Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-06-2007 18:41:13

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

wypalenie..

nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu czuje się wypalony.. nic oprucz wspinania nie przynosi mi już satysfakcji..

podchodzenie do HB stało się dla mnie jałowe wisi mi czy będzie LTR KC czy da mi w pysk... jeszcze pare dni temu miałem chwile kiedy na serio czułem że tego chce poznawać ludzi imprezy itp ale teraz po prostu jest mi to wsio jedno

dzwoniła laska którą olałem (czemu to sam nie wiem) i niewiedząc jak ją spławić powiedziałem że nie możemy się juz spotykać bo powinna wrócić do byłego bo on ja naprawde kocha bla bla byle dała mi spokuj
w wspinaniu trzeba robić przerwy żeby się nie przetrenować bo spdają wyniki... czy z tą grą jest tak samo?
miał ktoś podobne odczucia do moich? i czy poradził sobie z tym?

słyszalem o hipnozie może ma ktoś jakies ciekawe materiały które wywaliły by z mojej głowy gówno które powoduje że nie bawi mnie juz uwodzenie lasek...


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#2 17-06-2007 15:26:03

Versigo

Advanced

Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 34

Re: wypalenie..

Co za dużo to nie zdrowo. Oderwij się od świata - zajmij sie jakimś sportem. Zrelaksuj się. Twoje życie nie może tylko i wyłącznie się na tym opierac bo by było zbyt nudne. Hipnoza jest niewątpliwie dobrym sposobem, ale tylko w ostateczności! Zrób sobie wakacje - wkońcu nadchodzą


"Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety."

Offline

 

#3 17-06-2007 17:05:12

Telenova

Advanced

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-01-2007
Posty: 38

Re: wypalenie..

miałem odpisać na Twojego posta już kilka dni temu, ale w natłoku pięknyc anielic, zupełnie o tym zapomniałem : ) otóż temat ten już chyba się kilka razy przewijał jeszcze na TU. co do tego Twojego zniechęcenia miałem coś takiego(chyba nawet dwa razy), myśle że nie tylko ja ale również wielu użytkowników forum, i nie wynika to z jakiś nieudanych podbojów, ale raczej zmęczenia materiału, trafiającymi się ciągle kobietami, które nie zaspokajają naszych oczekiwań, dodając do tego fakt że wie się na co nas stać, zaczyna pojawiać się wypalenie, bo ile można klientek w klubie wyrwać.. troszkę to upraszczam bo jestem w trackie sesji, i chwilowo oderwałem się od książek.

proponuje daj sobie na wstrzymanie, odpocznij trochę, żeby to była dla Ciebie zabawa z której czerpiesz przyjemność, nie popadaj w rutynę, że widzisz ładną dziewczyne i musisz ją domknąć bo jak nie to..
gwarantuje że chęć sama wróci, bo tak to już w życiu jest że gdy szukasz czegoś z reguły tego nie znajdujesz, w momencie gdy zaprzestajesz, perełki same się odnajdują. ja tak ostatnio miałem : ))))

a hipnoza to jak tu Versigo napisał chyba ostateczność wcale nie jakaś konieczność. jednym słowem : man chilllllll ; )


So many G, so little..

Offline

 

#4 18-06-2007 00:26:35

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: wypalenie..

nie spuszczaj sie przez kilka dni

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (18-06-2007 00:27:03)

Offline

 

#5 18-06-2007 04:14:08

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: wypalenie..

Versigo - a Ty tak duzo juz wiesz o hipnozie?

Coz... rada Smoka moze wulgarna, ale dobra Jak czegos masz za duzo to potem odechciewa sie - spraw zeby bylo za malo


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 19-06-2007 12:10:41

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: wypalenie..

dzięki za rady zajełem się sobą i olewam na jakiś czas podchodzenie mysle że już przynosi efekty ale jeszcze poczekam...

pozdro


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#7 11-07-2007 23:50:25

diabel

Początkujący

Zarejestrowany: 11-04-2007
Posty: 8

Re: wypalenie..

amiszshiz - Wiem co przezywasz dokladnie mialem to samo tylko ze wymówki z mojej strony były takie ze bylem w zwiazku , ale gowno prawda chce poznawac nowe kobiety , i wiem na co mnie stac . Wszystko bylo by dobrze tylko mam problem z moja niechecia podczas rozmowy . Gdy  juz poznam kobiete staje sie ona dla mnie niczym i nie mam w sobie na tyle świeżości  żeby zrobić coś więcej czego po wyciagnieciu wnioskow zaluje . Mam prosbe jak wjebac w glowe stan świeżości i  checi rozmowy . Za Rady dzieki z góry =]

Offline

 

#8 17-07-2007 02:37:47

Kicaj

Advanced

Zarejestrowany: 12-01-2007
Posty: 51

Re: wypalenie..

Wypalenia moze jako takiego jeszcze nie mialem okzaji przezyc, ale ostatnio dopiero wyszedlem pare razy na sarge po raz pierwszy od bardzo dawna. Sesja itp... teraz tez niezapowiada sie zebym jeszcze przez jakis tydzien poimprezowal, ale nie o tym... Po takim czasie przerwy, powracaja wieksze excusy, przynajmniej ja czulem ze nie jestem w takiej "formie" ;p  Ale takze radocha z tego co robie, wraca motywacja i generalnie czuje ze uwodzenie nakreca mnie do lepszego zycia, daje radosc z ktora latwiej dazyc do wszelakiej samorealizacji... Wiec chyba odpoczynek bedzie rada.

Wspinasz sie, to jak masz mozliwosc jedz gdzies w cholere na jakies skalki z kumpami czy cus...  Sadze ze po 2 tyg bez kontaktow z kobietami wszelakie objawy wypalenia mina

Pozdrawiam

Offline

 

#9 17-07-2007 04:21:26

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: wypalenie..

U mnie wszelkiego rodzaju obawy itp. wypalily sie w jeden prosty sposob... poprostu sie wkurwilem na siebie i na totalnym agresorze (na samego siebie ) zaczelem podchodzic


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl