Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 06-08-2007 00:51:47

Gilbert

Początkujący

Zarejestrowany: 16-01-2007
Posty: 4

Bardzo Pilne. Bajka

Panowie powiedziałem lasce,że opowiem jej bajke na dobranoc i tak średnio przychodzi mi wena,żeby jakąś wymyślić, macie jakieś pomysły??Bardzo proszę o wsparcie.

Pzdr

Offline

 

#2 06-08-2007 04:19:50

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Bardzo Pilne. Bajka

Bajke na dobranoc ?
1) Powiedz jej ze przebywanie z nia jest bajka a ze bajka musi sie dobrze konczyc - naprawde 'gleboko' i dlugo ja pocaluj
2) Bajka z wasza historia - Opowiedz jej z 3ciej perspektywy jak sie poznaliscie (szczegolnie podkreslaj smieszne sytuacje (lub Twoje bledy ) , az do terazniejszego momentu. Nastepnie opowiedz jej jak sie czujesz teraz.
3) J.W. ale zamiast wprowadzac fakty zmien to na np. zwierzatka, skrzaty ... spiace krolewny... cokolwiek Ci przyjdzie do glowy
4) (oprocz opcji nr 2 moja ulubiona) - EROTYCZNA BAJKA
   Opowiadasz jej bajke ze za wzgorzami mieszkal sobie .... itd Potem zaczynasz sie poprostu bawic ... nosem lub jezykiem wraz z opowiadaniem jak bohater opowiadania przezywa pewne... niesamowite historie podrozujesz po jej ciele

Osobiscie proponuje 2 lub 4  - ale to juz zalezy od waszych stosunkow i wieku


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 07-08-2007 20:55:03

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Bardzo Pilne. Bajka

1)Za górami za lasami.... dawno temu spotkali się... - przywołąanie waszych poczatków
2) Ta bajak jest o 2 wyjątkowych os.,każde z nich.- czyli jesteś nagordą, i masz wiele do zaoferowa
3) W bajce tej, są 2 osoby, a to co miedzy nimi jest....- patenerki o wielkiej miłości, ale nie używaj słwo kochac, miłość raczje idz w uczucia, odczucia, emocje... wiadomo o co chodzi
4) Kurde tu bym zapodał inna konstrukcje dotycząca waszego kolejengo spotkania, Np. życie nie jest bajka, ale nasze jutrzejsze spotkanie.... Będzie...( i tu mam problem ponieważ na tym forum znajduje się dobry txt, Chyba autorstwa Białego w dziale poświęconym sms, naprawdę dobry i skutecvzny sam sprawdzalem -  poszukaj - search)

Takie moje pomysły, ja osobisćie stosowąłem ver, 3 i 4, i te w jakiś spośób mogę polecić, Pzdr.
Acha sms, może być długi ale tym bardziej będzie go pamiętała, a rano czekaj na miłą pobudkę... Zgodnei z zasada niech zasypią o Tobie myślać, a rano budzić Ciebie wołając.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HOTEL BLUE COSTA Panama