Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:33:27

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

BL by BB...

Mowa ciała
Badboy
[Tłumaczenie: Boldsoldier]

Porozmawiajmy chwilę o mowie ciała oraz tym, jaki ma ona wpływ na nastawienie i pewność siebie. Wszyscy wiemy, że ludzie komunikują się ze sobą na wielu różnych poziomach. Ale czy wiedzieliście, że słowa to jedynie 7% przekazu? Większość komunikatów wysyłamy poprzez ton, natężenie głosu, sposób poruszania się, mowę ciała oraz gesty. Te rzeczy i wiele innych warunkują naszą złożoną ekspresję ciała jak np. wyraz twarzy, intonacja głosu, szybkość mowy, chód, sposób niesienia się przez życie [?], kontakt wzrokowy, szybkość ruchów, a nawet oddychanie.

Pewnie jesteście ciekawi, dlaczego mowa ciała jest taka ważna? Po pierwsze jest to sposób sub-komunikacji z innymi. Jest ona o wiele ważniejsza niż kiedykolwiek przedtem, ponieważ społeczeństwo stworzyło linię między naszym zachowaniem a tym, co czują inni. Na przykład, kiedy przebywasz w pokoju i jesteś naprawdę zdenerwowany, wszyscy wokół to zauważą patrząc na twoje zachowanie, słuchając tonacji twojego głosu i widząc szybkość ruchów, które wykonujesz. Takie rzeczy są bardzo oczywiste, szczególnie dla dzieci, które nie są zaabsorbowane mową na tyle, na ile czyni to wielu dorosłych. Do czego zmierzam? Bez problemu możesz zobaczyć, kiedy ktoś jest smutny, wesoły, podniecony, uczciwy czy zły. Popatrz na kogoś, kto szybko przesuwa stopę w górę i w dół. Ten gość prawdopodobnie nie może nikomu spojrzeć w oczy, sub-komunikuje swoją niepewność. Natomiast ktoś, kto jest zgarbiony stara się schować przed innymi.

Obserwując mowę ciała danego człowieka możemy dowiedzieć się o nim bardzo wielu istotnych rzeczy. Żeby polepszyć swój ‘warsztat’ uwodzicielski uczymy się czytać, co kobiety sygnalizują na głębszym poziomie. Bezpośrednia kobieta jest w stanie dokładnie określić Ciebie i twój stan patrząc jedynie na twoje zdjęcie. Pozwól, że zacytuję w tym miejscu moją koleżankę: ‘Od razu widzę czy mężczyzna jest dobry w łóżku patrząc na sposób w jaki się porusza’. Tak, to prawda. One mogą powiedzieć o Tobie wszystko patrząc jedynie na to jak wyglądasz. Wykształciły w sobie tą umiejętność na przestrzeni tych wszystkich lat, w czasie których podbijali do nich faceci.

Jeżeli ubierasz się tak jakby wcale nie zależało Ci na twoim image’u to prawdopodobnie tak jest i możesz być pewny, że kobiety też to zauważają. Z drugiej strony nie możesz ubierać się też jak jakiś pierdolony laluś. Powinieneś przywiązywać do tego wagę, bo dla kobiet jest to jedno z kryterium przesiewu, jaki przeprowadzają. Drugim jest mowa ciała, a całość to ich specyficzny system samoobrony. One nie mają zamiaru wiązać się z dupkami o niskim poziomie własnej wartości lub nudziarzami, którzy nie będą potrafili dostarczyć jej choć trochę rozrywki w życiu. Tak więc kobiety prześwietlają cię i w bardzo krótkim czasie są w stanie ‘wyczytać’ z Ciebie jak najwięcej istotnych dla nich informacji.

Wyobraź sobie, że jesteś GORĄCĄ laską, czy poświęcisz 30 minut twojego czasu nudnemu frajerowi? Nie! Dasz mu 30 sekund, po czym powiesz ‘odpierdol się’.

Kiedy kobieta po raz pierwszy widzi gościa od razu może stwierdzić czy jest nudnym frajerem. Ale co jeśli do pomieszczenia wejdzie dobrze ubrany, super-ultra pewny siebie gość i od razu powoli, z uśmiechem podejdzie do najlepszej dupy. Spławi go?

Tak. Dokładnie, na pewno go nie spławi!

Teraz powiedz kto w naszym społeczeństwie jest pewny siebie i ma zajebiste nastawienie do życia? Gwiazdy rocka, dyrektorzy korporacji, dobrzy menadżerzy, doktorzy, politycy.... itd.

Zwróć uwagę na to jak oni chodzą, siadają, mówią, a zauważysz coś bardzo interesującego. Są bardzo spokojni, tak jakby kontrolowali CZAS. Nie śpieszą się. Droga jaką idą i sposób, w jaki mówią promieniuje super pewnością siebie.

Spójrzmy teraz na najczęściej popełniane błędy przy podrywaniu:

- Mówienie za szybko
- Mówienie za dużo (próba zrobienia na niej wrażenia)
- Brak pomysłu na to, co mówić dalej (wymaga treningu)
- Picie alkoholu (żeby poczuć się komfortowo)
- Zadawanie zbyt wielu pytań (Kreujesz zbyt szybko rapport, ale ona go nie chce. Najpierw musisz ją zaciekawić)
- Nieprawidłowa mowa ciała (złączone ręce, nogi za blisko siebie, opuszczone ramiona, pochylanie się do przodu)
- Kupowanie jej drinków (próba kupienia jej, albo coś gorszego, próba upicia)
- Brak komfortu w rozmowie z nieznajomymi (lęk społeczny)

Czy jakieś zachowanie z tej listy emanuje pewnością siebie??? k**** nie!! Wszystkie te zachowania pokazują BRAK PEWNOŚCI SIEBIE!!

Ok, popraw tą chójową mowę ciała. Oto lista rzeczy które musisz zmienić...

- Nie trzymaj rąk w kieszeniach
- Stój z rozstawionymi nogami
- Nigdy nie patrz w dół, idąc patrz w horyzont
- Stój z klatką piersiową wypchniętą do przodu
- Ramiona muszą być zrelaksowane i cofnięte do tyłu
- Chodź pewny siebie, poruszając się wolniej, ale stawiając większe kroki
- Zajmuj dużo miejsca, nie ważne gdzie jesteś
- Zwracaj uwagę na ubiór
- Zawsze pochylaj się do tyłu
- Dotykaj ludzi kiedy z nimi rozmawiasz (nie-seksualnie), ponieważ musisz tworzyć konwersację na wszystkich poziomach, nie tylko werbalnym (później kobieta będzie wymagała dotyku, to doskonały krok przed sexem)
- Cała Twoja mowa ciała musi być porównywalna pod względem szybkości np. wolne, pewne siebie ruchy są dobre, ale wyglądają nienaturalnie jeśli mówisz za szybko

Jest jeszcze jedna istotną rzecz jaką muszę ci powiedzieć ‘Podrywanie nie zaczyna się kiedy podbijasz do dziewczyny. Ono zaczyna się kiedy RANO WSTAJESZ’ i to prawda!

Zajmijmy się teraz tematem przyciągania uwagi kobiet:

Żeby przyciągnąć uwagę kobiety musisz dowiedzieć się co nieco o ich sposobie myślenia. Dlaczego istnieje stan zainteresowania I jak on zachodzi.

Najłatwiejszą drogą do wytłumaczenia i zrozumienia jest ‘teoria dźwigni (ew. guzików)’Pewnie masz w domu dźwignie włączające I wyłączające prąd? Teraz wyobraź sobie, że masz ich 15 w jednej skrzynce. Jest to nawiązanie do tego jak działa umysł. Kobiety posiadają dźwignie jak ‘Czy on jest atrakcyjny? Czy jest dobry w łóżko’ itp. Od Ciebie zależy czy przełącznik się uaktywni, czy pozostanie wyłączony.

Każda dziewczyna ma inny system przełączników, zależy on od kultury, dzieciństwa, wierzeń, wieku i wielu innych mniej istotnych rzeczy. Jednak są pewne wspólne dla wszystkich dziewczyn dźwignie.

Zęby je włączyć musisz być:

- Wyzwaniem dla niej
- Alpha
- Interesujący
- Niemożliwy do przewidzenia
- Stylowo ubrany
- Nie zdesperowany
- Dobrym kochankiem
- Dowcipny
- Zdolny do stworzenia mocnego rapportu
- Nie budzący obaw
- Godny zaufania
- Wygadany

Teraz, te przełączniki mogą być włączone, bądź wyłączone. One nie mają znaczenia dla frajerów – u nich wszystkie są wyłączone.

A co się stanie jeśli włączysz większość przełączników?? Wow... ona zaczyna się tobą interesować... właśnie... ona zaczyna pokazywać IOIs (okazywanie zainteresowania). Ta reakcja jest całkowicie normalna. Kiedy laska poznaje gościa, który dobrze wygląda, jest interesujący, romantyczny I nie jest zdesperowany stara się poznać go lepiej (czytaj: przespać się z nim)

Włączanie tych przełączników demonstruje kobiecie osobowość. Możesz mówić historie, w których byłeś romantyczny. Możesz złowić ją opowiadając o sytuacjach ze swojego życia, jednocześnie /nakłaniając/ ją do zadawania pytań, w których pokażesz swoją romantyczną stronę. Nie jest ważne jak długo zajmie ci włączenie dźwigni romantyzmu. Każda historia jaką masz w zanadrzu ma swój cel (uaktywnienie przełącznika). Kiedy będziesz opracowywał te historie musisz najpierw zwrócić uwagę na to, co chcesz jej tak naprawdę przekazać.

Najłatwiejszą drogą do włączenia tych przełączników jest dobra mowa ciała, zachowanie i poczucie stylu.

Rzuć okiem na mnie. Jeśli nigdy mnie nie widziałeś to właśnie to jest moje zdjęcie...



Okay. Przeanalizujmy to. Co o mnie myślisz patrząc jedynie na zdjęcie? Mamy tutaj kilka opinii innych:
- Jest bardzo pewny siebie
- Wygląda na złego chłopaka lub kogoś żądnego przygód
- Przystojny (średnio)
- Pije drogie koktajle, więc pewnie ma trochę pieniędzy
- Sex z nim musi być niesamowity
- Jest alpha, nie interesuje go co pomyślą inni
- Nie wygląda na kogoś możliwego do przewidzenia
- Nie jest zdesperowany

Ok., wskazałem wam już drogę... Samym tylko wyglądem i zachowaniem uruchomiłem 10 dźwigni. Są jeszcze inne przełączniki, których nie przestawiłem.

Nie stworzyłem zaufania, rapportu. Nie jestem romantyczny, interesujący...

Nie zapomniałem o tym. Sposobem na to jest 5 5-minutowych historii. 5x5 minut = 25 minut, żeby zdobyć kobietę!

Oczywiście możesz przekazać wszystkie te rzeczy w czasie rozmowy, I nie będzie to błędem, ale zajmie Ci 10x więcej czasu!

To jest coś co mi działa i jestem z tego powodu szczęśliwy.


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Lubań LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ PonĂşkame samonosnĂŠ