Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 29-01-2007 15:40:23

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Społeczeństwo

Hmm natrafiłem niedawno na śmieszny problem...

Za pare dni w Gliwicach są warsztaty. I jak mówie znajomym, że na weekend jade do Gliwic na warsztaty uwodzenia to się pizgają ze mnie. W ogóle z samego faktu, że coś takiego istnieje.
Jak na razie rozwiązuje to w ten sposób, że mówie: "Tak masz racje myślałem, że dasz się wkręcić, tak na prawde to jade na warsztaty, których tematyką jest psychologia i działanie mózgu" i tutaj dostaje już czują do mnie respect i zawsze leci txt w stylu "Zajebiste, też bym się przejechał"

Jak rozwiązujecie takie problemy ?? Wiem, że powinienem mieć to w dupie co inni o tym myślą, ale irytuje mnie taka postawa nieuświadomionych debili


No risk, no fun

Offline

 

#2 29-01-2007 19:53:33

Versigo

Advanced

Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 34

Re: Społeczeństwo

Ja zwyczajnie ich olewam lub gdy nie skutkuje poprostu puszczam jakiś z moich massiv negów i działa


"Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety."

Offline

 

#3 29-01-2007 22:00:35

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Re: Społeczeństwo

najlepszym sposobem na zatkanie takich osob... jest po prostu poderwanie jakies zajebistej laski na ich oczach potem sie juz nie beda smiac ze sie interesujesz tym jak podrywac...

Offline

 

#4 06-02-2007 10:24:49

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Społeczeństwo

A po co im to mówisz????


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#5 06-02-2007 13:48:28

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Społeczeństwo

Co ja mam powiedzieć ? W połowie warsztatów do lokalu weszła moja przyszła ex i zaczęła słuchać.... Efekt "czemu mi nie powiedziałeś" ale dałem sobie radę - nadal mnie namawia na LTR i się zgadza żebym nauczał innych xD ... ciekawa reakcja


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#6 06-02-2007 14:02:16

Acid

Początkujący

Zarejestrowany: 03-01-2007
Posty: 4

Re: Społeczeństwo

Ja mam taką grupę znajomych ze studiów, że jak idziemy na balet to można coś odwalić. Ostatnio wyrywaliśmy laski na tekst o gejach Kupa śmiechu, fajnie się je wkręca i naprawdę jak się zrobi to umiejętnie to jest mega otwieracz. A jeden mój stary kumpel z podstawówki... "haha... ale śmieszne, wex przestań one się z Ciebie nabijają". A cały czas siedział na sofie Dawałem mu GRE i mówie\ę: Masz przeczytaj, a potem pogadamy. Ale on tam wie swoje. Ehh... szkoda mi go no ale co zrobić. :?

Ostatnio edytowany przez Acid (06-02-2007 14:03:12)


>>> Co Cię nie zabiję, to Cie wzmocni <<<

Offline

 

#7 06-02-2007 19:27:46

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: Społeczeństwo

taaa, też mam takiego kumpla w swoim otoczeniu:D

Offline

 

#8 01-03-2007 16:44:57

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Społeczeństwo

a ja mam znowu takiego ktory czyta i czyta (chociaz nei wiem czy jeszcze czyta - ale napewno przeczytal troche tych ebookow GRE TU itp)

ALE

nic z tym nie robi to jest dopiero poracha... a do tego excuzy jakich malo


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#9 02-03-2007 20:28:00

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Społeczeństwo

Wiecie co, zgadzam sie z wami z 200 %. Czytasz teksty, dajesz je kumplowi, mowisz poczytaj, troche zobaczysz co robisz zle. On mowi, a po co mi to ?. Ja teraz nikomu nie mowie czym sie interesuje, bo kazdy pozniej mysli, ze jak podejdziesz do kazdej laski to jest twoja i ja wybzykasz. To jest troche chore. Najlepiej sie nie chwalic. Potem twoj kumpel gada laska, ze czytasz takie teksty i bla bla bla. Zachowajcie to dla siebie.
Pieprzyc innych. Jesli nie chca, niech nie czytaja.
Zreszta jak powiesz ze interesujesz sie uwodzeniem, to inni kolesie mysla ze masz mega problemy z laskami.
Przeciez to jest rodzaj sztuki. Uprawiamy sztuke dla sztuki.

Offline

 

#10 02-03-2007 22:58:25

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Społeczeństwo

Najlepsze jest to ze jednego dnia im o tym mowie nic nie sluchaja a potem sami dochodza do tych samych wnioskow


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#11 03-03-2007 10:37:55

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Społeczeństwo

To samo .Co najgorsze jak podejscie jest nieudane to zaraz slyszysz pizganie kumpli "Ojjjj nie tym raaazem" .A jak sami siedli w kilku na jedna laske(w przenosni)  gadajac w klubie o szkole to myslalem ze zwymiotuje - poszedlem na dwor . Wrocilem moze po 10 minutach - siedzieli sami

Offline

 

#12 03-03-2007 10:47:41

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Społeczeństwo

Ogólnie staram się unikać rozmowy z excuserami o społeczności. Jako że mam wielu znajomych, którzy wiedzą o AleX'ie, od czasu do czasu mi się zdarza, że o coś tam pytają. Zwykle odpowiadam półsłówkami, bo po pierwsze i tak nie zaczają, a po drugie myślą (jak to excuserzy), że czytanie materiałów jak poderwać laskę jest śmieszne. Śmieszne jest jak się o tym mówi - ale jak to zadziala, wtedy biorą to na poważnie, chociaż i tak zrobia to na opak. Zawsze przytaczam im moją małą historyjkę, w której pojechałem trochę po jednej dziewczynie (coś tam o dziwce), a następnego dnia się z nią lizałem. To jest prawdziwa historia, dlatego już nikt się nie śmieje Poza tym mam to w dupie, czy ktoś mnie nazywa lamerem - ja sie dobrze bawię, a oni niech sobie narzekają na swoje popierdolone życie.

Pozdro

Offline

 

#13 03-03-2007 11:35:25

RAGE87

Advanced

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 50

Re: Społeczeństwo

heh, mam kumpla którego też chciałem wtajemniczyć ale on to zlewa, nie wiem może się przekona, bo teraz lasek nie umie podrywać, a jak chodzi do klubu to tylko żeby potańczyć samemu. Ale najlepsze jest to że kumpel ze studiów, który ma dziewczynę w rodzinnym mieście,(a studiuje kilkadziesiąt kilometrów od domu), jak powiedziałem mu o PU to teraz chce wyrywać laski ze mną


ŻYJMY SZYBKO
UMIERAJMY MłODO

Offline

 

#14 03-03-2007 13:45:26

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Społeczeństwo

Doprawdy rzadkość ;] zwykle to mowia ze "przeczytalem pare zdan i mialem niezla polewke"


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#15 03-03-2007 13:55:56

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: Społeczeństwo

Wlasnie dlatego coraz mniej mi sie podobaja wypady z kumplami
wiadomo kazdy z nas idzie po to aby poznac pare fajnych dziewczyn .I znacznie lepiej to wychodzi jak jestes w towarzystwie drugiej osoby ktora jest w tym samym celu.A gdy widizsz ze kumple sa zzerani przez excuzy to mimo wszystko czesc z nich zaczyna przechodzic na Ciebie

Dziwie sie ze tak malo postow jest w dziale "spotkania".Przeciez to najlepszy sposob aby sie dokształcac - wspolne wypady

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl