Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 06-04-2007 00:06:12

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zrozumiec samego siebie

Czytajac te postu uswiadomilem sobie ze tak naprawde nie tylko ja tam mysle ale widze tez garste ludzi ktorzy takze probuja wyciagnac z PU nie tylko suche teksty i schematy ale takze cos wiecej co powoli im odkryc siebie Tak naprawde to PU uczyc nas jak zyc i jak spelniac swoje marzenia a nie jak podrywac kobiety. Uwodzenie pieknych kobiet jest marzeniem kazdego faceta i Pu nam pokazuje jak to zrobic ale czy tylko? Po przeczytaniu paru materialow z PU (niewielu tak naprawde bo tylko kilku ksiazek 3-5 i obejzeniu kilku warsztatow) moge powiedziec ze jest w nich cos wiecej niz tylko suchy schemat podrywu. POkazane jest rowniez jak powinnismy mysle i postepowac by spelnic wszystko to co chcemy w zyciu zrobic, kazdy nasz cel, kazde nasze marzenie.

Kilkanascie dni temu napisalem piosenke (pierwszy raz w zyciu) oczywiscie sie upieralem ze nie potrafie i nie wiem jak to zrobic ale kiedy DM wytlumaczyl mi na czym polaga cala rzecz pisania piosenki(jak swtorzyc rytm itp.) uwiezylem ze moge to zrobic. Wczoraj dajac jej ta piosenke i patrzac jak jej nogi sie uginajac gdy czyta ja i potem gdy rzucila mi sie na szyje to tak naprawde nie myslalem "jest! naspepna fajna laska jest moja" ale zupelnie cos inego wogole nie zwiazane z uwodzeniem "udalo sie. Przynajmniej jednej osobie sie to naprawde spodobalo". Poczulem radosc z mojego samorozwoju a nie z tego ze dziewczyna byla juz moja.

Takze organizujac impreze i "zalatwiajac" dziewczyna na nia i sprowadzajac najlepsze laski z okolicy wszyscu kumple byli zachwycieni ale tak naprawde to cieszylem sie nie z tego ze nareszcie zaimponowalem im ale tym ze wszyskie te laski przyszly na ta impreze bez rzadnego gadania znajac wzasadzie tylko mnie :]

Teraz co do technik i wszystkiego tego podobnego.
Patrzac na to, mysle, ze co po nie ktorym z was RJM(razorjuck method) sie spodoba bo jest oparte tylko i wylacznie na waszej osobowosci, pomyslowosci, spontanicznosci. Poprostu nie daje on wam rzadnej techniki a tylko mowi wam co zrobic by odkryc swoje ja i przyokazji poderwac kobiete.

Mam nadzieje ze na tym forum okaze sie wiecej osob ktore maja takie same spostrzezenia bo tak naprawde uwazam ze jedyne co powinniscie wyniesc z ksiazek z PU to wlasnie to co jest zawarte w tym temacie. ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#17 06-04-2007 00:11:26

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Zrozumiec samego siebie

Jeszcze kilka dni temu wyslalem Kijkowi pw z "Trescia na kim sie wzoruje bo ma ciekawa gre ?" Albo cos w tym stylu.Tak przyznam sie do tego tez szedlem w ciemno jak robot.Ale nagle przeczytalem ksiazke jedna druga wszystko za namowa Shahona.Mowi czytaj.I zaczalem czytac.Obyscie tez spotkali takich ludzi.Teraz juz wielokrotnie mowie gdzie powinny byc techniki.A pociag z napisem glod do wiedzy pedzi niczym TGV miajac codziennie stacje w moim umysle i zabierajac kolejnych pasazerów.I pragna aby dazyl w ten sposób dalej.Moze bedzie mi dane poznac tych ludzi którzy odczuwaja to co ja.Z nimi porozmawiac.I skonczmy patrzec na siebie jedynie pod wzgledem gry.
Przeciez jestesmy wspanialymi ludzmi ktorych zawsze moze laczyc o wiele wiecej a przyjaznie stad wyciagniete moga byc utrzymywane przez dlugie lata.Spojrzenia tylko przez pryzmat gry pozostawmy robotom.

Ostatnio edytowany przez JasiuMM (06-04-2007 01:12:20)

Offline

 

#18 06-04-2007 12:03:50

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Zrozumiec samego siebie

Niesamowity jest ten temat, można by z tych postów spisać książkę, bo tych postów jest w sumie garstka, a niosą na prawdę tak wiele... poruszają coś w środku i napędzają . Nie wiem jeszcze jak to zrobię, ale na któreś kolejne warsztaty do Gliwic muszę pojechać, choćby po to by poznać tak wspaniałych ludzi, wymienić się poglądami i dobrze się bawić .

Pozdrawiam.


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#19 06-04-2007 14:38:05

juyer

Advanced

Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 35

Re: Zrozumiec samego siebie

Ja powiem szczerze, ze mi sie to cale filozofowanie nie podoba, zwlaszcza jesli ktos jest poczatkujacym.
Te rozmyslania was doprowadza do depresji albo czegos podobnego, najwazniejsze to wyznaczyc sobie cele dlugoterminowe i je osiagnac.
Wezmy analogie, po szkole sredniej znacie slabo angielski i to jest tak jak gdyby zapisujac sie na kurs angielskiego zaczac filozofowac, czy ja powinienem sie uczyc angielskiego aby wyemigrowac, a moze aby zdobyc prace gdzie wymagany jest biegly angielski? Po co te rozwazania?
Zdobywacie cenna umiejetnosc i to jest najwazniejsze.
Naprawde zapisujac sie na kurs angielskiego nie myslalem, ze w pierwszej kolejnosci przyda on mi sie do nauki MM i przeczytania kilku ksiazek PUA, wywiadow z nimi, artykulow i newsletterow.
Co by mi daly wtedy te rozwazania, zapisac sie czy nie? Po co sie zapisac? Po co zaczac sie uczyc popoludniami? Moze uczyc sie samemu? A moze metoda Callana? A moze ta metoda jest sztuczna? A moze zamiast sztucznej metody lepiej wyjechac na rok do Londynu? A moze nie? Czy bede emigrowal, czy szukal pracy z bieglym angielskim, a moze cos innego? Te filozofowanie by mnie nigdzie nie doprowadzilo i cale szczescie, ze nie mam takiego podejscia.

Na koniec zacytuje fragment pewnego PUA:

Wygrywanie lub przegrywanie nie jest czynnikiem tutaj.
Chodzi w tym wszystkim o jedną rzecz - DOSWIADCZENIE.
Na poczatek, nawet najbardziej potencjalni Don Juan-i   bedą odrzuceni w jednej fazie czy innej.
Wiec, kiedy robisz approach nastepnym razem, miej umysl gotowy na to, ze niewazne co sie stanie, nie wygrywasz ani nie przegrywasz. Zyskujesz doswiadczenie ktore pomoze ci wyszlifowac twoje umiejetnosci, i to doswiadczenie bedzie bezcenne w przyszlosci. (*)

Koniec filozofowania, idzmy i cwiczmy w polu. Jak bedziemy mieli poziom Style'a to potem mozna sie zastanawiac co dalej.

(*)o oryginale:
Winning and losing don't even factor into it.
It is all about one thing -- EXPERIENCE.
At the start, most potential Don Juans will be rejected at one stage or another.
So when you're on the approach next time, keep in mind that regardless of what happens, you will not win or lose.  You will gain experience which will help you hone your skills, and this experience will be invaluable to you in the future.


--
"Nie sztuka wyłożyć teorię. Praktyka to inna sprawa."

Offline

 

#20 07-04-2007 22:42:06

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Zrozumiec samego siebie

Witam.Jak dla mnie jestes sztuczny zautomatyzowany.Tutaj nikt nie filozofuje o zyciu i o podrywie.Nikt nie mówi o tym ze ta metoda jest zla a ta dobra.My przekazujemy w swoich watkach inna rzecz, ze drugiego czlowieka np. kobiety nie mozesz traktowac jak cycki i pochwe.Bo zatracisz swoje prawdziwe ja.Poznanie drugiego czlowieka nie nalezy traktowac przedmiotowo.To nie jest rzecz.Do ktorej podejdziesz cos wyklepiesz na pamiec a ona rozlozy nogi to nie myszy laboratoryjne.Ale jezeli tego nie widzisz powiem jeszcze raz niech ktos czuwa nad tymi wszystkimi kobietami.A jezeli dalej tak myslisz to najlepsza rzecza jaka zrobisz jest kupienie sobie w sex shopie dumchanej lali.I jeszcze jedna uwaga oby dane wszystkim wam bylo znalezsc sie na tym poziomie na którym jest choc ta wspaniala garstka osób stad.Wtedy wiem ze to nie sa tylko niki ale prawdziwi ludzie którzy czuja i sa wstanie mi pomóc.Wiem ze np.Shahon moze domnie nic nie powiedziec ale kiedy sie do niego zwroce to bedzie staral sie w jakims stopniu mnie zrozumiec i pomoc.Tak samo jezeli on zwroci sie domnie ja bede staral sie zrozumiec jego i mu pomoc.Bo tak wedlug mnie powinno to dzialac z wszystkimi z kobietami tez.

P.S.
Nie zyjcie w Letargu zyciem dla zycia !!!

Ostatnio edytowany przez JasiuMM (08-04-2007 08:56:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com