Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-09-2008 19:02:05

lipton

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 15

Text message or phone call. Badboy [PL]

Wiadomość testowa czy telefonowanie

Więc wziąłeś nr telefonu od dziewczyny którą lubisz.
Jak długo powinieneś czekać?
Powinieneś do niej zadzwonić czy wysłać sms?
Moją zasadą jest że ja nie czekam za długo do kontaktu z nią. Więc jeśli dostaję nr telefonu w Piątek w nocy, skontaktuję się z nia w Sobotę wieczorem lub w niedzielę podczas dnia.
Więc gdzieś w ciągu 47 godz.
SMS czy telefon?
Oba są dobre, lecz oba maja złe strony
Generalnie telefon jest lepszy, ponieważ możesz skalibrować twój głos do jej głosu, masz więcej kontroli nad rozmową, podczas gdy przez smsm możesz być bardziej bezosobowy.
Więc telefon jest lepszy w technologicznej perspektywie, lecz problem z telefonem jest czy ona będzie odpowiadać?
Stosunek jej odpowiedzi telefonicznych jest pomiedzy 40-60%. Zależy od czasu kiedy dzwonisz, jak silny masz rapport itp.
Problem z dzwonieniem jest jeśli jej telefon nie odpowiada, one rzadko oddzwaniają. Prawie nigdy. Podczas gdy sms jest łatwiejszy do odpisania. Zawsze jeśli jest zajeta i tym momencie, prawdopodobnie wyśle coś do Ciebie podczas dnia. Więc stosunek z smsem jest ok. 70%.
Unikaj dzwonienia do niej kilka razy w ciagu dnia.
Jeśli ona nie odpowiedziała pierwszym razem nie dzwoń 55 razy.
Wyobraź sobie to: ona jest pod prysznicem, po prysznicu oglada swój telefon i tam jest 8 nieodebranych połączeń od ciebie!
Jej PSYCHICZNY alarm się włączy
Rozwiązaniem tego może być: zadzwoń do niej raz i jeśli nie odpowiada 3 min później, wyślij sms. Więc teraz jest jedno nieodebrane połączenie i sms. To jest do przyjęcia.
W smsie napisz: Próbowałem się do Ciebie dodzwonić …jakakolwiek twoja wiadomość.
Kombinuję pomiędzy telefonem a smsem.
Wiec używam smsa do dnia jej pierwszej randki (kawa, cokolwiek), wtedy kreuję więcej intymnych rzeczy miedzy nami, możemy się całować, trzymać za ręce tworzymy rodzaj pary. I później będzi więcej i więcej prywatnych telefonów.
Więc znowu proszę zrozumcie, że to jest sztuczka bardzo kulturalna rzecz. Indie są prawdopodobnie inne niż Europa, a Europa niż Brazylia. Więc proszę rozpatrywać wzięcie elementów kultury w ogólnej formie, której dzwonisz lub smsujesz,
Każdy kraj jest inny, znajdź co działa dla Ciebie
Daję Ci mapę drogową.

Badboy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl