Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:15:54

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

opener...

INDIRECT:
TATUAZ:
Hej, krotkie pytanie:
Co sadzicie o dziewczynach z tatuazami? Pytam, bo moja nastoletnia kuzynka chodzi od kilku miesiecy z tym dziwnym gosciem i wlasnie wymyslila, ze wytatuuje sobie jego imie na ramieniu, bo uwaza sie ze strasznie zakochana. Ja jestem przerazony, ale moze przesadzam.. Co uwazacie? (one zaczynaja rozmawiac, przerywasz im po chwili)
Klopot w tym, ze jestem jej starszym bratem i jestesmy bardzo blisko,
ale jak jej powiem by tego nie robila, ona bedzie chciala to zrobic jeszcze bardziej. Czy byscie wysluchaly swego starszego brata jakby ostrzegal was przed czyms takim?

Destroyer mezczyzn by b1aly:

(wykorzystywac w klubach)musze Ci cos powiedziec,czemu to robisz?Ona:co robie?widzisz powodujesz wyginiecie gatunku meskiego,jedni kolo ciebie tancza i tak chca Ci zaimponowac ze tak sie wyginaja az w koncu sie polamia,inni patrza sie na ciebie i tak sie slinia ze w koncu sie odwodnia,o nie musze ich uratowac!(chwytasz za reke i w tango)

PREZENT URODZINOWY:

Hej, mam tylko krotka chwile, ale chce znac wasza opinie. Moj kolega chodzi ponad 2 tygodnie z jedna fajna dziewczyna i ona w ten weekend ma urodziny. Czy wg was powinien jej kupic prezent?

one: jasne/tak/nie. bla bla.

Ty: bo chodzi o to, ze on nie chce, by ona czula ze za szbko sie tak angazuje, a z drugiej strony by myslala ze mu na niej nie zalezy.
Miedzy jednym a drugim jest rozmyta granica. A co wg was powinien jej kupic? Oczywiscie bielizna na tym stadium zwiazku nie wchodzi w gre.. Mam na mysli, ze kobiety uwielbiaja prezenty, jesli sa dobrze wybrane. To jest troche skomplikowane... (wystaw jezyk, badz zabawny).

- jesli powiedza jakis kaban, powiedz ze to tandeta i neguj.
- jesli to bedzie cos taniego, powiedz ze chcesz by bylo to ladniejsze niz opakowanie. Neguj.
- jesli bedzie zbyt drogie, powiesz ze chyba maja kopalnie zlota i znow neguj.

Gdy bedziesz zadowolony ze wstepu, odwroc sie i zacznij odchodzic, ale potem przekrec sie w ich strone tak jakbys zatrzymal sie przed nimi idac po cos innego, odwroc do nich glowe i zapytaj: a tak z ciekawosci, jaki byl najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostalas?

   Taniec z HB

Nie potrzebujesz winga. Robisz blyskawicznie i zdobywasz b. szybko social proof. Wchodzisz do klubu, wybierasz od razu najlepsza laske, podchodzisz i biorac ja za reke mowisz - wyglada na to, ze moich przyjaciol jeszcze tu nie ma.. a Ty nadajesz sie doskonale. I bierzesz ja na parkiet. Masz social proof po 30 sek. od wejscia na impreze. Szybka, konkretna akcja.

Na kiepski szkic

Bierzesz notatnik i ołówek i przyglądając się jednej kobiecie, rysujesz coś w notatniku spoglądając na nią co chwila, tak aż się zainteresuje, co tam rysujesz. Mówisz jej: "Twoje piękno zainspirowało mnie do prawdziwej sztuki", potem pokazujesz jej obrazek figurki z 5 kresek podpisany: Trochę Ładna Dziewczyna z Kawiarni 2006

  Materialistka:

Ty: „Czesc!!! Potrzebuje kobiecej opinii. Rozmawialem z kumplem i nie moglismy uzgodnic jednej wersji. Czy kobiety sa materialistkami? Bo wiesz... one tak bardzo uwiolbiaja i kochaja chodzic po sklepach nawet jak maja nic nie kupic. Wiec jak to jest?”

Ona: „Blebleble blebleble ble ble blebleble”

Ty [przerywasz]: „Bo widzisz... moja kolezanka powiedziala mi ze ma manie i jak czegos nie kupi to jest chora. Chodzi pózniej z migrena i marudzi caly dzien. Twierdzi ze zakupy powoduja u niej wiekszy relaks i odpoczynek. Jak to jest?”

Ona: „Blebleble blebleble ble ble blebleble”
Ty: „Widzisz w dodatku ostatnio wpadlo mi wrece jakies kobiece pismo i tam był jakis artykul w którym przeczytalem ze niektóre kobiety chodza po sklepach i nic nie
kupuja bo nie zabieraja ze soba kasy. Wiec po co przymierzaja te ciuchy? Jak to jest?”

Kto bardziej klamie?

Hej, krotkie pytanie - Wlasnie rozmawialismy z przyjaciolmi i nie moglismy sie zgodzic, kto bardziej klamie.. faceci czy kobiety? (Pozwalasz im na krotka gadke i przerywasz).
Ok, ale kto bardziej oszukuje, faceci czy kobiety? (Pozwalasz na krotka gadke i przerywasz). Niedawno bylem u fryzjera i w rece wpadlo mi babskie pismo, zdaje sie ze bylo to Cosmo, czy cos takiego, i tam bylo napisane, ze kobiety bardziej klamia i oszukuja..
(Pozwalasz na gadke i jedziesz dalej z attraction).
KOLEZANKA  SPOTYKA SIE ZE SWOIM BYLYM
Ty:co sadzisz o tym jesli moja kolezanka mimo ze ma chlopaka spotyka sie ze swoim bylym,czest do siebie dzwonia i ona ma jeszcze jeego zdjecia i dosc czesto sie widuja ,ona mowi ze to tylko tak po przyjacielsku?

KONTAKT OBCYCH LUDZI by b1aly(przystanki,autobusy,tramwaje,poczekalnie):

Hej musze Ci sie o cos spytac,powiedz mi dlaczego siedzimy obok siebie i nie zamienilismy ze soba nawet slowa a wiadomo ze rozmowa skrocila by nam oczekiwanie,ona ble ble,ale wiesz czy to nie jest takie dziwne ze rozmowa dwoch obcych ludzi to dla wielu bariera nie do przejscia a nawet tabu?otwieracz do ktorego mozna szybko i skutecznie dolaczyc nls:))
Slawne imiona by b1aly:
Sorki ale mam pewien problem i potrzebuje twojej pomocy,chodzi o to ze moj kolega ma 2 szczeniaki ,psa i suczke i chcemy im nadac jakies slawne imiona np.romeo i julia,moze masz jakies pomysly?


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 28-09-2006 00:29:57

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: opener...

Jak otwierać?

Zebrałem na jednej liście rzeczy, które powinniście zrobić kiedy podchodzicie do pięknej kobiety.




1. Miej w zanadrzu universalny opener


Openery sytuacyjne (np. "tłoczno tutaj" cyz "ładna portmonetka") żadko zadziałają
Pamiętaj !
Przeciętna dziewczyna zostaje otwarta ok. 5000 tysięcy razy przed Tobą (w polsce raczej nie   więc czasami można tą zasade ominąc) . Większość z tych 5000 facetów próbowało czegoś nudnego i sytuacyjnego.Użyj "puszkowanego" openera, czyli takiego, który był testowany wiele razy wcześniej z pozytywnym skutkiem, który znasz na pamięc i możesz użyć w każdej sytuacji !. Przerwij czytanie i idź się naucz takiego ! I to już !
Jeżeli chodzi o nastolatki...14-19 lat openery sytuacyjne są wysoko skuteczne sprawdzone





2. 3-2-1-IDŹ !


Zasada 3 sekund nie zostałą stworzona z byle jakich powodów. Kiedy widzisz dziewczynę, która Ci się podoba, idź. Otwórz jej grupę w ciagu 3 sekund. Jeżeli tego nie zrobisz zaszufladkują Cię razem z reszta frajerów, którzy tylko na nią patrzą. Kobiety lubią pewność siebie. Nie lubią być oglądane. Lubią spontaniczność. Włóczenie się, spoglądanie na nią, jest strasznie excuserskie i nieatrakyjne. Po prostu idź ! Przecież już masz opener w głowie!





3. Podchodź po łuku

Nie z naprzeciwka. Kiedy podbijasz wyprostuj się, ściągnij barki do tyłu, rozluźnij je i powiedz swoje. Jeżeli zrobisz to poprawnie Twoja wartość wzrośnie. Demonstrujesz, że nie potrzebujesz ich uwagi (aprobaty).
(zapamiętaj ten punkt, nie podchodź z naprzeciwka, ze swojego doświadczenia wiem, że po łuku jest lepiej)




4. Uśmiechaj się przy podejściu.


Nie szczerz zębów jak jakaś c*** tylko lekko się uśmiechaj w pierwszych sekundach. Śmiej się oczyma nie tylko ustami. (bardzo ważne...zwłaszcza dla początkujących...sam pamiętam jak miałem z tym problem)




5. Mów głośno i wyraźnie.


Każdy w grupie powinien słyszeć Twój opener. Otwieracz powinien być wypowiedziany na tyle głośno, żeby "przebił" się przez aktualnie prowadzoną przez nie rozmowe. (Nie chodzi o to żebyś krzyczał, ale żebyś mowił wyraźnie. W dalszych etapach uwodzenia możesz mówić troche ciszej...spowoduje to, że ludzie będą z zaciekawieniem słuchać...w ich oczach będziesz osobą opanowaną)




6. Nie pochylaj się.


Połączone jest to z pkt 5. Powineneś mówić tak głośno, żeby Cię słyszały bezproblemów gdy stoisz normalnie (lub pochylasz się do tyłu). (Bardzo ważny punkt...cieżar ciała trzymaj równo na dwóch nogach...nie przechylaj go pod żadnym pozorem na jedną nogę)




7. Zaangażuj GRUPĘ.


Nie mów tylko do dziewczyny z która chcesz się spotkać (do celu). Wciągnij cała grupę. Poświeć mniej uwagi dla celu.
(Twój cel jest najładniejszy w secie co znaczy, że ma najsilniejszą bitch shield, ułatwisz sobie zadanie początkowo podrywając gorsze sztuki w secie)




8. Neguj cel.


Im lepsza panienka tym szybciej powineneś ją znegować. Mystery otwiera negiem (tylko super laski ), neguje on w pierwszych 10 sekundach openera.





Trzymaj się tych zasad a powineneś przebrnąc przez pierwsza faze uwodzenia. Jeżeli zauważysz okazje jak najszybciej przejdź do drugiej fazy (zainteresowanie/atrakcja)






Chcę również przedstawić Wam pewne podstawowe wskazówki dotyczące mody i stylu.




1. Wyciągnij koszule ze spodni

Nie wkładaj galowej koszulki do spodni. Zaufaj mi.



2. Bądź wyższy

W sklepach znajdziesz wiele par wysokich butów. Kobiety lubią wysokich mężczyzn.
(w USA buty na koturnach u facetów może przejdą, ale w polsce raczej nie)



3. Spal t-shirt'y

Nie ubieraj białego t-shirt'u pod koszule. To już dawno wyszło z mody i nie jest zbyt sexowne
Odepnij dwa górne guziki Twojej koszuli (nie więcej !) i pokaż kawałeczek Twojej klaty.
Jeżeli na klacie masz kłębki włosów...zajmij sie tym. Pozbądź się rownież zapinanych
koszul z krótkim rękawem.
(moda się zmienia, więc nie bierzcie tego za bardzo do siebie)



4.Zajmij się błyskoteką

Kolczyki, pierścionki, kapelusze, tatuaże, naszyjniki, cokolwiek.
(ważny punkt )



5. Kup sobie fajne ciuchy (nie musząbyć markowe)

Po co masz wydawać 200 zł na markową koszule jak możesz kupić inna, też fajną za 50 zł?
Kupuj takie ciuchy w których dobrze się czujesz.



6. Usuń niepotrzebne włosy

Jeżeli masz zrośnięte brwi (lol) zgol je tak żeby wyglądały normalnie.
Włosy w nosie i w uszach nie są seksowne ! "Boczki" powinny być wyraźne i równe.
Większość kobiet woli ogoloną klatke piersiowa.Chcesz to ją ogol.
(Wacka też ogol z początku możesz czuć dyskomfort, ale każda dziewczyna Ci powie,
że woli ogolonego poza tym Wacek ogolony optycznie wydaję się większy )



7. Usuń Trądzik

Pierwsze co powineneś zrobić to iśc do dermatologa.
Następnie spróbuj  laser skin care lub makijażu, żeby ukryć wypryski.
Poproś koleżankę o pomoc wkupnie kosmetyków. Czyść skóre na noc.
(osobiście nie zrobiłbym makijażu, ale jak kto woli)



8. Wybiel swoje zęby.

To tanie i proste. Idź do dentysty. Nie kupuj
jakiś bajerów - pseudo wybielaczy. Bez excusów !



9. Trenuj !

Pierdol excusy ! Po prostu zrób to !



10. Zdejmij okulary

Okulary są sexowne na NIEKTÓRYCH mężczyznach.
Spróbuj szkieł kontaktowych lub chirurgii.
Savoy przez 8 miesięcy na swoich szkoleniach
spotkał wielu ludzi z okularami. Kazał im je zdjąć.
Tylko 2 gości wyglądało lepiej z okularami na nosie.
(Osobiście nie polecam noszenia okularów.
Sam MIAŁEM wade wzroku.Polecam książkę WILLIAM'A BATES'A
"Samoleczenie Wzroku" czy jakoś tak;)  u mnie zadziałało i wzrok się poprawił.
Nawet okulistka była zdziwiona)



11. Zrelaksuj się.

Zrobiłeś to wszystko? Bardzo dobrze. W tym momencie nie masz kobiety,
nie przejmuj się tym. Zrobiłeś wszystko co mogłeś ze sobą.
Dziewczyny to zauważą. Meżczyzna z wyglądu na 6 (w skali 1-10)
który dba o siebie (i wygląda jak 8 dzięki temu)
jest wiele bardziej atrakcyjny dla kobiet niż 8 który nie dba o siebie
(i zostaje z ratingiem 8)



Pozdro !
Tłumaczenie by SmokuKrK®


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#3 28-09-2006 16:39:50

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: opener...

Na wodę kolońską.
Podchodzisz do laski i mówisz ze potrzebujesz kobiecej opini na pewien teamt.... i nastpenie mówisz ze chcesz sobie kupić wodę kolońska i zastanawiasz sie która wybrac.... i następnie zaczynasz opisywac wody które Cie interesują. mówisz jedna woda jest subtelna i delikatna dla NAPRAWDE WYJATKOWEGO FACETA ( to dotykamy jej ramienia w celu załozenia kotwicy), ta woda ma w sobie jakis uwodzicielski duch i jest przepelniona wyobraźnią i bardoz mocno działa na lewą strone cialą na storne emocji i znowu dotykamy jej ramienia zeby wzmocnic poprzednio załozoną kotwicę.... Potem opisujemy druga wodę : a druga woda jest wyrafinowana i ostra.. dla NAPRAWDE SILNEGO I ZDECYDOWANEGO FACETA ( i mocno ściskamy jej dłoń w celu załozenia kotwicy), ta woda jest bardoz ostra intensywana i kojarzy sie z silnymi przeżyciami i dziala na prawą stronę ciała na storne kontroli i dotymamy jej ramienia kończac na dłoni i znów ja ściskając....

Jest tu zawarte kino + kotwice....
-----------
Helmud opener:
Podbijam z Shanonem do podwójnego seta (6 i 7) z standardowym helmudowym tekstem
Ja- hej dziewczyny słuchajcie potrzebujemy kobieciej opin na ppewien temat.
One-no spoko może pomożemy
Ja- słuchajcie, chodzi o naszego kumpla, przyszliśmy dzisiaj po niego ale jest z nim coś nie tak, jest cichy dziwnie się zachowuje i strasznie zesztywniał, ale mimo to postanowiliśmy go wziąć ze sobą.
one-tak?
Ja-poznajcie helmuda (wyjmuje patyk z kieszeni i pokazuję im go).
one-wybuchnęły śmiechem
Ja- jak widzicie nie jest z nim najlepiej, chyba spatyczał znacie jakieś kobiece sposoby na tą przypadłość?
one - nie znamy się na patykach
Shahon- dobra dziewczyny weźcie helmuda do ręki może coś zaradzicie.
one- (jedna nieśmiało wzięła helmuda do ręki)
Ja- czujesz jak helmud zesztywniał? masz zbawienny wpływ na patyki. Wysilcie teraz swoje wszystkie kobiece zmysły i pozytywną energię i wlejcie ją w helmuda.
one- ale to jest patyk (smiech)
Shahon- znacie bajke o pinokiu i dżepetto? pinokio też był patykiem.
one- smiech
Shahon- heh no widze że nie pomożecie tak wogole co tutaj porabiacie
bla bla bla wata nudowa
Ja- nie znacie się na patykach ale sympatyczne z was dziewczyny, fajnie byłoby się później spotkac i pogadać o pierdołach...

-----------------------
Anglik opener by Shahon
Teraz opiszę zajebiste otwarcie na anglika wymyślone przez SHAHONA.
shahon-excuse me girl, do you speak english?
laski- sorry no
shahon- no to pieruńsko szkoda myślałem że se z wami pogadam po angielsku. (powiedział to w gwarze śląskiej bo to w końcu sląski teren Very Happy)
laski- (wybuchnęły smiechem)
Później juz bardzo sympatyczna rozmowa, wiele razy wywołaliśmy i nich ostry śmiech, szkoda ze za 5 minut przybyli ich faceci i trzebabyło się ewakuować.
-----------
Fijko Method
Siedza na ławce dwi kobiety a my jestesmy z wingiem.
Albo ida dwie kobiety naprzeciwko nas jestesmy z wingiem i lapiemy eye contact.

Podchodzimy uzywajac takiego openera :

my " Czesc dziewczyny mamy pytanie"
one " jakie?"
my " Czy jestescie romantyczne?"
one (smiech badz usmiech)

a) jesli mowia " nie jestesmy"
to mowimy " aha trudno milego dnia" i odchodzimy
b) jesli powiedza "moze" mowimy "moze jest szerokie i glebokie, tak albo nie"
c) jesli powiedza "a czemu pytacie", "co to za pytanie" itp odpowiadamy
"Bo zastanawiamy sie cyz kobiety sa bardziej romantyczne od facetow"
i tutaj nawiazuje sie krotka gadka po ktorej one stwierdzaja czy sa czy nie sa a jesli tego nie powiedza to sami w koncu pytamy" to jak jestescie czy nie?"
d) ostatni wariant odpowiadaja "tak","chyba tak" to jednoznaczne i wtedy wyjedzamy ztextem
"w takim razie co powiecie na mily romantyczny spacer przy blasku ksiezyca dzis wieczorem?"

zamiast tego mozna powiedziec " A gdybysmy was zaprosili na romantyczny spacer przys swietle kseizyca to odmowilybyscie?"

zgadzaja sie ustalamy miejsce i gozine i bierzemy numer tele.
odmawiaja mowimy " to jednak nie jestescie romantyczne"
cos tam odpowiadaja i najwyzej ustalamy inny termin.

Moim zdaniem to dobry patent lepszy niz zaczepianie kobiety i pytanie o kolor a potem branie od niej numeru. bo po 1 kobieta nie wie po co ci jj numer po 2 nawet jak da i zadzwonisz po 2 dniach to najczesciej cie oleje.

A w tej metodzie jest wazne aby umowic sie jeszce tego samego wieczora wiec najlepiej szukac ofiar w godzinach 12 - 15.
MIejsca? najlepiej parki , centa handlowe, centrum miasta.

Jest opcja ze sie zgodza ale nie przyjda bez uprzedzenia badz napisza ze nie moga. co robimy? Dzwonimy po 30 minutach i pytamy co sie stalo i mowimy by wtakim razie przyszly np za dwa dni najlepiej jeszce bierzemy numer gg.

Aha i bardzo wazne kiedy widzimy ofiary z daleka to pozorujemy zawizeta rozmowe z wingiem czyli idizemy twardo zagadani i w pewnej chwili dostrzegamy laski zasada 3 sek i podchodzimy. Robimy tak po to by nie wygladalo na to ze lazimy z mysla o wyrywaniu dupek. Dajewmy im do zrozumienia ze to bylo spontaniczne podejscie.
----------
Burek
Ty: Sorki nie widzialas moze Burka, nie przebiegal tedy?
Ona: eee nie LUB eee a jak wygladal? (niewazne co powie, nawijasz dalej)
Ty: uciekl mi i teraz sie martwie i wszedzie go szukam!
Ona: noo... bla bla.. (niewazne co powie, nawijasz dalej)
Ty: tak wesolo merdal ogonkiem, ma taki czerwony pyszczek...
Ona: bla bla bvla (niewazne co powie, nawijasz dalej)
Ty: normalnie stalem sobie i chwile sie zamyslilem sobie wyobraz a on urwal mi sie ze smyczy i jak sie odwrocilem juz go nie bylo!
Ona: bla bla
Ty: strasznie szybko biega... dlatego sie martwie... bo.. jak sie przewroci na grzbiet to nie moze wstac.... i co to bedzie jak sie teraz gdzies nie daj Boze przewrocil i jeczy???
Ona: bla bla... pozadane: ale jak to? pies?
Ty: ale jaki pies?! ja mowie o Burku! moim zolwiu! LUB (jak nie powie nic) odpalasz: ale na pewno go nie widzialas? mial nawret napisane czerwona farbka imie "Burek" na skorupie?!
---------
Pozdro

Offline

 

#4 11-10-2006 15:19:49

Bartol

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 5

Re: opener...

"Cześć. Potrebuje kobiecej opini. Otóż mój przyjaciel chodzi z pewną dziewczyną od 2 miesięcy i zaniedługo są jej urodziny. Chce jej kupić bieliznę, a nie wiem jakie ona ma wymiary. I teraz sie zastanawiamy, czy lepiej kupić troche za małą bieliznę, czy może trochę za dużą. Jak myślicie?"

I tu mamy dwa wybory, bo jak powią, że za małą to można odp. a co jak go oskarży o to że ma ją za anorektyczke.
A jeśli powią, że za dużą. To można odp. a co jak go oskarży o to że ma ją za grubą dziewczynę.

Offline

 

#5 10-02-2007 08:31:42

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: opener...

jeżli chodzi o skuteczne otwieracze, które nigdy mnie nie zawiodły to mam takie 2:
1. Na krówkę, albo coś równie słodkiego
podchodzę do laski na pewną odległość(dość blisko)  i zaczynam się na nią gapić, w pewnym momencie kiedy odwazjemnia spojrzenie i z jej oczy da się wyczytać ''czego ode mnie chcesz??'' , wtedy ty powoli wyjmujesz z kieszeni krówkę i częstujesz ją. Jakie to ma zalety? Kto nie lubi krówek?;] (no chyba że trafisz na diabetyka) Jeżeli ona się poczęstuje, to zaczynam mówić jak to niebezpiecznie jest brać słodycze od nieznajomych, a potem jakaś dowolna sekwencja:)
2. Otwieracz na jakiś kawał:
Nie podam przykładu kawału ale schemat wygląda tak
On: Cześć!!(kontakt wzrokowy i uśmiech)
Ona: Cześć
On: Lubisz się śmiać? (kto nie lubi?)
Ona: Jasne
On: To opowiem Ci kawał
Ona: Dajesz!
No i tutaj kawał a potem sekwencja:)

no to tyle ode mnie"_

Offline

 

#6 17-06-2007 12:35:15

Pill

Początkujący

Zarejestrowany: 08-06-2007
Posty: 7

Re: opener...

1. Cześć.  Mój kumpel jest fotografem i pracuje z modelkami. Żeby zrobić dobrą sesję musi je poznać, wiedzieć czym się interesują i znać ich charakter więc zabiera je na obiad albo kawę. Jego dziewczyna jest o to bardzo zazdrosna i kazała mu wybierać między pracą a nią. Jak myślicie, co powinien zrobić...

Laski rajcują się fotografią więc dobrze na to reagują. Można pociągnąć to dalej...


2. Cześć. Razem z kumplami chcemy zorganizować wieczór kawalerski naszemu przyjacielowi. Chcemy mu zamówić tancerkę, ale dowiedziała się o tym jego narzeczona i nie dała mu pozwolenia. Myślicie że ma rację ?

Offline

 

#7 17-06-2007 14:24:41

methodman

Początkujący

Zarejestrowany: 23-01-2007
Posty: 2

Re: opener...

Siema chłopaki!!

Jeśli chodzi o openery to niezawodna jest sekwencja z pieścionkami. Nie wiem czy ktos juz to zna .. może nawet gdzieś jest na forum( ja nie widziałem ) . Tą sekwencje można wykożystywac również w póżniejszejfazie podrywu z doswiadczenia wiem jednak, ze mistrzowsko działa jako open. Do rzeczy...

  Jeśli zaobserwujesz , ze dziewczyna ma pierscionek ( a większość ma ) podchodzisz i patrzysz się jej na rękę. Pózniej powoli łapiesz kontakt wzrokowy i  pytasz czy zawsze nosi pierscionek na tym palcu. Coś tam zawsze odpowie , ale Ty ciągniesz dalej. Mówisz: " Wiesz bo ostatnio duzo interesowałem się kultura antyczną ...  W staroztynej Grecji wieżono ze to na którym palcu nosisz pierścionek symbolizuje danego boga"  Teraz przechodzisz do opisu...  jak dziewczyna dobrze na Ciebie reaguje mozesz zastosować nawet lekkie kino łapiąc ją delikatnie za reke. Przy opisie podajesz jaki palec odnosi sie do jakiego boga opisując jednocześnie cechy tego boga jednocześnie przyporządkowując te cechy twojemy targetowi.  I tak:
-Kciuk symboliuzuje ZEUSA , czyli najptęzniejszego z bogów cecgującego sie władztwem ,  siła charakteru itd.. czyli jestes osobą władczą, mocno stąpającą po ziemii nadawalabyś sie na szefową itd...
-palec wskazujący ATENA czyli waleczność, hard ducha opiekunczość itd..
-palec środkowy NEPTUN czyli indywidualizm , kreatywnośc itp
-palec serdeczny DIONIZOS czyli rozrywkowość, optymizm, enuzjazm itp
-mały palec ENEGEJDA czyli opiekunczość troskliwość itp itd..
TO jakich bogów i jakie cechy bedziesz zestawiac zależy tylko od Ciebie .. ja dałem tylko krótki przykład
Dobra rada: koncentruj się na pozytywnych cechach jeśli opisujesz cechy targetu

Ogólnie fajny sposób... dobrze działa np .. na barmanki.

To sie nazywa "ring story"
http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=181

Ostatnio edytowany przez AleX (17-06-2007 15:37:23)

Offline

 

#8 25-07-2007 12:00:36

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: opener...

Czytając (a raczej przeglądając, bo za nowych rzeczy tam nie znalazłem) archiwum Stylelife Challenge natknąłem się na ciekawy otwieracz; moje tłumaczenie:

The Evil Opener
by Savasadmin

Otwieracz ten powstał na miesiąc przed pojawieniem się Stylelife Challenge.
Zobaczyłem w barze trzy laski siedzące na kanapie.

Ja: Hej dziewczyny, możecie wyświadczyć mi przysługę [w oryginale było "Excuse me" zamiast "hej"]
Nie czekając na odpowiedź
Ja: Właśnie odebrałem telefon od znajomego, który powiedział mi że zgubił klucze gdzieś w tym miejscu. Czy mogłybyście wstać na sekundkę, żebym mógł poszukać?
One: Gdzie? Tutaj? Na kanapie?
Ja: Tak, tutaj. To zajmie mi tylko sekundkę.

A więc wstały. Dwie z nich zaczęły szukać tych kluczy, natomiast ja rozsiadłem się wygodnie na kanapie i z uśmiechem patrzyłem jak one szukają. Nawet nie miałem zamiaru szukać tych kluczy
Jedna z nich zaczęła się śmiać, druga powiedziała:
Ona: Nie zmienimy miejsca... Usiądziemy wokół Ciebie.

Potem jedna z nich powiedziała mi że dobrze że to zrobiłem, bo się już nudziły.

Notka Styl'a: Kocham to, ale trzeba to robić ostrożnie. Jeśli masz mało doświadczenie w polu, wtedy może być z tego niewypał

Pozdro

Offline

 

#9 27-07-2007 12:52:14

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: opener...

Podoba mi sie Dzisiaj idzie w test

edit:

Evil opener sprawdzony wczoraj w nocy Akcja zakonczyla sie goracym KC z Polka (Renata) przy secie 3 dziewczyn. Efekt naprawde fajny chociaz bylo widac zmieszanie kiedy usiadlem, a one niewiedzialy co jest grane Ogolnie polecam - fajna akcja


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,hi8,minidv,betacam,magnetof