Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-08-2007 00:05:41

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

The Last Episode

Nie wiem czy FR z Phone'a i SMS powinienem umiescic tu, czy nie tu - jak co to przerzuccie:D

Ponieważ musze sie w koncu oduczyc tych bzdur, bo mam juz dosc bycia needy, a ze mi na niej jakos absurdalnie zalerzalo – tak wiec zadzialalem.

Dzwonie do niej za pierwszym razem:

Dzwonie

Odbiera jej kumpela Daga (krecilem z nia w Kraku, w lorzy) - opowiada mi, ze byly kolo mnie etc (Daga nigdy nie byla u mnie, wiec skad wie?) i ze robily zakupy - Sylwia ma jej tel bo sama ma zablokowany - biore wiec od Dagi i dzwonie do Sylwii (przyokazji mi wspomina, ze jest u babci)

Dzwonie do Sylwii

Ja: Czesc
Ona: Kto mowi?
Ja: Radek
Ona: To ja Sylwia, a nie Dagmara (krecilem z nia w Krakowie, ta w lorzy)
Ja: Wiem, gadalem z nia i mowila ze masz jej telefon. Co tam slychowac?
Ona: A spoko, jestem u babci.
Ja: Uscisnij ja ode mnie, jak po imprezie, jak sie bawilas?
Ona: Srednio,
Ja: No co Ty, bylo super. Co ostatnio robilas ?
Ona: Bylem w niedziele nad woda, potem jechalismy gdzies tam blebleble
Ja: Wiesz, podziwiam twoja zyciowa energie
Ona: No co Ty (ozywia sie)

WATA NUDAWA

Ja:Chce sie z Toba umowic na jutro, bede o 19
Ona: Ale nie wiem, jutro nie mam czasu
Ja: Nie masz czasu na kawe?
Ona: Nie.
Ja: To chodzmy na rolki - i w smiech
Ona: Ale Ty jestes glupi - w smiech jakby z ozywieniem
Ja: Ok, to umowmy sie na Srode
Ona: Nie wiem, musze z Daga pogadac
Ja: A co to twoja sekretarka? - i sie smieje
Ona: Tak, pogadamy na GG - czuje znurzenie
Ja: Ok, papa





Rozmowa druga:
odbiera tel:

Ja: Czesc
Ona w smiech 
Ja: Sluchaj, lubie Cie , lubie spedzac z Toba czas, podobasz mi sie - chce sie z Toba spotkac
Ona: Nie wiem czy bede miala czas
Ja: Ok, zrobisz jak zechcesz
Ona: zgadamy sie na GG
Ja. Pa


Rozmowa trzecia: Odbiera jej kumpela i mowi, ze Sylwka ma juz swoj tel i moge dzwonic do niej – karze dac sluchawki Sylwii i rozmowa numer 3.

Ja: Czesc, spotkajmy sie
Ona: Nie mam czasu
Ja: Nie wierze w przyjazn miedzy facetem a kobieta
Ona: Ja tez nie
Rozłaczam sie.

Na koniec, kolo 22 wysylam jej takiego SMSA:

Jesteś piękną inteligentom kobietą, kobietą cudowną i sympatyczną, poruszyłaś moje emocje na wielu poziomach, czuje z Tobą połączenie emocjonalne, jednak muszę skasować twój numer, ponieważ za dużo myślę o Tobie...

Kasuje jej numer GG i Tel.

PS: Ciekawy jestem co o tym sadzicie. Gdybym dzis to w jakis sposob nie skonczyl to bym sie meczyl strasznie – myslal o niej, i nie umial sie za nic zabrac. Albo lewo, albo prawo. Pierwszy tel masa oporow, slaby glos podejrzewam nie pewny. Z kazdym nastepnym bylo lepiej.

Pewno to spierdolilem mocno – nie wazne. Jestem ciekaw co o tym sadzicie – kazdy feedback mile widziany. Przynajmniej dzis, teraz mi nie zalerzy – mam nadzieje, ze jutro sie obudze i bedzie tak samo.

Dzieki Still:)

Aby zrozumiec calosc odsylam do (to ta sama kobita:D )

Czesc 1
http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=929

Czesc2
http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=935

Offline

 

#2 28-08-2007 14:45:20

Misiaczekon

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 37

Re: The Last Episode

No rzeczywiście...pokazałeś że jesteś zajebiście needy:D Z każdym następnym telefonem laska bardziej zniechęcała się co było dobrze widać po przebiegu rozmowy. Że niby zawsze nie ma czasu. Wydaje mi się że już od początku waszej znajomości za bardzo pokazałeś że ci na niej zależy i przez to gościówka cie olewa. Ja w takiej sytuacji dałbym chyba już sobie spokój:P bo błędy z przeszłości już nie dadzą się wymazać:P

Offline

 

#3 28-08-2007 19:18:39

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: The Last Episode

Smajti, popelniles tutaj bledy podstAwowe, jak juz wiesz needy, to okazalo ceche Odpychajaca kobiete "narectwo" a ten sms byl dziwny i na bank napisany tylko pod wplywem emocji... sporo bledow widze... chcesz feedback? przyjrzyjmy sie temu:

No proponowalbym zaczynac od wykwintniejszej wersji niz zwykle oklepane czesc, zlam schemat! zacznij mowic cos zabawnego np. poprosze z Jolka, albo "zamawiam ta z duza iloscia sera..ale migiiem!" etc. poczytaj sobie o phone game przede wszystkim

Ja: Czesc
Ona: Kto mowi?
Ja: Radek

Zbyt pospolicie, dales od razu wejsc w jej meta rame... dlaczego od razu odpowiedziales kto mowi? Badz wyzwaniem powiedz "zgadnij" albo z poczuciem humoru "komornik, jak Pani nie ureguluje za gaz to wysmaruje caly dom papierem toaletowym" etc.


Ona: A spoko, jestem u babci.
Ja: Uscisnij ja ode mnie, jak po imprezie, jak sie bawilas?
Ona: Srednio,

To jest wata nudowa... za wczesnie na takie pospolite gadki... w zasadzie wyeliminuj "zwyczajnosc" ze swoich rozmow.

Ja: No co Ty, bylo super. Co ostatnio robilas ?

Stary... Dla Ciebie bylo super, dla niej nie... dlaczego krecisz temat z ktorego nic konkretnego nie mozesz wyciagnac na swoja korzysc?  Przygotuj sobie zestaw rutyn na przyszlosc prezentujace ukryte DHV

Ona: Bylem w niedziele nad woda, potem jechalismy gdzies tam blebleble
Ja: Wiesz, podziwiam twoja zyciowa energie
Ona: No co Ty (ozywia sie)

nie wiem co znaczy to "ble ble" jakkolwiek przypuszczam ze nie dala Ci tutaj ani jednego IOI, dlatego Ty mowiac ze podziwiasz jej jakas ceche, stawiasz od razu Siebie na nizszej pozycji, za wiele jej dales w tym momencie, a wcale na to nie zasluzyla swoim zachowaniem. To subkomunikuje jedno "potrzebuje Cie" needy nie dziala dla Ciebie!

Nagradzaj jak zasluzy, twoje DHV, luz w rozmowie, wysoki poziom energii z przekonaniem oraz poczucie chumoru powinno wywolac jakies IOI w rezultacie moglbys jej po np. 3-ech powiedziec jakis komplement, elastycznosc pamietaj.

co do reszty to byla spalona i z kazda rozmowa zachowywales sie coraz bardziej needy... ucz sie na bledach.

powodzenia w dalszej drodze
pozdrow

Offline

 

#4 28-08-2007 21:49:49

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: The Last Episode

Shanon good job

Ja ci tylko moge powiedziec ze nie ma senesu dzwonic 2-3 raz do laski probojac sie z nia ustawic skoro ona cie zlala juz w pierwszej rozmowie.

Co do pierwszej rozmowy to podajesz jeden termin jak sie nie zgadza podajesz drugi jak sie nie zgodiz na niego i nie poda racjonalnego wytlumaczenia dlaczego nei moze typu "wyjezdzam za granice wracam za 2 tyg" to poprostu konczysz rozmowe i usowasz nr bo wiadac ze laska cie zlewa
Ja osobiscie jakbym dostal odpowiedz " musze z Daga pogadac" to tak lekko bym sie wkurzyl nie wyzywajac jej odrazu na starcie
I jeszcze co zauwazylem (pomijajac to zo shanon wyciagnal) to to ze laska ma ci sie odezwac na gg w sprawie spotkania - na 100 % laska sie nei odezwie mowiaz 20 sec wczesniej ze musis sie naradzic z kolezanka. zreszta 90% lasek sama nie zaczyna rozmowy na gg jesli nei jest dobrze uwiedziona na poczatku

A co do tego sms to nei wiem co chcialem jej udowodnic myslisz ze laske cos taki sms ruszyl ?:> ja w to bardzo watpie jak ja bym dostal taki sms od natretnej laski to bym sie poplakal ze smiechu i jeszcze kumplom bym porozsylal zeby tez sie posmiali

Duzo do poprawienia ale im szybciej zaczniesz tym szybciej skonczysz i bedzie git


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#5 29-08-2007 00:21:05

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Re: The Last Episode

OK - skomentuje najpierw wasze posty, a potem przedstawie Wam sytuacje z mojego Point of View.

Misiaczekon -> Z mojego postu mozna tak wywnioskowac - masz racje. Zgadzam sie. Przedstawie cala sytuacje i jezeli nadal nie zmienisz zdania to sie z Toba zgodze - bo rozumie o jakiej sytuacji myslisz - a wydaje mi sie, ze moja jest inna.

Shahon i Lukish -> dzieki za posty. Bardzo fajne i bardzo rzeczowe. Podoba mi sie feedback o phonegame i na prewno go teraz przerobie.

Punkt G -> masz racje, laska sie nie odezwie na GG - dlatego dzwonilem 3 razy. Wiedzialem jedynie tyle - ze, jezeli  nie wyciagne od niej teraz tego umowienia sie, to na GG bede needy w jej oczach maksymalnie i do niczego to nie doprowadzi. Dlatego to zrobilem. Woz albo przewoz - trudno. Albo w lewo, albo w prawo. Nie umie grac w tym przypadku (jestem nakrecony), bo gdy gram, odczekuje to w tym przypadku jeszcze bardziej sie wkrecam. Ja wiedzialem, ze to nie jest dobre, ale chyba najlepsze co moglem zrobic.

A teraz wytlumacze cala sytuacje z mojej perspektywy. Nie chce, by zabrzmialo ona jako tlumaczenie sie - chce jak najwiecej z tej sytuacji wyciagnac wiedzy na przyszlosc - nie mowie, ze mi nie zalerzy bo jeszcze zalerzy, ale jest duzo lepiej po tej akcji, niz przed nia. Postaram sie byc jak najbardziej obiektywny, byscie mogli jak najwiecej feedbacku mi dostarczyc i na zimno ocenic sytuacje.

Poznalem ja w maju lub czerwcu. Ma 18lat, jest SHB. Od zawsze obraca sie w towarzystwie starszych, ladnych kolerzanek. Jak jest na imprezie i jest z kumplami to wokol niej jest wianuszek. Tak, potrafi ubrac sie jak totalna dziwka. Wiem, ze jej ojciec jest stanowczy i jak on cos powie to nie ma bata we wsi. Na swoj wiek jest  bardzo dorosla osoba.

Wiem, ze ten zwiazek nie ma sensu - ale mam taka ceche, ze jak k**** mac cos jest dla mnie nie dostepne to sie wkrecam za 400.  Nie umie nad tym zapanowac - wiem, musze sie nauczyc.

Tak wiec poznalem ja przez jej siostre a moja kumpele, od razu wpadla mi w oko. Na pierwszej imprezie bawilem sie z nia fenomenalnie - bylo duzo kina w tancu, mase jej IOI. Zadzwonilem od razu i umowilem sie - zgodzila sie bez problemu - ale z powodu jej wieku, odmowilem wtedy spotkanie - stwierdzilem ze jest dla mnie za mloda. Poniewaz studiowalem za granica, wylecialem na ostatni miech. Odmowilem na 2h przed spotkaniem

Gdy wrocilem zostalem zaproszony na impreze przez jej siostre- super sie bawilem. Jej wszystkie kumpele plus jej siostra czy jej najlepsza kumpela mnie bardzo lubia - mam duze attraction u nich. Po tej imprezie umowilem sie na spotkanie - wiedzialem, ze jej zalerzy, bylo ok - chodzilismy za reke, bylo lekkie buzi, buzi. Potem byla impreza u mojego kumpla - gdzie je wziolem - tam cala noc tanczylem i calowalem sie z nia na zmiane. Tam tez zaprosila mnie na slub swojego kuzyna. Mialem byc partnerem (moze za latwo jej poszlo te zaproszenie bo nienawidze wesel, mialem spore opory co do tego)

Pozniej, byly ze dwa spotkania na ktorych zaczela mi swirowac. Np chcialem buzi, a ona sie odsuwala. Chcialem wziasc za reke , a ona mi nie dawala. Pozatym, gdy sie umawialismy na konkretna godzine, wysylala smsa 2h wczesniej, ze albo nie moze, albo zebym wpadl 2h pozniej ( testowanie - teraz  to wiem)
Tak, wiec wyslalem smsa po tych akcjach, ze nie zycze sobie takiego traktowania - i jezeli tak ma pogrywac to dziekuje. Mialem od razu spotkanie na nastepny dzien, w ktorym tlumaczyla, ze nigdy nie miala faceta, ze nie jest jak jej siostra (no jest lajtowa) i ze musi pomyslec - bzdury, aczkolwiek powiedzialem, ze rozumie - i zaraz potym  bylo cos w jej oczach takiego, jakby to bylo to - pamietam to. Chciala w aucie sama mi dac buzi w policzek, a ja  ja wziolem i na sile (wiem, moze i to glupie, ale coz) jak sie zblirzala przyciagnolem do mnie i dalem takiego mega calusa w usta. Nie wazne

Potym tydzien sie nie odzywalem, i w koncu wyszlo, ze umawiamy sie na Niedziele - to byl tydzien przed tym slubem. Mialem sie spotkac, ale znow wyjebala, ze cos tam, ze nie moze i czy moze na poniedzialek. Powiedzialem ze nie mam czasu- umowilismy sie na srode, znow cos tam nie mogla na 4h przed, wiec ja powiedzialem, mimo, ze naciskala ze nie mam czasu ani w czwartek ani w piatek - nigdy sie tak nie zachowuje - po prostu wtedy pomyslalem, ze ja pozlewam i wyjde na plus. Nie jestem osoba obrazalska.

W Sobote bylo wesele na ktorym bylem totalnie wybity z ramki - gdyz miala dasy cale te wesele. Bylem wkurwiony, i zamiast byc dusza towarzystwa bylem po prostu jak pionek. Pozna noca poszlismy pogadac, chcialem ja objac i wziela zdenerwowana reke to sie odwrocilem i wrocilem na impreze - tak bez slowa. Mialem ta noc spac u nich ale wrocilem wkurwiony do domu. Nastepnego dnia mialem isc na poprawiny ale mnie poinformowala, ze nie idzie bo sie zle czuje - wiec ja tez nie poszedlem. Okazalo sie, ze byla bo ja zaciagneli - aha.

Pogadalem z nia we wtorek po imprezie, bo cos tam i ... urwalem kontakt. Wpadlem w PUA, zaczolem sie tym interesowac - bo wiedzialem ze to zjebalem a zgodnie z moim pojebanym organizmem nakrecilem sie mega jak nigdy bo jest/byla niedostepna.

Po miesiacu odzywa sie jej siostra i zaprasza mnie na impreze - odmawiam. Po dwoch zaprasza po raz kolejny wiec ide do klubu z nimi. Tu macie FR z tego: http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=922

Wyjazd do krakowa tydzien pozniej - tu macie z tego moj FR: http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=935

FAKTY

1) Jej wszystkie kumpele mnie bardzo lubia, mam spore attraction tam w grupie.
2) Wiem, ze 2 od razu by ze mna byly gdybym chcial. A z 1 nie wiele by zachowywala sie jak te 2 pozostale.
3) Jak sie pojawilem po miesiacu - ciagle ktos mnie zagadywal co z Sylwka - teksty typu co sie stalo na weselu, idz potancz z Sylwia, Sylwia opowiadala etc.
4) W Krakowie Sylwia miala mega zjebany humor jak dobrze bawilem sie ze wszystkimi kobietami - i je uwodzilem.
5) Po tej rozmowie telefonicznej i SMS w poniedzialek - 2h pozniej odzywa sie do mnie jej najlepsza kumpela, ktora nie miala mojego GG i pyta sie mnie jak sie czuje, kiedy jedziemy wspolnie na impreze etc. Na bank miala ten numer od Sylwkii. Mowie, ze czuje sie swietnie i ze za 2 tygodnie jedziemy sie razem bawic - pewno na 3dni. Inna jej kumpela ciagle do mnie pisze

I teraz tak - wiem, ze w wielu miejscach zachowalem sie jak frajer - gdyby tak nie bylo to pewno bym, byl z Sylwka. Teraz jak to czytam to sam czuje sie jak frajer. Powiem wam tak, te telefony i SMSy mi pomogly - czuje sie o niebo lepiej - a tak chodzilem zamyslony na jej punkcie. Mysle, ze zrobilem cos co zaden inny facet jej nie zrobil. Moze nie jest to idealne - coz, trudno. Mysle ze mialem dobre intencje ale brak mi umiejetnosci dalej.

Chce poznac wasze zdanie na ten temat - ale konkretnie. Nie bylo latwo mi to wszysko napisac, bo w wielu sytuacjach wychodze na frajera - trudno, mysle ze kazdy z nas w wielu na takiego wyszedl. Chce jak najwiecej feedbacku i rad jak to rozegrac do konca. Albo ide w lewo albo w prawo - ale musze wiedziec ze w 100% w prawo sie nie da - a skoro jej najlepsza przyjaciolka do mnie tego samego dnia zagaduje to moze da s ie to jeszcze jakos rozegrac - co sadzicie o tym?

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki chlopaki.

PS: Jak przeczytalem to 5 razy to widze GDZIE TAK NAPRAWDE ROBIE MEGA BLAD. Ale czekam na wasz feedback.

Ostatnio edytowany przez Smajti (29-08-2007 11:44:21)

Offline

 

#6 30-08-2007 19:10:16

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: The Last Episode

Mysle, ze zrobilem cos co zaden inny facet jej nie zrobil

Jesli chodzi o wydzwanianie i smsy to ja sadze ze "wiekszosc" frajerow tak samo by postapila no offense, a sadze ze uwazasz ze jestes inny... ok pewnie jestes, ale w ktorym miejscu to pokazales? needy to jest wszedzie...

FAKTY

1) Jej wszystkie kumpele mnie bardzo lubia, mam spore attraction tam w grupie.

No i co z tego jak masz SP a nie masz u niej samej attraction? SP jest wzmacniaczem do attraction a nie samym attraction...zreszta jak sam sie przekonales na wlasnej skorze...

Wez sobie moja rade jedyna do serca: "przestan tyle analizowac i wyjdz w pole pocwiczyc i/lub odprez sie"

pozdrow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme https://nerko.pl/