Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-10-2006 15:13:34

Bartol

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 5

Test PPZ

Pewnie nie zawsze wychodził wam test PPZ. Nie wybierła dziewczyna 7 czy 3.
Ja osobiście stosuje test od 1 do 4. Wygląda to u mnie tak:

Pokaże Ci coś ciekawego. Jakbyś miała wybrać liczbę od 1 do 4, jak to by była, pierwsza jaka Ci przychodzi na myśl, tylko mi jej nie mów. Masz? Ok. A kim chciałaś zostać jak byłaś małą dziewczynką? Tylko nie mów, że księżniczką.......... Aaaa fajnie. Chwila. Popatrz na mnie.. To była 3. (I dupa cieszy się, bo wychodzi mi to prawie za każdym razem) (w tym przypadku prawie nie robi wielkiej różnicy).

A teraz jak nasze ciało powinno się zachowywać podczas tego, a raczej ręcę. Na początku chwytasz jej ręcę i mówisz, że pokażesz jej coś ciekawego. Dostajesz ręcę i jeśli wyczujesz, że jest spięta, nie odwzajemnia uścisku, to mówisz jej, że jest za bardzo spięta i nie wyjdzie. Odpychasz jej ręcę i po chwili mówisz: "Pieprzyć to, pokaż ręcę" teraz już powinno być lepiej. I mówisz sekwencje. W momencie gdy jesteś przy "...wybrać liczbę od 1 do 4..." rękoma pokazujesz jakby pewny przedział (prawa ręką to jest 1, a lewa 4). Pierwsze gestykulujesz "od 1" i potem "do 4" i gdy wypowiadasz "jak to by była" pokazujesz ręką na długości 3/4 tego przedziału który zrobiłeś rękoma, można przy tym pstryknąć. W tym momencie pokazujesz jej niewerbalnie, żeby wybrała 3.

Mam nadzieje, że zrozumieliście to co chciałem przekazać. I oczywiście jak pokazujesz ten przedział, to na chwile puszczasz jej ręcę.

Offline

 

#2 03-10-2006 17:16:38

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Test PPZ

Ciekawe.
Ja dodam że jeśli wam nie wyjdzie PPZ, to możecie ją pochwalić, że należy do 2% ludzi, którzy wybierają inną odp. niż 3 albo powiedzieć: "Jesteś oryginalna", "Jesteś unikatowa", etc.

Pozdro

Offline

 

#3 03-10-2006 17:26:52

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Test PPZ

Ja zawsze mowie ze umiem czytac w myslach, prosze aby wybrała liczbe od 1-10 jesli sie uda to mamy ogromnego +'sa, jesli jednak nie to drocze sie ze ledwo sie znamy (jesli tak jest ) a juz mnie okłamuje ...

Offline

 

#4 03-10-2006 21:25:50

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Test PPZ

AleX napisał:

Ciekawe.
Ja dodam że jeśli wam nie wyjdzie PPZ, to możecie ją pochwalić, że należy do 2% ludzi, którzy wybierają inną odp. niż 3 albo powiedzieć: "Jesteś oryginalna", "Jesteś unikatowa", etc.

Pozdro

ja tez tak robie,w sumie to nie obchodzi nie czy wujdzie bo i tak zawsze bedzie dobrze...


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#5 04-10-2006 12:38:08

Bartol

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 5

Re: Test PPZ

Ja zauważyłem, że jak wyjdzie to zawsze słysze "wow jak ty to zrobiłeś, pokaż coś jeszcze, no proszę"

Ale jak nie wyjdzie to powyższe opcje też dają plusy.

Offline

 

#6 08-10-2006 09:37:48

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: Test PPZ

hmm..robilem to zazwyczaj bez takich dodatkow o ksiezniczce np. a szkoda. dzienks..

Offline

 

#7 16-11-2006 17:52:59

xeL

Początkujący

Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 3

Re: Test PPZ

Chyba pojąłem o co chodzi, tylko mam jedną prośbe:)
Pewnie każdy z Was ma komórke z aparatem, i może nagrywać filmiki..
Sprobujcie to nakręcić plz
Jakość moze byc torszke słabsza, byle by było widać : D

Zdjecie robione na szybko, nie robilem ze statywu bo mi sie rozkladac nie chcialo i mala przerobka w photoshopie..
http://www.xel0s.w-j.pl/tu/przedziau.jpg
L - lewa ręka
P - prawa

1 - gdy mowimy ''od 1'', taki gest reki pokazujemy przedziały
4 - gdy mowimy ''do 4'', taki gest reki pokazujemy przedziały
3 - pokazujemy tak juz skladajac rece czy tam opuszczajac, taki niby ze odruch ..

dobrze rozumiem?

Ostatnio edytowany przez xeL (16-11-2006 18:11:30)

Offline

 

#8 17-11-2006 17:30:48

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: Test PPZ

hehe ale dokładny jesteś


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

#9 17-11-2006 18:42:21

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Test PPZ

xeL napisał:

Chyba pojąłem o co chodzi, tylko mam jedną prośbe:)
Pewnie każdy z Was ma komórke z aparatem, i może nagrywać filmiki..
Sprobujcie to nakręcić plz
Jakość moze byc torszke słabsza, byle by było widać : D

Zdjecie robione na szybko, nie robilem ze statywu bo mi sie rozkladac nie chcialo i mala przerobka w photoshopie..
http://www.xel0s.w-j.pl/tu/przedziau.jpg
L - lewa ręka
P - prawa

1 - gdy mowimy ''od 1'', taki gest reki pokazujemy przedziały
4 - gdy mowimy ''do 4'', taki gest reki pokazujemy przedziały
3 - pokazujemy tak juz skladajac rece czy tam opuszczajac, taki niby ze odruch ..

dobrze rozumiem?

Słuchajcie takie bzdety nie sa istotne... ten czas lepiej poświecic na ksiazke "Siła nieswiadomego uwodzenia- erotyczna mowa ciała" (jesli chcecie pogłebic swoja wiedze)

Test PPZ jest loteria gdzie w 75% wypada 7demka (1-10) czy 3jka (1-4)
nie warto tracic czasu na rozpracowywanie tego- jednak warto ja znac. Jesli uda nam sie odgadnac liczbe (a raczej jesli kobieta o niej pomysli ) to mamy ogromnego plusa (zainteresowanie, zaciekawienie ...).

Lepiej ćwiczyc, a nie uczyc sie

maciek007

Offline

 

#10 20-11-2006 17:38:15

revol

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 2

Re: Test PPZ

a ja zadaje 4 pytania dziewczynie
pytam ją:

-po pierwsze: o liczbe między 1-10
-po drugie: o warzywo, które przychodzi jej na myśl
-po trzecie: kolor
- na końcu: jakie jej narżedzie przychodzi na myś??

wnioski są takie i potweirdzone jest to wieloma testami, jeśli panna odpowie tak jak większośc odpowiada, tzn. po kolei
7
marchewka
czerwony
młotek

to mamy do czynienia naprawde z mało interesującą kobietą, przeciętna kobieta...

kiedyś na chatcie spytałem panne trafiła wszystkie 4 odpowiedzi, później z ciekawości próbowałem ją wybadać, co się okazało -> panna uczy się w zawodówce po kilku latach przerwy od nauki, mieszka na nieciekawym osiedlu itd, itp..

Ja miałem wczoraj to szczęscie że spotkałem się z dziewczyną która odpowiedziała na wszystkie 4 pytania zupełnie inaczej.. i naprawde jest wyjątkowa:)

jakieś spostrzeżenia też co do tych pytań, ma ktoś podobne odczucia??

Offline

 

#11 12-12-2006 01:57:44

Bruce

Początkujący

Zarejestrowany: 15-11-2006
Posty: 3

Re: Test PPZ

Nie możesz wysuwać takich wniosków, test zbyt mały psycha zbyt wielka zeby objąc ją takim pierdem
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Bruce (12-12-2006 01:58:29)

Offline

 

#12 23-03-2013 18:44:03

Fi-Fi

Początkujący

Zarejestrowany: 19-02-2013
Posty: 9

Re: Test PPZ

Fajny ten teścik. Dzięki @Bartol za wrzucenie


Jeśli chcesz mieć idealną logistykę, dużo się nauczyć, przeżyć przygodę życia to koniecznie napisz na priv, ponieważ szukamy osoby, która chce z nami zamieszkać w wawie i wkręcić się mocno w uwo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki przegrywanie kaset vhs w polsce