Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-03-2007 14:29:08

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Dream Maker's pattern

Siema. Pisząc jeden z postów w dziale "problemy" wypowiedziałem się stosując trochę nls'u. Jest to przykładowy opowiadanie, opis... i chyba można podciągnąć to pod pattern . W każdym razie popłynął z mojej głowy i być może komuś się przyda. Dlatego wrzucam go tu.

Np. "I nie wyobrażałaś sobie jak przyjemnie spacerowałoby się nam razem po górach, od czasu do czasu robiąc przerwę gdzieś na polance, gdzie szumiący wiatr delikatnie muska twoje policzki, przeczesuje twoje włosy i sprawia że czujesz lekki chłód, a jedynym miejscem gdzie możesz się skryć na tej polance są moje ramiona.... a gdy już  się w nie wtulasz... czujesz się bezpieczna...spokojna... bo wiesz jak to jest, gdy leżysz w czyichś ramionach, czujesz jego zapach, jest Ci dobrze i nie chcesz stamtąd odchodzić,
chcesz pozostać w tych ramionach, bo wiesz, że nigdzie więcej na całej ziemi nie znajdziesz i nie poczujesz tego... ciepła.... rozlewającego się po każdej komórce twojego ciała... wypełniającego Cię od środka... i powodującego że odzywa się w Tobie to magiczne uczucie, którego nie umiesz opisać i emocje zaczynają eksplodować niczym wulkan.... i podnosisz wtedy głowę spoglądasz w moje oczy i widzisz uśmiech... i jakieś magiczne myśli, ciche słowa które szepta ci do ucha wiatr .... mówią Ci... że jesteśmy stworzeni dla siebie... i tylko ze mną możesz poczuć tą magiczną chwilę... tylko gdy jesteśmy razem, blisko"

Pozdro, dream maker


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#2 14-03-2007 17:38:00

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: Dream Maker's pattern

Mi sie podoba, wypróbuje przy najbliższej okazji.

Pozdro.

Offline

 

#3 14-03-2007 21:54:29

EarthCitizen

Advanced

8369242
Skąd: Lost Heaven
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 19

Re: Dream Maker's pattern

Moc epitetów i stylowego kwiecistego jezyka robi swoje a cooo

Offline

 

#4 15-03-2007 14:41:10

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Dream Maker's pattern

patterny sa dobre, dzialaja czasem "zbyt" mocno ale nie mozna z nimi przesadzic... trzeba tez wyczuc moment zeby ich uzyc... ogolnie to nie uzywam patternow (chyba ze jestem pewny ze zadziala) bo wydaja mi sie troche "zbyt" artystyczne. wole mowic tak jak normalnie mowie, prosto i na temat ale oczywiscie nie zawsze tak jest

ogolnie to wszytsko jest zalezne od nastroju, kobiety, miejsca i weny

chocaz czasem jak to wszytsko sie ulozy to nie potrzeba zadnego patternu


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#5 18-03-2007 13:02:48

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Dream Maker's pattern

Dokładnie, patternów należy używać tylko w odpowiednich sytuacjach i nie przesadzać z nimi. Bo jeżeli użyjemy patternu na kobiecie, z która chcemy spędzić tylko kilka przyjemnych chwil, to możemy ją nieźle zranić, a jak sami wiecie, kobieta ze złamanym sercem jest w stanie zrobić różne dziwne rzeczy. Po drugie jak widzicie, powyżej na obrazku napisana jest nasza dewiza "make women happy". I chyba o to chodzi....


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#6 01-04-2007 13:55:12

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Dream Maker's pattern

Dokładnie ja np. czasem widze na na kobiet lepiej lub gorzej działaja patki. Również dużo zależy od stanu zawansowania znajomośći... jak już laska nakrecona jest piorunujące jak nie uznać może za dziwaka.. Bywa więc różnie ale jestem fanem Patki tak czy owak uważąm ja za silan broń on-line jak i off-line.
Pozdro


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#7 03-04-2007 19:57:36

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Dream Maker's pattern

Witam.Próbowalem grac sztuczkami ale czulem sie z tym jak foka w cyrku.Teraz przychylam sie bardziej do NLSu i do paternów.Codziennie pisze po jednym wypracowaniu.Chociaz zgadzam sie ze towarzysza temu uczucia artystyczne, ale czy w koncu nie mamy sie nimi kiedys stac .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz