Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:17:24

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

opener...

DIRECT by b1aly:
-Sory,ale nie moge sie oprzec i musze cos ci powiedziec,po twoimi usmiechu wydaje mi sie ze jestes sympatyczna osoba,mysle ze fajnie by bylo kiedys o tym porozmawiac a wiec co musimy zrobic by do tego doszlo?
-Sorki musze ci cos powiedziec,masz niewiarygony obwod bicepsa jak na dziewczyne(ona sie usmiecha),a tak szczerze to chcialem zobaczyc twoj usmiech  i musze ci powiedziec ze po twoim usmiechu widac ze jestes sympatyczna,fajnie by bylo porozmawiac na ten temat,a weic co musimy zrobic bysmy sobie troszke porozmawiali
-sorki,ale nie moge sie oprzec i musze cos ci powiedziec na temat twoich oczu,sa naprawde ladne moge dotchnac?:)widze ze oprocz oczu masz tez poczucie humoru,fajnie by bylo kiedys o tym pogadac........


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 18-10-2006 16:31:21

ChinczykZ

Początkujący

Zarejestrowany: 13-10-2006
Posty: 12

Re: opener...

Mam trochę inne pojęcia słowa DIRECT w prawdzie można powiedzieć, że Direct to opener taki jak napisał B1aly jednak Direct=Alpha  czyli facet mówi co myśli, więc regułki zagrania sztuczki ma w dupie i bez tego sobie poradzi.
Powiedzenie openera lasce "Hej zajebiśćie mi się podobasz chcę Cię poznać" nie sprawi, że będziesz Directowcem, na direct składa się wiele rzeczy począwszy od BL na toku myślenia kończąc sama regułka nie wiele zmieni jak nie będziesz miał odpowiedniej ramy mówiąc to.
Ktoś kiedyś napisał cytuje "Direct=Szerość" jest to najbardziej trafne spostrzeżenie jakim można sformułować direct.
Cokolwiek podczas otwarcia myślisz sobie, powiedz to na głos (jeśli myślisz sobie, że masz ochotę ja pocałować- Powiedz to na głos i pocałuj ją) robisz to na co masz ochotę jeśli cię odtrąci nie przejmuj się tym, nie wstydz się swoich uczuć i chęci (cały czas bądz człowiekiem, który wie czego co chce i nie boi się sięgnąć po to na co ma ochotę) do directa trzeba mieć JAJA i to duże.

Offline

 

#3 18-10-2006 16:59:59

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

Re: opener...

Chinczyk podoba mi sie to co mowisz....pojmuje to w ten sam sposob...keep talking

Offline

 

#4 18-10-2006 22:43:51

tiger

Początkujący

Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 6

Re: opener...

Chinczyk masz racje, DIRECT = szczerość, zajebiste BL, silna rama, jeśli chcesz laske przelecieć to jej to mówisz, jeśli chcesz coś dłużej to mówisz - przy odpowiednio silnej ramie dostajesz to czego chcesz, przy prawdziwytm DIRECT'cie - to nie jest sposób na otwarcie, to nie jest sposób na podryw - to jest styl życia, DIRECT = Szczerość = Styl życia


"I nie musisz udowadniać ludziom swojej wartosci
bo oni zawsze będą zazdrościć"


"Biorę życie pełną garścią, inaczej nie warto"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,hi8,minidv,betacam,magnetof studio kopiowania kaset mokotów