Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-01-2007 14:18:52

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

The Game...

1. Usmiechnij sie zaraz po wejsci do pomieszczenia. Zlokalizuj cel i uwazaj, zeby nie zlamac reguly trzech sekund. Podejdz bez wahania.
2. Wyrecytuj mrozony otwieracz (co znaczy mrozony...?), mozesz nawet uzyc dwoch albo trzech z rzedu.
3. Otwieracz powinien otworzyć stado, nie tylko cel. W trakcie rozmowy ignoruj cel. Jeżeli w stadzie są mężczyźni, skoncentruj się na nich.
4. Wyjedź sztuce z nega. Wykorzystaj jeden z negów z naszej puli. Na przykład: „To takie urocze; kiedy się śmiejesz, nosek ci się marszczy". Obróć to w żart na użytek stada. Gdzies byly negi na forum
5. Transmituj charyzmę na całe stado. Wykorzystaj opowieści, magię, anegdoty i poczucie humoru. Skoncentruj się na mężczyznach i mniej atrakcyjnych kobietach. Cel powinien w tym momencie dostrzec, że jesteś duszą towarzystwa. Możesz 
wykorzystać kilka mrożonych sekwencji, na przykład sekwencję fotograficzną* (Sekwencja fotograficzna polega na „przypadkowym" zaprezentowaniu koperty z „dopiero co wywołanymi" zdjęciami. Każde zdjęcie powinno zostać starannie dobrane pod kątem transmisji różnych aspektów osobowości sztukmistrza. Zestaw powinien zawierać zdjęcia z pięknymi kobietami, dziećmi, zwierzakami, sławnymi ludźmi, wygłupy z przyjaciółmi oraz dowód aktywności fizycznej, np. jazda na rolkach albo skoki na spadochronie. Sztukmistrz musi być gotowy do rozbudowania efektu zdjęcia błyskotliwą anegdotą.), ale koncentruj je na płotkach, nie sztuce.
ó. Strzel sztuce jeszcze jednego nega (wedle uznania). Na przykład, jeżeli też chce zobaczyć zdjęcia, powiedz: „Ale z niej nochal. Zawsze tak z nią macie?".
7. Zapytaj stado: „Skąd wy się w ogóle znacie?". Jeżeli sztuka ma faceta, wybadaj, jak długo. Jeżeli związek jest poważny, katapultuj się elegancko za pomocą: „Miło było was poznać".
8. Jeżeli nikt nie przyznaje się do sztuki, poinformuj stado: „Chyba trochę wyalienowałem waszą znajomą. Nie będzie wam przeszkadzało, jak teraz to nadrobię?". Odpowiedź najczęściej brzmi: „Jasne, jeżeli ona nie ma nic przeciwko". Jeżeli poprawnie wykonałeś poszczególne kroki, powinna się zgodzić.
9. Wyizoluj ją ze stada, mówiąc, że chciałbyś jej pokazać coś zabawnego. Usiądźcie razem. Jeżeli przechodzicie przez tłum, próbnie zakinetyzuj, prowadząc ją za rękę. Jeżeli poczujesz uścisk, to wszystko gra. Bądź wyczulony na miękkie piłki.
10. Usiądź z nią i przeprowadź czytanie z runów, test PPZ albo inny pokaz, który ją zaintryguje i rozbawi.
11. Powiedz: „Uroda jest pospolita, w odróżnieniu od energii i radości życia. Opowiedz mi, co takiego masz w środku, co wyróżnia cię z tłumu ładnych buź?". Jeżeli zacznie wymieniać cechy, to masz kolejną miękką piłkę.
12. Przestań mówić. Czy sztuka próbuje podtrzymać rozmowę pytaniem zaczynającym się od „No i?". Jeżeli tak, to dostałeś trzecią miękką piłkę i możesz...
13. Domknąć z cmokiem. Zapytaj znienacka: „Chcesz mnie pocałować?". Jeżeli okoliczności nie sprzyjają kontaktowi intymnemu, uruchom zegarynkę poprzez: „Muszę lecieć, ale widzę ciąg dalszy". Domknij ją z numerem i wyjdź.

Co wy na to :>

Ostatnio edytowany przez Wogenke (05-11-2009 12:36:01)

Offline

 

#2 22-01-2007 15:39:52

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: The Game...

He he. Stresciles cala The Game  . Napisales kompedium podrywu. Podryw w pigulce.

Czytalem Gre. Rozbawila mnie sytuacja o kobiecie, ktorą poderwal Style, ta z cuchnacymi nogami. He he. Smialem  sie z tego. Fajna pozycja, tylko czasami mysle, czy Style nie ubarwil tego ?. Przeciez jest pisarzem.
Fakt swietnie sie czyta. Kazdy musi to przeczytac.

Co do DVD, tez to mam. Ciekawy. Jednaw lepiej, jak by sie znalazlo wiecej akcji z klubow, na ulicy.
Mysle jednak, ze caly material, nalezy traktowac jako punkt odniesienia.
Swoista mape, twoich poczynan. Ktos juz pisal o tym na forach.
Bo jak wszyscy zaczna rzucac takie teksty, to wiadomo. Indirect jest swietny. Co do negów, wazna jest kalibracja i wyczucie. Czasami ladna laska nie ma takiego (bitch shield, chyba tak to sie pisze), jak sie wydaje.
Tak, negi to potezna bron, uzyta we wlasciwy sposob.

Moim zdaniem, nalezy brac, to co najlepsze jest dla ciebie. Powybierac sobie z Mysthery Method, BB, Shark, Style.
Z czasem kazdy wyrabia swoj wlasny Style ;D

Pozdrawiam.

Offline

 

#3 22-01-2007 16:32:08

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: The Game...

NLP, czy NLS. Tez fajna rzecz. Problem polega na tym, ze jak za czesto to stosujesz, laska sie moze polapac.
Fajnie dziala "wyobraz sobie", "czujesz". Sam to stosowalem, nie wiedzac jeszcze o NLS, czy NLP.

Mowilem:
-wyobraz sobie, ze lezymy na plazy, jest piekna pogoda.
-ty (czyli ona) przynosisz mi drinka (zawsze sie buntuja, mowia abym ja przyniosl )
-czujesz sie odprezona i zrelaksowana.

lecisz dalej z jakims bajerem. Trzeba byc elastycznym. Czasami mowie, ze lezymy sobie na trawie, w nocy, ksiezyc swieci. Wtedy nazywam ja ksiezycowa dziewczyna
Pijemy sobie czerwone wino.
Fajnie mozna wkrecac. Ja to robie w formie zartu. Zreszta jestem cocky & funny. Czasami walne jej nega . Niech nie mysli ze jest ksiezniczka
Naprawde roznie mozna wkrecac.


Te, "wyobrazenia", swietnie dzialaja na kobiety. Jak wprowadze ją w fajny stan, to pozniej jak przywoluje, haslo
ksiezycowa dziewczyna, albo inne, znowu wpada w to. Jakis rodzaj kotwicy.

Inna sprawa to gdy powiedzialem do laski:
-nie zakochuj sie we mnie, jestem nieodpowiednim facetem dla ciebie
po tym pocalowalem ja .
Ach te sprzeczne sygnaly

He he, efekt jest taki ze lata teraz za mna , i mowi ze mnie kocha, a przeciez ostrzegalem .

Kobiety uwielbiaja takie gierki . Tak samo szescian. Az sie prosza abys powiedzial co symbolizuje dany przedmiot, miejsce, itp, gdy przerwiesz to mowia nieeeeee. , no powiedz dalej

Najlepiej jest powybierac wszystkiego po trochu.

Pozdrawiam.

Offline

 

#4 22-01-2007 19:29:45

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: The Game...

Zick... popracuj nad patternami... bo jeżeli używasz ich dokładnie jak opisywałeś to ... najlepszy kąsek Ci umyka
Dopracuj pogłębianie patternów czyli np. Smak, kolor, zapach, dźwięk... wyobrażenia muszą być głębokie i kolorowe, żeby wejść w nie... ale co do samego tematu masz rację Przydatne sprawy


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 22-01-2007 19:38:34

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: The Game...

http://video.google.com/videosearch?q=ross+jeffries tu jest troche tego, sam nie ogladalem.

Ostatnio edytowany przez Fufu (22-01-2007 19:40:11)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#6 23-01-2007 01:02:50

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: The Game...

Wogenke ja np od czasu do czasu robie sobie manicure Czasem siostra mi zrobi jak jej piwo postawie
Nie wiem czy świadomie pytałeś o pedicure czy przypadkiem (pedicure jest dla stóp, a mani dla rąk
Generalnie mam delikatne dłonie i niefajnie wygląda jak skórki są pozrywane itp.
Ale to jest kwestia osobista, niektórzy będą się z tym czuli jak cioty, w każdym razie polecam choć raz spróbować i potem ocenisz sam


No risk, no fun

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Lubań LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ PonĂşkame samonosnĂŠ