Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#31 01-08-2007 19:56:25

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Prawda o WL

widac ze jestes mocno sfrustrowany tym ze ci nie pyklo he he

Offline

 

#32 02-08-2007 17:17:37

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Re: Prawda o WL

j/w ;-)
pzdr.

Offline

 

#33 19-08-2007 20:02:48

Robo_Vampir

Początkujący

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 5

Re: Prawda o WL

Witam.

Piotrek1986, pisze tego posta bo też byłem na szkoleniu u chłopaków z Zielonej Góry i całkowicie się z Tobą nie zgodzę:

…zostałem w chuja zrobiony na szkoleniu, ale nie u WL, tylko u F i S

Dlaczego mówisz, że zostałeś zrobiony w huja?

Niestety, instruktorzy na teorii nauczyli mnie tylko rutyn i tych wszystkich pierdół Mysterego. To dlatego wszystkie podejścia schrzaniłem. Nie nauczyli mnie jak będąc sobą uwodzić te laski, tylko co powiedzieć i jak się zachować. Istny teatrzyk, a ja byłem marionetką w ich rękach. Laski to od razu wyczuwały, widziałem to po nich.

Na szkoleniu uczono również direct'owych podejść, a jeżeli chodzi o model MM to chłopaki od samego początku mówili, że ,,Techniki w PU są tyle warte co stopniały śnieg.” i traktować je trzeba tylko w taki sposób, że jak się komuś kończą tematy to może zarzucić jakąś rutynką aby nasz poziom energii w secie nie spadł i nie było nieprzyjemnej ciszy. A nauczenie MM miało pokazać w jaki sposób ono działa, oraz abyśmy mieli zestaw materiału wystarczający przynajmniej na pół/jedną godz. intensywnej dominującej rozmowy w którym to czasie mamy doprowadzić przynajmniej do próby pocałunku.

Jak podjedziesz to powiedz opener Mysterego, potem zrób A2, kwalifikacje, dupowacje, potem A3, c10, X82, Y52

Model MM jest liniowy, Nie dowiesz się czy coś działa jeżeli tego nie sprawdzisz, ja sam myślałem, że niektóre rzeczy po prostu nie mogą działać dopóki tego nie sprawdziłem, np. niektóre takeway’e/zabrania -> (czy jesteś spontaniczna? naprawdę!? moja laska była spontaniczna poszliśmy kiedyś do klubu i zrobiła laske jakiemuś gościowi. Nie mogę teraz z Tobą rozmawiać) to myślałem, że jak powiem kobiecie coś takiego to pomyśli, że jestem co najmniej pojebany, ze moją laska zrobiła komuś loda, a sam byłem zdziwiony reakcją kobiety <kobieta> nie poczekaj, ja tak naprawdę to nie jestem spontaniczna, ja bym tak nie mogła zrobić jak ona...</kobieta> i się kwalifikuje pod ciebie tylko, że trzeba mieć wcześniej zrobione atraktion, bo inaczej kobieta nie wejdzie w naszego takeaway’a.
Wiec do rzeczy MM jest linowe i dlatego chłopaki cały czas stali w pobliżu aby się przysłuchiwać jak mi idzie czy coś zjebałem i w razie czego nawet mi powiedzieć co robie źle. Nie możesz mówić, że coś nie działa dopóki tego nie sprawdzisz, mi z początku też nie działało dopóki chłopaki nie skorygowali moich błędów.

W pubie na teorii celowo gadalai bardzo głośno, żeby wszyscy słuchali…

Celowo gadali aby wszyscy słuchali? A po co mieli by robić to celowo, jakoś musieli Ci to wszystko powiedzieć i na pewno ich celem nie było to, aby wszyscy słuchali.

Jednak zgodzę się z Tobą w tej kwestii, że to mogło przeszkadzać, mi też to z początku przeszkadzało.

Jednak szybko się przyzwyczaiłem tym bardziej, że nie było to na tyle słychać aby ktoś się przysłuchiwał i w gruncie rzeczy wszyscy w pubie byli zajęci na tyle sobą, że nie słuchali tego o czym rozmawiamy. Tak samo jak gdy ty jesteś ze znajomymi w klubie to raczej h** wykładasz i nie przysłuchujesz się rozmowie grupki ludzi siedzących przy innym stoliku.


W pubie na teorii celowo gadalai bardzo głośno, żeby wszyscy słuchali, wiem że "jebać co inni pomyślą" ale zbyt osobiste sprawy, robiące DLV wpływają na mnie fatalnie

Na pewno celem chłopaków nie było zrobienie tobie DLV, przecież chłopaki pomagali jak mogli np. pokazując social prof wpadając do seta w którym byłem, stawiając mi sprite’a i mówiąc ,,uważajcie na niego dziewczyny on jest niesamowity, jakie on robi imprezy, dzięki stary, że przyjechałeś do nas”, i wrzucając jakąś DHV na nasz temat albo wysyłając do nas instruktorkę aby też nam zrobiła social prof.


W dodatku gdy otrzymałem dostęp do ich forum uwodzenie.net.pl, to omyłkowo otrzymałem również dostęo do ich ukrytego działu. Widziałem tam jak wklejali czyjąś rozmowę telefoniczną w pliku mp3, ale nie ściągnąłem, jej i nie słuchałem. Jeden z uczestników szkoleń WL, zapomniałem jak sie nazywa, chyba Linoge? Tak, to był Linoge, przesyłał im na forum cały materiał, o warm reading (twój kolor ubrań, oznacza że bla bla bla), albo te podejścia a1, a2, a3 itd. to tam tesz Linoge im przesłał i jeszcze jakieś tam inne pierdoły, które wałkowaliśmy tutaj na forum. S. i F podziękowali mu za to…

Omyłkowo dostałeś dostęp do ich prywatnego działu gdzie prowadzą prywatne rozmowy. Linoge jest członkiem PickUp Club lair i nie widzę w tym nic dziwnego, że chłopaki wymieniają się materiałami.

…oni chyba tego w ogóle nie pzrerobili w praktyce, tylko zerżnęli od Linoge i mi to wprowadzili na szkolenie

Sugerujesz, że instruktorzy nie znają tego co nauczają i, ze nie umieją uwodzić? Rozczaruję Ciebie, trzeciego dnia
(dzień 0 -> spotkanie wieczorem i sprawdzenia jak działam samodzielnie, dzień 1 -> dużo teorii i jeszcze więcej praktyki masa podejść, ogólnie się gubię i idzie mi tak sobie, czterech instruktorów cały czas w pobliżu stale mi mówią co i jak mam robić, dzień 2 -> chyba załapałem o co w tym chodzi instruktorzy cały czas w pobliżu, idzie mi świetnie dużo udanych akcji, świetna zabawa, dzień 3 -> teraz już light’owo idziemy się pobawić na balety każdy może robić to co chce i otwierać to co chce, instruktorzy też się bawią, mogłem nawet w końcu kupić sobie piwko, wcześniej miałem zakaz spożywania alkoholu na szkoleniu :-) )
trzeciego dnia bawiliśmy się już normalnie w dyskotece razem z instruktorami bez nakazów co mam otwierać itd. każdy otwiera to co chce robi to co chce, widziałem ich w akcji i świetnie sobie radzą.

Jebać wszystkie szkolenia…

Czytałem fora już od dawna i h** mi to pomogło, zacząłem wątpić w te całe comunity. Co z tego, że o czymś czytałem skoro tego nie robiłem, dopiero masa podejść na szkoleni i sprawdzenie tego wszystkiego co dla mnie działa a co nie pokazało mi, że to jest naprawdę skuteczne. Sam na pewno bym się nie zmusił do zrobienia tylu podejść, oraz nie przyszło by mi do głowy sprawdzać nie których rzeczy.
Uważam że takie zindywidualizowane szkolenie daje naprawdę dużo (przynajmniej mi dało) na pewno więcej niż te wszystkie czytanie for i masę ebook’ów.

zapisujcie się tylko na te darmowe w Gliwicach, bo nawet jak sie nic nie nauczycie to i tak kasy nie stracicie

Tak, takie wspólne spotkania, dają dużą motywacje do podejść, i jest to dobry sposób.


Masz prawo do własnego zdania jednak to co piszesz wydaje mi się krzywdzące i mało obiektywne, zbyt często zmieniasz poglądy, pamiętam jak do mnie dzwoniłeś aby mi opowiedzieć wrażenia ze szkolenia i wtedy mówiłeś że instruktorzy są dobrzy tylko twój stan był winny temu, że nie podchodziłeś.

Ja jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, bardzo mi pomogło i pokazało mi, że te rzeczy o których czytałem działają.

Pozdrawiam Robo_Vampir


-------------------
Niemożliwe jest niczym. 7476/28251 Realize Your Dreams

Offline

 

#34 21-08-2007 08:40:33

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Prawda o WL

Jestes zadowolony, bo dla ciebie zupelnie inaczej zrobili to szkolenie, nie wyszedl im sztuczny teatr z moja osoba, wiec stwierdzili ze nastepna osoba bedzie miala natural i direct zeby nie bylo takich samych sensacji jak u poprzednch osob (czyli u mnie) i dlatego teraz moze ci sie wydawac ze moje i twoje szkolenie bylo "takie same", jednak takie myslenie jest bledne. Teraz nie wyciagaj co ja powiedzialem, co zrobilem, bo to wszystko bylo przed szkoleniem, teraz jest po i rozkopywanie tego co ja wtedy powiedzialem jest juz nic nie warte, bo to bylo przed szkoleniem. Teraz wyrwalem dwie rozne dziewczny i to bez niczyjej pomocy, bez zadnych szkolen, bez zadnych rutyn, juz nawet trzecia sie szykuje. Juz nawet nie czuje zadnego zalu do tych ludzi ani nie mam im nic za zle, tylko smieje sie z tego calego cyrku ktory tam odstawilismy, bo teraz naturalne rzeczy mi wychodza.

Pozdro

Offline

 

#35 08-01-2013 01:42:39

ajunior

Początkujący

Zarejestrowany: 08-01-2013
Posty: 3

Re: Prawda o WL

W wakacje byłem na szkoleniu WL. Masakra. Solid i Adventurer to nie wiem po co tam byli, a Adept tylko pokazywał palce do jakiej laski podchodzić i co mówić. Gówno nie praktyka. 3 pierdoły lansujące się na gwiazdy.

Offline

 

#36 14-11-2013 18:10:13

lolek

Początkujący

Zarejestrowany: 14-11-2013
Posty: 1

Re: Prawda o WL

ajunior -może nie słuchałeś na sali i czekałeś na cud wieczorem w klubie.

Offline

 

#37 26-05-2014 23:13:51

 Lider

Początkujący

Skąd: UK
Zarejestrowany: 26-05-2014
Posty: 2
WWW

Re: Prawda o WL

Panowie.
Bylem na szkoleniu w Sopocie i nie moge nic zlego powiedziec o WL.
Nie wszyskim sie moze podabac ich tryb prowadzenia szkolenia ale trzeba przyznac ze wiedze maja niesamowita. Ja osobiscie bylem bardzo zadowolony. Na wszystkie moje pytania znali odpowiedz. W klubie doklanie wiedzieli co robic z kobietami. Jak cos mi nie szlo podchodzilem do nich sie skonsultowac i efekty byly. W porownaniu do innych uwodzicieli nie robia z siebie figo fago i mozna znimi normalnie porozmawiac.
Do ich produktow tez nie mozna sie przyczepic. Czy sa najlepsza grupa w PL? To juz kazdy oceni na podstawie wlasnych doswiadczen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme studio kopiowania kaset mokotów