Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 15-05-2007 22:48:40

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

One Minute Number-Closing [PL]

Jest to chyab Direct chociaz sam nie wiem nie znam sie na directach ;] Jesli sie pomyslilem to przenieście temat do odpowiedniego działu ;]

One Minute Number-Closing

Autor: Dimitri
Tlumaczenie: Punkt G.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Mój boże… Chciałbym mieć czas by z tobą porozmawiać. Jesteś tak piękna i pełna klasy… ale musze iść do moich przyjaciół”
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uśmiecham się tutaj od ucha do ucha. Ja po prostu skończyłem pracować ze swoim studentem wcześniej i nauczyłem go szybko podchodzenia i odniósł już w tym kilka sukcesów. Mam nadzieje ze on bazuje na tym i staje naprawdę dobry w tym ale uznaje trochę za zabawne  to ze przychodzę do domu i widzę te pytanie w mojej skrzynce mailowej 

Po za tym to nie jest całkiem trudne. Podstawowy format idzie cos podobnego do tego:

„Mój boże… Chciałbym mieć czas by z tobą porozmawiać. Jesteś tak piękna i pełna klasy… ale musze iść do moich przyjaciół” [oryginał: "My God... I wish I had time to talk to you. You're so beautiful and classy... but I've got to go meet my friends."]

Uśmiecham się smutno i pozwalam jej odpowiedzieć. Ona prawie zawsze bardzo dziękuje, kilka z nich zaczynają całkowicie i zupełnie rozpromieniać się.

Pozwalam by powiedziała cokolwiek, wtedy mówię:

„PowiemCi cos: Daj mi swój numer a ja dam ci pierścionek później. Jeśli się zgadamy przez telefon być może pójdziemy gdzieś kiedyś.” [oryginał: "Tell you what: Let me grab your number and I'll give you a ring later. If we get along on the phone, maybe we'll go hang sometime."]

Naprawdę wysokie końcowe tempo. Właściwie to łatwiejsze jest pocałowanie je raz w usta niż po znacznie dłuższym upływie czasu (lub ot tylko wydaje się mi: Być może po prostu gram szybkie numerki o wiele mocniej)

Te akcje akcję są naprawę całkiem przyzwoite. Spałem z dziewczynami po nich. Od jednej dziewczyny w mieście nie potrzebowałem zbyt wielu. Dostałem jej numer kiedy praktycznie biegłem na stacje kolejową z Woodhaven’em.

To było jakiś rok temu. Rozmawiałem z nią pięć lub sześć razy przez chwilę od tego czasu, ale ona pamięta mnie *zawsze*. Zaprosiła mnie do siebie w jedno miejsce ale nie byłem w mieście. Faktycznie kiedy dzwonie do niej ona oddzwania do mnie i to jest naprawdę piękna, piękna kobieta. Naprawdę nie przeszkadza robienia tego jeśli nie masz czasu z dziewczyna, która jest naprawdę piękna.

Więc to jest to. Polecam zastąpienie tego co o niej myslisz i co robisz z mojego przykładu. „Mój boże… Chciałbym mieć czas by z tobą porozmawiać. Jesteś taka (to co podoba Ci się w niej)... ale musze iść (przyczyna dla której jesteś w pośpiechu).” Przerwa, pozwól jej odpowiedzieć „Powiem Ci cos: Daj mi swój numer a ja dam ci pierścionek później. Jeśli się zgadamy przez telefon być może pójdziemy gdzieś kiedyś.”

Podawane numery nie są problemem. *Zawsze* są prawdziwe (czasami powie ze jest bardzo milo ale nie da, ponieważ ma chłopaka, ale nigdy nie poda fałszywego numery w ten sposób). NAPRAWDĘ musisz porozmawiać z nią trochę zanim umówisz się. Poznać ja trochę, zobaczyć czy ona właściwie ma chłopaka itp. Ale one podają debre numery.

Poleciłbym post Woodhaven’a „The Transition to Natural Game” jest więcej o tym. On mówi jedną z rzeczy które natchnęły go do wyjścia z  The Contintuous Flow of Action ideo tego było jak najszybsze dostanie dobrych numerów… całkiem nie zgodne z jakimś dogmatem ASF.

Nie bój się o dostanie 20 minut. Potrzebujesz spokojnego, pewnego i chłodne podejścia by zrobić dobre wrażenie. Dajmy przykład: Jeśli Brad Pitt kiedy podchodzi do kobiety i mówi „Wow, podoba mi się twoje spojrzenie ale nie mam czasu rozmawiać z Tobą właśnie teraz. Daj mi swój numer, być może porozmawiamy później” dałaby mu ona hmm i Haww(?)?

Jeśli nie jesteś Brad’em Pitt’em który jest ok. Możesz stać się bardzo atrakcyjny przez twój BL patter’ny, styl, itd. Podstawą dostawania szybkiego numeru nie są faktycznie słowa. Chociaż słowa niemal prawie optymalne, one nie robią dużo bez odpowiedniego nastawienia i zewnętrznego pokazywania tego nastawienia.[Czyli jak zawsze inner game i BL są najważniejsze ]

Dimitri

Tekst zródłowy:

Kod:

http://www.bristollair.com/outer-game/techniques/specifics/number-closing/one-minute-number-closing.html

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (17-05-2007 07:43:36)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 16-05-2007 09:50:35

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: One Minute Number-Closing [PL]

Do poprawki:

„Mój boże… Chciałbym mieć czasw by z tobą porozmawiać. Jesteś tak piękna i pełna klasy… ale spiesze się do moich przyjaciół” [oryginał: "My God... I wish I had time to talk to you. You're so beautiful and classy... but I've got to go meet my friends."]

„Powiedzieć Ci cos(?): Daj mi swój numer a ja zadzwonię do ciebie później. Jeśli się zgadamy przez telefon być może pójdziemy gdzieś kiedyś.” [oryginał: "Tell you what: Let me grab your number and I'll give you a ring later. If we get along on the phone, maybe we'll go hang sometime."]

Aha, Still ma racje 'powiem ci cos' jest lepsze niz 'powiedziec ci cos?'
Poza tym tlumaczenie w porzadku a i takie podejscie to ciekawa sprawa - do przeciwczenia

Ostatnio edytowany przez Fufu (16-05-2007 09:53:53)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 16-05-2007 10:34:21

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Re: One Minute Number-Closing [PL]

No właśnie - na pierścionek trochę za wcześnie
Dzięki za to, z pewnością sprawdzę
pzdr.

Ostatnio edytowany przez Ripper14 (16-05-2007 10:34:31)

Offline

 

#4 16-05-2007 13:32:54

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: One Minute Number-Closing [PL]

Dzieki za poprawki ;] To byl tylko szkic roboczy wzasadzie  bo nawet nie poprawialem go drugi raz Ale widze ze niezle poszlo

A tak do tematu to zauwazylem w tych zdaniach pewnien schemat wedle ktorego mozna potem tworzyc wlasne zdania ;]

Otoż na poczatku jedziesz directem (odrazu pokazujesz po co ja zaczepiles).
"ale spiesze się do moich przyjaciół” cos ala zegarynka ? ;> Moze cos podobnego ale pokazujesz laskce ze nie mozesz z nia teraz zbyt dlugo rozmawiac ;] (ona zapewne juz sie domysla ze chcesz od niej nr tel ;])
Potem poprostu "prosisz" ja o tel. Wazne jest by mowil "Chce" a nie "Chciałbym" ;] I dajesz jej swoj telefon do reki zanim ona odpowie ;]

Tak mniej wiecej wyglada wedlug mnie cala tajemnica tego podejscia ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seductionpoland.pun.pl