Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-11-2006 15:43:06

cold

Początkujący

Zarejestrowany: 03-11-2006
Posty: 3

[BL] potrzebna pomoc ;-/

Cześć , nie wiem gdzie można założyć taki Temat , ale jest mi to potrzebne .
Chodzi o to , że jestem po wypadku , mam problemy z prawą nogą , przez co poruszam się za pomocą kul .
Jeszcze jakiś czas będę musiał z nimi zostać ;/ ehh , czy da się coś z tym zrobić ? taki BL z góry jest spalony , ręce zajęte .
Nie mam z tego powdou zbytnich excusów , ale może macie jakiś pomysł jak można to wykorzystać na dobry sposób

pozdrawiam i dzięki za pomoc , jeśli to zły dział to przeniescie to gdzieś .

Offline

 

#2 04-11-2006 16:48:14

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Re: [BL] potrzebna pomoc ;-/

he... ja cos kolo miesiaca temu wyciagnolem noge z szyny najwazniejesze zebys ty sam nie czul sie niekonfortowo z tego powodu.... zawsze mozesz ulozyc jakas smieszna historyjke z tym zwiazana, albo jakis opener w stylu czesc dziewczyny jak myslicie w skali od 1 do 10 jak seksownie wygladam w nowym bucie traktuj to z duzym poczuciem humoru a inni zrobia to samo i nie bedze problemu, pamietam jak raz wsiadalem o kulach do tramwaju i sie wygrzmocilem jakas laska pomagala mi sie pozbierac potem powiedzialem: dobrze, ze jestem taki zwinny bo to sie moglo by zle skonczyc rozesmialismy sie i gadka sie potoczyla

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com hotelstayfinder.com