Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-02-2007 11:05:53

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

patern Rossa

The Rose patterns
Pattern I
"Podstawową zasadą tego wzorca jest użycie go jako metoda, by wprowadzić kobietę w głęboki trans (ona właściwie pomoże ci – czy to nie wspaniałe?!?!) i włożyć twój obraz w jej miejsce, gdzie ona kocha kogoś i wtedy zakotwiczyć to jako całkowicie prawdziwe. Tego typu wzór tworzy prawdziwą obsesję i zamyka w niej jej uczucia do ciebie. Jedynym problemem jest, że nie powinien być używany w większości kontekstów dopóki nie jesteś naprawdę pewny, że warto. Tak, użycie tego wzoru jest bardzo, bardzo niebezpieczne. Proszę zachowaj ostrożność, ponieważ możesz stworzyć naprawdę obsesyjną osobę. To zasadniczo tworzy silny przymus poprzez zmianę submodalności i zamyka tę zmianę. Moja sugestia używaj tego tylko na twojej dziewczynie albo żonie.
Struktura dla tego wzoru ma zaangażować kobietę w rozmowę. Przyjmę, dla celów tego wzorca, że jesteś w stanie prowadzić z nią jakąś gatkę o pierdołach. Podczas tej rozmowy, nawiąż porozumienie i zagadnij, że czasami masz doła i czujesz się źle. Wtedy powiedz jej, że nauczyłeś się zajebistego ćwiczenia wizualizacji w książce o relaksie. Teraz, kobiety kochają mówić o, i robić wszystko co zwiąże się z "samopomocą" i ulepszaniem samej siebie. Spytaj ją, czy mógłbyś pokazać jej to ćwiczenie, które pozwoli jej, czuć się naprawdę wspaniale kiedykolwiek będzie chciała (większość kobiet zgodzi się na to – jeśli ona nie, dobrze... nie masz szczęścia... i czy jest tego warta???).

(Uwaga: Najpierw, każ jej zamknąć oczy i przedstaw to jako ćwiczenie wizualizacji, które pomoże jej czuć się dobrze... całkowicie cudownie, kiedykolwiek sobie tego zażyczy)
[POCZĄTEK]
Wiesz, nauczyłem się tego dobrego ćwiczenia wizualizacji, które naprawdę pomaga, tak że podnosisz się na duchu, kiedy nie czujesz się zbyt dobrze. To naprawdę pomaga mi znaleźć więcej energii podczas dnia i czuć się cudownie. Chciałbyś, abym pokazał to tobie, żebyś również mogła robić je i czuć się naprawdę cudownie? To zabierze minutę albo dwie i naprawdę zadziwi cię rzeczami, które może zrobić dla ciebie.
Ona: O tak. Z przyjemnością. Blablabla...
W porządku. Uwielbiam dzielić się tym z tobą i naprawdę mieć poczucie ze przyczyniam się w jakimś stopniu do twojego szczęścia [budowa wzajemności]. Proszę cię, abyś wyobraziła sobie myślowy ekran, taki jak ekran w kinie, na przeciwko ciebie. Kiedy zobaczysz ten myślowy ekran, pozwól sobie, zobaczyć twój ulubiony kwiat. I, skoro widzisz ten kwiat, pozwól sobie zobaczyć obraz kwiatu bogaty w szczegóły, na swym myślowym ekranie. Zobacz go w żywych kolorach, z wyróżniającym się każdym szczegółem kwiatu. Teraz, jeśli spytałbym ciebie, jaki jest rodzaj kwiatu, który widzisz, jaki kwiat byś wskazała? (dobra droga, by dowiedzieć się jaki jest jej ulubiony kwiat).
Ona: Róże (tulipany, stokrotki, itp.)
Czy to nie CUDOWNE UCZUCIE, widzieć róże w takich pięknych szczegółach? Ponieważ widzisz ten kwiat, zobacz piękny kolor róży. Pozwól aby obraz stał się żywy. Kiedy widzisz ten kolor, słyszysz szelest płatków, widzisz, jak wiatr porusza delikatnie płatkami. I sięgnij głębiej i pozwól by zapach, stał się silniejszy, bogatszy i taki piękny. Możesz zauważyć, że to sprawia, że CZUJESZ SIĘ TAK ODPRĘŻONA I JEST CI TAK WYGODNIE.
Teraz, kiedy patrzysz na tę piękną różę... jeśli miałabyś zwizualizować sobie obraz członka rodziny, którego mocno kochasz, na przykład twoje dziecko, rodzica, albo kogoś specjalnego, to gdzie byłoby ten obraz na twoim  myślowym ekranie. Pozwól sobie, zlokalizować to miejsce, gdzie jest ten obraz (zauważ presupozycję). Co naprawdę sprawia, że ta róża jest wspaniała, mogłabyś umieścić różę w tym samym miejscu, gdzie widzisz obraz członka rodziny. Teraz kiedy widzisz obraz róży w tym specjalnym miejscu, pozwól aby każdy płatek róży reprezentował jakiś cel, marzenie, albo życzenie, które chcesz zrealizować w twoim życiu. Pozwól TWÓJEJ PODŚWIADOMOŚCI, by umieściła te cele, marzenia i życzenia w kwiecie. Kiedy to robisz, zobacz mnie w tym obrazie uśmiechającego się, jak podajesz mi tą różę, abym potrzymał ją dla ciebie. Pozwalając sobie, CZUĆ się CUDOWNIE z wiedzą, że możesz poprosić mnie o różę w każdej chwili i ja wręczę ją tobie i sprawię, że POCZUJESZ się TAK CUDOWNIE.
Teraz, kiedy czujesz te uczucia, zobacz ten obraz stający się jaśniejszy, i bardziej wyraźny. Obraz jest pełny w bogate wzory, dojrzyj trójwymiarowe szczegóły. Pozwól zapachowi, się nasilać, czuj słodki zapach kwiatu. Pozwól aby obraz, powiększał się, z każdym oddechem staje się coraz większy. I, ponieważ widzisz, jak rośnie, obraz przysuwa się bliżej ciebie … staje się wyraźniejszy. Przysuwa się bliżej ciebie. Zobacz jak kolory stają się żywsze, bardziej szczegółowe. I, staje się ostrzejszy i staje się coraz bardziej jak film... z ruchem.
Teraz, pozwól SOBIE wziąć ten kwiat ze sobą. Czasami, świadomy umysł dołącza się do procesu twojego rozwoju. Pozwól SWOJEMU NIEŚWIADOMENU umysłowi, znaleźć to specjalne miejsce w tobie. To specjalne miejsce, gdzie trzymasz wszystko, co jest całkowicie prawdziwe. Wiesz, gdzie jest to specjalne miejsce i, jak już wyczujesz, że specjalne miejsce, pozwól obrazowi mnie trzymającego ten kwiat by PÓJŚĆ GŁĘBOKO WEWNĄTRZ do tego specjalnego miejsca i zablokuj je tam. Kiedy ten obraz mnie trzymającego kwiat zostanie zablokowany tam, usłysz, dźwięk podobny do zatrzaskiwania bramy. Wiesz, że obraz jest teraz zamknięty w twoim miejscu absolutnej prawdy.
Teraz, to mogłoby ciebie zaskoczyć jak twój nieświadomy umysł pozwoli temu obrazowi mnie trzymającego kwiat, wyskoczyć podczas twoich dni, aby przypomnieć tobie o tych cudownych uczuciach i pozwolić tobie, CZUĆ się TAK BAJECZNIE. I podczas twojego snu, twój nieświadomy umysł pozwoli, aby to stało się snem ….pomagając tobie, CZUĆ się TAK DOBRZE.
[KONIEC]


PS. nie stosowałem tego konkretnego paternu ale wiem że użyte w odpowiednim czasie dzialają ,może się przyda komuś
pozdrawiam


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#2 27-02-2007 18:31:08

RAMMSTEIN1

Początkujący

1924281
Call me!
Zarejestrowany: 03-02-2007
Posty: 1

Re: patern Rossa

Patterny to świetna sprawa, kilka razy próbowałem na różnych dziewczynach i efekt był super.

Pozdrawiam,
Artur
www.terrarium.com.pl

Offline

 

#3 28-02-2007 13:23:49

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: patern Rossa

Szczerze... jak dla mnie wygląda to poprostu jak formuła wprowadzająca do transu hipnotycznego - stosuję podobne, ale bardziej kieruję się zapewnieniem uczucia bezpieczeństwa. Materiał ciekawy i postaram się wykorzystać go wkrótce.


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 28-02-2007 16:34:43

Jason

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 23-02-2007
Posty: 64

Re: patern Rossa

Hmmm warto jednak poogladac troche wystepow hipnotyzerow zanim zaczniecie stosowac teog typu Patterny.Oczywiscie chodzi o odpowiedni ton glosu oraz szybkosc.Polecam Derrena Browna(Iluzjonista Hipnotyzer).Na Youtube jest sporo materialow -zwroccie uwage na jego gesty i wyzej wymienione przeze mnie elementy -na pewno pomoze

Offline

 

#5 01-03-2007 16:29:12

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: patern Rossa

patern - super sprawa zawsze stposuje iz awsze sa super efekty oczywscie po pewnym czasie a nie w clubei bo pomyśli że coś z toba nie tak. Lubei mieszać patki jak i wycinać co lepsze fragmenty.
Jednak zawsze na lase tobi to ogromne wrażenie i jedna mnie chiciała... od razu na miejscu tak sie kobiecina nakręciła...heh
Więc jeśli ktoś zna jakieś inne niż poza te ogólne miło było by zobaczyć...
Jednak uważam że naj. moc mają patki jak już kobieta jest fajnei nakręcona...
Podrawiam.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#6 01-03-2007 21:06:24

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: patern Rossa

zaczynałem od nls i miało to fatalne działanie zero po prostu nic-sama frustracja dla tego że tam ludziom ładuje się żeby zasypać lasie paternami. a tu dupa lasia na ciebie jak na kosmite zamiast porządania....
niewiedziałem że paterny maja taką moc ale trzeba wyczuć moment. ja stosuje jak jesteśmy sami leżymy kino itp. w innym przypadku (za szybko) mogą narobić szkód-znam to z autopsji
pozdrawiam


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#7 02-03-2007 00:36:04

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: patern Rossa

Wszystko jest kwestią wprawy... emocjonalne czasem łapią naprawdę niesamowite teksty


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Лесото Binnendiek Haus 5 Deluxe-Apartment 9