Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 21-06-2007 14:48:46

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Dlaczego to robicie?

nie wiem czy byl juz taki temat, jesli tak to prosze adminow o skasowanie tego.

Zastanawiam sie dlaczego siedziecie w PU. Co z tego macie?

ja zaczne, wiec dla mnie ogromna przyjemnoscia jest przebywanie z kobietami, i to ze powoli zglebiam ich psychike, i moge otwierac czy w konsekwencji kochac sie z coraz piekniejszymi i bardziej interesujacymi kobietkami:)


a przy okazji robie sobie opinie kogos kto zna sie na kobietach i czasem kumple np pytaja co maja zrobic, jak maja jakis problem z laska. to zajebista sprawa

czekam na wasze odczucia


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#2 21-06-2007 15:17:02

tolperiss

Początkujący

9512358
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 07-06-2007
Posty: 17

Re: Dlaczego to robicie?

Przyjemność, rozkosz, nowe doznania... Zmiana swojego wizerunku, zmiania stylu życia... zmiana wszystkiego co mi nie pasuje w moim życiu w drodze do szczęścia.

Offline

 

#3 21-06-2007 20:09:26

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Dlaczego to robicie?

Przede wszystkim szczescie ktore daje mi spotykanie sie z roznymy laskami.
(kiedys sobie pomyslalem ze chcialbym miec wiecej koleznek niz kolegow i dotego daze )
A innymi przyczynami sa chec samorozwoju, poznania siebie (wlasnych wad i zalet), psychologia spleczna.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 22-06-2007 13:40:58

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Dlaczego to robicie?

Nie chciałem wiecej tracić tych wszystkich okazji, nie chciałem być WSN, doskonalenie siebie.

Offline

 

#5 22-06-2007 14:04:18

EarthCitizen

Advanced

8369242
Skąd: Lost Heaven
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 19

Re: Dlaczego to robicie?

Bo kiedyś panienka powiedziała mi "zbajeruj ją to napewno bedzie wtoja, ona leci na ciebie" i ch**j nie wiedziałem jak to zrobić... od tego czasu wkładam duzo pracy w siebie i wto co robie

Offline

 

#6 22-06-2007 14:35:58

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Dlaczego to robicie?

Dla mnie laski sa drugorzędną sprawą, są miłym dodatkiem.
Najbardziej mi się podobają te zmiany jakie we mnie zaszły, świadomość tego, co mam zrobić, tego co inni robia, odkrywanie róznych aspektów i po raz kolejny potwierdzenie, że diabeł ktwi w szczegółach.
Od momentu jak się intertesuje PU nie tylko mam więcej kobiet, co jak już wspomniałem jest sprawa 2rzędną, ale zmienił się mój wizerunek (może nie o stroju mówie, ale ogólnie o prezencji), moje podejście do życia, mój sposób myślenia i analizowania. Jak to Style powiedział: "Bądź lepszym sobą". Ja właśnie taki jestem.


No risk, no fun

Offline

 

#7 23-06-2007 09:09:05

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: Dlaczego to robicie?

Szybki rozwój, nowe pasje, nowe znajomości. Radość życia, stawanie się lepszą osobą. NIEZŁY FUN!

Offline

 

#8 26-06-2007 17:17:19

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Dlaczego to robicie?

Przyjemność - czy ktoś tu nie lubi przebywać wsród kobiet?
Satysfakcja - że ma się odwagę zagadać do dziewczyny gdy znajomi potrafią tylko powiedzieć "ale dupa"
Adrenalina - lubie ten dreszczyk emocji gdy podchodze do laski


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#9 26-06-2007 23:10:49

Soke

Advanced

Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 20

Re: Dlaczego to robicie?

Bo lubię przebywać z pięknymi kobietami, bo lubię uprawiać hazard a otworzenie zestawu traktuję jako formę hazardu, bo chce być coraz lepszy w tym co robię i muszę sie zgodzić z przedmówcą dla ADRENALINY , frajdy i nowych znajomości które mogę nawiązać poprostu lubię takie życie:)

Ostatnio edytowany przez Grejfrut (26-06-2007 23:12:26)

Offline

 

#10 27-06-2007 00:01:27

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Dlaczego to robicie?

bo lubie poruchac

Offline

 

#11 27-06-2007 04:03:12

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Dlaczego to robicie?

Dla czystej przyjemnosci ... mojej , jej , innych i jeszcze raz mojej
W kazdym z nas jest przeciez nutka egoizmu


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#12 27-06-2007 10:12:36

ChuDy

Advanced

8893220
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 45

Re: Dlaczego to robicie?

Dla przyjemnosci ktora teraz odkrylem i czerpie z zycia.
Dla tych wszystkich szalonych chwil na ktore nie odwazylem sie kiedys
Dla tych wszystkich dziewczyn ktorym moge urozmaicic zycie
Dla rozkoszy ktora sprawia mi robienie rzeczy ktorych inni sie boja
Dla tej swiadomosci, wiedzy, pocalunkow, sexu, namietnych chwil
Dla ludzi ktorych poznalem na forach i ktorzy duzo wnosza w moje zycie
Dla samorozwoju !!

To stalo sie juz nierozerwalna czescia mojego zycia w tej chwili bardziej pasowalo by pytanie "dlaczego jestem soba" niz "dlaczego siedze w PU"


NIE GRAJ ZAWSZE BEZPIECZNIE POZOSTAJĄC W STREFIE KOMFORTU !!!

Offline

 

#13 27-06-2007 14:18:40

Rusty

Advanced

4141157
Call me!
Skąd: Chorzow Miasto Crew
Zarejestrowany: 25-04-2007
Posty: 53
WWW

Re: Dlaczego to robicie?

ChuDy napisał:

To stalo sie juz nierozerwalna czescia mojego zycia w tej chwili bardziej pasowalo by pytanie "dlaczego jestem soba" niz "dlaczego siedze w PU"

w sumie PU to samo w sobie jest stylem zycia, i mnie tez trudno sobie wyobrazic siebie bez PU


"...Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć..."

Offline

 

#14 28-06-2007 17:28:32

tolperiss

Początkujący

9512358
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 07-06-2007
Posty: 17

Re: Dlaczego to robicie?

Ja zacznę Smile Tak więc od początku. Brak czasu, albo inaczej- pełne zagospodarowanie czasu który jest mi "dany" (przez los a raczej mnie samego),notabene chciałem napisać tego posta już od tygodnia ale nie mogłem wygospodarować dłuższej chwili przed komputerem:)(i tak pisze go dziś na 2 razy).Nuda jakos sama uciekłaSmile .. pff.. jak to jest się nudzić? zadajcie to pytanie komuś innemu, mnie omijajcie szerokim łukiem bo odpowiedzi brak:)Zapewne każdy z nas ma miliony pomysłów na sekundę, tylko dlaczego większość wygasza w sobie te pomysły? Róbcie to co chcecie, na co macie ochotę tu i teraz, po co czekać ? Każda pieprzona sekunda, może być na wagę złota i może dostarczyć tego o CZYM tylko myślicie i czego pragniecie ... a kobiety??.. to tylko dodatek i to mający w dodatku znikome znaczenie. Do roboty ruszyć tyłki sprzed tego komputera bo PU się tutaj nie nauczycie:) Kolejna kwestia, każda rozmowa i załatwianie spraw w urzędzie, szkole, z obcym człowiekiem czy innym miejscu była dla mnie problemem. Teraz? ekhm... brak takich rzeczy których nie jestem w stanie załatwić,zrobić czy omówićSmile Podam takie prosty przykład .Pamiętam rok temu chciałem chciałem sobie wyrobić paszport i dowód tymczasowy ale brakło dopięcia wszystkiego na ostatni guzik i ominęły mnie wakacje za granicą, teraz jakos poszło w 2 dni wszystkie formalności i prawda jest taka,że urzędnicy wcale nie są jacyś niemili:)Jeszcze inna kwestia mam przyjemność być organizatorem koncertu ( zapraszam www.szczekofest.com ) nigdy wcześniej nie szukałem sponsorów.. idzie łatwo, poza 2 na 30 przypadkami nie miłego przywitania, idzie pięknie i łatwo:) Mógłbym podać setki przykładów ale chciałem to tylko zobrazować.
Sam podryw heh.. miłe hobby(i tak kocham wszystkie kobiety:) ),ale PU rzutuje na każdą część mojego życia i poprawiło praktycznie każdą inną dziedzinę życia w którą się zagłębiłem. Chciałbym jeszcze zaznaczyć jedną kwestie co do samegu sargu, sargujcie z innymi PUA to daje więcej satysfakcji i uczy o wiele więcej niż słuchanie, czytanie czy oglądanie materiałów innych PUA:) Całego wpływu PUA na życie nie da się zebrać w jednym krótki poscie, musiałbym napisać książkę a na to po prostu nie mam ochoty:)

Ostatnia kwestia:)Dzięki Still za ukazanie kolejnego aspektu w byciu PUA:)

Ostatnio edytowany przez tolperiss (29-06-2007 13:57:43)

Offline

 

#15 28-06-2007 23:47:40

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Dlaczego to robicie?

tolperiss powiedz dlaczego, Twój post wydaje mi się sztuczny, jakby rpzeklejony ?? Na początku, potem zaciera się takie wrażenie.


No risk, no fun

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Firma Gryzbet Szamba betonowe ts2 marcin frąckiewicz