Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Po miesiącu od otrzymania numeru - dzwonić, pisać, a może coś innego?

#1 27-06-2007 23:20:49

grzehov

Advanced

9431090
Zarejestrowany: 10-10-2006
Posty: 34

Po miesiącu od otrzymania numeru - dzwonić, pisać, a może coś innego?

Jak w tytule. Jakiś miesiąc temu wziąłem numer od pewnej modelki na targach meblowych, a w zasadzie sama mi go dała:D Znam jej imie, ale ona nie zna mojego. W tym tygodniu już nie dam rady, ale planuję wyciągnąć ja gdzieś w weekend (7-8.07)  Generalnie chcę zadzwonić tylko zastanawiam się w jaki ciekawy sposób się jej przypomnieć. Może coś doradzicie - wręcz liczę na to. Sytuacja ma się tak:

Był to ostatni dzień targów - piątek. Pogadaliśmy, na kartce napisała mi swój numer i imię.
W związku z tym nie bardzo wiem jak zacząć z nią gadać. Dalej sobie oczywiście poradzę - tylko w jaki ciekawy sposób się przypomnieć? Myślałem coś na zasadzie:
"Cześć. Grzegorz z tej strony. dałaś mi swój numer w ostatni dzień targów meblowych, ale pewnie rozdałaś wtedy tyle telefonów, że już nie pamiętasz...."
Jeśli nie pamięta to się wkurzę, bo to będzie oznaczać, że za słabo to rozegrałem
Jak pamięta to już z górki
Hmmmm jak to widzicie? W sumie troszkę późno zadzwonię (po miesiącu), ale lepiej późno niż wcale


najmilsza chwila poranka? w łóżku nowa koleżanka

grzehoVAKO

Offline

 

#2 28-06-2007 03:30:04

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Po miesiącu od otrzymania numeru - dzwonić, pisać, a może coś innego?

Bardziej rozpocznij zabawe od nowa zeby teraz jeszcze raz poleciala na Ciebie niz podawaj suche fakty

Czesc O malo nie wyrzucilem Twojej karteczki z numerem ktory dalas mi w czasie targow i pomyslalem, ze musze Ciebie gdzies zabrac w weekend. '


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 28-06-2007 23:50:23

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Po miesiącu od otrzymania numeru - dzwonić, pisać, a może coś innego?

Like DM say
Hej mała, przy sprzątaniu znalazłem kartke z Twoim numerem i od razu przypomniał mi się Twój promienisty uśmiech, gdy dawałaś mi tą kartke Chce zobaczyć ten uśmiech - zabieram Cie tu i tam w tedy i wtedy


No risk, no fun

Offline

 

#4 25-07-2007 19:32:03

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Po miesiącu od otrzymania numeru - dzwonić, pisać, a może coś innego?

Porażające z tym miesiącem hehehe, aż ciekawty jestem zakończenia.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Po miesiącu od otrzymania numeru - dzwonić, pisać, a może coś innego?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl