Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-04-2007 18:05:16

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

inner game - drobny wstep

Pewnie duzo ilosc osob z spolecznosci zadaje sobie pytania co to jest inner game o co w tym biega po co mi to na co mi to ?
zauwazylem ze jest grupa osob ktora wypowiada sie na ten temat niemajac kompletnie pojecia co to jest lub wzorujac sie po krotce na ebooku davidxa  i jego wywodzie na ten temat
ok
wiec zacznijmy po krotce
inner game- czyli w wolnym tlumaczeniu twoja wewnatrza gra jest to tzn twoj motor napedowy dajacy ci energie dzieki ktorej wyrazasz samego siebie w zyciu.
mozna to takze nazwac sposobem myslenia na zycie ktore daje swoj oddzwiek nie tylko w kategori uwodzenia ale calej twojej egzystencji .

podstawa dobrej wewnatrzej gry sa przekononia ktorymi kierujesz w uwodzeniu w rozmowach z kobietami dobierasz i selekcionujesz kobiety ktore odpowiadaja twoim przekonaniam i spelniaja twoje kryteria.

przypuscmy ze ja osobiscie gram swinggcatowo i jego przekonania odnosnie postepowania z kobietami mi odpowiadaja
o to krotki przyklad
1.KObiety kochaja mezczyzn a w szczegolnosci mnie
2.kobiety kochaja sex i pragna go odemnie
3.nie wazne co kobieta powie zawsze mozna nauczyc sie z tego co nowego.
4.jesli kobieta mnie nie lubi to jej problem a nie moj ; )

mysle ze powoli zaczynasz rozumiec o co mi chodzi w kazdym z tych podpuntków jestem mily dla samego siebie . jesli sam dla siebie nie bedziesz mily to kobieta takze nie bedzie ...
wiec mala lekcja na dzis uloz sobie 2 z swoim przekonanian do kobiet powtarzajac je soebie codziennie i niech plyna one wraz z toba i kazda interakcja z kobieta


mamy juz swoje przekonania wobec kobiet ktorymi sie kierujemy
co dalej
jakdobrze wiesz kazdy ma swoje zasady w zyciu nawet glupie " w moim samochodzie sie nie pali " jest jakoms podstawowa zasada ktora chcesz zeby ludzie sie trzymali
jesli chca palic to niech spierdalaja na zewnatrz bo ty niechcesz syfu

podobnie jest w interakcji z kobietami
przytaczajac davidxa jego 3 zasady - szczerosc zaufanie szacunek
w mojej ocenie jaki i wielu innych graczy sa to dobre zasady poniewaz mozna pod nie podpisac praktycznie wszystkie zachowania ktore nam sie nie podobaja u kobiety

jesli chodzi o mnie zawsze na poczatku znajomosci jesli jestem na etapie raportu wplatam w rozmowe swoje zasady nie prosze tylko wymagam zeby ich przestrzegano
przytaczajac davidxa' " jesli ci nie pasuje to mozesz odejsc '

mowilem ze mozna pod te 3 zasady podpiac praktycznie wszystko przyklad z zycia wziety niedziela czekam na kobieta niema jej 10minut ' pisze smsa " spoznialska nie szanujesz mojego czasu ide do domu "
bla bla
spotkalem ja po drodze do domu ale co nie przeprosila mnie wiec niema szacunku nie odzywam sie do niej
nagle staje mowi do mnie " jesli nie idziesz to ja wracam do domu "
twoj wybor odeszla wiec h** ja odchodze
minelo parenascie minut sms " przepraszam ze sie spozniłam bla bla bla "
juz widzisz jakie to proste
jesli kobiete uswiadomisz o tym co zrobila zle przedstawisz mu swoje zasady ktorych ma nie lamac i bedziesz  z nimi spojmy ona podarzy za toba i niechcac cie stracic wiecej nie popelni tego samego bledu "

wiec twoje kolejne zadanie na dzis wymysl swoje 3 zasady moge byc to te ktore przytoczylem bo sa naprawde mocne i warto sie ich trzymac
i usmiadamiaj kobiete o nich niech wie ze jesli je zlamie to moze cie wiecej nie zobaczyc.

ok mamy przekonania mamy zasady
what next ?
bycie spojnym z samym soba
o co chodzi
jest to rozwiniecie zasad
jesli masz juz swoje zasady powiedziales o nich kobiecie ona prawdopodobnie bedzie probowala sprawdzic czy potrafisz byc spojny z nimi bedzie probowac cie przeramowac
jesli jej sie uda przegrales strzal w kolano
.
prosty przyklad kolejny z zyciu
siedze z kobieta przychodzi jej facet
mowie jej " ten czas jest tylko dla mnie i dla ciebie niechce tu osob trzecich to lamie moje zasady splaw go albo wychodze"
ok pogadala z nim poszedl
siedzimy dalej przychodzi zas..
mowie jej cos podobnego
jednak on zostaje
wiec patrze na nia " sorry nie podobalo mi sie to narazie"
wracam do domu telefon " przepraszam cie alenie potrafilam tego zrobic bla bla bla "
mysle ze juz rozumisz o co chodzi ..

ok narazie tyle maly wstep mysle ze kazdy z was po tej krotkiej lekturze rozwienie swoj inner game w wlasciwym kierunku

maly wniosek
co wyniosles z mojego wywodu
masz przekoniania ktorymi kierujesz sie w zyciu w kontaktach z kobietami czyli jestes dla siebie dostatecznie mily co daje ci sex ;P
masz zasady ktorych sie nie lamie i wymagasz ich przestrzeganania w innym wypadku ciao
jestes spojny z samym soba swoimi zasadami ( tu czesto pojawiaja sie shit testy ) twoje slowa nie zostaja rzucane na wiatr jesli cos powiedziales to to zrobisz tak po ktorce

pozdro

skylook

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nĂĄdrĹže na technologickĂŠ tekutiny MnĂ­ĹĄek pod Brdy Szamba betonowe Międzyrzec Podlaski