Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 06-07-2007 15:21:42

iknow

Advanced

Zarejestrowany: 27-12-2006
Posty: 33

Problem z dziewczynaa

mam problem, dokladnie opisalem go tutaj
http://www.nlppolska.pl/forum/viewtopic.php?t=3915
dostalem tam odpowiedziec i mam zamiar to wykorzystac(mam nadzieje ze sie uda)
nlp nie jest moja mocna strona ale troche juz o tym wiem,
moze znacie jakis inny sposob??

wkleje tutaj ten moj  post bo zeby wejsc do tego tematu trzeba miec konto a nie kazdemu chce sie robic.

...Jest taki problem,moja dziewczyna jest bardzo zamknieta w sobie i za bardzo nie ufa innym(mnie tez) powod znam, to przykre przezycie ktore miala dawno temu, koles chcial ja przeleciec ale na szczescie nie udalo sie(oczywiscie bez jej zgody).
Wczesniej byla duzo bardziej otwarta na ludzi itp.
nlp interesuje sie od dluzszego czasu itp zeby nie bylo;]
Dodam jeszcze ze w stosunku do kolezanek jest otwarta.
szukalem cos na forum i zaciekawil mnie temat o przekonaniach
http://www.nlppolska.pl/forum/viewtopic … rzekona%D1
Mateusz dal tam przyklady
Czy to że trzy blondynki były niemiłe oznacza że ich setki milionów są takie same?Czy ponad trzy miliardy facetów to świnie? Poznałaś każdego?
czyli mniej wiecej to samo co opisywalem , ze jeden koles okazal sie chu.... to nie oznacza ze kazdy facet taki jest.
mozna to tak samo rozumiec? za pomoca dobrego przekonania i zaisntalowaniu go w niej mozna pozbyc sie tego zlego przekonania?? jak myslicie? tylko jakie by to bylo przekonianie...

Offline

 

#2 06-07-2007 21:47:28

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Problem z dziewczynaa

Ej, spróbuj NLS.... 'Wielka szkoda, że tak rzadko można spotkać faceta.... bla bla bla....' Dalszy ciąg gdzieś już tu znajdziesz, bo spisałem całość z książki A. Batko 'Alchemia Uwodzenia'.

Pozdro


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 07-07-2007 01:17:49

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Problem z dziewczynaa

Myślisz, że taki jej stan przełamiesz jednym zdaniem ?? Jedną sekwencją zdań ??
Powodzenia
Ludzie spędzają godziny u psychologów po takich akcjach, więc nie myśl, że jesteś lepszy od nich.
Przede wszystkim musisz sprawić, żeby Ci zaufała i czuła się bezpiecznie.
Jak ?? Poszukaj na forum, było już.


No risk, no fun

Offline

 

#4 07-07-2007 17:12:41

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Problem z dziewczynaa

Kijek, to co napisałem to miało być tylko wprowadzenie. Coś, żeby zaczęła myśleć, że 'może on na prawdę jest inny'. A wiadomo, że nic samo nie przyjdzie.


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl