Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Uwodzenie
  •  » zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

#1 08-10-2008 14:23:03

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

post pisany przeze mnie, poprawki wprowadzone przez Nargela, enjoy :grin:


Ile razy miałeś tak że rozmawiałeś z kobietą, ona była naprawdę śliczną dziewczyną, bardzo Ci się podobała, być może nawet rozpocząłeś rozmowę z nią otwarciem bezpośrednim, powiedziałeś jej że jest śliczna i że zamierzasz ją poznać, ona podczas otwarcia się ucieszyła, ale z każdą kolejną chwilą interakcji ta magia gdzieś uciekała?
A może zdarzyło Ci się rozmawiać z kobietą o naprawdę cudownej urodzie, ale czułeś że musisz ukrywać przed nią to że ona Ci się naprawdę podoba by ją zdobyć?

Podczas ostatniego weekendu, w międzyczasie trwania Zarywu, zrozumiałem pewną rzecz. Jeśli kobieta w Twoim towarzystwie poczuje się naprawdę wyjątkowo, kobieco, poczuje że Ty widzisz w niej naprawdę piękną kobietę to wtedy zapamięta Cię na długo, to jak na nią patrzałeś, jak jej dotykałeś, jak mrużyłeś oczy by się lepiej skupić na jej pięknym głosie. Jest to prawdopodobnie najbardziej naturalne podejście do uwodzenia, widzisz to podejście w filmach, melodramatach, romansach które kobiety czytają.
Ile razy widziałeś w jakimś filmie sytuacje w której mężczyzna wchodzi do baru pełnego ludzi i dostrzega w drugiej części lokalu piękną kobietę, zaczyna na nią patrzeć a po jego oczach, sposobie w jakim on na nią patrzy widać że w nim rodzi się uczucie podziwu, pożądania, miłości do tej kobiety, on dostrzega w niej prawdziwe piękno którego nie dostrzegł nikt inny w tym miejscu, z jego oczu bije ciepło i miłość do tej kobiety, i mimo tego że jest tam masa innych ludzi ,którzy dzielą kobietę i mężczyznę ona również dostrzega ,że on na nią spogląda, ona wyczuwa to ciepło które od niego płynie i skierowane jest wprost do niej. Kobieta w tym momencie czuje się wyjątkowa, ona wie że nikt inny nie spojrzał na nią w ten szczególny sposób, może myśleć że ten mężczyzna dostrzega w niej coś więcej niż każdy inny w tym barze.

W rzeczywistości ma się to tak że gdy jesteś w jakimkolwiek miejscu gdzie są kobiety, i masz ochotę spędzić czas w towarzystwie miłej, pięknej kobiety, chcesz poczuć magię która rodzi się między wami to stwórz tą magię, jeśli Ty sam poczujesz się wyjątkowo w towarzystwie pięknej kobiety, zaczniesz już przed podejściem zauważać w niej cudowne cechy jej urody, sposób w jaki się uśmiecha, śmieje, to jak się porusza lub jak jej włosy ślicznie się poruszają gdy ta idzie, popatrz na nią przez jakiś czas i poczuj w sobie, w środku że jest to piękna kobieta, niech ona szczerze Ci się spodoba, szczerze poczuj do niej sympatie, miłość, pozwól jej to zauważyć, pozwól jej zauważyć że zwróciłeś na nią swoją uwagę bo jest prawdziwie piękną osobą, jest kobietą a każda kobieta jest piękna, musisz tylko znaleźć w niej coś wyjątkowego, gdy to poczujesz to podejdź do niej i jej powiedz jak na Ciebie zadziałała, że Cię zamurowało, że czujesz jak nie możesz się ruszyć, że ciarki Cię przechodzą, że jest śliczną, naprawdę śliczną osobą i że będziesz najszczęśliwszym mężczyzną w tym miejscu gdy będziesz mógł ją poznać :smile:
Tak naprawdę jeśli szczerze poczułeś w sobie miłość do tej kobiety, nie do jej ciała, cycków, dupy czy czegokolwiek takiego, lecz poczułeś prawdziwą miłość do kobiety jak do drugiego człowieka to ona bedzie zachwycona, będzie czuła jakby słońce na nią padało. :smile: Cały czas podczas podejścia jak na nią patrzysz, uśmiechasz się lekko i Twój wzrok wyraża emocje które właśnie w Tobie się wytwarzają, niech Twój wzrok wyraża uczucie ciepła które z Ciebie bije, uczucie naturalnej miłości do drugiego człowieka, uczucie pojednania, czujesz, że naprawdę darzysz tą kobietę sympatią i że nigdy by nie pojawiła Ci się myśl by ją jakoś skrzywdzić, po prostu sprawia na Tobie tak wspaniałe wrażenie że chcesz porozmawiać, poznać ją i przekonać się jak cudowną kobietą ona w rzeczywistości jest. Powoli nie śpiesząc się. Zobaczysz jakie napięcie się wtedy buduję, a zdanie: powoli, nie śpieszy mi się, chcę się Tobą delektować. Powoduje taki wzrost napięcia, że ten niewinny początek zmienia się w gwałtowne zapoznanie.

Oczywiście nie ma tu mowy o błaganiu o coś, o suplikacji czy jakkolwiek chcesz to nazwać, jeśli robisz to jak mężczyzna, patrzysz na nią oczami z których bije prawdziwe ciepło i jednocześnie prowadzisz ją, bierzesz za rękę, za ramię i mówisz: chodźmy na chwilkę tam, chce Ci coś pokazać/chce z Tobą gdzieś usiąść i napić się kawy to ona będzie szczęśliwa że spotkała mężczyznę jak Ty.

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że zaczynasz kochać i podziwiać wszystkie kobiety. Może to być pani w sklepie u której kupujesz bułki, będąc następnym razem w tym sklepie i kupując bułki rozluźnij się przez chwile spójrz na tą panią, która sprzedaje i dostrzeż jak ona jest piękna, na pewno w jej twarzy znajdzie się coś co Ci się spodoba, czy to jak mruży oczy czy to jak kości policzkowe uwydatniają jej rysy twarzy i spójrz na nią tym wzrokiem który szczerze podziwia piękno kobiety, ona zauważy to, poczuje tą emocję ciepła i piękna którą właśnie obdarowałeś ją i naprawdę będzie szczęśliwa :grin:

Możesz również robić to samo z mężczyznami, to nie jest żart, prawda jest taka że dzięki takiemu sposobowi patrzenia na ludzi, wszystkich ludzi możesz bardzo dużo zyskać, jednak najważniejsze to nie skupiać się na zyskach lecz na wewnętrznym oraz zewnętrznym pięknie człowieka :grin: Mówisz jej te wszystkie rzeczy, patrzysz na nią w ten sposób, nie dlatego by wywołać jakiś efekt u niej. Ale po to, że chcesz się z nią podzielić swymi uczuciami swoim wnętrzem, swoimi marzeniami i swoim życiem.
O tym co jadłeś na śniadanie i jak bardzo Ci to smakowało, że jeszcze teraz czujesz ten przyjemny smak, pytając się jej czy tak samo odczuwa przyjemność gdy coś je. (Nie mogłem się powstrzymać )

Nargel, człowiek który pomógł mi to wszystko zrozumieć powiedział mi również, oraz pokazał że jest prawdą następującą rzecz, gdy masz przed sobą kobietę otwartą, która naprawdę wiele przeżyła i mogłoby się wydawać że nie sposób byłoby ją zawstydzić wtedy jedyną drogą by ją onieśmielić to naprawdę poczuć do niej miłość, zauważyć w niej prawdziwe piękno i pozwolić jej czuć się naprawdę piękną i wyjątkową kobietą. Ona może spojrzeć w lustro i widzi że jest śliczna, dobrze ubrana, ale jeśli Ty spojrzysz na nią wzrokiem wyrażającym zachwyt oraz ciepło które naprawdę czujesz to ona poczuje się onieśmielona ponieważ nikt inny nie sprawił że ona się poczuła naprawdę podziwianą kobietą. :grin:

Nie wiem czemu, ale gdy jesteś po spożyciu alkoholu lub zmęczony fizycznie, nie potrafię obdarować kobietę takim uczuciem, możliwe, że jest to brak przepływu odpowiedniej energii.

Jednego jednak jestem pewien, musisz sam przed sobą przyznać, że jesteś niewolnikiem kobiecego piękna. Ulegasz mu i jest dla Ciebie czymś co podziwiasz. Szczerze podziwiasz w każdej kobiecie. Następnie uczysz się słuchać siebie. Swoich uczuć i wyrażasz je. Gdy kobieta choć niesamowicie piękna robi Ci testy sprawdza Cię, jak się wtedy czujesz? Jak by Ci nie wierzyła a mnie rani, że ja obdarowuje ją taką szczerością tak potężnym uczuciem, a ona tak postępuję. Zabieram to uczucie i mówię jej o tym, że mnie rani i sprawia mi ból. Widząc jak działa ona na Ciebie poprawi się. Jeśli się jednak nie poprawi, to ja nie chcę dzielić moich uczuć do takiej kobiety. Może kiedyś zrozumie.

Offline

 

#2 08-10-2008 17:49:36

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Re: zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

świetny post czytałem go ze 2 razy. naprawdę podoba mi sie takie podejscie do uwodzenia. Szczerość i czyte intencje od samego początku. Ta niesamowita aura romantyzmu i wyjątkowosci. Chyba dużo czytałeś Zana.
Trochę zajmuje dojście do takiech wnosków ,potrzeba naprawdę silnego inner gamr i ramy. Ale jęśli już ktoś zrozumie o co w tym chodzi, spojrzy w siebie i w pełni otworzy się na emocje płynace ze swojego wnetrz to naprawdę potęrzne narzędzi które przydaje się nie tylko w uwodzeniu ale w całym życiu. Kobiety dostrzegają twoją autentyczność i cały ten emocjonalny przekaz i to je naprawdę pociąga i kręci.

Offline

 

#3 13-10-2008 21:51:09

klepi

Advanced

Zarejestrowany: 25-11-2006
Posty: 21

Re: zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

Utrzymuje zdanie poprzednika, dobry post. Dobra umiejetnoscia jest zabierac energie od ludzi by zwracac im jej 2 razy wiecej, a co za tym idzie wiecej usmiechu na twarzy.

Offline

 

#4 14-10-2008 09:32:54

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

no cóż, każdy ma jakiś sposób


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#5 13-08-2016 20:39:12

 ArekZgrzycki

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 13-08-2016
Posty: 3
WWW

Re: zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

To oczywiście dobry sposób na to, aby bardziej kobietę zainteresować swoją osobą. Żadna z nich nie chciałaby raczej faceta, który uznaje jej urodę za coś kompletnie nie wartego uwagi.
Ale oczywiście kobiece piękno trzeba umieć docenić i we właściwy sposób jej to pokazać. Ciągłe sypanie "słodkimi" komplementami to przecież nie to - nie tędy droga
Ale jeśli już we właściwy sposób "docenimy" jej atuty, to rzeczywiście zapamięta sobie to na długo.

Offline

 
  • Index
  •  » Uwodzenie
  •  » zaawansowane:Poczuj prawdziwe piękno w kobiecie :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/