Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-06-2007 15:38:37

Pill

Początkujący

Zarejestrowany: 08-06-2007
Posty: 7

Struktura

Znalazłem to na innym forum. Myślę że może się komuś przydać... To struktura wg. której można pokierować swój wypas...


Attraction
Quote:
A1 - Podejście (otwarcie - kończysz ta fazę gdy osiągniesz społeczny punkt zaczepienia)
A2 - Kobieta zainteresowana mężczyzna (stosujesz negi, opowiadanie historii, DHV takie jak np. sztuczki magiczne, pre selekcje, tutaj wchodzi teoria grup mysterego ktora jest ok ale jej nie polecam bo można to zrobic szybciej - MM zakłada że kobieta ma coś takiego jak sukotarcza i musisz ją obejść. To zalożenie nie jest zawsze dobre. Kalibracja kalibracja. Czasami jeden opener nie zaskoczy i kobieta podniesie tarcze po prostu użyj innego, rzągluj swoim materiałem
A3 - Mężczyzna zainteresowany kobietą ( Tutaj zwiększasz inwestycję kobiety i angażujesz ja w interakcję, sprawiasz np że ona demonstruje swoje wyższe wartosci - ta faza jest bardzo bardzo przyjemna uwielbiam ją - tutaj zyskujesz uległośc kobiety, jednak to o czy mówi Mystery to kropla w morzu są wyższe uleglości gdy np kobieta mówi - zrobie dla Ciebie wszystko - to jednak temat dla zaawansowanych z bardzo pozytywnymi intencjami.)
Comfort
Quote:
C1 - gdy izolujesz ja do jakiegos niedleglego od miejsca poznania zakatka, gdzie bedziesz zaczynal budowac raport.
C2 - gdy np. idziesz do Lemona na bulke z indykiem, bo jestes glodny. Jest to faza poza miejscem, gdzie ja spotkales, a miejscem gdzie bedziecie razem dzielic intymnosc.
C3 - w zasiegu miejsca, gdzie bedziecie sie bzykac. Im wiecej nowych miejsc z nia odwiedzisz, tym wiecej obrazow w glowie bedzie miala, gdzie to ty z nia nie byles. W koncu nie poszla z toba od razu do lozka - byliscie w pieciu roznych miejscach, a to juz cos! Dlatego zawczasu zaplanuj, co bedziesz robil. Attraction to krotka pilka - komfort wymaga logistyki. Musisz wiedziec, gdzie usiadziecie razem, gdzie ja potem mozesz zabrac itd. - dobry PUA kontroluje gre i po prostu przechodzi przez kolejne etapy.
Seduction
Quote:
S1 - jest delikatne i niezauwazalne; ogladacie np. komedie lezac na lozku, po czym przechodzicie do zabawy. Wiadomo, ze nikt wam nie przeszkodzi, wiadomo rowniez do czego calosc prowadzi:
S2 - LMR LMR to wybudowany stan, kiedy ona wie co sie zaraz moze stac i boi sie seksu. Nie jako takiego, ale raczej konsekwencji. Ty mozesz juz jutro ganiac z nastepna, a ona ryzykuje swoja reputacje. Ty mozesz zniknac, a ona bedzie zakochana cierpiec. Moze zajsc w ciaze i sama wychowywac dziecko bez ojca - to wszystko jest przyczyna LMR i w osobnych postach bedziemy o niej pisac.
S3 - seks.

Offline

 

#2 22-06-2007 15:43:23

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Struktura

w sumie nic specialnego, tak raz przyczytac i wystarczy


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#3 23-06-2007 09:29:38

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Struktura

Upraszcze to do jednego punktu:

1. Gra


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 24-06-2007 22:36:02

jajo9

Początkujący

status ------------
6765611
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 16
WWW

Re: Struktura

Taka krótka notatka, podstawowe informacje


Seduction Poland

Offline

 

#5 25-06-2007 17:16:17

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: Struktura

Każdy kto tym się zajmuje o tym wie.

Offline

 

#6 03-11-2007 18:10:05

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Struktura

hmm, no w sumie ciekawe podsumowanie, ale ja zawsze schemat dostosowuje do sytuacji, wiec staram sie by był elastyczny...
Pzdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Brytyjskie Wyspy Dziewicze www.worldhotels-in.com