Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 21-09-2006 20:49:44

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Newsletters from Badboy - PL

Newslettery Badboya
Materiały przesłał: Ankieter
Przetłumaczył: AleX

------------------
Styl direct

Powiem Wam jedną rzecz: direct jest stylem samym w sobie. Direct to bycie szczerym.

Różnice między directem a indirectem.

Indirect – uwodzisz kobietę, pytając ją o opinię lub stosując inne metody zapytań. Potem, po jakimś czasie, pracujesz nad zdobyciem attraction, potem rapport. Polegając na dwóch umiejętnościach, możesz zdobyć attraction w przeciągu 2-40 min. Attraction jest tworzone przez pośrednie przekazywanie specyficznych cech kobiecie w trakcie rozmowy, sprawiającej wrażenie: „Zwykłej, normalnej, codziennej”, poprzez:
- bycie dominującym
- bycie above her [ponad nią]
- pokazanie, że jesteś MĘŻCZYZNĄ

Przeważnie ludzie używają technik huśtawki emocjonalnej czy spreparowanych historyjek, by osiągnąć cel.

Direct – jest inny. Z directem przekazujesz te wszystkie cechy już na samym początku. To znaczy, że musisz być dobry w przekazywaniu cech charakteru poprzez BL [body language – mowa ciała], w przeciwnym wypadku direct nie będzie dla Ciebie korzystny.
Rzeczy, które przekazujesz, kiedy prowadzisz dobrą grę direct
- jestem ponad nią
- wybrałem cię, bo lubię cię bardziej niż inne dziewczyny (może czuć się wyjątkowa… to jest bardzo ważne dla kobiet)
- masz szczęście rozmawiać ze mną
- ja jestem wybierany, nie ona
- jesteś szczery i śmiały w podejmowanych decyzjach (kochają prawdomównych facetów)

No więc, wszyscy wiemy, ze tylko w 7-15 % słowa świadczą o ciekawości rozmowy, więc jest oczywiste, że bez BL i właściwej postawy direct jest tylko LINE [szablonowy, liniowy – nie bardzo wiem]. Faceci, którzy myślą, że kobiety są ponad nimi i że muszą coś zrobić by wejść na ich poziom, sa gośćmi, którym direct nie pomoże. Musisz zakomunikować jej (podświadomie), ze jesteś dominujący.
BEZ uzycia słów! Możesz to zrobić za pomocą BL i POSTAWY, jaką przyjmujesz rozmawiając z nią. To jest PODSTAWA Badboy Method. To jest bycie ponad nią, wybranie jej i BYCIE PRAWDZIWYM FACETEM. To jest to, co powinna w Tobie widzieć, a nie zwykłego FRAJERA, EXCUSERA, WSN-a, itp. Kobiety kochają być zdobywane i to jest właśnie to, co robimy.

Kiedy mówisz do dziewczyny: „Jesteś urocza i chciałbym Cie poznać”, to musi to brzmieć jak : „Masz szczęście, że ze mna rozmawiasz, a NIE: „Mogę z Tobą porozmawiać?”. Różnicy są niewerbalne i bazują na subkomunikacji i inner game… To jest różnica między PEWNOŚCIĄ SIEBIE, a BRAKIEM PEWNOŚCI SIEBIE i różnica między spieprzeniem sprawy, a zdobyciem numerka… żeby dowiedzieć się więcej posłuchaj „Badboy Style CD Set”

Porady dotyczące mowy ciała:
Dyskutowaliśmy nad znaczeniem siły subkomunikacji. Więc, jakie efekty przynosi BL? Ogromną większość komunikacji jest na poziomie niewerbalnym, obecnie spędzamy 80% naszego czasu nad myśleniem, co powiedzieć. Ile razy dręczyły Cię EXCUSY, ponieważ nie wiedziałeć, co powiedzieć?
Jeśli uważasz się za PUA, powinieneś znać podstawy mowy ciała Alpha. Nie powinnieneś pochylać się ku kobiecie. Powinieneś zająć duzo miejsca wokół, itp. Wszystkie rzeczy uczę i demonstruję na moich „Live Workshop”, jeśli nie wiesz co zrobić. Ale dzisiaj zajmiemy się aspektem BL, nie zawsze realizowanym lub zauważaneym przez wielu ludzi…i lesbijek. Projekcja emocjonalna. Emocje lub uczucia wyrażasz, keidy uwodzisz kobietę. Jeśli wyobrazisz sobie jako aktora, grającego bohatera, jak będziesz się zachowywać, jak wyrazisz emocje? Uwodzicielski? Namiętny? Cool?... Ukażesz coś pozywynego czy wyrazisz emocje, kóre ukażą Cię w świetle nerwów, w świetle większości facetów?
Czy możesz wyobrazić sobie laskę, podrywaną w ten sposób każdego wieczoru? Pomnóż to przez liczbę weekendów, keidy wychodziła z domu od kiedy skończyła 14 lat. Są znudzone frajerami. Jakie kombinacje stosuje większość facetó1), a jakie kombinacje Ty stosujesz? Prawie zawsze PODCHODZĄ SKRUSZENI (PRZEPRASZAJĄC). Jeśli skoncentrujesz się nad głupimi słowami, będziesz podchodził do lasek ze spoconymi dłońmi, nerwowym głosem, złą BL, będziesz pochylał się, ona będzie udawała, że Cię nie usłyszała, Ty będziesz pochylał się jeszcze bardziej by się upewnić, że Cię usłyszała – sprawa będzie się pogarszać od tego momentu. Moment, w którym podchodzisz do niej bez kontaktu wzrokowego, bo jesteś zajęty powtarzaniem grepsów w Twojej głowie, uruchamia w niej bardzo silną tarczę. Ta sama tarcza jest coraz mocniejsza z każdym weekenem, każdą nocą, z kolejnymi, poznanymi excuserami!. Musisz sprawować kontrolę nad swoimi emocjami za pomocą mimiki twarzy, BL, - co najważniejsze, być ALPHA nie w tym co mówisz, lecz co ROBISZ, by zobyć kobietę.

------------------
Struktura PU

Wciąż spotykam „PUA”, którzy nie mają bladego pojecia co to jest attraction i rapport. Wyjaśnie to raz na zawsze wszystki, więc czytać uważnie, bo nie będę się powtarzał.

Attraction to uczucie w Twoim ciele, kiedy coś chcesz. To może być samochód, dziewczyna, dom, cokolwiek… Jak inne uczucia, to również przemija, np.: kiedy mówimy o samochodach, byłbym bardziej poważany, gdybym przybył czerwonym Ferrari! Czemu? Bo to jest przykład mojego samochodu marzeń.

Mój samochód musi być czerwony lub żółty i musi mieć potęzny silnikm cudowne kształty i musi być SZYBKI, pokazywać status właściciela. Kiedy widzę taki samochódm mówię „WOW”.

Więc, czego chcą SHB? Jak wyglada ich facet z esnów?
- przystojny
- pewny siebie
- interesujacy
- ma poczycie humoru
- nie żyje w biedzie
- wie, czego chce
- bierze, to co che
- jest nagrodą dla kobiety
- świetny w łóżku
- jest wyzwaniem

Co się dzieje, gdy kobieta ujrzy takiego faceta? Będzie czuła ATTRACTION w stosunku do niego. To jest instynkt i przychodzi z emocjonalnej części półkuli mózgu, części, gdzie instynkty są przechowywane.

Pozwól mi wyjaśnić – nasz mózg dzieli się na 2 półkule. Na Emocjonalną i Logiczną! Logiczna półkula jest odpowiedzialna za matematematykę, zasady, słowa, składnie, kulturę osobistą, itp. Jest to miejsce, gdzie przechowywane jest wszytsko, co wpaja nam społeczeństwo. Ta półkula jest jak twardy dysk! Kiedy się rodzimy, nasz twardy dysk jest pusty!
Emocjonalna półkula kontroluje naze instynkty i reaguje na kolory, uczucia, rytm, piękno, strach, itp. Wszytsko o czym mówimy „zakorzenione” albo „to jest zapisane w naszych genach” jest tu przechowywane (większość rzeczy). O znaczeniu tych rzeczy mówię więcej w mojej 3CD Set.

Instynkty lasek podpowiadają im, by znalazły facta muskularnego, pewnego siebie, ALPHA i który wie, jak przetrwać. Dlaczego?
To spuścizna tysięcy lat wyborów i związków. To przychodzi od czasu, kiedy kobieta wybrała faceta, mającego najwięcej możliwości by przetrwać. Został wybrany z powodu jego atrybutów ALPHA i dobrych genów.Dzisiaj, siła muskułów jest reprezentowana przez pieniądze!

Pieniądze repezentują władzę i władza to jest to, czego tak naprawdę pragną. Uczucie, że facet będzie ją prowadził przez życie pewnie i bezpiecznie – to jest to, o czym marzą!

Model, kótry używam na randkach, mówi mi wyraźnie: „Facet musi mieć więcej MOCY niż ja. Nie ważne, czy to są pieniądze, kariera, status społeczny, pewność siebie, dopóki jest ponad mną. Kocham to uczucie, gdy facet a więcej władzy ode mnie.” Tego pragną. To jest w nich zakorzenione.

Wczoraj poprosiłem moją dziewczynę, by opisała mnie w 3 słowach. Jej odpowiedź była bardzo zabawna:
- wiarygodny
- dziki
- interesujacy

Wiarygodność jest stworzone przez przywództwo, pewność siebie i nastawienie…Wiem czego chcę i zdobędę to.
Dziki? Hmm.. prawdopodobnie dlatego, że każdego dnia przytrafiają się jej nowe przygody ze mną. Nigdy nie wie, co ją spotka, nawet kiedy oglądamy film w domu.
Interesujący…Jej słowa: „Poonieważ możesz pieprzyć trzy po trzy o niczym przez godziny, ale jest to interesujące. LOL…ludzie, przypominacie sobie ćwiczenia „blabla” na moim „Live Workshop” [nie bardzo, heh]. Jeśli uwypuklisz cechy, które ona pragnie, to zdobędziesz attraction. Jeśli się Tobą nie zainteresuje, to znaczy że nie przekazałeś jej tych cech. Proste!

Kiedy już zdobędziesz attraction i oznakę zainteresowania, czas na RAPPORT!
Rapport skłąda się z 3 rzeczy: Komfortu, Zaufania i Kontaktu! Rapport jest oparty o logiczną półkulę, bo jest produktem społeczeństwa: „Musisz najpierw poznać tego faceta, zawiązać z nim kontak! Musisz upewnić się, ze to jest twoja bratnia dusza, zanim pójdziesz z nim do łóżka.

Bratnie dusze = dwie osoby, które mają wspólne zainteresowania jak hobby, książki, muzyka, sport,itp. Raz gdy już zawiązesz kontakt z daną osobą, będzie trudno już go zniszczyć. Jeśli naprawdę chcesz uwieść laskę, musisz wykorzystać obie półkule, Emocjonalną i Logiczna. W przeciwnym wypadku, usłyszysz znowu: „Zostańmy przyjaciółmi”

Jeśli stworzysz attraction bez rapportu, jutro rano poczucia attraction już nie będzie, kim do diabła jesteś dla niej? Nikim! Tylko zwykłą przygodą.
I na odwrót, jeśli stworzysz rapport bez attraction, będzie postrzegać Cię jako swojego nowego przyjaciela, ponieważ nie będzie CHEMII między wami.

Musisz zdobyć ATTRACTION i RAPPORT by ją mieć.

------------------
Grając na jej uczuciach.

W poprzednich newsletterach opisałem jak attraction opiera się na UCZUCIACH i steruje emocjami laski. Dzisiaj przedstawię bardziej zaawansowane metody, uzupełniając zebraną dotąd wiedzę.

Kobiety różnią się od męzczyzn i to bardzo. Każda kobieta ma silną stronę emocjonalną. Wiele z nich żyje emocjami; zawsze myślą o miłości i romansie, czytają nowele, żyją nadzieją, że przybędzie ich książe z bajki. Jest prosto by zdobyć ten typ kobiet. Przeważnie mówię o miłości i pokazuję swój pogląd na temat szukania „tej jedynej”. Daje im do zrozumienia, że mógłbym ewentualnie zakochać się bardzo głęboko. Potem utrzymuję je w przekonaniu, że chciałbym powstrzymać narastające uczucie między nami. By zatrzymać ten bieg wydarzeń, przyspieszy, spędzając ze mną cudowną noc w łóżku.

Inne, które z zewnątrz udają silne i zdecydowane są również tak samo emocjonalne, tylko nie okazują tego w oczywisty sposób. Kobiety, które uprawiają seks z wieloma facetami są zwykle bardzo delikatne, ukrywając maskę ladacznicy. Część z nich została zraniona w ich długich, lecz zakończonych związkach. Część był molestowana w dzieciństwie i nie może zaufać nikomu od tego momentu. Inne udają silne dzięki grupom rówieśniczek/ów. Często jej ojciec ostrzegał ją przed każdym mężczyzną. Różne przyczyny mogą wpływać na psychikę kobiety.

To, co kobiety mają w zwyczaju to,że mogą być kontrolowane przez ich emocje. Czy sztuczność, brak zaintereseowani, adrenalina czy złość są tym czego pragną? Jest grupa kobiet, które możesz uwieść tylko jeśli okażesz im brak szacunku. Ten typ PRAGNIE być traktowanym jak prostytutki. Chcą być poniżane w trakcie i po fakcie. Jeśli jesteś dla niej dźentelmanem, nigdy nie zdobędziesz jej zainteresowania. Więcej o typach kobiet w „Badboy Lifestyle CD Set”.

To jest ważne dla Was by to znać. Możecie to użyć by zaciągnąć ją do łóżka. Powiedzmy, jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, która Twoją sąsiadką oraz jest ladacznicą i tylko Tobie nie daje. Wybiera facetów, którzy są w „jej typie”. Znakomicie. Może jej związki są nudne. Może ma kłopoty by nawiązać nową znajomość z kimś. Co z nią zrobić?

Zbliż się do niej jako przyjaciel. Nie ukazuj zainteresowania seksualnego. Pozwól, by czuła się z Tobą bezpiecznie. Pozwól jej „zasnąć”. Wtedy, z nienacka, poderwij inną kobietę. Zdobycie numeru innej laski czyni cuda. Co się stało? Zagrałeś na jej zazdrości. Poświęcaj jej mniej uwagi i rozmawiaj o innych kobietach przy niej. Teraz zdobyłeś jej uwagę. Jest w lekkim szoku i od teraz w jej oczach pojawi się błysk, gdy będzie patrzeć na Ciebie. Chce zwrócić teraz Twoją uwagę. Teraz chce się z Tobą przespać!

Inna rzecz, którą znalazłem w starszych kobietach, powyżej 30-stki lub coś koło tego, jest strach przed byciem samotnym do końca życia. Możesz zawsze zdobyć je na tej podstawie. Możesz próbować wszystko, cokolwiek będziesz chciał, gdy tylko dasz im nadzieję, że już nigdy nie będą same.

------------------
Władza [Power – też Moc, Siła; do zamiany]

Władza jest największym afrodyzjakiem od początków wieków. To była prawda w najwcześniejszych dnach, kiedy homo sapiens zauważył swoją wyższość nad innymi gatunkami. Było tak w Egipcie starożytnym, Grecji, w Rzymi, itd. I TO WCIĄŻ JEST PRAWDA. Kobiety szczególnie są wabione z powodu władzy w róznych historycznych czasach okazywanie władzy przebiegało w rózny sposób; jeśli przeniesiesz się do ery jaskinowców , najsilniejszy łowca miał władzę, w Rzymie senator mający najwięcej kontaktów miał władzę, i dziś, to status społeczny, samochód, jaki prowadzisz i góra pieniędzy znaczą, że masz władzę. Lecz dziwna jest rzecz, że są faceci, którzy mają fury i kasę, ale nie mają lasek. Gorzej, nawet są przerażeni myślą o podejściu do gorącej laluni.

Jeśli zaobaczysz mnie, uwodzącego w klubie, ujrzysz władzę. Laska, która podrywam wie, że nie zadaje się w tech chwili z excuserem. Zwłaszcza podczas nocnego wypasu, sposób w jaki uwodzisz laskę musi być pełen mocy; kontak wzrokowy, ton głosu, Twoja postawa, sposób w jaki się poruszasz, Twoja postura. Tak długo jak laska wywęszy, że ma więcej władzy od Ciebie, że jest silniejsz od Ciebie, wszystkie Twoje próby zdadzą się na marne.W naturze mężczyzna przeznaczony jest do bycia silniejszym, jedyny, który ma władzę. Jeśli podchodzisz do kobiety z myślą, że jesteś słaby, a ona silna, w jednej chwili spychasz dziwczynę do nienaturalnej pozycji; pozycji, gdzie ona ma władzę. Ona wie, że nie jest przeznaczona do posiadania władzy, więc Cię spławi.

Laski są zafascynowane i mają obsesję na punkcie władzy. To sprawia, że czują się bezpiercznie, chronione i są bardziej otwarte na seks. Ostatnie badania potwierdziły, że orgazmy zajmują miejsce w mózgu u kobiet i w ten sposób by kobieta doszła do orgazmu musi pozbyć się strachu oraz lęku i w pełni zaufać partnerowi.

Kiedy kobieta jest w pobliżu władczego mężczynzy poddaje ciało i duszę jemu. Czuje wtedy bezpieczeństwo, ochrone, itp. Zobacz, jak dziewczyny zachowywać się będą wokół popularnych osób i innych gości, którzy uwypuklają władzę. One nie myślą. Poddają swoje ciała i umysły tym władczym. Poddaństwo to klucz do seksualności kobiet. Władza jest symbolem męskiej seksualności. Yin i Young.

No więc, jak ze słabego i bojącego się podejść excusera stać się pewnym siebie PUA, emancypującym swoją władzę? Pomyśl o swoich podejściach w przeszłości, zobaczysz, ze sukces i porażka zależy od Twojej władzy. Jeśli spaprałeś robotę, to często z powodu przekonania laski: „kolejny słaby facet – spadaj”. Wyciągnij się z matrixa – pokazuj, że jesteś nagrodąś – facet jest nagrodą. Podchodź i zagaduj do lasek tak, jakbyś był nagrodą, gwiazdą rocka, królem dźungli.

A więc, im mniej będziesz myślał o swoich problemach – jaki brzydki jesteś, jak zjebane jest Twoja życie, Twoje plany na przyszłość,itp. – tym lepiej dla Cibie. Im bardziej uszczuplisz swoje życie w chwilę, moment i pzezwyciężysz przeszkody – tym więcej władzy będziesz czuł.

Siła jest energią skupioą i tracimy energię, stresujac się i martwiąc cały dzień. Energia przypływa, gdzie pojawia się zainteresowanie. Słuchaj dokładnie wszystko opisane na moich „Cd Set’ach”, ponieważ pomoże CI poczuć nie tylko siłe, ale staniesz się silny i władczy.

Kiedy obracasz jakąś lalunię z chytrym uśmiechem na twarzy, kiedy bez żadnych excusów mówisz jej, że jest piękna i chcesz ją poznać bliżej, kiedy grasz na jej emocjach i unikasz nudnej gadki – te rzeczy prezentują Twoją władzę, to że jesteś uwodzicielem, jesteś FACETEM. Te wszystkie rzeczy nauczę Cię na moich wersztatach, gdzie spędzisz 3 wytęzone dni, kształtując się we władczego mężczyznę, którym powinieneś być.

Twoja władze przyjdzie wraz z przejęcim kontroli nad swoim życiem i uczuciem szczęscia z tego powodu.

Wybitny

Wybitność jest jednym z podstawowych apsektów PUA. Ludzie chcą wodzić prym. Chcą prowadzić. Dla większości ludzi wybitność to nienaturalny stan. Moają wyprane mózgi przez społeczeństwo, które podpowiada im, że nie jest to normalne. Jedna z cech faceta Alpha jest zdolność wodzenia prymu. Nikt nie urodził się z tym. Musisz się tego nauczyć.

W PU, to jest bardzo cenna umiejętność. Czemu? Jeśli dobrze zacząłeś początek, laska chce Cię słuchać i będziesz decydować o jakiś sytuacjach za nią, sytuacje te staną się póxniej o wiele prostsze. Dla mnie to jest normalne. Nigdy nie myślałem o tym za dużo, dopóki nie zacząłęm nauczać tej umiejętności.

Co zwyklę robię w klubach po krótkiej rozmowie – zabieram ją i zmieniał miejsce do rozmowy. Więc, jeśli rozmawialiśmy na parkiecie, chwycę jej rękę i zaproponuję rozmowę na sofie lub przy stoliku. To jest mini-przeprowadzka w klubie. NIGDY o to nie pytaj! Weź ją i idźcie. Ale BEZ ŻADNYCH OPORÓW! Zapisz to sobie na swoim fiucie! Musisz to zrobić bez żadnych oporów. Jeśli to zrobisz upierając się, otrzymasz OPÓR z jej strony. To musi być zrobione z uśmiechem i stylem. Jak James Bond. ZERO OPORÓW. Jeśli to zrobisz w przeciągu kilku minut, będzie czuła, że jesteś facetem, który ma kontrolę i wzbudzisz u niej zainteresowanie. T o zniszczy póżneij wszystkie opory, kiedy zwykle pojawiąją się, gdy zaciągasz ją do łóżka

---------------
Gra
Co jest ludzie? Magnum ST teraz z Wami pogada o randkach…

To co zrobisz na pierwszej randce jest ważniejsze niż pierwsze wrażenie jak większość *close czy fclose, które przeważnie nie dzieją się na początku znajomości. Więc całą wiedzę przekażę Wam w formie krótkiego raportu z zabawnej nocy i trochę podstawowych porad, jak się zachowywać na pirwszej randce, po tym jak zdobyłeś jej nt tel., może nawet kiss’a.

W sobotą, zorganizowałem dwie, pierwsze randki, zanim chciałem spotkać się z moją wiodącą dziewczyną tej nocy. Teraz, jestem zajętym facetem, dlatego wolę zapisać sobie w kalendarzu wszystkie randki na jeden dzień, by mieć to z głowy.

Więc, dzwonię lub piszę SMS’a do laski dzień przed, mówię im, gdzie się spotkamy, i co mają na siebie włożyć. Docenią to, co powiesz, gdyż nie będą musiały się zastanawiać: „Czy weźmie mnie do przytulnej restauracji na obiad czy mam ubrać się w luźne ciuchy lub…”. Do diabła nie, jest zima, więc spotykam się z nimi by zrobić zakupy, pojeździć na łyżwach lub cokolwiek nnego, co chciałbym robić na obecna chwilę. Więc, jeśli chcę pojeździć na łyżwach, mówię im , żeby ubrały się na spotowo i ciepło, ale jeśli chcę iść na koncert jazzu, mówię im, by ubrały się elegancko.

W poprzednich newsletterach Badboy mówił o znaczeniu przewodnictwa [wodzenie prymu]. To jest bardzo ważne, by być dominującym, ponieważ jeśli wychodzisz na „koteczka” [pussy], gdy ją spotkasz, nie weźmie Cię na serio i będzie Cię ignorować, cokolwiek powiesz.

W piątek powiedziałem lasce byśmy się spotkali o 17.00 przed księgarnią i niech się ubierze wygodnie, by była na czas i to, żeby wzięła trochę drobnych (to jest bardzo ważne, ponieważ część lasek „zapomina” wziąć pieniądze i wciąż chcą, by postawiono im kawę czy coś innego). Powiedziałem innej dziewczynie, którą spotkałem tydzień wcześniej, byśmy spotkali się o 19.00, w tym samym miejscu, założyła coś ładnego [dressy – nie bardzo wiem], była na czas i oczywiście wzięła trochę kasy.

Następnego dnia pojawiłem się 15 min. wcześniej, jak zwykle. Przed 17.00 moja pierwsze dziewczyna zadzwoniła, mówiąc że spóźni się 15 min, ponieważ pociąg ma opóźnienie. Teraz, w większości nie wierzę w to gówno od lasek, ale że ona była naprawdę gorąca, więc postanowiłem, że poczekam.

Więc zajrzałem do księgarni, by przejrzeć trochę ksiązek (Kama sutra i książki o sexie są zawsze wypełnieniem tych kilku minut). Księgarnia była zatłoczona, jako że był sobotni wieczór. Kilka metrów na prawo ode mnie zauważyłem naprawdę śliczną panienkę, przeglądającą książki z astrologii. Lubię rozmawiać z ludźmi, więc było dla mnie rzeczą naturalną podejść do niej. W takich sytuacjach jak ta musisz sobie uświadomić, że lepiej robić coś na świecie, niż nie tobić nic, by poznać sliczną, seksowną kobietę.

Podszedłem do niej z moim „super-tekstem”: „Co czytasz? [Smile]. Była zachwycona książką i powiedziała mi, że prawdopodobnie ją ku0pi. Nudziłem się, więc zabrałem ją do „mojej” sekcji i zapytałem, którą książkę wybrałaby dla siebie. Więc przeprowadziliśmy lekką rozmowe, kiedy zauważyłem, że muszę ją opuścić za kilka minut.I wtedy moja spóźniona laska zadzwoniła i powiedziała, że pociąg się zatrzymał i będzie na pewno o 18.00. Wyśmiałem to, mówiąc, ze rozumiejej problem, ale to jest nie do zaakceptowania, bo mam też inne plany na wieczór. Powiedziała, że się pospiesz i bardzo mnie przeprasza. Zwykle, gdy laska spóźnia się, traci szansę by się ze mną spotkać, ale skoro miałem się spotkać o 19.00 z moją kolejną laską w tym samym miejscu, postanowiłem połazić trochę i wrócić do mojej ślicznej pani, której mogłem poswięcić troche wiecej czasu. Więc stworzyłem silny i głęboki rapport na niej w księgarni, mówię o ulubionych pozycjach seksualnych, pierwszym razie, itp. Więc może nie stworzyliśmy więzi na wiele tematów, ale wciąż mi się podobała, więc wymieniliśmy się numerami (spotkałem ją potem, następny tydzień)

Poszedłem spotkać moją laskę. Wyglądał cudownie z jej odsłoniętym dekoltem, mimo, że było zimno na dworze. Mówiła że mnie strasznie przeprasza, pocałowała mnie (nawet nie całowaliśmy się wcześniej) i zaczęliśmy rozmowiać. Teraz najważniejsze jest to, ze ZAWSZE wiesz gdzie się wybrać i o jakiej porze. Więc chiałem isć do sklepów, ale miałem tylko 45 minut do następnej randki. Poszliśmy do baru na drinka, bo byłem spragniony, zrobułem kino, itp. Powiedziałem jej że musze isć na kolejną randkę. Była trochę zła więc powiedziałem jej by zadzwoniła do mnie w przeciągu paru dni, by umówić się ponownie, ale gdy tym razem się spóźni – rozstaniemy się.

Opuściłem bar o 18.45, wracając do księgarni by poderwać moją kolejną laskę. Już czekała, byglądała rewelacyjnie (gorąca). Więc wziłąme ją za rękę i skierowaliśmy się w stronę baru, skąd przyszedłem. Lubię tam chodzić, bo grają fajną muzykę i mają wygodne siedzenia, co jest dokładnie tym, co preferuję na randkach. Weszliśmy do baru , usiedliśmy i barman rozpoznał mnie sprzed 30 min, uśmiechnął się i inne takie sygnały, lecz nie zważałem na to. Niestety, moje ulubione miejsca były zajęte i wolne były tylko krzesełka przy barze, więc postanowiłem pójść gdzie indziej. Bardzo ważne jest by nie pytać dziewczyny, czy chcą zostać czy coś podobnie głupiego, ale robić to na co masz ochotę, bez pytania o zgodę. Chwyciłem ją za rękę i powiedziałem, ze pójdziemy w lepsze miejsce. Poszliśmy do baru muzycznego [music bar] i zamówiliśmy kilka drinków, stworzyłęm silny i głeboki rapport z masywnym kino i kiss. Wierzę, ze tworzenie silnego i głebokiego rapportu jest kluczm by zaciągnąc laskę do łóżka. Bez rutyny, bez gry, bez niczego.
Sillny i głeboki rapport jest sekretem, który odkryłem poprzez doświadczeni ostatniego roku. Możesz własnie nauczyć się, jak to stworzyć na „Badboy Style CD Set”. Kiedy stworzysz z kobietą kontakt na głębokim poziomie, zaciągnie Cię do łóżka, by Cię utrzymać przy sobie.

Inna rzecz to ZAWSZE robić kini o w końcu pocałowac. Tylko dobre sytuacje mogą do tego doprowadzić. Jeśli odwzajemni Twój pocałunek, tio jesteś na dobnrej drodze. Jeżeli nie, ponieważ nie chce być uważaną z ałatwą, wciąż pokazujesz jej , że jesteś facetem, a nie żadnym pieprzonym WSN-em., który boi się pocałować kobietę. Oh, i nie pytsj jej: „Chcesz mnie pocałować?”. Zrób to! Wszystko do wygrania, nic do straceni. Więc, następnym razem, jeśli wyczujesz moment by pocałować, posłuchaj mojej odpowiedzi: „TAK”.

Trzy godziny później wziąłem ją do domu wiec mogłem wreszcie spotkać się zmoją MLTR. Kiedy w końcu pocałowałem ją na dowidzenia w samochodzie około 22.00, zadzwonił mój telefon i laska, którą poderwałem na stacji metra 4 dni wcześniej zaproponowała spontaniczne spotkanie. Powiedziała, ze jest w pobliżu głównego dworca kolejowego, a co było zabawne, byłem2 przecznice od mojej randki, wieć powiedziałem sobie w duszy: „Czemu nie?”. Moja dziewczyna może trochę poczekać. Wiem ,ze jestem zły. Więc udałem się na trzecią „pierwszą randkę” tego wieczoru i udaliśmy się z jej przyjaciółką (UG) do baru. Po krótkiej rozmowie powiedziała mi, że lubi filmy i zauważyłem: „To jest za proste”. Zapytałem jakie filmy ma na składzie w domu, na to ona jakieś Dirty Dancing czy coś takiego i zagaiłem:”Oh, naprawdę? Chodźmy to obejrzeć!”. Więc w trójkę wróciliśmy do jej domu. W przeciągu 2 min, wyizolowałem moją sztukę, kiedy UG siedziała i oglądała TV. Poszliśmy do jej sypialni i zaczęliśmy się rozbierać, założyłem kondoma (nigdy tego nie ZAPOMINAJ!) i spędziliśmy upojną noc.

No więc, wyszło trochę więcej niż chciałem, więc przedstawię najważniejsze punkty:

- Ustaw swoje zasady i życzenia na początku
- Zawsze prowadż ją i wiedź prym, wiedz co/gdzie/kiedy zrobić
- Nie pytaj o pozwolenie, zrób to
- Odpręż się i baw
- Bądź interesujący (Silny i głeboki RAPPORT jest pieprzonym kluczem)
- Zawsze pocałuj i ewentualnie sex, kiedy wyczujesz okazję
- Zawsz używaj prezerwatyw Wink
------------

Pozdro

Offline

 

#2 27-09-2006 13:29:37

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Newsletters from Badboy - PL

Odwaliłeś kawał świetnej roboty

Offline

 

#3 27-09-2006 21:32:53

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Newsletters from Badboy - PL

Hej , Alex , weź te wszystkie przyklejone tematu na Forum TU przenieś tutaj i ludzie zaczną się przerzucać
Powodzenia !!

Strider


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#4 28-09-2006 21:36:51

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Newsletters from Badboy - PL

Przynajmniej tu bedzie wszystko poukladane...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#5 28-09-2006 21:42:55

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Newsletters from Badboy - PL

Już nad tym pracujemy - ale nie tylko na tym forum są admini i moderatorzy.
WY również możecie się przyczynić do rozbudowania forum i dlatego fajnie by było, gdybyście również przenosili tematy.
Musim się rozwinąć - potem odetniemy się już od TU.

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz