Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-06-2007 13:32:10

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Przekombinowanie...

Witam!

Ostatnio dręczy mnie pewna sprawa... mianowicie mam LTRke, jest fajnie itp, staram się nie spizdowacieć przy niej, trzymać ramę - związek wychodzi okej. Oprócz tego mam kochankę na boku, która pomaga się odstresować - żyć nie umierać
Ale jedno nie daje mi spokoju - zauważyłem, że za dużo analizuję - po każdym spotkaniu zawsze analizuję wszystko co i jak zrobiłem, znajduję dużo błędów, które "mogą wpłynąć" na mój obraz w jej głowie itp. Generalnie przejmuję się tym tylko niepotrzebnie, ale nie potrafię przestać - ciągle mam odczucie, że nie jest tak jak powinno być - że nie jestem wymarzonym księciem z bajki, który rozkochał ją w sobie niemiłosiernie - niby patrzymy w oczka, seks jest udany, dobrze się bawimy, mamy wiele wspólnego... ale, czasami mam momenty kiedy nie chcę mi się nic mówić, tylko na nią patrze dotykam, ona zazwyczaj pyta "co kicia?" ja mówię nic i dalej patrze - mi sprawia to przyjemność i jest mi dobrze, ale potem przejmuję się czy dobrze robię, czy nie powinienem być bardziej beztroski, wesoły, szalony, znowu kiedy jestem szalony i zabawowy wydaje mi się, że za bardzo itp.
Ponadto PU wyprało mi chyba mózg bo każde moje słabsze zachowanie sobie wyrzucam, przejmuję się, że zachowałem się excuzersko, że nie powinienem robić tego i tego (na przykład ostatnio dostaję eskę, ze jest przed blokiem ze swoim królikiem i czy chce wpaść, no to się ubieram idę bo miałem ochotę i po pół godzinie mi mówi, że idzie do domu, zaprotestowałem, opieprzyłem ją, ze mi na tak krótko dupę zawraca, ale pocałowałem na dowidzenia i grzecznie poszedłem do domu Za excuzerskich czasów bym to olał i nawet nie myślał, ale teraz widzę, że zareagowałem za słabo, że moja rama podupada przez coś takiego, że powinno być inaczej, jestem za mało alfa itp ). Strasznie mnie to wkurwia wszystko, bo w zasadzie żyję w ciągłym stresie, ciągle widzę błędy i niedociągnięcia, które na jakość związku nie rzutują w ogóle, staram się ich unikać później itp, ale zastanawiam się do czego mnie to zaprowadzi? Czy kiedykolwiek przestanę się schizować, że moja gra nie jest doskonała czy już zawsze ma tak być? Macie podobnie? Czasami się zastanawiam co to całe PU ze mnie zrobiło - kiedy byłem excuzerem związki trwały i tak i tak, a nie przejmowałem się tyle - a teraz z dużo większą wiedzą powinno być mi jeszcze łatwiej, podczas gdy jest chyba gorzej, bo ciągle coś mnie dręczy, ciągle wydaje mi się, że coś poszło nie tak jak powinno... wykończe się niedługo xD Macie jakieś pomysły jak się tego pozbyć, jak wyluzować? Sam już nie wiem czy to wina tego, że za bardzo mi na niej zaczęło zależeć? Ale myślę, że nie, bo mam tak zawsze, nawet po najprostszym approachu do którego nie mam żadnych zastrzeżeń, udaje się w 100% ale .... ja i tak analizuję

No lepiej mi musiałem się wyżalić - napiszcie co o tym sądzicie

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#2 28-06-2007 23:06:20

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Przekombinowanie...

Ja mam zgoła co innego...

Jak byłem afc to miałem laski, związki trwały... kiedyś brnołem do celu...
Teraz jestem wybredny, trudniej mnie zadowolić, teraz nie brne, jeśli nie widze pozytywnej reakcji to nie trace czasu dla laski, wymyślam jakieś zjebane powody np "krzywo chodzi","oddycha nierównomiernie" no k**** mać !!

Przeginam ;]

Wydaje mi się momentami, że jestem coś w stylu kolesia, który z jednej strony gra, a z drugiej szuka księżniczki...
Szuka (jak to ładnie kumpel stwierdził) kobiety idealnej. Jaka to ?
"Na codzień dama, a w łózku dziwka"


No risk, no fun

Offline

 

#3 29-06-2007 00:45:02

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Przekombinowanie...

kijek napisał:

"Na codzień dama, a w łózku dziwka"

hehe dobre ^^ co za ideal W dzien laska piekna damusia, emocjonlana i wogole, a w lozku ....


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 29-06-2007 16:34:49

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Przekombinowanie...

kijek napisał:

"Na codzień dama, a w łózku dziwka"

mój ideał jest podobny ale inaczej napisany: "Aniol za dnia, diabeł po zmierzchu "


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#5 05-07-2007 11:50:44

blairchris

Początkujący

Zarejestrowany: 28-01-2007
Posty: 7

Re: Przekombinowanie...

Mam dokladnie tak samo. Dodatkowo mam wrazenie ze przez to cale analizowanie i wytykanie sobie bledow, stalem sie wiekszym excuserem niz bylem zanim dolaczylem do grona pua. Przypuszczam ze jedynym sposobem by sie tego pozbyc jest sprobowac to olewac choc to cholernie trudne. Co o tym myslice?


"Znam alfabet dup, ten alfabet to MORS, czytany wspak daje nasz ulubiony sport "

Offline

 

#6 06-07-2007 01:56:36

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: Przekombinowanie...

Ja Ci powiem, że nie da się tego ot tak olewać... próbowałem i pizda, po prostu samo wychodzi. Jest to wina tego, że za bardzo się wkręcasz w laskę - zaczyna Ci zależeć bardziej niż jej i dlatego ciągle zamartiwasz się i analizujesz. Obecnie jestem w fazie związku gdzie wszystko jest okej i już tyle nie analizuję - owszem, czasami zrobie perfidny błąd, którego jestem świadom i wtedy trochę rozmyślam, ale to już bardziej taki automatyczny autofeedback. Lekarstwo na zaprzestanie tego analizowania? Są dwa wyjścia - sarge i ostudzenie relacji, uświadomienie sobie, że nie ona jedyna, ograniczenie przywiązania - słowem - pozbycie się nadmiernych emocji. Albo zobaczenie dowodów hmmm.. miłości z jej strony Kiedy będziesz już pewien, że jej też cholernie na Tobie zależy o wiele łatwiej się żyje

Jak ja wyszedłem? Przyznam, że ostro się wkręciłem w tą kobietę - jest tego warta, ale to tam szczegóły. Niemniej jednak postanowiłem pozbyć się tych zbędnych emocji - poszedłem parę razy na sarge, zrobiłem przerwę w widywaniu się na jakiś czas, nie pisałem do niej ani nie dzwoniłem - i trochę mi przeszło. A na dokładkę gdy ona zaczęła zauważać, że jestem bardziej "zimny" sama się przejeła, dotarliśmy do miłej rozmowy, w której usłyszałem "jesteś najlepszym co mi się w życiu przytrafiło" I wyluzowałem

Aha - bardzo fajną radę też mi dała: "pamiętaj, że przecież nie musisz się przede mną wykazywać" :] Niby proste, a się o tym nie pamięta - jak dla mnie złota zasada w kontaktach z kobietami :]

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl