Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha IntensywnySerdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia


#1 15-01-2007 18:52:59

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Erotyczny dotyk

Masaż erotyczny to najpiękniejsza gra wstępna, to erotyczna gra zmysłów. Ciało poddane masażowi staje się odprężone, ciepłe i pełne pożądania. Delikatne pieszczoty, głaskanie swoich ciał nie zawsze muszą kończyć się stosunkiem, nie zawsze prowadzą do zbliżeń, gdyż sam dotyk jest tak niezwykłym przeżyciem jednoczącym partnerów.

Zmysłowe odprężenie

Erotyczny masaż to idealny sposób na odprężenie po ciężkim tygodniu, świetny sposób na romantyczny wieczór, kiedy kochankowie mają wreszcie czas tylko dla siebie. To moment, w którym mogą się do siebie zbliżyć i jeszcze lepiej poznać swoje ciała.

Dotykanie każdego centymetra ciała partnera, dreszcz emocji i przyjemności, jaki towarzyszy delikatnemu ugniataniu i masowaniu skóry, to wszystko jest wspaniałym, erotycznym przeżyciem.

Doskonałym wstępem do masażu może być wspólna kąpiel bądź prysznic w aromatycznej, pachnącej wodzie. Wzajemne mydlenie się, oblewanie wodą sprawi kochankom wiele przyjemności. Dobrze jest wcześniej zaopatrzyć się w aromatyczne olejki zapachowe lub płyny do kąpieli czy pod prysznic, które obydwoje lubicie.

Stwórz intymną atmosferę

Aby masaż przyniósł jak najwięcej satysfakcji, warto wcześniej zadbać o odpowiednią aranżację pokoju, przygotować olejki do masażu i wszystkie akcesoria, które mogą się przydać. Można więc zapalić świece (jeśli lubicie, to zapachowe), włączyć łagodną muzykę.

Nie zapomnijcie o oderwaniu się od świata zewnętrznego, zamknijcie więc drzwi, wyłącznie telefony, radio i telewizor. Bądźcie tylko dla siebie, niech nic poza wami nie istnieje. Przyda się na pewno delikatny materiał, którym można gładzić swoje ciała, długie pióro do tego samego celu.

Jeśli chcecie wprowadzić więcej erotyzmu i podniecenia, możecie chustką zawiązywać oczy albo nawet użyć kajdanek, aby partner mógł skupić się tylko na swojej przyjemności. Oczywiście, wszystko wymiennie, najpierw jedno, potem drugie.

Maksimum przyjemności

Aby masaż sprawił przyjemność, musi być wykonywany ciepłymi, miękkimi dłońmi. Chłodne ręce sprawią więcej bólu niż przyjemności. Należy również pamiętać, aby niczego nie robić na siłę.

Jeśli któreś z was nie lubi dotyku w pewnych miejscach, bądźcie ze sobą szczerzy i mówcie sobie o tym. Mówcie też o tym, co sprawia wam najwięcej satysfakcji. Niektórzy uwielbiają masaż stop, inni łydek, a innym największą radość sprawi delikatne ugniatanie pleców, czy pośladków.

Otwórz się na partnera

Do takiego masażu nie jest potrzebne profesjonalne przygotowanie. Wystarczy wrażliwość na potrzeby partnera, chęć odnalezienia tego, co sprawia największą przyjemność i skupienie się na swoich wzajemnych reakcjach.

Róbcie to, co sprawia wam radość, dotykajcie się tam, gdzie lubicie. Nie potrzebny jest specjalny scenariusz ani podpowiedzi, gdzie zacząć, a gdzie skończyć. Tu potrzebna jest fantazja i poddanie się impulsowi chwili.

Zapomnijcie o całym świecie i zajmijcie się sobą. Najpierw jedno niech skupi się na ciele drugiego. Pamiętajcie, że erotyczny masaż to przede wszystkim wsłuchiwanie się w ciało partnera. Dotykanie tam, gdzie najbardziej lubi. Delikatny masaż karku, pleców, pośladków, nóg, stóp... i całego ciała, nie wyłączając tych najbardziej intymnych części ciała.

Nie należy zapominać także o delikatnym masażu twarzy. Niezwykle podniecający jest masaż płatków uszu. Do masowania nie musicie używać wyłącznie rąk. Z pomocą przyjdą także apaszki z delikatnego materiały, pióro, wibrator, a także usta i język... Całowanie, delikatne podgryzanie i pieszczenie językiem całego ciała, czy może być coś bardziej podniecającego?

Po masażu możecie pieścić się nawzajem, kochać się albo po prostu obejrzeć ulubiony film i zjeść romantyczną kolację. Na pewno obydwoje poczujecie się odprężeni i szczęśliwi.

Dotyk to nie tylko zwykły masaż, to także wzmaganie poczucia bezpieczeństwa i pokazywanie sobie wzajemne, jak bardzo się kochacie.

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cheap money lenders adwokat gniezno busy Bruksela zaproszenia na komunię dla dziewczynki www.wyposazenie-wnetrz.org.pl