Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-07-2007 22:03:58

Parszuk

Początkujący

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 16

Pomoc

Witam was:) Mam do was prośbę... kto z was miałbywolny czas pare minut nie koniecznie codziennie   podjął by się zostać takim moim nadzorującym przez gg w sprawach uwodzenia:) heeh bo od złej strony zacząłem to wszystko teraz to mam taki mętlik w głowie ;/ wiem że to tak głupie wszystko ale potrzebuje osoby która mi to wszystko po układa

Offline

 

#2 26-07-2007 22:42:44

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Pomoc

David X ci wszystko pouklada. Jego szesnasto stronnicowy ebook ulatwia zycie jak skurwesyn.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 31-07-2007 21:51:38

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Pomoc

Racja, David X mówi dosadnie i wszystko ma poukładane. W sumie to na początek możesz trzymać się zasad, drogi jaką pokazuje David , a potem w miarę jak będziesz zdobywał doświadczenie i poznawał siebie, sam będziesz wiedział jak co poukładać tak by pasował i w końcu sam określisz swoje zasady.

Wiem, że jak ktoś Cię nadzoruje jest łatwiej, ale czasem lepiej robić błędy i na nich się uczyć, bo to w jaki sposób ktoś ma poukładaną wiedzę o PU nie znaczy, że i tobie takie przyporządkowanie podpasuje.
Ja niestety najprawdopodobniej w sierpniu  do pracy jadę, więc Ci inaczej jak wyżej napisałem nie pomogę.

Pozdro.


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#4 31-07-2007 22:59:25

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Pomoc

DavidX na początek? chyba komuś odbiło, to najgorsze od czego może zacząć. Przeczytać, ok, to może mu uświadomić niektóre rzeczy, ale trzymać się jego zasad, w życiu

Offline

 

#5 01-08-2007 00:15:07

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Pomoc

Jak mówię, jak komu pasuje, jeśli mu się nie podobają nie musi ich stosować. Ja mu daje możliwość.
Jak wyżej przeczytałeś, nasz kolega już w jakiś sposób zaczął przygodę z PU i teraz potrzebuje by mu poukładać wszystko.
A czy David X na początek nie jest dobry? Tu bym się kłócił, ale tak jak mówię, to zależy od osoby.
David X był moją trzecią książką jaką przeczytałem, gdy zaczynałem z PU i część zasad można przyjąć na początek za jakiś punkt odniesienia i potem tylko modyfikować.

Tu tak samo jak z resztą materiału. Dla jednych lepszy jest style i mystery, dla innych bad boy, zależy od osobowości i stylu.

No chyba, że nasz kolega zaczyna od zera, od samego początku, to owszem David X nie jest wskazany, tylko mi się wydawało, że na tym forum są ludzie, którzy już coś niecoś wiedzą o PU.

Ostatnio edytowany przez dream maker (01-08-2007 00:17:45)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#6 06-08-2007 14:03:05

Parszuk

Początkujący

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 16

Re: Pomoc

co jej powiedzieć jak panna zacznie mówić że się na nią obraziłeś...

Offline

 

#7 06-08-2007 14:41:32

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Pomoc

kochanie... nie obrazilem sie, popatrz pozwalam ci zrobic mi lodzika

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels Chalet Flocke Sternschnuppe