Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-06-2007 15:50:55

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Problem-zazdrosnica

Hmmm moja panna wie ze duzo uwodzilem .CZesto mowi mi ze ciagle jest zazdrosa mimo iz jestesmy razem itp.Dzisiaj powiedziala ze jest zazdrosna o jedna panne z gg.Jak poszla ja chcialem z ta panna chwile pogadac wiec napisalem jej esa "Chodz na gg-pogadamy".Niestety wyslalem go do mojej panny(ona neta nie ma wiec wie ze nie do niej) no i zaczela sie draka.Chlopaki pomozcie

Offline

 

#2 25-06-2007 16:05:09

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Problem-zazdrosnica

powiedz ze to tylko kumpelka, i nic cie z nia nie laczy. i jak jej na tobie zalezy, to masz nadzieje ze ci ufa i nie ma o co byc zazdrosna, bo ty bys jej nigdy nie zdradzil:) i uwazaj z telefonem


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#3 25-06-2007 16:07:49

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Problem-zazdrosnica

Rusty napisał:

powiedz ze to tylko kumpelka, i nic cie z nia nie laczy. i jak jej na tobie zalezy, to masz nadzieje ze ci ufa i nie ma o co byc zazdrosna, bo ty bys jej nigdy nie zdradzil:) i uwazaj z telefonem

Widzisz Rusty mowilem jej to kilkakrotnie         Ona zreszta powiedziala mi jak byla troche podpita niedawno ze bardzo mnie kocha i ciagle boi sie ze ja ja zostawie itp. Nie wiem czemu bo ciagle okazuje jej to ze ja kocham. Mysle aby na dzisiaj dac sobie spokoj - nie pisac nie dzwonic - dopiero jutro zagadac .JAk myslicie ? Dobry pomysl ?
Czy lepiej wieczorem cos zagadac ?

Offline

 

#4 25-06-2007 18:45:01

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Problem-zazdrosnica

jak Ty myslisz:) mnie sie wydaje ze to dobry pomysl. tylko nie daj jej odczuc, ze masz ja gdzies, i ja olewasz, bo wtedy sie przekona ze mozesz z tamta druga miec jakas glebsza relacja. pokarz ze ci zalezy ale tez sie nie naprzykrzaj i nie przesadzaj


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#5 25-06-2007 19:51:33

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Problem-zazdrosnica

Nie wiem czy olanie swojej laski jest dobre bo ona moze pomyslec ze nie chcesz z nia juz gadac bo masz lepsza "kolezanke" do rozmow i przez to moze sie rozleciec caly zwiazek. Lepiej zadzwon do swojej i z nia szczerze oigada, albo nie, lepiej SPOTKAJ SIE Z NIA i w trakcie rozmowy patrz jej prosto w oczy. Kobiety zwracaja na to bardzo uwage wiec uwazaj na to Jesli nie patrzysz im w oczy one odbiora to jako malo szczere albo nawet jako klamstwo.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#6 25-06-2007 21:09:09

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Problem-zazdrosnica

Ok problem rozwiazany.Zadzwonilem- odebrala. Szczera rozmowa ze boli mnie to ze osoba ktora kocham cierpi itp.Slyszalem po glosie ze po tmy co powiedzialem placze-powiedziala ze bardzo mnie kocha itp. JAk sie z nia spotkam zadbam o to aby panowal jeszcze bardziej romantyczny nastroj i powinno byc dobrze

Dzieki chlopaki

Offline

 

#7 25-06-2007 21:16:21

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Problem-zazdrosnica

zadnych powaznych rozmow...jak ebdzie mowic ze sie o nia martwi..w.ez popatrz jej w oczy usmiechnij sie i powiedz jak chetnie bys ja przeruchal powiedz ze jest sliczna a i zeby zapobiec pierdoleniu o tym ze zalezy ci tylko na seksie/wygladzie przytul ja zaraz po tym jak to powiesz/ pocaluj ale nie bierz sie do macania

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (25-06-2007 21:17:18)

Offline

 

#8 28-06-2007 22:41:27

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Problem-zazdrosnica

Punkt G. napisał:

...SPOTKAJ SIE Z NIA i w trakcie rozmowy patrz jej prosto w oczy. Kobiety zwracaja na to bardzo uwage wiec uwazaj na to ...

Doszedłem do takiego etapu, że potrafie kłamać perfidnie prosto w oczy bez zająknięcia czy mrugnięcia powieką, bez emocji... wszystko takie wyrachowane... czasami mnie to przeraża...


No risk, no fun

Offline

 

#9 29-06-2007 15:22:54

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Problem-zazdrosnica

kijek napisał:

Doszedłem do takiego etapu, że potrafie kłamać perfidnie prosto w oczy bez zająknięcia czy mrugnięcia powieką, bez emocji... wszystko takie wyrachowane... czasami mnie to przeraża...

jakie kłamstwo!!! jak chłopak jest w związku i mu zależy to nie ma mowy o klamstwie.

a poza tym ogólnie uważam ze nawet w PUA nie warto kłamać, bo to jest nie potrzebne (najwyżej można nie mówić prawdy )


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#10 30-06-2007 10:30:42

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Problem-zazdrosnica

No a nie mówienie prawdy to nie kłamstwo ??
To ten sam motyw jest, jakkolwiek to nazwiesz


No risk, no fun

Offline

 

#11 30-06-2007 11:59:33

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Problem-zazdrosnica

kijek napisał:

No a nie mówienie prawdy to nie kłamstwo ??
To ten sam motyw jest, jakkolwiek to nazwiesz

"nie mówienie prawdy" to po prostu milczenie, a kłamstwo to powiedzenie czegoś co nie jest prawdą


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#12 30-06-2007 12:45:42

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Problem-zazdrosnica

Boski dobrze mówi. Co nie znaczy że milczenie jest lepsze od kłamstwa. i tak dalej...

Offline

 

#13 30-06-2007 14:31:29

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Problem-zazdrosnica

Gadanie jest srebrem, a milczenie zlotem

Czy jakos tak szlo te powiedzenie ^^ w kazdym razie wszyscy wiedza ocb


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl