Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-05-2007 16:57:44

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Witam;


Niedawno przybyłem na wasze forum, niektórzy może mnie kojarzą inni pewnie nawet o mnie nie słyszeli, mniejsza o to;
Przejrzałem większość działów i przyznam macie dużo materiałów, dużo tłumaczeń;
Ba widziałem nawet spis własnych wniosków, coś na wzór 'notatek z badań' ;]
Zastanawia mnie tylko gdzie wy znajdujecie w tym wszystkim miejsce na własną osobę:?:

Sprawa wygląda tak:
Macie teksty na opener - ok, fajnie. Niektórzy pewnie już nawet przećwiczyli kilka podejść;
Macie historie na DHV, LHV itp; - fajnie zbudujecie attraction;
OK... byl KC, #C, i FC;
I co dalej :?: Na tym kończycie znajomość z dziewczyna:?: Jak śpiewaja Boysi 'Zaliczona odstawiona:?:'

Dobra niektórzy powiedzą mi (słowa zresztą BB) : ja ją przyciągam własnym lifestylem i mocna ramą ;
OK...ale pamiętajcie że nie każdy musi skakać na bungee, ze spadochronem i czołgać się w błocie;
Ludzie łączyli się w pary od wieków ... Tak naprawdę to nie trzeba robić nic żeby uwieść kobietę;
Przyciągajcie własną osobowością, a osobowości nie wyczytacie w notatkach i tłumaczeniach;

Fajnie cieszy mnie że się rozwijacie, przestrzegam was jednak przed zbyt szablonowym myśleniam na temat kobiet i ich uwodzenia; Używajcie głowy i własnej spontaniczności - to jest największy afrodyzjak;

Post ten pisze dlatego że PU coraz mniej stawia na rozwijanie się, a coraz bardziej schodzi na techniki i matematyczne myślenia oraz mechaniczne zagrywki;
Ratujcie tą piękna sztukę, rozwijajcie SIEBIE, a nie wasze notatki ;


Pozdr;
WhiteHorse


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#2 16-05-2007 18:10:37

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Bla bla bla - generalizujesz
A skąd wiesz gdzie idzie uwodzenie? Poznałeś wszystkich ludzi z community?
To co sie dzieje na forach to tylko wierzchołek i nie zawsze ten wierzchołek ma pokrycie z rzeczywistością
PU to ciągły rozwój własnej osoby we wszystkich dziedzinach życia i kto tego nie rozumie ten nie zajmuje sie PU tylko wyrywaniem i dymaniem lasek - a to jest różnica.. nie ma w tym nic z artyzmu.
Dla mnie fora o uwodzeniu dają trochę krzywe odbicie, ale nie wymagam więcej od internetu, który dla mnie również jest krzywym odbiciem i namiastka prawdziwego życia?
pzdr.

Offline

 

#3 16-05-2007 19:22:19

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Hmm WhiteHorse...taaa...to co powiedziałeś jest często zaznaczane na tym forum. Na tym forum chyba najbardziej ze wszystkich innych, więc nie wiem skąd taki zarzut. Ciągle zwracamy uwagę na naturalność. Ja też piszę tu od niedawna ale właśnie dlatego że większość propaguje raczej brak technik piszę tutaj. Jest sporo materiałów to fakt, ale poczytaj jeszcze trochę a myślę że się przekonasz że są one sprawą drugorzędną.

Offline

 

#4 16-05-2007 23:01:17

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Ripper14 napisał:

Bla bla bla - generalizujesz
A skąd wiesz gdzie idzie uwodzenie? Poznałeś wszystkich ludzi z community?
To co sie dzieje na forach to tylko wierzchołek i nie zawsze ten wierzchołek ma pokrycie z rzeczywistością
PU to ciągły rozwój własnej osoby we wszystkich dziedzinach życia i kto tego nie rozumie ten nie zajmuje sie PU tylko wyrywaniem i dymaniem lasek - a to jest różnica.. nie ma w tym nic z artyzmu.
Dla mnie fora o uwodzeniu dają trochę krzywe odbicie, ale nie wymagam więcej od internetu, który dla mnie również jest krzywym odbiciem i namiastka prawdziwego życia?
pzdr.

Generalizacja pozwala nam zrozumieć świat, więc jest czynnikiem myślenia;
Świat jest zbyt złożony i generalizacja jest potrzebna żeby móc cokolwiek zrozumieć;

Uważasz że muszę poznać WSZYSTKICH ludzi z community żeby wiedzieć gdzie idzie uwodzenie ?
Argument jest bez sensu;
Nie muszę przecież znac wszystkich inwestorów na giełdzie żeby wiedzieć jaki jest trend;
Czy w nauce: nie muszę znać wszystkich naukowców danej dziedziny żeby wiedzieć że 'akurat taki jest trend badań w psychologii" itp. itd.

Z artyzmu nie ma również nic uczenie się rutyn i działanie mechanicznie...a bardzo wielu 'PUA' własnie tak robi;

Fora dają b. krzywe odbicie prawdy o uwodzeniu, bo tutaj każdy stara się wykreować na jak najlepszego ... (zresztą przykład z WL'em jest dla mnie idealny; czy nawet sprawa z BB )

Nie brońcie się tak; Ja nie oskarżam, ja APELUJE o rozsądek... może do niektórych trafi;

Pzdr.
WiteHorse


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#5 16-05-2007 23:15:29

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Nie bronie się bo nie mam przed czym
Co więcej zgadzam się z Tobą
Dorzuciłem swoje 3 grosze bo miałem taką chęć, choć na forach wiele sie nie wypowiadam.. miedzy innymi z przyczyn które wymieniłem wcześniej
Nie chce siebie oglądać w krzywym zwierciadle, zamiast tego można mnie poznać osobiście..
pzdr.

Offline

 

#6 18-05-2007 13:44:45

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Zgadzam się z Wami. Osobiście jestem dość dobrym przykładem - mimo dostępu do technik czytałem tak na prawde mało. A to dlatego, że się źle czuje jak mam pytać sie o opinie. Nie jestem sobą i dlatego tak nie robie. Mam swoje pasje (jak już zapewne większość wie - taniec) i to właśnie dookoła niego buduje siebie i to jak mnie inni postrzegają.
Do tego dorzuce odpowiednią dawke optymizmu, szczypte arogancji i zadziorności i jest dobrze Ja jestem zadowolony Spontaniczność przychodzi sama, pomysły pojawiają się same...
Najwięcej mi dały książki, które nie uczyły rutyn i schematów tylko te, które pokazywały jaką należy mieć postawe, jak się zachowywać i te, które mówiły co jest ważne i co się sprzedaje...

BĄDŹCIE SOBĄ !!

Ave


No risk, no fun

Offline

 

#7 23-05-2007 23:09:09

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

whitehorse w pelni sie z Toba zgadzam, ale nie dostrzegasz jednej rzeczy. Jest pewna kateroria osob, ktore w kontaktach z kobietami sa kompletnie "aspołeczne". Takim osobom nie mozesz powiedziec, ze maja po prostu byc soba. One juz byly soba przez dwadzieścia pare lat i zednej kobiety w zwiazku z tym nie poderwali. Dla nich odtwarzanie schematow, ktore proponuje Mystery, Swinggcat czy ktos inny jest jedynym ratunkiem. Po pierwsze dzieki temu przelamia sie, zobacza, ze to dziala i ze sa w stanie rozmawiac z kobietami. Po drugie zrozumieja tok i sposob myslenia kobiet. Po trzecie gdy zacznie im sie udawac podrywanie pieknych kobiet, gdy zaczna sie z nimi umawiac, to wtedy automatycznie podniesie sie poziom ich enegrii, szczescia. I dopiero gdy to wszystko sie stanie, gdy te osoby zmienia siebie i zobacza, ze rozmawianie z kobietami nie jest takie straszne, to beda mogly byc jak najbardziej soba. Techniki ucza Cie jak sie przelamac. Jesli Tobie to przychodzi naturalnie to rewelacja. Mozesz teraz czytajac rozne opracowania tylko doskonalic swoja technike, ale niektorym potrzebne sa najbardziej podstawy, ktorych byc moze Ty nigdy nie musiales sie uczyc

pzdr

Offline

 

#8 24-05-2007 09:16:41

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Witam.Zgadzam sie z wami.Mysle ze techniki was nie przelamia, mlogbym powiedziec ustaw sie na kobiete ale to tylko slowa.I dobrze wiecie o czym mówie.Tylko chcecie slepo wierzyc w techniki.Krok pierwszy krok drugi trzeci i tak dalej.Przy tym wszystkim czulem sie jak foka w cyrku.Jak klałn na wystepach.Wiec z tego zrezygnowalem.Nie nazywam sie PUA i tego niechce.Powiem nie boje sie do tego przyznac i wiekszosc ma ten sam problem.Widzicie w kobiecie to co chcecie zobaczyc a wiec niektorzy z was tylko cyc pic i nicA kobiety nie oszukasz pod swiadomie czuje co chcesz teraz zrobic.Wstawiacie w nia techniki jedna po drugiej odpalacie guziki i myslicie ze rozlozy nogi.A tak dziala tylko i wylacznie WSN.A jeszcze jedna sprawa wybierzcie grupe docelowa.Porazki tez sie biora z tego ze chcecie wszystkie.Moj odbiornik rozumie jedna grupe i wiem czego ona potrzebuje a wiekszosc facetów ich sie boi, lub namietnie je wykorzystuje przez co maja maski na których mozna sie rozbic niczym titanic.A czego nie lubia przestraszonych WSN ( facetów bez własnego zdania typowych dupowlazów)

P.S. Zrozum ja daj jej to czego potrzebuje (i nie chodzi tu o prezenty, to maja gdzies) a odwdzieczy Ci sie tym czego ty potrzebujesz.

Ostatnio edytowany przez JasiuMM (24-05-2007 09:20:35)

Offline

 

#9 24-05-2007 16:44:30

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

JasiuMM napisał:

Wstawiacie w nia techniki jedna po drugiej odpalacie guziki i myslicie ze rozlozy nogi.

Jasiu brachu nie oszukujmy sie jak dobrze odpalisz te techniki to chocby nie wiem kim była to rozłoży te nogi. Ni idealizujmy kobiet

Offline

 

#10 24-05-2007 17:20:41

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

angel napisał:

JasiuMM napisał:

Wstawiacie w nia techniki jedna po drugiej odpalacie guziki i myslicie ze rozlozy nogi.

Jasiu brachu nie oszukujmy sie jak dobrze odpalisz te techniki to chocby nie wiem kim była to rozłoży te nogi. Ni idealizujmy kobiet

Gówno prawda ;]
Posiadając same narzędzia nic możesz nie osiągnąć;
Macie 'wielki' (co dla poniektórych przykład) Mysterego w Grze .... była tam laska Styla, na którą nie działała żadna technika M.

Na takim podobnym i błędnym zarazem założeniu opierał się (a pewnie i dalej się opiera) NLS... i jakoś studenci i nie tylko sami studenci, bo i trenerzy...kiepsko wypadali w prawdziwym świecie;

Ważna jest osobowość ;]
Brzmi śmiesznie, ale tak właściwie to jedyna rzecz jakiej mężczyzna potrzebuje;
Rest is history;

Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#11 24-05-2007 17:27:56

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

Whitehorse upraszczasz wszystko. Napisalem wyzej komu i do czego techniki sa potrzebne. Nawet jesli masz zajebista osobowosc, a nie jestes w stanie podejsc do dziewczyny to nic z tego nie bedzie, a techniki sa w grucie rzeczy do wyrobienia pewnosci siebie i pokazania na jakie bodzce kobieta reaguje

Offline

 

#12 24-05-2007 17:35:12

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

WhiteHorse, masz zupełną rację. Nie na każdą kobietę działają techniki, nie na każdą działa NLS. Tak samo, nawet największy hipnotyzer nie zahipnotyzuje osoby, która nie jest podatna na hipnoze.

Nasza osobowość, to jest właśnie to coś unikalnego, jedynego w swoim rodzaju, każdy ma ją inną, niepowtarzalną. Tylko tyle, że najpierw, część osób musi się przełamać, stać się pewną siebie osobą. No i do tego, muszą przeczytać kilka artykułów, książek, użyć kilku technik i jak nabiorą pewności siebie, poczucia swojej wartości oraz wiedzy, co kobiety lubią a co nie, wtedy, bez technik, NLS-ów itp. mogą swoją osobą zaciekawić płeć piąkną, bo po prostu wcześniej bali się pokazać siebie, bali się że kobiety ich nie zaakceptują, bo saminie akceptowali siebie, swojej osobowości.

I mam pytanie do Ciebie Whitehorse:
Czy jak zaczynałeś z PU, miałeś kłopot z podejściem do dziewczyny, pokazaniem siebie i bałeś się, że nei zaakceptuje Ciebie takiego jakim jesteś, bo sam do końca siebie nie akceptowałeś?

Ostatnio edytowany przez dream maker (24-05-2007 17:44:34)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#13 24-05-2007 17:39:24

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

angel napisał:

whitehorse w pelni sie z Toba zgadzam, ale nie dostrzegasz jednej rzeczy. Jest pewna kateroria osob, ktore w kontaktach z kobietami sa kompletnie "aspołeczne". Takim osobom nie mozesz powiedziec, ze maja po prostu byc soba. One juz byly soba przez dwadzieścia pare lat i zednej kobiety w zwiazku z tym nie poderwali. Dla nich odtwarzanie schematow, ktore proponuje Mystery, Swinggcat czy ktos inny jest jedynym ratunkiem. Po pierwsze dzieki temu przelamia sie, zobacza, ze to dziala i ze sa w stanie rozmawiac z kobietami. Po drugie zrozumieja tok i sposob myslenia kobiet. Po trzecie gdy zacznie im sie udawac podrywanie pieknych kobiet, gdy zaczna sie z nimi umawiac, to wtedy automatycznie podniesie sie poziom ich enegrii, szczescia. I dopiero gdy to wszystko sie stanie, gdy te osoby zmienia siebie i zobacza, ze rozmawianie z kobietami nie jest takie straszne, to beda mogly byc jak najbardziej soba. Techniki ucza Cie jak sie przelamac. Jesli Tobie to przychodzi naturalnie to rewelacja. Mozesz teraz czytajac rozne opracowania tylko doskonalic swoja technike, ale niektorym potrzebne sa najbardziej podstawy, ktorych byc moze Ty nigdy nie musiales sie uczyc

pzdr

Czyli szczęścia należy wg. Ciebie szukać na zewnątrz a nie wewnątrz siebie ?I to spotkanie kobiet ma dać tym 'aspołecznym' jak je nazwałeś jednostkom??

Szczęście mój przyjacielu powinno znajdować się w Tobie; I szczęściem możesz się jedynie dzielić z kobietami;
Jeśli spotykasz się z kobietami bo 'szukasz szczęścia' to nigdy go nie znajdziesz i zawsze będziesz w dluższej perspektywie przegrany, (bo bedziesz np. needy;)

I.I MATRIX PUA

Spolecznosc PUA wytworzyła b. wiele 'potworków' mentalnych;
Tworząc problemy tak właściwie tam gdzie ich nie ma; (np. podejście do dziewczyny )
Stworzył się tak właściwie MATRIX społeczności PUA, gdzie wielcy GURU - zgodnie z zasadami nowoczesnego marketingu - najpierw tworzą problem (np. problem podejścia do dziewczyny; ), a potem sprzedają rozwiązanie (szkolenia, ksiązki itp.)
Stopień uzależnienia wszelakiej maści 'aspołecznych' jednostek wzrasta wraz z pochłonięciem nowych technik;
Zaryzykuje tu stwierdzenie że te 'tzw aspołeczne jednostki' stają sie jeszcze bardziej aspołeczne; zawracjąc sobie głowę cała gamą wyimaginowanych problemów; (spojrzała na mnie tak, a może tak...itp itd. )

Rozwiązaniem więc nie jest uczenie się stale nowych technik, i blokowanie się coraz bardziej, a po prostu danie sobie ZEZWOLENIA na bycie sobą;
Ale takim sobą jakim jesteście a nie takim jakim tworzy was społeczeństwo itp itd.

P.S. Zadziwiające jest to że każdy z was się ze mną zgadza, ale każdy z was mówi coś z goła odmiennego...

Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#14 24-05-2007 17:45:41

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

I mam pytanie do Ciebie Whitehorse:
Czy jak zaczynałeś z PU, miałeś kłopot z podejściem do dziewczyny, pokazaniem siebie i bałeś się, że nei zaakceptuje Ciebie takiego jakim jesteś, bo sam do końca siebie nie akceptowałeś?


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#15 24-05-2007 18:06:01

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: A gdzie tu miejsce na bycie SOBA ?

dream maker napisał:

WhiteHorse, masz zupełną rację. Nie na każdą kobietę działają techniki, nie na każdą działa NLS. Tak samo, nawet największy hipnotyzer nie zahipnotyzuje osoby, która nie jest podatna na hipnoze.

Nasza osobowość, to jest właśnie to coś unikalnego, jedynego w swoim rodzaju, każdy ma ją inną, niepowtarzalną. Tylko tyle, że najpierw, część osób musi się przełamać, stać się pewną siebie osobą. No i do tego, muszą przeczytać kilka artykułów, książek, użyć kilku technik i jak nabiorą pewności siebie, poczucia swojej wartości oraz wiedzy, co kobiety lubią a co nie, wtedy, bez technik, NLS-ów itp. mogą swoją osobą zaciekawić płeć piąkną, bo po prostu wcześniej bali się pokazać siebie, bali się że kobiety ich nie zaakceptują, bo saminie akceptowali siebie, swojej osobowości.



I mam pytanie do Ciebie Whitehorse:
Czy jak zaczynałeś z PU, miałeś kłopot z podejściem do dziewczyny, pokazaniem siebie i bałeś się, że nei zaakceptuje Ciebie takiego jakim jesteś, bo sam do końca siebie nie akceptowałeś?

Ha ha...
Techniki... techniki nie działają w ogóle, działa to co jest ZA technikami;
To jak z prawami natury. np z przyciąganiem ziemskim - Przyciąganie jest .. i możesz mu zaprzeczać, ale ono i tak sprowadzi Cię na ziemie;
Techniki mają na celu okazanie tego, czy tamtego...czegoś co powinno już w Tobie być;

I P.S. ja nie napisałem że NLS sprawdza się na tej czy na tamtej;
Ja napisałem że NLS opiera się na błędnych założeniach i może czasem działa, ale wyślijcie 'aspołeczną' jednostkę na kurs NLS, a wróci jeszcze bardziej aspołeczna, tyle że bez kasy;


Odpowiadając na Twoje pytanie:
Nigdy, przed poznaniem technik nie miałem problemu z podejściem;
ALE, jak każdy za pewne czułem niepokój, zadawałem sobie pytania:
-co powiedzieć?
-o czym rozmawiać itp;
Zauważ jednak że 'aspołeczna' jednostka, zadawałaby sobie pytania w każdej społecznej sytuacji, nawet gdy nie odnosi się ona do kobiet;
Więc skoro potrafisz rozmawiać z kumplem, z siostrą i mamą, to potrafisz z tą cudowną brunetką, która mija Cię w centrum handlowym;

Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl