Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Forum
  •  » Ratunku! Kobieta na forum;P;P

#1 09-02-2007 17:21:39

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Ratunku! Kobieta na forum;P;P

No dobra panowie:P już jakiś czas was obserwuje i wyciągam wnioski z tego co piszecie. W sumie powiem tak: z większością sobie radzicie dobrze:) i jesteście na dobrej drodze:) ale...widze, że macie problem z LTR-em. No wiec ja swoją skromną osobą mogę służyć wam pomocą, ale może nie w początkach uwodzenia bo na tym się znacie:) raczej w LTR bo to wam przychodzi chyba z trudnością. No nie żebym próbowała zabić wasze ego, ja po prostu jestem szczera:) No więc chłopaki jakby coś to dajcie znać:) a jak nie skorzystacie to wasza strata:P A jakie mam kompetencje? Powiedzmy, że mam plusa że jestem kobieta:P a po drugie znam się trochę na ludzkiej psychice:P a dlaczego chce wam pomóc? Bo lubię facetów którzy wiedzą czego chcą;)
Pozdrawiam


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#2 09-02-2007 17:30:58

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

maleńka kobiety zawsze mile widziane ;D
LTR jak LTR jak trafisz na problem który
będziesz mogła rozwiązać to poprostu pisz
a swoją drogą sarguj z nami i również pisz
raporty FRy z swoich akcji
ta perspektywa od drugiej strony jest
przeważnie największym żródłem kalibracji
dla nas...

także maleńka let's sarge !

pozdr.

Offline

 

#3 09-02-2007 17:31:36

szpaku

Początkujący

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 7

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Witamy na forum. Napewno w wielu rzeczach będziesz pomocna. Współpraca zapowiada się myślę owocnie.

Offline

 

#4 09-02-2007 17:46:54

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

heheh:) no chłopaki najpierw musicie wzbudzić moje zaufanie:P nie pamiętacie podstaw?;P zobaczymy, jak będziecie grzeczni to może się podziele:P Ok FAM jak coś znajdę to napiszę swój pogląd:P Pozdrawiam i do boju Panowie;)


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#5 09-02-2007 19:41:10

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Witam pania na naszym forum

Zauwazylem cie juz przedtem jakis czas temu i sie wlasnie zastanawialem czy to przypakiem nie jest kobieta Chcialbym powiedizec ze bardzo mnie cieszy twoja obecnosc na forum bo breszcie bedzie mozna poznac opinnie z drugiej strony medalu ;] Twoje opinnie i komentarze zawsze beda mile widziane (tylko nie mysl sobie ze teraz ci slodze bo niestety tak nie jest <lol2> )

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#6 09-02-2007 21:00:07

Hamprey

Moderator

pisz moze dostaniesz :)
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 51

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

To moze byc bardzo ciekawe doswiadczenie dlatego tez witam na forum.


http://www.xlo.pl/~czyz.a/userbar.gif

Offline

 

#7 09-02-2007 21:14:08

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

A co tam ... welcome
Jest szansa na jeszcze ciekawsze dyskusje


No risk, no fun

Offline

 

#8 09-02-2007 22:08:02

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Coz... jeszcze ciekawsze dyskusje? narazie nie widzialem nawet zalazka jakiejkolwiek ciekawej dyskusji

Kobieta? jesli mam byc szczery to wiele razy pytalem kobiety o opinie o sprawy damsko-meskie (w LTR) i co? rownie dobrze moglem nie pytac bo slyszalem 'kazda kobieta jest inna, ciezko powiedziec' albo 'opowiedz cos jeszcze' albo ostatecznie dostawalem takie rady, ktore byly gorsze niz WSNowskie podejscie (kobiety sa w 100% wycwiczone w praktycznym podejsciu do LTR, zero teorii(no bo skad??)... tak jakbym kazal waz teraz opisal krok po kroku jak sie zawiazuje sznurowki bez dostepu do sznurowek i buta ciezko co? ...to tak jak pytac kobiety o pomoc w LTR)

tak powaznie? to bede pierwszym nijako nastawionym forumowiczem do calej tej 'rewelacji' ale witam

(ide jakis antispam zainstalowac, bo jak kobieta zacznie pisac to bede musial to filtrowac myslalem, ze chociaz na takim forum odpoczne od kobiet... ha ha ha )


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#9 09-02-2007 22:41:36

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

a tam jedna mniej jedna weicej ja juz 3em dałem linka do TU pewnie zaraz bedzie fala wyrzutow ;p
nawet nie wiece jak pozniej smiesznie jest jak sie spotykamy i obgaduje nieraz tego typu posty =>http://www.poradnikroku.pl/forum/viewtopic.php?t=3334
jaja jak berety...

a co do owej panny...nawet nie jestem pewien czy malenka jest kobieta (malo swirow i dzieci neo krazy po internecie?);p dlatego wole sie doradzac przyjaciolek...badz na wlasna reke rozwiazywac problemy...

no ale wyganiac nie bede, ale "calusem" nie przywitam

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (09-02-2007 22:41:56)

Offline

 

#10 09-02-2007 23:17:15

maleńka

Advanced

Zarejestrowany: 26-01-2007
Posty: 32

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Smoku dzieki  jakoś całusów nie chce narazie:P, nie zasłużyłeś sobie:P Co do podejscia kobiet do LTR to wiecie, tak to już jest że czasem nie potrafimy o tym mówić w teorii ale ja jako osoba która ma co nieco pojęcia o psychologii myślę, że mogę pomóc czasem bo interesuje mnie wasze podejscie właśnie konkretnie do LTR-u. A jak nie pomogę to chociaż przedstawie wam jakiś punkt widzenia;) Co do moich postów to Fufu nie bój się pewnie nie będzie ich tak dużo i nie mam zamiaru przedstawiać tego jak ja bym się zachowała tylko jakimi bodźcami kierują się kobiety. Tak trochę wiecie...o psychicznej stronie fizyczności:P hehe;) ale pamiętajcie jak nie chcecie to nie ma sprawy, nie będę się odzywać:P


"Kobieta - jedyna istota, która równocześnie jest pułapką, przynętą i tym, co tę pułapkę zastawia."
"Mężczyzna zakochuje się tak, jakby spadał ze schodów: to po prostu wypadek."

Offline

 

#11 10-02-2007 08:37:32

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

A Ty Wogenke to skad nagle wyjezdzasz z takim przepraszajacym tonem?? (a moze sie myle? )

Czlowiek uczy sie na bledach - bo to chyba najbardziej do niego przemawia czasem suche rady nie pomagaja jak w czlowieku zaczynaja buzowac uczucia
No nic, zobaczymy co z tego wyniknie

Ostatnio edytowany przez Fufu (10-02-2007 08:37:42)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#12 10-02-2007 09:45:07

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Tak szczerze to mi również z tego powodu wszystko bardzo jedno. Ale pozdrawiam!


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#13 10-02-2007 19:12:22

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

No proszę niewiasta na forum i jeszcze oferuje pomoc w sprawach LTR. Hmmm.... ciekawy jestem jak ta współpraca się potoczy..... bo rzadko spotyka się kobietę która sama z siebie chce pomóc facetom i to facetom którzy podrywają i uwodzą... Zalatuje mi to trochę kobiecymi gierkami... Może się mylę, ale w takich wypadkach - lepiej na początku zachować zasadę która obowiązuje za kółkiem - zasada ograniczonego zaufania.
Być może współpraca zacznie się układać, wtedy może przekonam się do Ciebie Maleńka.
W każdym razie tradycyjne "Witam na forum". 




dream maker


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#14 07-03-2007 14:57:57

EarthCitizen

Advanced

8369242
Skąd: Lost Heaven
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 19

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

witam... <ciekawi mnie owa współpraca > pozyjemy-zobacztmy

Pozdrawiam EC

Offline

 

#15 09-03-2007 14:39:04

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Czy to metero, rakieta nie to Kobieta Witaj !!!!

Wiewiór to moje pseudo zapamiętaj je bo niedługo....


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Ratunku! Kobieta na forum;P;P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com