Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 19-05-2007 15:31:07

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

W sumie nie przychodzi mi lepsza nazwa tematu

Ok spotykam się z jedną laską ok 3 tygodni, ale nie uprawialiśmy sexu, bo były problemu logistyczne (u niej nie można, a ja nie miałem nigdy wolnej chaty). Tylko się podgrzewaliśmy - petting.
Wczoraj w końcu współlokatorzy wyjechali - jest gdzie Zamiast klub zostałem i włączyłem jakiś film. Nie oszukujmy się - każdy wie jak to się skończyło. Po 10min filmu jedziemy ostro z pettingiem, podkręcam ją jeszcze troche i słysze "pragne Cię Misiu". Wskakuje w gume (sic! nie lubie ) i rozgrzewam dziewcze - drażnie penisem okolice pochwy. Bez penetracji. Nagle wchodze. Raz, dwa, trzy. Wychodze i mówie:
"Wiesz co ja taki nie jestem. Ja potrzebuje czasu, żeby mi się podobało. Słabo się jeszcz znamy".
LASKA ROZJEBANA Na jej twarzy wyraźnie rysowało się zmieszanie, zniesmaczenie, emocje pozytywne i negatywne
Do tego dojebałem jej txt, że ubrała się jak prostytutka (autentycznie takie miałem odczucie jak ją zobaczyłem) i mi się nie podoba jej strój. Jak pójdziemy na impreze razem, a ona się tak ubierze to nie będe się do niej przyznawał Same ostre piłki.


Rano oczywiście FC, ale też się z nią podrażniłem troche Metoda 19wolnych-1szybki, 18wolnych-2s, 17w-3s itd. jest zajebista
Usłyszałęm mase miłych słówek - "lubie jak mnie dotykasz", "lubie sie do Ciebie tulic" itp
Ona już ma uciekać a ja ni stąd ni z owąd jebnołem "Rachunek przyśle Ci pocztą"

ALE SIĘ WKURWILA !!
Cała akcja mi się bardzooo podoba jednak z tym tekstem na koniec to przegiołem... nie miała się tak zdenerwować


No risk, no fun

Offline

 

#2 19-05-2007 19:24:44

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

Niepotrzebnie przegiąłeś moim zdaniem..

Pomyślałem trochę nad tym i Ci tak powiem, że co innego czytać a co innego czytać ze zrozumieniem..

1) Z tego co widzę to ubrała się tak specjalnie dla Ciebie a Ty ją zbeształeś za to (rozumiem, że chcesz się pierdolić z laskami w bawełnianych majtach do połowy kolan)

2) Nie mówi się takich rzeczy kobietom, żeby im dojebać, jak chcesz to zrobić to wyżyj się na koledze..

3) Chciała być dla Ciebie miła i żebyś potraktował ją jak kobietę a zrobiłeś z niej zwykłą szmatę. Takich rzeczy się nie wybacza. Kobiety od prostytutek różnią się tym, że nie są tylko po to, żeby rozładować napięcie.. Powinieneś zrobić tak, żeby przy tobie poczuła się dobrze, bezpiecznie i żeby nie myślała o tym jak o największym błędzie w jej życiu. Wcale się nie zdziwię jak się do Ciebie już nie odezwie, nawet jestem po jej stronie. Co więcej zniszczyłeś ją dla siebie i dla innych bo teraz będzie czuć się źle z każdym facetem z którym będzie się miała przespać. Jeśli chcesz to naprawić to według mnie jest jedna z takich sytuacji w której nawet PUA powinien potrafić przyznać się do błędu i powiedzieć przepraszam.

Tyle zbeształem Cię ale serio maksymalnie to zjebałeś..

Ostatnio edytowany przez Krzysiak (19-05-2007 20:23:07)


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#3 19-05-2007 22:28:16

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

Krzysiak, co ty za rzeczy wypisujesz.

Po pierwsze jesli mowimy o tym co kijek zjebal to ja bym bardziej uwazał na ten teks, ktory wczesniej powiedzial, ze ubrala sie jak dziwka, to moglo ja wyprowadzic z rownowagi i nic w tym dziwnego by nie bylo. Skoro jednak negatywnej reakcji nie bylo to jest ok. Natomiast jesli zartobliwie poiedziales o tym rachunku, to moim zdaniem nie ma w tym nic zlego, a ona przegina. Albo Cie sprawdza, albo ma pretensje do samej siebie, ze sie z Toba przespala i chciala dac temu wyraz

Offline

 

#4 19-05-2007 23:24:42

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

No to wszystko jeszcze zależy jak traktujesz tą dziewczynę bo jak na stałe to tak jak mówiłem a jak nie to nie powinno Ci zależeć nad jej odzyskaniem bo jak widzę się na DavidX'ie wzorowałeś więc jak nie chce to jej sprawa tego towaru jest i tak w pizdu. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem pod tym kątem. Poza tym napisałeś, że "[...]ma pretensje do samej siebie, ze sie z Toba przespala[...]".. Cóż jeśli to coś więcej niż tylko sex-doll to jednak takiego poczucia mieć nie powinna moim zdaniem.


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 20-05-2007 03:52:45

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

Co do ubioru to powiedziała, że coś w stylu "wiedziałam, że Ci się to nie spodoba i się tak ubrałam..." już nie powiedziałą o tym żeby sprawdzić moją rekacje. Ten strój był kompletnie aseksualny, do bani i w ogóle ssał moim zdaniem na całej lini, laski, które się tak ubierają w ogóle mnie nie kręca. Jeśli ona ma się tak ubierać to ja dziękuje za to. Po prostu wyraziłem swoją opinie na temat jej stroju.. DavidaX NIE CZYTAŁEM nic
A co do przegięć... to z tym rachunkiem to było przegięcie. Miało być żartobliwie, ale tego tekstu w takim kontekście ŻADNA laska by nie odebrała żartobliwie.
A i tak najlepszy tekst, który warto zapamiętać to ten jak walnołem przy tym jak mnie pragneła... "musimy się poznać..." dobrze użyty może pozamiatać...


No risk, no fun

Offline

 

#6 20-05-2007 11:35:17

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

ciekawy jestem co do tego tekstu ostatniego, bo mam inne zdanie niz Wy. Jutro zrobie review u dziewczyn na uczelni, zobaczymy co powiedza na ten temat ; )

Offline

 

#7 20-05-2007 15:10:13

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

Sam popytałem dzisiaj kilka koleżanek i każda z nich powiedziała, że znają już mnie troche i wiedzą, że to był żart... no comment


No risk, no fun

Offline

 

#8 14-06-2007 12:29:11

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Zamieszanie laską i jej emocjami ;)

heeh z tą prostytutką to już chyba troche zadalkeo poszedłeś, resztya ciekawa...
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl