Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-06-2007 21:15:45

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Pozornie udany FR

Opisuje całą akcję od początku do końca , enjoy !
[SKRACAM MAXYMALNIE]

Pewnego razu wchodze sobie na salkę treningową do akrobatyki i jak zwykle widze jakąś na siłę przyszarganą widownie (kilka dziwczyn ublaganych przez kolegów "choodz popatrzec"). Wchodzę i widzę prześliczne dziewczę o sarnich oczach, w moim guście (ja będąc wybredny daje HB8 z czystym sumieniem), całą w czerni, zasmuconym wzrokiem parzącą w ścianę i słuchającą mp3. Wychaczyłem ją tylko kontem oka, oczywiście już widziałem że "wchodzę do gry". Spokojnie wszedłem na maty i zacząłem sie rozgrzewać i potem robić co prostsze tricki - miałem priorytet , najpierw się wyszaleś , potemw domrym nastroju podbijać. Niestety po godzinie szaleństw zadzowniła do mnie moja (teraz już ex) GF i zgarnęła mnie na szybko do miasta bo mieliśmy kupić prezent na 18 kolezanki bo to był ostatni moment. Ja wściekły wewnętrznie że tracę okazję poszedłem ... Cała droge myślałem tylko o niej. Stwierdziłęm że musze ją poznać.

Minał tydzień lub dwa, siedziałem u kumpla po treningu, on przeglądał sobie swój profil na fotce.pl , spojrzałem mu przez ramie do listy znajomych i zgadnijcie kogo tam znalazłem ? Po powrocie do domu założyłem konto na fotce , minęło kolejne kilka dni , wstawiłem jakieś zdjecia na których wogle mnie nie widać , pod pierwszą lepsza ksywą , i korzystając ze sławnej zakładki "znajomi" podbiłem do celu :

"Hej , kojarzę Cię. Byłaś troche czasu temu u nas na treningu Wink A co do fotki to zawsze mnie to bawiło - każda w miarę ładna dziewczyna, jak Ty, ma zawsze kilkaset komentarzy, jak te pod moim i niedługo pewnie też nad moim ;] Napaleni kolesie piszą jej wyświechtane komplementy, takie same jak kilkuset innych wcześniej, kropka w kropkę i jota w jotę powtarzając każde słowo - i każdy z nich ma nadzieję, że tymi nic nie znaczącymi banałami które pojawiały się już wcześniej, zwróci na siebie Twoją uwagę ;D a przecież można zwrócić uwagę w zupełnie inny sposób, prawda...?" (pattern Yoshiego ?)

[Nastąpiła pozytywna wymiana PM ==> efekt : nr GG]

Rozmowy były zabawne , przesycone drobnym NLS'em i kilkoma paternami a ich zwieńczeniem było:

HB: "jestes? hej a wiec tak... ja jutro rano jade do babci bo ma byc cieplo i chcialam sie troszke poopalac i mam zamiar wrocic w sobote po poludniu wiec jesli wtedy wróce to bardzo chetnie skorzystam i zabiore Ci ten wolny czas.... bedziemy w kontakcie" (+ DUZO emotków , pominąłem)

Z rozmów i opini które wyłapałem widziałem że jest to osoba małomówna i niesmiała . Zaplanowałem romantyczny wieczór .

Spotkalismy sie na rowerach i w drodze na miejsce ładowałem C&F oraz attraction storries zeby rozładować napięcie .
Była zarumieniona , oczy jej się błyszczały i usmiechała się all the time . Zajechaliśmy nad sztuczny zalew wodny (takie jeziorko zrobione od sztucznej tamy) i ulokowaliśmy się pod drzewami na kocyku (zakosiła go młodszemu braciszkowi Razz).

Wiedzialem że z rozmową będzie cięzko bo ona faktycznie mało mówi , ale się przygotowałem . Mialem kilka tematów przygotowanych ale łapałem inne tamaty z tego o czym ona wspominała , poszło kilka smiesznych historyjek min. ta o plującym Jasiu , kefirze na granicy i jeszcze ze 5-6
moich własnych. Gdy rozmowa się nie kleiła wyciągnałem książke i poparostu zacząłem jej czytać, modulując głos, prześmieszne opowiadanie Andrzeja Pilipiuka pt "Kostucha" (POLECAM!!) ktore bardzo jej sie spodobało Wink

Eskalacja kino :
Zacząłem od ring story , potem niewinna gra w łapki (+ kontakt wzrokowy) , poprosiłem ją żeby nauczyła mnie zaplatac warkocze (na jej włosach) , drapanie po szyi , test na zaufanie z rękami , potem objałem ją pewnie a ona połozyła mi głowę na ramieniu.

Chwile później stwierdziłem że musze ją ruszyć , zmianić miejsce i zaproponowałem zaplanowane wcześniej karmienie łabędzi które było świetną zabawą , chwil potem usiedliśmy na skraju jeziora i podziwialiśmy cudowne widoki , odbicia świateł miasta na wodzie itp .

Gdy musieliśmy się zbierać przeżyłem najpiękniejszy pocałunek w życiu :
Ona , ja , jezioro , książyc , światła miasta na powierzchni wody i łabedzie w okół nas . Było cudownie .

Od tego jedynego spotkania jej nie widziałem , wciąż zadaduje do mnie na GG , ale nie chce się dać namówić na kolejne spotkanie , po 3 dobrych lecz spalonych probach wkurzylem sie i wale tydzień ciszy totalna olewka.  Wiem że jest to dziewczyna bardzo nieufna i nieśmiała z początku ale przeważnie następuje u niej przełom i otwiera się całkowicie . Wiem to z enneagramu na który ją namówiłem. To typ 4w5 , ja jestem 7w8.
www.enneagram.pl

Poradźcie jak to ruszyć do przodu .

Prośby , zażalenia , raport karny - wystąp !

Napisałem to dla Ciebie , przeczytałeś ? Skomentuj - ciekawi mnie Twoja opinia .


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#2 19-06-2007 21:35:05

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Pozornie udany FR

Moim zdaniem raczej nic nie zawaliłeś. Chociaż zacząłeś z nią przez internet, to jednak jak sam piszesz, dokończyłeś z kissem i wydawać by się mogło, że wszystko jest jak najbardziej ok.

Przyczyny jak zawsze różne różniste Może dowiedziała się, że jak zacząłeś z nią kręcić to byłeś już zajęty i nie jesteś dla niej, że tak powiem, "wiarygodny".

Nie wiem, bo nie napisales, ale ja na początek wybrałbym się do niej z uśmiechem na twarzy (do domu ) i tam z nią porozmawiał. Na wstępie nic bym nie wspominał o zaistniałej sytuacji, tak jakby nic się nie stało, a jak się rozkręci, to nie trzeba nawet do tego wracac. Natomiast jeżeli nadal będzie markotna, strzelając fochy, wtedy polecam "Jak zjednać sobie przyjaciół" Carnagie'go (po prostu - bez kłótni staraj się ją zrozumieć, obrać jej punkt widzenia)

Może być też inny powód - Ty jesteś Super Alpha facet, a ona nieśmiała dziewuszka i może trochę czuje się gorsza, lub niegodna Ciebie.

Pozdro

Offline

 

#3 19-06-2007 22:27:28

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Pozornie udany FR

ahh te niesmiale laski... z jednej strony mnie pociagaja a z drugiej zrazaja ;]
Ta druga strona jest wlasnie to ze ciezko je rozkminic ;] Niby wszystko idzie ok, wszystko w dobrym kierunku i nagle taki maly zwrot akcji o 180*. Chyba ze ja jestem jakis nie doswiadoczony i nie kumam laskek ;]

Ale z mojego pukntu widzenie to poporotu laska sobie cos ubzdurala typu "bylam za latwa dalam sie pocalowac na pierwszej randce" albo "On jest zbyt zajebisty(ma mase lasek) i zapewne mnie zdradzi po 2 tyg". Wiec masz niezly orzech do zgryzenia

PS: Ja osobiscie odpuszczam sobie takie laski po trzech spotakniach. Jesli widze ze laska dalej ma opory. to nie znaczy ze ty masz se odpuscic a wrecz przeciwnie walcz bo moze sie oplacic Tylko ja jestem taki niecierpliwy i szkoda mi czasu

Moze ktos jest na forum ktory dobrze rozumie emocjonalne laski i ich zachowania To niech opisze, chetnie przeczytam

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (19-06-2007 22:29:16)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 20-06-2007 04:13:37

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Pozornie udany FR

"On jest zbyt zajebisty(ma mase lasek) i zapewne mnie zdradzi po 2 tyg".

Uwielbiam takie cos To dopiero wyzwanie

Ok, ale wracajac do tematu
Daj jej troche przestrzeni - jezeli rzeczywiscie jest taka uczuciowa to prawdopodobnie sie wystraszyla tego wszystko i moze miec odruchy ... lekkiego strachu   Postaraj sie 'zwolnic'
Polecam scene z 'Czego pragna kobiety' kiedy glowny aktor podrywa sprzedawczynie kawy
'' wiesz co ... masz racje - powinlismy troche zwolnic'' - nastepnie odrazu sama zaproponowala mu spotkanie Nie mowie ze to zadziala, ale jezeli rzeczywiscie Ci na niej zalezy (jako na kobiecie badz tg) to moze warto poczekac troche czasu Kolejna sprawa ... emocjonalne kobiety latwiej sie otwieraja kiedy czuja sie totalnie bezpiecznie... pokaz jej ze nie musi sie Ciebie bac ze ja zranisz Zadnych zazdrosnych opisow, zadnych zbyt inwazyjnych tekstow (chociaz pamietaj o lidingu Ja tak czy owak to pociaga ). Postaja sie jednoczesnie non stop kontrolowac sytuacje... troche rozmow - zrob kilka rozmow bez zadnego wspominienia o nastepnym spotkaniu, poprostu rozmawiajacie na CIEKAWE tematy Szukaj miejsca zaczepki i po tych kilku wiekszych rozmowach zaproponuj ze jej pokarzesz cos o czym wczesniej rozmawialiscie Prosty trick i powinien zadzialac
Jednoczesnie jako ze lubie rozwazac obie strony medalu - jezeli sie nie zgodzi na to spotkanie to wtedy walisz z pelnej pary ... opisy do 'innych kobiet' , co to nie robisz .... i wogole Sam doskonale z pewnoscia rozumiesz ten proces. Po ciaglej opiece nagle ja traci ... poczuje strate lub zazdrosc o Twoja uwage ... wtedy tez masz pole do popisu Dodatkowo pobawilbym sie 'mapa drogowa' - w tym wypadku moze dac ciekawe efekty

Pamietaj tez, ze to moze byc z jej strony pewien rodzaj gry ... Wszystko jest mozliwe


Punkt G: Ja mam inaczej Tez jestem niecierpliwy, ale non stop sobie mowie 'im dluzej czekasz tym lepiej zwyciestwo smakuje' , oraz oczywsicie pamietam ze 'efekt sie liczy, a nie czas'    Kwestia nastawienia


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa https://lukaszsurma.pl/