Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-09-2006 20:34:32

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Sprawy organizacyjne

Nie jestem zarozumiałym adminem, ale z drugiej strony nie jestem również kimś kto toleruje syf i chaos tak jak na forum Tajemnic Uwodzenia   Zresztą moderatorzy będa mi pomagać Regulamin jest u góry, w dizale "Zasady".

Jeszcze dodam parę rzeczy:

1.Bardzo proszę, nie powtarzaj isteniejących już tematów. Nie dostaniesz bana za takie coś, ale jeśli będziesz robił to regularnie to możemy sie wkurzyć
2.Nie prowokuj kłótni. Tutaj mamy sobie nawzajem pomagać.
3.Jak najmniej teorii, jak najwięcej praktyki. tylko w ten sposób nabierzemy odwagi i doświadczenia.
4.Bądź z nami szczery - jeśli nie podrywasz, boisz się i czekasz aż wyjdzie jakiś super produkt to przyznaj się - to żaden wstyd. Tutaj nie chodzi o to żeby udawać kogoś doświadczonego. Ten kto dużo praktykuje, ten praktykuje. Kto mało praktykuje lub wogóle niech się przyzna, to mu pomożemy w osiągnięciu sukcesu. Niech nie będzie teoretykiem który każdemu "radzi" bazując na przeczytanych teoriach.

Tutaj radzimy bazując na naszych doświadczeniach/błędach a nie na teoriach!!! Bo ktoś poradzi to co gdzieś przeczytał a sam tego nie przeżył to wtedy nie jest żadna porada. Trzeba udzielać rad na zasadzie "hmmm ja miałem podobną sytuację i poradziłem sobie tak i tak/i popełniłem taki i taki błąd" a nie "czytałem xyz i poradzę mu tak jak tam pisało, mimo iż tego nie próbowałem."  To forum ma większy nacisk na praktykę. Piszcie sowje pomysły

Offline

 

#2 28-09-2006 20:37:24

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Sprawy organizacyjne

SmokuKrk wpadł na świetny pomysł - linki w jednym temacie do najważniejszych materiałów w danych działach - można to zatytułować "Spis Treści". Dzięki temu nie będzie problemu jakie materiały przykleić, a jakie nie. Poza tym w każdym dziale mogły być przyklejone tylko 2 tematy - "Regulamin" i "Spis treści". To zapobiegnie zamieszaniu.

Pozdro

Offline

 

#3 28-09-2006 20:58:51

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Sprawy organizacyjne

Ja mogę się tym zająć więc nie ma problemu.

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Prievidza a okolie Sme przegrywanie kaset vhs łódz