Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-06-2007 11:07:03

matt

Początkujący

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 8

Eksperyment

Byłem na kilkudniowej wycieczce, było 2 kolesi (trochę się blokowali), ja i 1 laska HB 7-8. Ponieważ była z z drugiego końca Polski i jej wcześniej nie znałem, postanowiłem przetestować jak działa poprawna mowa ciała, historyjki i cała reszta na laskę i konkurencję (bez jakiegokolwiek niszczenia jej).
Wnioski:
1. Dobra mowa ciała działa nie tylko na laski (konkurencja się trochę blokuje sama)
2. Mocne kino na lasce na oczach konkurencji ( konkurencja odpada, ważne żeby sie odważyć)
3. wydaje mi sie , że z mowy ciała należy starać się mieć kontrolę nad ,, poprawnym kontaktem wzrokowym''

Offline

 

#2 24-06-2007 22:43:24

jajo9

Początkujący

status ------------
6765611
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 16
WWW

Re: Eksperyment

KINO to podstawa, pamietam jak zaczynałem, odwazyłem sie i było ok, reakcja zawsze pozytywna u lasek (1 tylko wyjatek, ale ona chyba tylko panny lubi, tak stwierdziłem). A jak chciałem pomóc kumplom zeby stosowali kino to sie WSN-y nie odwazyły i stwierdzili ze "to jakis dziwne jest dotykac nawet te nieznajome laski, co sie do nich zagaduje".


Seduction Poland

Offline

 

#3 25-06-2007 01:26:12

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Eksperyment

ehh czy ja wiem czy to roznica czy lubila laski
Ja przelecialem biseksualistke i jakos nie opierala jesli chodzi o KINO:P wrecz mozna powiedziec ze wszystko wchodzilo jak w maslo ;]
I co do najwkieszych z suk na imprezach to to samo ;] poprostu nie mozesz ani razu sie zawachac, nawet przez moment :] nie wolno Ci nawet o tym pomyslec bo przegrales

PS: jesli cieszko zrozumiec pisany tekst albo sa bledy to sooorka pozno jest a ja dopiero co wrocilem z baletow ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 26-06-2007 04:16:48

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Eksperyment

Mam nadzieje ze nie pokazales ze te 'ostre kino' bylo wylacznie dla pokazu (czesto dziewczyny nad tym sie zastanawiaja )


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 26-06-2007 09:39:08

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Eksperyment

jeżeli robicie na targecie kino to tylko seksualne...jeżeli będziecie stosować przyjacielskie kino dostaniecie LJBF ktoś gdzieś pisał żeby kinetyzowac laski bo wtedy pomysla ze jestes przyjacielski...hmm racja...ale przeciez nie chcecie zeby tak o was pomyślały ? macie byc seksualni i chwytac za tylek za cycka, jakies romantyczne historie gładząc po ręce po policzkach itd itd

Offline

 

#6 26-06-2007 11:49:55

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Eksperyment

Z skrajnosci w skrajnosc

Dobry damage control i wszystko bedzie ok
Co do kino... na poczatku owszem lekkie, ale potem coraz bardziej cieple (lub gorace ) zaleznie od sposobu gry... wiadomo ze romantyk niemoze sie posunac odrazu do glebokiego s-kino


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 26-06-2007 13:00:10

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Eksperyment

DeMarco napisał:

... zaleznie od sposobu gry... wiadomo ze romantyk niemoze sie posunac odrazu do glebokiego s-kino

NIe chodiz tu o romantyka a raczej o technike: direct czy indirect
Wiadomo ze jesli ktos wchodzi z otwieraczem o opinie to nie zacznie laski macac po cyckach ani glaskac po twarzy bo laska sie zrazi a jesli chodzi o direct to juz po dobrym otwieraczy koles ma pelna palete barw do wyboru i moze zrobic duuuuzo, przeciez wszyscy i tak wiedza po co do niej podszedl i ona tez ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#8 27-06-2007 04:05:04

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Eksperyment

Indirectem tez Poprostu delikatnie eskalujesz, ale z wieksza predkoscia


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl