zainteresowań, nie umie nic poza strojeniem się i puszeniem, gdy już zaczniesz siebie i ją inaczej postrzegać, wtedy Twój strach się zmniejszy. A tak poza tym poznaj w tym czasie inne kobiety, bo teraz być może jesteś bardzo wygłodniały za t ą jedną suką. Gdy będziesz podrywał ich co najmniej 5, wtedy Twoje myśli i pragnienia nie będą ciągle kręcić sie wokół tej jednej jedynej suki Ja już tak wiele błędów popełniłem, poznałęm jedną piękność i BUM! Tylko ona siedla mnie liczyła. Teraz już tego więcej nie zrobię, bo efekty są nieprzyjemne. A ta laska o którą zabiegasz ma na pewno 10-ciu innych facetów do wyboru oprócz Ciebie, a Ty masz do wyboru tylko ją - i jak ty chcesz ją poderwać z takim stanem?? Pokazuj jej że masz inne kobiety, będziesz sięz tym lepiej czuł, a laska od razu to zauważy. Jeśli ciężko Ci poderwać suki, to zapisz się na jakieś zajecia, na których jest dużo kobiet i zrób sobie z nich koleżanki. Ważne żebyś miał obycie wśród suk, wtedy dopiero startuj do tej którą sobie upatrzyłeś. Jednak nie zwlekaj zbyt długo, żeby ktoś Ci jej przed Tobą nie poderwał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce