Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-04-2007 21:25:05

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

4 kwietnia środa- spiż podejście drugie

Witam

Po warsztatach w Gliwicach zapadła decyzja o powtorce imprezy w środe w spizu. Swietny dzien na podryw pieknych kobiet- impreza studencka, na ktorej jest ich naprawde mnostwo. Wlot 5zl z legitymacja studencka, piwko tez jakies tanie.

udział biora

Angel

Zapowiedział sie

De Marco

Najprawdopodobniej beda

shahon
JasiuMM
Majkel

Tak wiec zapraszam wszystkie osoby pelnoletnie, chcace sie czegos nauczyc, pocwiczyc i dobrze pobawic

Offline

 

#2 03-04-2007 07:57:18

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: 4 kwietnia środa- spiż podejście drugie

to ja może sprostuje

wjazd 0zł z legitymacją studencką, piwko studenckie po 4zł

szkoda że wracam dopiero w czwartek


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

#3 03-04-2007 12:04:50

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: 4 kwietnia środa- spiż podejście drugie

Będę napewno


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 04-04-2007 14:42:15

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: 4 kwietnia środa- spiż podejście drugie

po drobnych perturbacjach w ekipie Katowickiej wyjazd nadal aktualny, z Katowic angel i shahon obecni od 22, pozatym ekipa z Gliwic, tak wiec zapraszamy

Offline

 

#5 05-04-2007 04:03:52

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: 4 kwietnia środa- spiż podejście drugie

Razem z Fox'em i Chudym wpadliśmy... zrobiliśmy rozpiernicz... i pojechaliśmy

Dziękuję wszystkim za przyjazd na ostatnią moją imprezę na Śląsku
Było naprawdę fantastycznie.
Teraz malutki fr

Najbardziej mi się podobał wypad z Angel'em ... Kupiłem mineralkę, patrzę a Angel gada z swoim niedawno poznanym targetem. Patrzę 3set siedzi i się nudzi - to wchodzę.
- Hej dziewczyny... dosiądę się na moment bo czekam, aż kumpel przestanie być podrywany ... co może potrwać Waszym zdaniem kto jest bardziej wciągięty w rozmowę on czy ona?
- On / Ona ... bo to bo tamto Ogólnie zdania podzielone... fajna rozmowa wyszła nawet
Potem pytałem o ubrania na facetach - sporo kino - Następnie ni z tego ni z owego wstały uśmiechnęły się i zabrały mnie na parkiet. Tańczyły tragicznie ( jeżeli takie podrygi można nazwać tańcem ) i sobie podarowałem

Inna sytuacja też fajna:
W 3kę szukaliśmy jeszcze nieotwartych setów ... 1 set : 3 dziewczyny,1 amog .... nie wplątaliśmy się w dłuższą rozmowę, ale podobało mi się stwierdzenie Amog'a " Ja poprostu wiem czego one chcą" ... a wyglądał jak jakiś geek ( maniak komputerowy ) znając życie siedziały z nim bo im poprostu stawiał. Stwierdzamy idziemy dalej.
Odrazu następny set i poprzeczka wyżej : 1 dziewczyna 3 facetów ... tutaj już było trudniej, ale wychodziło całkiem całkiem. Jeden z Amogów chciał mi stawiać i wyciągnął na parkiet ( LOL ) ... ogólnie sympatycznie

Co do samej imprezy : ... jestem padnięty Od tygodnia imprezuję co noc (czasem 2-3 imprezy jednej nocy ) i muszę naładować baterie . Możliwe że w piątek z Tommas'em i Stevan'em jedziemy do Wawy, a jak nie ... to w sobotę zapraszamy do TopFloor w Warszawie ( imprezowe święta ).

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przybyli


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mmelesi Lodge