Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 20-08-2007 03:24:09

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Moje pierwsze FR - HELP

OK... w Sobote akcja w klubie.. Wchodze z kumplem na impreze.. przy wejsciu stoja 2 HB8 - jego kolerzanki. Jedna z mega bitchshieldem, druga widac spokojniejsza. Robie mega blad.

Ta z bitchshieldem strasznie po slasku ciagnie .. wiec mowie, ze ma akcent jak ... robie pauze - mam ich zainteresowanie - jakby byla z warszawy. To byl blad - obydwie zaczely sie smiac strasznie - Warszawa kojarzona jest z blichtem a ja jakbym dal jej do zrozumienia ze jest super. Drugi blad, ze poprawilem sie, ze jest z jakiejs wsi.

NIE WAZNE, nie po to przyszedlem do klubu. Otóż na miejscu czekaja na mnie ze 4 kumpele, w tym ta przez ktora zaczolem interesowac sie PUA. Wchodze, widze moj target, ale witam sie z jej siostra, zupelnie ignorujac reszte - rzucam kilka smiesznych tekstow - reszta mnie zauwarza - witam sie tylko z dziewczynami, ignoruje ich niewolnikow (2 HB 7, jedna HB 8 i moj target SHB)

Stoja w kolejce po piwo, wciskam sie przed nimi, kupuje piwo, przy okazji kupuje tez im - prowadze, dominuje. W tym samym momencie, z boku zauwarzam kumpele (jedna z tych HB7), i ona sie pyta co stalo sie miedzy mna a TARGETEM (bylem z nia na weselu - zaprosila mnie, ale tam sie all pojebalo, co bylo nastepstwem bycia chujowym pomimo wysokiego attraction) - patrze na moj target (stoja blisko, wszyscy obok kolejki) usmiecham sie zadziornie i mowie - No Anka to moj ulubiony partner na wesela! - patrzac mojemu targetowi prosto w oczy.

Zaczynam rozmowe z kazda pokolei, schodzimy na dol. W miedzy czasie zagaduje jeszcze jakies wczesniej nie zagadane ich kolerzanki. W pewnym momencie mowie do jej siostry ze idziemy zatanczyc - a ona bym poszedl z Anka.. No coz, odsuwam sie do kumpeli ani  - jej najlepsza przyjaciolka (SH8) - moj target caly czas stoi obok, z 6 facetami wokol niej - zalosne.

Rozmawiam z jej przyjaciolka, schodzimy na rozne tematy.. po czym chwytam moj target za reke i mowie, ze ma zajebiste piersi - ona sie tylko usmiecha ale ja nie kontynuje rozmowy specjalnie. Coz, krece dalej rozmowe z jej kumpela, schodzimy na tematy obcokrajwcow i ona mi mowi, ze Ania opowiadala ze swietnie umie po angielsku( raz przy nich rozmawialem z obcokrajowcem). Minelo 5min, odchodze od kumpeli, chwytam anke za reke i mowie, ze idziemy tanczyc - odpowiada ze nie teraz - a ja debil odpowiedzialem jej, ze w takim razie ze mna juz dzis nie zatamczy. Do konca imprezy nie podbijalem do niej.

W miedzy czasie wrocilem do tych dwoch z mega bitch schield sprzed wejscia, ale oczywiscie , zjebalem totalnie i mnie olaly - zaczolem krytykowac to slazaczke , to byl blad. Otworzylem przy barze inny secik i wyszlo rewelacyjni - pogadalismy z 5min i odszedlem - nie mialem na nikogo ochoty poza targetem. Tanczylem, rzucalem luzne teksty, bawilem sie , wyglupialem etc

Jeszcze dwie sytuacje - wchodze z siostra targetu na parkiet - jak podchodzimy Anka tanczy z kolesiem, nie obejmuja sie ani nic - ja z siostra zaczynam tanczyc i sie wyglupiac - nagle moj target, mimo iz na poczatku zlewal goscia, zaczyna bardziej sexi z nim tanczyc - trzymaja sie za rece, kino etc.

Kumpela zaprasza mnie bym z nimi pojechal do KRK na Rihanne - przejmuje paleczke i mowie ze mam kumpla z mieszkaniem i z checia pojade - ona mowi, zebym dal znac Ance co i jak - czy jedziemy autem czy pociagiem - bo ona nie ma do mnie zadnego kontaktu.

Jutro chce sie odezwac do niej (Ani, nie gadalismy razem od tego wesela pod koniec czerwca) - czy uwazacie, ze to OK (na GG) - czy lepiej ja olac i zagadac do kumpeli/siostry? i teraz przy rozmowie, oczywiscie mowie o konkretach i ustalam all - pytanie czy traktowac Anke ciagle jakby ja drazniac (np wiem jak nie lubi by do niej mowic etc) czy wrecz przeciwnie, byc bardzo milym? Czy porozmawiac z nia dluzej, czy wrecz przeciwnie tylko konkretnie o tym co trzeba? Czy zaczac od wyjazdu, czy od luznej gadki?

Co sadzicie o tych tekstach z jej otoczenia? Czy sa to miekkie pilki czy jestem przewrazliwiony. Bo sam nie wiem... ale jakbyscie widzieli jak byla ubrana - obcisle spodenki krotkie i koszulka z duzy dekoldem - miodzio.

PS. przy tych niewolnikach mialem spoko RESPECT - odpalali mi papierosy, jak poszlem po piwo a ktos mnie podsiadl, zaraz schodzili. Cudo.


HELP

Ostatnio edytowany przez Smajti (20-08-2007 03:44:50)

Offline

 

#2 20-08-2007 03:45:25

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Moje pierwsze FR - HELP

1) Nie zwracaj uwagi na rzeczy oczywiste (na samym poczatku) , poniewaz robia to wszyscy inni - w tym wypadku akcent.
2) Jezeli dziewczyna ma akcent slaski... to do warszawy raczej daleko ... jak juz cos pomyliles mogles to ciagnac dalej w forme dobrego zartu
3) 'Poprawilem sie ze jest z jakiejs wsi' - a jezeli sie tego wstydzi? Jak chciales zniesc jej BShield'a to moze i nawet... ale srednio mi to tutaj pasuje
4) Zrobilbym tak : przywital sie z kobietami, facetami i ponownie z kobietami chcac zapamietac ich imiona Ostatnio to zrobilem przez przypadek i coz... stwierdzam ze wpisuje to do mojego normalnego repertuaru
5) Czyzby jej siostra starala sie zeswatac Ciebie z TG? albo moze wie cos wiecej?
6) Ona i 6ciu facetow... wchodziszw srodek i 'ratujesz' ja zabierajac gdzies indziej
7) 'Masz zajebiste piersi' - ona chyba to wie Powiedzialbym ' zaslon ten delkolt prosze bo nie umiem sie skupic  ... nigdy wiecej nie rob mi tego '
8) Nigdy nie zamykaj sobie drogi do sukcesu Duma i Agresja czesto zle radza . Jeeli mialabyc to kara... to mocna jak na taka imprezke Stalo sie i poczekamy do nastepnej konfrontacji
9) Jak dla mnie daj temu TG troche wiecej zainteresowania Z tego co mi mowiles ... lecisz na nia - wiec troche sie pobaw  
10) Wykorzystaj siostre jako zbior informacji i mozliwosci - wazne, zeby niewychodzilo ze to siostra jest Twoim celem i ze jej niepodrywasz


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 marcin frąckiewicz